Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Šta sa (ne)članovima ?

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Avg 10, 2007 4:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Sad sam bio na listi clanova i jako mi je glupo sto 70 posto clanova nisu nijednu poruku poslali!
Ja stvarno nemam dobar predlog sta raditi sa takvima ali evo otvaram temu pa ko ima nek pise.
Mozda ukoliko administrator ima pristup njihovim mailovima da im posalje neku kao poruku koja ih upozorava na neko ogranicenje koje treba postaviti,min toliko poruka u tolikom vremenskom periodu ili nesto tako...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Avg 10, 2007 5:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Mi tu ne mozemo nista, to nije samo na nasem forumu nego na svim forumima. Ne ucestvuju svi clanovi aktivno u raspravama i u pisanju. To je tako normalno.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Balkanac82

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 530

Lokacija: Chicago


Poslao: Pet Avg 10, 2007 10:37 pm

Odgovoriti sa citatom

To je problem na svim forumima.
Postoje i članovi koji su registrovani, posećuju forum, a ništa ne pišu.

Terzici ::

Mozda ukoliko administrator ima pristup njihovim mailovima da im posalje neku kao poruku koja ih upozorava na neko ogranicenje koje treba postaviti,min toliko poruka u tolikom vremenskom periodu ili nesto tako...


O nečem takvom uopšte ne treba diskutovati.
Niko nikoga neće terati i uslovljavati da piše, ako on to neće ili ako nema ništa pametno da kaže.

Postoji način da ih podsetimo o postojanju sajta, pa da čekamo ako se možda neko aktivira.
Izneću svoj predlog ostatku uredništva i videćemo da uradimo nešto po ovom pitanju.

Procenta članova koji nisu poslali ni jednu poruku je ispod 50% što u odnosu na druge forume i nije tako loše.
_________________
www.ludisvet.com

www.pixel-webdizajn.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

vavlada

Super Beba

Pridružio: 09 Avg 2006

Poruke: 500

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Avg 11, 2007 2:50 am

Odgovoriti sa citatom

Iskreno, ja nisam preterano aktivan, ali tu sam.
Mislim da nisu u pitanju samo clanovima sa precizno nula poruka, vec i oni sa 2,3,5,8 ... u prevodu, neaktivni. Istina, toga ima na svim forumima, ali ne treba se na to izvlaciti stalno - mozemo malo i da budemo drugaciji od ostalih - kao shto su i Bebe u muzici Smile

Inace, ima 215 od ukupno 469 clanova koji imaju jednu ili nijednu poruku. Recimo da na nove clanove otpada 10 ili 15 ljudi, koji josh nisu imali vremena da se oglase, to ostavlja oko 200 ljudi koji su se samo registrovali, i posle nishta ....

Nije da mi smetaju, ali bolje 200 aktivnih clanova nego 20000 neaktivnih.
_________________
"Zamisli na moment isto ovo vreme, zamisli onda iste ove ljude, zamisli i videces da sve je kao onda, jedina greska - to sam ja"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Avg 11, 2007 3:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Nadam se da ce urednistvo usvojiti predlog koji je napisao Balkanac i da ce sto pre da zazivi!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Balkanac82

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 530

Lokacija: Chicago


Poslao: Sub Avg 11, 2007 5:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Uredništvo je usvojilo predlog da se svim članovima pošalje newsletter o promenama na sajtu i to će se uraditi čim se još neke stvari postave na sajt.

Ima članova, koji su nas posetili jednom ili dva puta, napisali par poruka i više se nisu vratili.
Očekujemo da će mo bar par njih na ovaj način podsetiti da sajt postoji i aktivirati ih.
_________________
www.ludisvet.com

www.pixel-webdizajn.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Sub Avg 11, 2007 6:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Odlicno, taman da se malo isfiltrira forum sa nepotrebnim profilima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

tweety

Super Beba

Pridružio: 26 Apr 2007

Poruke: 785

Lokacija: Jagodina-Kragujevac


Poslao: Sub Avg 11, 2007 6:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa dobro mozda ljudi nisu zainteresovani.....sta da se radi!slazem se sa tobom Mike.....
_________________
I think that i saw pussy cat.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 11, 2007 6:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Ljudi,zaboravljate da nisu mnogi u mogucnosti da koriste internet, ili bar da ga koriste cesto. Nema nepotrebnih profila, mozda samo retko koriste internet pa samim tim retko i na forum dolaze.
A i mozda neko nema potrebu da se oglasava ovde, vec samo prati informacije.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Avg 11, 2007 7:06 pm

Odgovoriti sa citatom

cat to su samo izgovori....Smile
ma ne,nego ljudi koji se prijave su fanovi beba,ali im mozda forum nije zanimljiv ili ne vole tu vrstu komunikacije....u svakom slucaju ih treba obavestiti o izmenama na sajtu,pa se mozda neko i zainteresuje....
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Avg 11, 2007 7:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Ama, nije uopce vazno iz kojeg razloga ljudi dolaze rijetko na forum ili uopce ne dolaze. Mi smo tu i bavimo se nekim drugim temama Very Happy

Hvala na prijedlogu, uvazili smo ga!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 12, 2007 2:21 am

Odgovoriti sa citatom

e vidim ovde se bas radi....nama je vec stigao mail....:)nadam se da ce bar malo pomoci....
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Kizavuka

Nova Beba

Pridružio: 21 Jan 2007

Poruke: 8

Lokacija: Novi SAd


Poslao: Ned Avg 12, 2007 3:11 am

Odgovoriti sa citatom

Nerazumem zasto pravite problem oko toga ko kolko ima postova- poruka. To sto sam ja na primer poslao samo 10 poruka neznaci da nepratim desavanje na forumu. Da pisem poruke samo da bi se reklo da sam nesto napisao i da bi mi pisalo kako sam poslao 500-600 poruka je besmisleno.
P.S. Sa malim zakasnjenjem srecan rodjendan i stvarno je osvezenje ova promena izgleda foruma. Samo napred.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Ned Avg 12, 2007 3:27 am

Odgovoriti sa citatom

pa ima onih koji ni ne prate... a i sta fali obavestiti clanove o promenama na sajtu,sto je vec uradjeno....
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Balkanac82

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 530

Lokacija: Chicago


Poslao: Ned Avg 12, 2007 4:23 am

Odgovoriti sa citatom

@Kizavuka

Dogovorili smo se da neće biti nikakvih uslovljavanja oko broja poruka, ali ipak oko 50% registrovanih članova nije poslalo ni jednu poruku, a i oni sa par poruka su nas posetili par puta i vše se ne vraćaju. Ukupno je 84 korisnika poslalo preko 10 poruka. Dakle nekih 50 članova se može smatrati aktivnim.

Moraš se složiti da je ovaj newsletter koji je posla svim članovima ipak dobra ideja da se ti članovi podsete da sajt postoji i da su i oni registrovani. Neki su se registrovali na samom početku, kad je forum bio prazan i možda im je u tom trenutku sve izgledalo "glupo", ali sad su se stvari promenile i trebalo ih je obavestiti o tome.

Inače možda nije loša ni ideja da se ovaj newsletter uvede na svakih 3 ili 6 meseci.
_________________
www.ludisvet.com

www.pixel-webdizajn.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Avg 12, 2007 1:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se. Trebalo bi to da se uvede da redovnije saljemo.A mozemo i kao sto je uradjeno na MC, dogovorimo se recimo na svaka 3 meseca da saljemo, pa ubacimo u tekst sta je novo dodato na sajt u toj i toj sekciji.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kizavuka

Nova Beba

Pridružio: 21 Jan 2007

Poruke: 8

Lokacija: Novi SAd


Poslao: Ned Avg 12, 2007 1:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Apsolutno se slazem da je ok ideja sto ste poslali obavestenje o promenama na sajtu da korisnici koji se nisu dugo kacili znaju da sajt i dalje postoji da nije "mrtav". Sto ne uvedete da oni koji se nisu prijavili ni jednom u recimo zadnja 3 meseca dobiju mail. Ako neodgovore na njega budu obrisani sa liste clanova posto ih isti ocigledno neinteresuje, samo zauzimaju prostor.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

Balkanac82

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 530

Lokacija: Chicago


Poslao: Ned Avg 12, 2007 6:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Prostora imamo na pretek.
A već smo se dogovorili da nikkvih uslovljavanja neće biti.

Kizavuka ::

Sto ne uvedete da oni koji se nisu prijavili ni jednom u recimo zadnja 3 meseca dobiju mail. Ako neodgovore na njega budu obrisani sa liste clanova posto ih isti ocigledno neinteresuje, samo zauzimaju prostor.


Onda bi trebalo nadograditi forum i pratiti ko je kad pristupio sajtu. Ta opcija trenutno nije moguća.
_________________
www.ludisvet.com

www.pixel-webdizajn.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj

E_m_a

Nova Beba

Pridružio: 22 Maj 2007

Poruke: 4


Poslao: Pon Avg 13, 2007 3:09 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam jedan od "prozvanih" clanova, pa da se oglasim..Smile
Na netu inace ne provodim previse vremena (pogotovo sada na raspustu), ali to nije opravdanje...
Jednostavno mi nije blizak ovakav nacin komunikacije...generalno komuniciranje putem neta (osim sa osobama sa kojima se privatno druzim)
Tako da nisam imala potrebu za ostvarivanjem nekih kontakata (povremeno obilazim sajt i forum), a do sada nisam nasla temu u kojoj bih dala neki svoj komentar, a da mislim da bi pomogao...
Toliko..Smile Bez obzira koliko sam (ne)prisutna na forumu, volim da slusam njihovu muziku...
Pozz za sve Bebe...narocito za Terzice..Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Avg 16, 2007 3:37 am

Odgovoriti sa citatom

Ok kas smo vec kod prozivanja...
Ja stalno dolazim, samo sto u zadnje vreme nemam toliko vremena da se bavim svakom temom. pored toga cesto ne postoji nista pametno sto bih rekao, a ne zelim kao neki da posle dva dana clanstva saljem dobrodoslicu novim clanovima ili slicno...
hvala bogu imamo dobre administratore i moduratore koji ce odgovoriti na svako pitanje i uvek reci nesto pametno i korisno. vasa volja je da ubacite svoju rec u svaku temu, i da skupljate broj postova kako bi postali starije, napredne... bebe.
Mislim da za tim u ozbiljnimi temama nema potrebe, imate teme za caskanje pa pisite sta hocete i o cemu hocete do mile volje. Postoje mnogi clanovi koju stalno prate forum radi raznih stvari a izmedjuostalog i informacijama o svirkama koje cesto zbog suvisnih komentara postanu nemoguce za nalazenje. Nemoj da se uvredis ali ideja je ocajana.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 2
Idi na stranu 1, 2  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker