Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » TV Emisije, radio gostovanja i intervjui » Odgovori benda na pitanja koja ste vi postavljali (drugi)

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

Pre svega, veliki pozdrav za sve ljude dobre volje i fanove ’’Nevernih beba’’. Nekako se uvek osecamo toliko lepo i ponosno dok izgovaramo tu rec a pogotovu zato sto znamo da smo jedini bend u zemlji koji ima ovakav sajt. Hvala vam na tome, svima, bez izuzetka.



Pre samih odgovora na ono sto vas je zanimalo da nesto znate – generalno je na uopstena pitanja odgovarao Vlajko, a na svako pojedinacno upuceno bilo kome iz benda oni sami. Pa, uzivajte.



P.S. Neke od odgovora koji su upuceni iskljucivo Milanu dobicete u ponedeljak, kada se bend vrati sa mini turneje po BiH.



Idemo redom:



andjelka-va

1. Zaista je jako nezahvalno... ( odgovor ce uslediti )

2. Milan – najdrazi cd!!! ( odgovor ce uslediti )



morricone

3. Ukoliko bi zaista realno pisali o svim koncertima koje pamtimo mislim da ne bi bilo dovoljno prostora da ih sve navedemo. Ipak, pokusacemo da izdvojimo nekoliko.

Pre svih – Novi Sad u Vojvodini. Neopisivo je to i tesko za objasniti. Toliko koncerata, hiljada i hiljada ljudi koji su nas slusali sve ove godine. I ta neka energija koja je uvek nestvarna, nabijena emocijama... Na dva nasa CD-a stavili smo publiku live iz pomenutog grada. To sve govori.

Nis i Leskovac u Srbiji, Kragujevac takodje. O Valjevu ne bih jer mi tu uvek imamo neku posebnu vrstu emocije.

Banjaluka... Sta reci. Voleli bi da svako ko se bavi muzikom bar jednom u zivotu dozivi tako nesto

Sarajevo – takav prijem je za vecno pamcenje.

Crna Gora – e tu se najvise lomimo jer takav status kakav Bebe imaju prosto je nezamislim ljudima odavde. Ali, da ne duzim – koncert u Niksicu ( ’’Bedemi’’ ), Podgorici, Kotoru... neka to bude to.

Za kraj, svaki koncert u svakom od preostalih gradova na Kosovu gde zive nasi ljudi ( K.Mitrovica, Zvecan, Leposavic, Zubin Potok ) je posebna prica i to su ipak koncerti koji su iznad svih. O tome cemo neki drugi put jer zaista zahteva mnogo vremena za opis istih.



MikePortnoy034

4. Mladi bendovi... Pa mi podrzavamo sve mlade bendove i to masa njih najbolje zna. Svakom smo, bez izuzetka i bez obzira na zanr muzike, omogucili da sviraju ispred nas i uvek pokusavali da ucinimo nesto za njihovu promociju. Mozda je najbolji odgovor na ovo pitanje poruka koju bi mogli da im uputimo – vezbajte, vezbajte i samo vezbajte...
I verujte u to sto radite. To je jedina istina i sustina bavljenja r’n’rollom. Neka vam upravo N.Bebe budu najbolji reper za tu teoriju koja je u stvari praksa. Nista ne dolazi preko noci i bez rada, ulaganja i odricanja nema uspeha. Nemojte pokleknuti na prvom ili drugom stepeniku, bend i zajednistvo, tj. pripadnost ekipi su najbitniji.

5. Kebac – naravno sa posecujem temu o DT-u, samo informacije radi – gledao sam ih nekoliko puta live, to sve govori.



sigi

6. Novi CD se prodaje fantasticno, za nas ocekivano ( iskreno ). Ocekivano jer smo ulozili mnogo energije, rada i neprospavanih noci.Reakcije ljudi su sjajne, uostalom i na ovom forumu dosta toga je receno o tome. Realno, prezadovoljni smo kako je sve to ispalo i koncertne promocije ce na najbolji moguci nacin pokazati koliko je CD usao u narod. Uskoro izlazi u Crnoj Gori, vrlo verovatno i u Hrvatskoj, samim tim i Sloveniji. O tirazu drugom prilikom, bice tu nekih ( za ovo nase ex yu podrucje ) neverovatnih vesti.

7. Da, sigurno cemo dolaziti i u Sombor i u Apatin. Kada? Iskreno, spisak promotivne turneje se tek pravi, vi sa ovoga foruma cete prvi saznati za sve najnovije koncertne aktivnosti. Ali ove godine sigurno.

8. Bez ikakve dileme – mislimo zaista sve najbolje. Apsolutno smo ponosni na sve vas i u uvodu smo vec napomenuli koliko nam je drago sto ovakav sajt postoji. Cak i Milan koji nema net stalno dobija saznanja od Vlajka ili Jane o cemu se ovde diskutuje, kako su ocenjene nove pesme itd.
9. Pitanje za oficijelni sajt je pogodak u centar. Videcete svi, bice tu nekih desavanja, vrlo brzo, mada - sada ne bi mogli nista vise o tome da kazemo.


lil’baby

10. Vec smo delimicno odgovorili na ovo pitanje ali hajde da ponovimo – Milan nema net i ne posecuje ga, ostali da – u zavisnosti od obaveza.Vlajko je covek koji obavestava moderatore o koncertima, bitnim desavanjima, nekim temama koje bi bend zeleo da se postave( tipa – omiljena pesma sa novog CD-a ) itd.Nadamo se da si zadovoljna odgovorom.

11. Vlajku – ’’Moja dunjo mirisna’’, Randji – ’’Da ima nas’’, Jani – ’’Bela kola’’, Jeleni – ’’Ikona’’, Kebcu - ,,Ko zna’’, a Milanu... ( odgovor ce uslediti ).

12. Koncert ili koncerti u Beogradu ( u zavisnosti od interesovanja ) kao promocija novoga CD-a odrzace se najverovatnije u oktobru i to je za sada jedina informacija koja je sigurna. O mestu i svemu ostalom kada dodje vreme. Jer, prethodno nas – celo leto – ocekuju promocije po svim velikim i manjim gradovima uz totalno drugaciji pristup nego do sada. Mislimo na repertoar, scenografiju, ozvucenje, rasvetu... Ali, o tome kada pocne da se desava.

13. Jana i Jelena ( u glas ) – Osecaj je fenomenalan i tesko je to recima opisati. Biti deo ovakvog benda nosi, pre svega, jednu veliku obavezu i odgovornost ali i toliko lepote i ljubavi prema muzici N.beba. Kada je energija u pitanju, ona ne da raste iz koncerta u koncert vec prosto izlazi iz nas. Kada vidimo toliko sveta, kada znamo ko stoji iza nas i kada pomislimo na to sta cemo preneti ljudima sve raste do maksimuma. I tako uvek, iznova...


neverna_beba

14. Milan – voljena osoba uvek postoji. Omiljena pesma iz celog opusa Beba mi je...( odgovor ce uslediti ). ’’Pravdu’’ ne sviramo trenutno, mnogo je pesama na repetoaru, krajnju listu za predstojecu promotivnu turneju tek cemo napraviti. Novi Sad ide pred beogradske koncerte, znaci u oktobru.


Srdjan

15. Milan je cuveni partizanovac. Vlajko i Kebac zvezdasi. Hajde da kazemo to isto i za Janu i Jelenu. Randja!!!!! To verovatno ni on ne zna ali neka bude da je partizanovac, zbog Milana, da mu drzi stranu u kombiju.

16. Odnos sa bivsim clanovima je veoma dobar i super korektan

Milan i Bane Jelic su kumovi, to sve govori. Takodje, kumovi su i Randja i Billy King. Dule Subarevic vec godinama zivi u Frankfurtu i Milan i Vlajko su verovatno prvi ljudi kojima se javi kada dodje u Srbiju. Sa Cedom Macurom ( sadasnji Bajagin bubnjar ) smo veliki prijatelji. Sa Goranom Marinkovicem takodje. Tasa je super lik i dobar covek, s ’ njim se vidjamo povremeno. Od svih bivsih clanova najredje srecemo Goricu ali je relacija vrlo ok. Sa poslednje troje pomenutih bilo je malo ’’problema’’ tokom 2003.godine kada smo izvrsili personalne promene u bendu ali sve je to sada davna proslost i istorija. Ostao je jos Duca Ivanisevic- sta reci o tom legendarnom liku? Mi ga negde smatramo delom ekipe i dan danas i tako ce i ostati. Veliki covek.



Loknica21

17. Svako ko prati ovaj bend i posecuje koncerte Beba zna da nema ’’odradjivanja’’, ma koliko bili umorni, bolesni ili sl. Jednostavno, to je standard koji je postavljen jos prvog dana i tu se nikada nista ne moze promeniti. Svi ljudi koji su N.bebe u datom trenutku zaskuzuju da budu tu i svi uvek isto razmisljamo. Cak su nas nekada koncerti u manjim sredinama vise lozili i moguce ja da smo imali vise energije!

18. Dolazak Jane i Jelene 2003. godine doprineo je mnogo cemu, pre svega jednoj novoj energiji, totalno pozitivnoj atmosferi a bio je i adrenalimski sok za ’’veterane’’ benda – Milana, Vlajka i Randju. Jer, ne bi trebalo zaboraviti da su one u Bebe ( koji je bio etabliran bend ) usle sa 17 i 18 godina. Pri tom, zna se koliku tezinu bend nosi i koliko je nezahvalno bilo uci u sve to bez trunke iskustva!

Bez svake sumnje, vreme je to najbolje pokazalo, N.bebe su sa njih dve mnogo dobile, pre svega novu publiku. A to valjda i jeste jedan od razloga da bi se nesto uopste menjalo. Drugo, bend je vec 4. godine ( od izlaska ’’The Best of’’ ) totalno autorski a velika je njihova uloga u tome.Nacin na koji donose i dozivljavaju pesme je za svaku pohvalu, publika je to najbolje osetila. O tome kakvi su vokali najbolje je pokazao ovaj novi, peti po redu, CD kao i mnogobrojni live nastupi. Jednom recju, njih dve su nesto najbolje sto se desilo Bebama u celokupnoj istoriji, naravno – posle Randjinog dolaska u bend 1994.godine.

19. U slobodno vreme ( premalo ga je u poslednje vreme... ) obicno stvari stoje ovako – Milan obozava da ode na reku, kafica i sedenje sa prijateljima, rucak u omiljenim restoranima i sl. Vlajko – kada ima vremena, pravac u kola i za Valjevo. Nista ga vise ne relaksira od sredjivanja dvorista u porodicnoj kuci, sedenje sa prijateljima iz detinjstva itd. Randja – relaksacija sa sitnom decicom, uvek vezbanje gitare, odlazak u Sabac kod tazbine gde uziva u svim blagodetima zivota. Kebac – takodje cesto ide u Valjevo, odlazi na gotovo sve koncerte koje ukaci kada nema obaveza sa bebama. Jana – poseta svim koncertima ( pogotovo HM ) na koje stigne, u poslednje vreme teretanica i u pripremi spageta koje pravi u svakom obliku. Jeca voli da seta, dzogira, prica telefonom sa Vlajkom, da ode u Kragujevac ( kada moze, naravno ) ...



F1

20. Gospodjica Jelena Pudar trenutno nema decka, a simpatija... Njih ima... Valjda...



Passenger

21. Odlicno pitanje. Pogotovo zbog mladih ljudi i njihovih eventualnih iluzija ili zabluda! Naravno da MOZE ali odgovor na ovo pitanje je kompleksan. Ipak, ukratko – niko od clanova N.beba ne radi nista drugo u zivotu sem bavljenja r’n’roll-om’’. Mislimo da je to podatak za postovovanje. A i sta bi radili, kada ni ovo ne mozemo da postignemo. Ali, nije uvek bilo tako i nisu N.bebe bile nekada ono sto su danas. Mislimo da smo o tome vec nesto rekli na nekom od prethodnih odgovora. Znaci, verovanje i vezbanje, to uvek moramo ponoviti.

A da se sada zivi lepo, zivi se. Cak i u Srbiji!!! Da budemo precizniji, vrlo pristojno.



Poenta, sve stvari dodju na svoje mesto i sve se kockice sloze kada postoji ideja koja je dobra i ljudi koji su spremni da je prate. U nasem slucaju, slediti Milana Djurdjevica kao neprikosnovenog lidera benda i coveka koji je sve sto ume i zna ulozio u isti. Velika je stvar imati lidera u bendu, to je jedna od formula za uspeh.



Evo dodatka, tj odgovora na pitanja koje ste postavili Milanu, a na koja nismo stigli odmah da odgovorimo.
1.Sta Milan misli, koja mu je najdraza pesma sa novog albuma?
Ne bih izdvojio nijednu pesmu sa novog albuma kao najdrazu. Zbog toga sto je album tek nedavno izasao i sve je to jos uvek sveze (iz moje tacke kao autora tih pesama), i zbog toga sto su sve te pesme povezane u jednu celinu, u jednu pricu.

2. Koji mu je najdrazi album s obzirom da je kopletan autor muzike i tekstova?
Sto se tice omiljenog albuma, tesko je govoriti o tome, jer sam ja autor tih albuma. Ali eto ako bih bas morao da odlucim, mislim da je to drugi album zbog celokupne atmosfere na njemu i celokupne price. Ovde jedino cetvrti album ne mogu da racunam posto je on samo obrada starih pesama. A za ovaj poslednji, neka vreme ucini svoje.

3. Da li cika Milan ima "voljenu" osobu?
Svako ima svoju voljenu osobu, ali ja ne volim da pricam o tome u javnosti. Mislim da je to malo previse intimno pitanje da bih na njega odgovorio. Ja svoja osecanja iskazujem kroz pesme, stihove..
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:41 am

Odgovoriti sa citatom

wow................
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

posle wow sledi...hvala puno clanovima benda za sve odgovore....puno, puno,puno...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:45 am

Odgovoriti sa citatom

Hvala vam ljudi! Posebno Vlajku! Svaka vam cast na ovome! Sjajan kontakt sa fanovima... Sta vise da vam kazem, najbolji ste...
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:51 am

Odgovoriti sa citatom

To mi je veoma drago da cujem, kroz N.Bebe je proslo mnogo ljudi pa me je intresvoalo u kakvim ste odnosima. Drago mi je da je sve ok. Zamislite kakva bi to festa bila kada bi se na jednoj bini skupili svi sadasnji i nekadsnji clanovi benda.

A Randja ce verovatno i ove sezone morati da pomogne Milanu jer ce po svemu sudeci Partizan i ove godine ostati bez titule...ha,ha,ha
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

jelenica

Starija Beba

Pridružio: 22 Apr 2007

Poruke: 190


Poslao: Sre Maj 02, 2007 12:53 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjane bilo bi super da se skupe,slazem se!!!!!!!!Super sto su vec stigli odgovori!to znaci da se radi o ozbiljnom forumu,nema sta:)
_________________
It's a kind of magic....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sre Maj 02, 2007 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

O vec stigli odgovori?fenomenalno!Faraone kad pre?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Maj 02, 2007 1:08 am

Odgovoriti sa citatom

Kao sto je Jelenica rekla, ovo je ozbiljan forum, na kome se ozbiljno radi.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lil' baby

Starija Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 139

Lokacija: Smederevska Palanka-Beograd


Poslao: Sre Maj 02, 2007 1:10 am

Odgovoriti sa citatom

vala i da znas...
_________________
jos mirise na tebe zivot, onaj nas, secas se i nesto me tera da te volim, da ti pevam kao nikom pre...daBOGda lazem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Maj 02, 2007 1:17 am

Odgovoriti sa citatom

Vlajko je CAR!
HVAL HVALA HVALA....
E ljudi pa sta bih ja bez vas i ovog sajta i cele ove price....
Ma CMOK ZA SVE!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sre Maj 02, 2007 1:29 am

Odgovoriti sa citatom

Hvala na svim odgovorima i hvala sto imate ovakav odnos sa nama (fanovima)!!! Hvala posebno mom kolegi Kebcu na odgovoru na moje pitanje upuceno njemu!!! Rock on boys and girls!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bane

Nova Beba

Pridružio: 23 Apr 2007

Poruke: 18

Lokacija: Apatin


Poslao: Sre Maj 02, 2007 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

Svaka cast Bebama i moderatorima foruma. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Sre Maj 02, 2007 2:33 am

Odgovoriti sa citatom

Lepi odgovori,lepe reci..hvala nasim N'Bebama.. Smile
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Sre Maj 02, 2007 3:04 am

Odgovoriti sa citatom

Stvarno svaka cast za ovako brze i lepe odgovore,sjajni ljudi!!! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Sre Maj 02, 2007 11:44 pm

Odgovoriti sa citatom

u ime svih prvo hvala cet i fa i angelu sto ste u svoj ovoj njihovoj guzvi predali i rekli da imamo ova pitanjca za njih ,takodje hvala i bebama na odgovorima na ista kao i na vremenu odvojenom za odgovore
e sad se licno zahvaljujem na odgovore u vezi na moja pitnja kako adminima sajta toliko ali x 2,3... bebema na razumevanju i posvecenom dragocenom vremenu pogotvo hvala na odgovoru u vezi oficijalnom sajtu nevernih beba ,nadam se da ce za godisnjicu rada i umetnickog dela to vec da bude uveliko kao i da ce se forum ovaj nas i zvanicni sajt spojiti i postati jedno a da ce bebe imati jedne od naj boljih i naj fanova od svih grupa i svih pevaca bilo koje muzike sa prostora ex-yu prostora

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

decko

Nova Beba

Pridružio: 20 Mar 2007

Poruke: 19

Lokacija: ...iza oblaka


Poslao: Čet Maj 03, 2007 9:53 am

Odgovoriti sa citatom

Samo da se slozim sa ostalima...sve pohvale za ceo sajt i forum i ljude koji su omogucili sve ovo Smile
_________________
...precicom do snova, korak ili dva...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Pet Maj 04, 2007 1:18 am

Odgovoriti sa citatom

Jao, pa mene nema nekoliko dana i bas ovako nesto da propustim. U sustini, medju ovim odgovorima nasla sam bar dva ili tri na ona pitanja koja bih mozda i sama postavila!
Jako lijep tekst. Stvarno forum je iz dana u dan sve bolji i bolji! Svaka cast!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Uto Maj 29, 2007 12:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala cika Milanu... Very Happy
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Jul 05, 2007 5:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne znam da li jos uvijek clanovi benda odgovaraju na pitanja, ali ima nas jos radoznalih, pa eto…bilo bi lijepo cuti.

Prvo, upuceno svim clanovima, da li imaju neku licnost u zivotu ( ne mora biti iz svijeta muzike) koja vam je veliki uzor, znaci neko ko je inspiracija, na koga se ugledate, kome se divite I postujete, ciji primjer slijedite….

Drugo pitanje je vezano za meni dvije jako drage pjesme Iza Oblaka I Ikona. Cisto iz radoznalosti, a I zato sto mi mnogo znace, koja je bila inspiracija iza tih pjesama? Pitanje je upuceno tajanstvenom Milanu, jer je on kreator istih, ali bilo ko moze da odgovori ko je upucen.

Hvala unaprijed.
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Jul 12, 2007 12:13 am

Odgovoriti sa citatom

E pa cekam ja jos ....strpljivo....
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker