Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 30.06.2007. - Subotica - hotel Galerija

Odgovori na poruku
Autor Poruka

JosipSu

Nova Beba

Pridružio: 01 Jul 2007

Poruke: 5

Lokacija: Subotica


Poslao: Ned Jul 01, 2007 4:07 am

Odgovoriti sa citatom

Svirka u Subotici i pored malobrojne publike protekla je u izvanrednoj atmosferi koja je uvek prisutna kada gostuju Neverne Bebe.Prisutni su bili odusevljeni svirkom koja je trajala vise od 2 (dva)sata.......da nije greska dva sata.Ma ljudi,to ni 2x Pepersi ne mogu!!!!!!Zato predlazem slusajte domaci rock,i oticete kuci sretni i zadovoljni....kao mnogi Suboticani posle sinocne svirke Laughing
Puno uspeha na daljim gostovanjima.........
Pozdrav svi fanovima

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Everybodys_fool

Nova Beba

Pridružio: 01 Jul 2007

Poruke: 1


Poslao: Ned Jul 01, 2007 5:17 am

Odgovoriti sa citatom

moje licno misljenje da bas i nije bilo malo ljudi, kad se pogleda subotica i svirke Very Happy

steta sto je zvuk bio malo losiji (mislim da je akustika prostora bila losa ali se ja bas u to i ne razumem Smile ) jer je svirka bila odlicna.

Bebe sve ljudje i ludje Smile stvarno su fenomenalno "odradili" koncert, devoke fantasticno pevaju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

najko

Nova Beba

Pridružio: 04 Sep 2006

Poruke: 7

Lokacija: Subotica


Poslao: Ned Jul 01, 2007 11:03 am

Odgovoriti sa citatom

AAAAAAAAA konacno da smo ih docekali... ja sam smorila vise s pitanjima kad ce kod nas u SU... svirka je bila ne odlicna, nego FENOMENALNA!!!! po meni mase je isto moglo da bude vise ali to ti je Subotica, mali mrtav grad... medjutim jeste da je bilo manje drustvance ali odabrano. Drugarica i ja smo stale skoro ispred njih, ljudi se povukli bili nazad, bar u pocetku, i nas dve onako same tamo, uzivamo, bacamo se a ljudi garant gledajuove nisu 100% Smile pevale smo svim glasom, ja kad samo dosla kuci promukla sam.. ali sve za Neverne Bebe... joj a na kraju... cekamo OKTOBARFEST ali nikako, i odem ti ja do Jane dok je sedela malo sa strane i zamolim je. Kad na kraju, pogled usmeren ka nama i pocinje ta pesma.. i to bas na kraju kao zavrsnica veceri, ma nije moglo biti lepse.. ja sam drhtala Smile))))))))) jedva cekam ponovo!!!
inace, nesto je Milan rekao kao vidimo se na promociji naseg albuma, da li to znaci da mozemo uskoro da ih ocekujemo??
_________________
Htela bih da ti zovem ime...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker