Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Šta biste zamerili Nevernim Bebama ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Maj 29, 2007 4:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ne znaci da mekse pesme prikazuju neku godinu bilo da je '93-ca ili 2007!radi se o individualnim ukusima i zeljama za razlicitom vrstom muzike!
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 5:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Morat cu da se slozim sa Faraonom! Evo i samo ste procitali ovaj citat. Idemo u korak s vremenom svi, pa zasto nebi i Neverne bebe, sto naravno, ne znaci smanjen kvalitet ili prelazak u pop, sto neki misle, nego jednostavno, vremena se mjenjaju.
Ne slazem se takodjer ni sa trvdnjom da su fanovi ili "pravi fanovi" samo oni koji "bebe slusaju cio svoj zivot". Pa ljudi kakve veze ima da li ih neko slusa 15 ili 5 godina!? Vazno je da se stvarno voli neka muzika i da se razumije, a ne da se moze covjek pohvaliti - "ja njih slusam 15 god".
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Uto Maj 29, 2007 5:39 pm

Odgovoriti sa citatom

a ja cu dodati pravi primer - kako su jana i jelena mogle da slusaju n.bebe 1993.god ( a sada su punopravne clanice benda ) posto su tada imale 8 i 9 godina???!!!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 5:44 pm

Odgovoriti sa citatom

andjelka-va ::

a ja cu dodati pravi primer - kako su jana i jelena mogle da slusaju n.bebe 1993.god ( a sada su punopravne clanice benda ) posto su tada imale 8 i 9 godina???!!!!!!


He he he - bas dobra poenta! Razz I to me podsjeti. Ja mislim da je vise od pola clanova naseg foruma jos maloljetno ili su tu negdje i sta to znaci, oni jer logicki nemogu slusati bebe od prvog albuma (tad im je bilo po 10 god.) nisu fanovi!? Smijesno! Razz
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Delimicno si u pravu ali se ne slazem da su pravi fanovi oni koji tvrde da su pesme sa novog albuma najbolje a da nisu odslusali stare!ja o tome pricam!nekom moze vise da se svidi ovo nekom ono ali
poenta je da se sve cuje pa onda iznese misljenje!a to "vremena se menjaju"jeste tacno ali ne znaci da muzika mora da se promeni totalno jer to onda nije to!pricam hipoteticki da ne bih bila pogresno shvacena!
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:10 pm

Odgovoriti sa citatom

A ko to ovdje nije slusao stare pjesme? Pa zar mislis da neko prica bezveze Smile Sve sto ja kazem, a vjerujem i ostali je potkrepljeno, nebih rekla da je najbolji ovaj novi da nisam preslusala sve jer to onda ne bi bio validno! Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:16 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ja sam 89-o godishte a bebe svojevoljno slusham od 95-e ili 96-e ... Smile)

Mozda ne ovde, ali ima ljudi koji Bebe vezuju za Tuznu pesmu, i to mnogo ... mozda ih ima i ovde, ne znam, ali znam da "tamo napolju" ima mnooogo ljudi koji su za Bebe saznali kada je izashao "Best Of".
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam ni na koga mislila odredjeno!sigurno ima takvih!do skora sam bila i ja koja sam tek pre mesec i po dana prvi put cula prvi album!tako d ane mogu da tvrdim ova je bolja,ova je gora......uostalom moje misljenje pa ima naravno onih koji se ne slazu samnom!to je normalno!mene nervira cinjenica uopste da neko menja muziku ako se menja vreme(PONAVLJAM PRICAM HIPOTETICKI)onda bi svi presli u narodnjake ako cemo iskreno jer njih ima trenutno najvise i najvise se slusaju!toliko
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:17 pm

Odgovoriti sa citatom

vavlada ::

abela ja sam 89-o godishte a bebe svojevoljno slusham od 95-e ili 96-e ... Smile)

Mozda ne ovde, ali ima ljudi koji Bebe vezuju za Tuznu pesmu, i to mnogo ... mozda ih ima i ovde, ne znam, ali znam da "tamo napolju" ima mnooogo ljudi koji su za Bebe saznali kada je izashao "Best Of".
Slazem se sa Vavladom
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Vavlada ja sam mislila na one koji su ucestvovali u ovom razgovoru Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:28 pm

Odgovoriti sa citatom

jelenica ::

do skora sam bila i ja koja sam tek pre mesec i po dana prvi put cula prvi album!tako da ne mogu da tvrdim ova je bolja,ova je gora......


Problem je u tome shto ti ljudi - ne na forumu, nemojte pogreshno da me shvatite - bash tvrde da je best of najbolji, a nisu ni culi prva tri albuma ... ja ne mogu da tvrdim da je ova verzija bolja ili ona, iz prostog razloga shto svaka ima neshto svoje... ja jednostavno ne mogu da poredim njihove pesme ...

A slazem se jelenice, da svi menjaju muziku kako se menja vreme ... svi bi bili turbo folk ... al zato su tu bebe Smile


abela ::

Ja mislim da je vise od pola clanova naseg foruma jos maloljetno ili su tu negdje Razz
Smile

Mislim da i ja spadam u clanove foruma, a shta fali da se i ja ukljucim u razgovor Smile
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi tema je otvorema da svako iznese svoje misljenje nije lepo da komentarisemo ko je sta nepisao i mislio!
Ovde smo svi fanovi... svakome se nesto svidja... nijanse su upitanju...
Svaki album je prica za sebe Very Happy!!!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja upravo to kazem, nema poredjenja izmedju njihovih pesama, a kamoli celih albuma ... i bash zato ih valja barem jednom odslushati sve
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:48 pm

Odgovoriti sa citatom

svaki album je kvalitet za sebe i nema potrebe da se raspravljate o tome...zabe su zabe a bebe su bebe Very Happy
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja upravo to govorim sve vreme ...
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Uto Maj 29, 2007 9:55 pm

Odgovoriti sa citatom

pa vidim da ste se svi bezveze sporeckali a nema potrebe...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Maj 29, 2007 11:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se da smo malo mozda bezveze usli u ovu raspravu jer svi imamo drugacije misljenje, sto je normalno. @vavlada, naravno da se mozes ukljuciti u razgovor, sto vise drago mi je da jesi, jer je lijepo cuti sto vise misljenja. Nadam se da nisam bila pogresno shvacena sa onim da su clanovi maloljetni Smile, samo sam htjela istaknuti da necija tvrdnja iznad (nisam sigurna ko je to rekao) da su pravi fanovi nevernih beba oni koji ih slusaju od prvog albuma nije na mjestu!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Maj 29, 2007 11:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne oni koji ih slusaju od prvog albuma vec oni koji slusaju sve sto je ovaj bend izdao. Ima mnogo onih koji su preslusali poslednja dva albuma i tvrde da su oni najbolji a starije nisu ni preslusali. i onda kakda im ja posaljem prva dva albuma,nije im dobro i oduseve se.
A da ne pominjem gomilu neiskrenih ljudi na forumu koji se utrkuju da se sto vise uslihtaju bendu. Dovoljan dokaz za to je da smo ja i jos par ljudi napisali iskreno misljenje o novom albumu ,odonosno da smo imali hrabrosti da napisemo sta nam se ne dopada kod novog albuma jer nista na ovom svetu nije savrseno pa ni oalbum n.beba.

molim da mi se ne brise ova poruka jer se odnosi na temu, mogla bi se okarakteristi kao podnaslov ,, zamerke poejdinim fanovima n.beba.,,
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Buba-mara

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 197


Poslao: Sre Maj 30, 2007 12:01 am

Odgovoriti sa citatom

pustite ljude da sami otkriju, nadju, snadju se i sl. zato i sluzi ovaj forum, izmedju ostalog...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Maj 30, 2007 12:15 am

Odgovoriti sa citatom

Zaista ne mogu da shvatim neke ljude ovde i sad i ja moram da odgovorim makar mi i izbrisali poruku...Smile
Nisam mogla da pocnem da slusam Bebe od prvog albuma jer tad nisam krenula ni u osnovnu skolu! Ali zato sam ih pocela slusati kada sam bila zrela da shvatim sta su prave vrednosti i da me njihova muzika ispunjava!
Ko razume sta pricam shvatice...
I ponovicu da nije bitno ko je kad poceo slusati Bebe, nismo svi rodjeni iste godine!
I meni je zadnji album savrsen, nemam razloga da lazem... jer bih sa tim lagala sebe!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 6 od 13
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker