Neverne-Bebe.com forum » Traži » Nađeno 6 pogodaka
Sada je Čet Jun 25, 2026 2:11 pm :: Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
Strana 1 od 1
| Autor | Poruka |
|---|---|
jovana_rock4everOdgovori: 252 Pogledano: 45618 |
|
| DEFINITIVNO PICA OD KSENIJE PAJCIN...
U ZIVOTU NISAM CULA NISTA GORE.. |
|
jovana_rock4everOdgovori: 209 Pogledano: 45417 |
|
| strani bendovi: evanescence, him, green day, t.a.t.u, nesto malo nightwish, guns n roses su ok, linkin park, RHCP...
domaci: riblja corba, neverne bebe, van gogh, irina & storm, negativ, galija, ... |
|
jovana_rock4everOdgovori: 155 Pogledano: 57386 |
|
| ...mogucnost da se ostvari jedan san, zivot cini zanimljivim...
(paulo koeljo-alhemicar) |
|
jovana_rock4everOdgovori: 6643 Pogledano: 498871 |
|
| e a navukla sam se i na pjesmu I kissed a girl od katy perry...bas je otkacena i luda:-) | |
jovana_rock4everOdgovori: 6643 Pogledano: 498871 |
|
| kod mene trenutno - away from me-evanescence... jedna od njihovih najboljih pjesama... | |
jovana_rock4everOdgovori: 22 Pogledano: 5905 |
|
| [size=18][/sizmislim sta reci...osim KONCERT JE BIO FENOMENALAN!!! Zaista svaka cast Bebama. Bila sam skroz do bine... |
|
