Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 28, 2007 12:22 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ovako, posto se blizi koncert u Sava Centru a ima i dosta desavanja u poslednje vreme, bend zeli da izadje u susret svojim fanovima sa jos jednim krugom pitanja (mini intervju). Znaci svako moze da postavi po 3 pitanja.
Pitanja cemo sakupljati do nedelje 30.09. u ponoc. Posle toga cemo dati bendu ta pitanja i stici ce odgovori do utorka-srede.
S obzirom da smo prethodno vec imali dva intervjua, zamolila bih vas da ih pogledate, da se ne bi ponavljala pitanja.

http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=46
http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=283

Znaci mozete da postavite BILO STA sto vas zanima, sto se tice benda. Jedino ne dolaze u obzir pitanja o njihovom privatnom zivotu, i takva pitanja nece biti uvazena i odgovorena. Naglasavam vam da se ne trudite da postavljate takva pitanja.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

spomenko

Nova Beba

Pridružio: 27 Sep 2007

Poruke: 2


Poslao: Pet Sep 28, 2007 1:54 am

Odgovoriti sa citatom

Imam samo jedno pitanje.
1. Kada Milan planira da ulozi malo u opremu?
Svira fenomenalno, ali Korg N364 trenutno na trzistu vredi 300eura!???, onaj PROEL stalak za klavijature vise ne koriste ni klavijaturisti po kafanama duz ibarske magistrale?? Mislim da bih s'obzirom da je medju najboljim klavijaturistima u drzavi (za mene licno najbolji), u najmanju ruku ako vec preferira Yamahin klavir i Korgov synth trebao da poseduje S90ES + Korg M3 ili bar Triton Studio.
P.S. OK znam, u rukama Mandusica Vuka,....ali ipak....!???

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pet Sep 28, 2007 2:00 am

Odgovoriti sa citatom

Imam i ja samo 1 pitanje. Oprostite mi ako odgovor vec postoji duze vreme,tj.ako nisam upucena...
Da li je zavrsena knjiga ''Iz stvarnosti u iluziju...''- Milana Djurdjevica, ako jeste, gde mogu da je nadjem ?


Evo i drugog.
Kada planiraju Novi SAd?????Pretpostavljam -'' Trema'', posto sam letos procitala na ovom forumu da bi trebalo da sviraju u oktobru,a na zalost nisu ga isplanirali... Sad Sad Sad Sreca, pa je tu Becej Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Pet Sep 28, 2007 4:29 am

Odgovoriti sa citatom

Pitanje za Milana:
Na jednom koncertu si rekao da si sa Nelom snimio neke pesme i da taj materijal nikada nije ugledao svetlost dana. Postoji li to negde? Da li je ikako moguce da se to jednoga dana cuje?? Kako mozemo da saznamo nesto vise o tome?
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 28, 2007 3:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Naredne godine bebe slave 15 godina pa me intresuje na kakav nacin bend planira da proslavi taj jubilej? Svojevremeno je receno da su u planu re izdanja prva dva albuma (nadam se u originalnim verzijama)i da li ce pored toga bend izdati svoj prvi DVD koji bi obuhvatio retrospektoivu cele karijere (spotovi,live snimci, intervijui), posto ocekujem da ce snimak iz Sava centra sigurno biti objavljen.

za Vlajka.

Gde je bolja klopa,u Platanima ili kod Bore? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Sep 28, 2007 5:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Ko ceka...doceka.

1) Upuceno svim clanovima, da li imaju neku licnost u zivotu ( ne mora biti iz svijeta muzike) koja vam je veliki uzor, znaci neko ko je inspiracija, na koga se ugledate, kome se divite I postujete, ciji primjer slijedite….

2) Drugo pitanje je vezano za meni dvije jako drage pjesme Iza Oblaka I Ikona. Cisto iz radoznalosti, a I zato sto mi mnogo znace, koja je bila inspiracija iza tih pjesama? Pitanje je upuceno tajanstvenom Milanu, jer je on kreator istih, ali bilo ko moze da odgovori ko je upucen.

3) Da li bend ima ikakve planove sto se tice inostranstva?

Hvala unaprijed.
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

piggor

Napredna Beba

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 355

Lokacija: Rock City - Obren City


Poslao: Sub Sep 29, 2007 5:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Da se nadovezem na Srdjanovo pitanje, o planovima za obelezavanje jubileja. Sl. godine TOTO slavi 30 godina postojanja, i Steve Lukather je najavio okupljanje svih bivsih clanova benda na zajednickom koncertu. Da li je nesto slicno moguce i u slucaju N' Beba?
_________________
www.myspace.com/piggor

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Sep 29, 2007 9:05 pm

Odgovoriti sa citatom

1.Mozete li izdvojiti neki koncert u Sarajevu,koji vam je ostao u posebno dragoj uspomeni?
2.E,sada vi postavite neko pitanje nama,clanovima foruma ili predlozite neki topik za raspravu?
Hvala unaprijed.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Shmele

Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 29


Poslao: Ned Sep 30, 2007 2:27 am

Odgovoriti sa citatom

1. Da li ce biti objavljen DVD sa predstojeceg koncerta u Sava Centru? (nadam se potvrdnom odgovoru Smile)
2. Da li ce odmah nakon koncerta biti dozvoljen dolazak fanova u backstage da se upoznaju i slikaju sa clanovima benda? Ovo pitam zato sto se ipak radi o Sava Centru, gde je obicno teze tako nesto nego na ostalim svirkama.....
3. Da li su Milan i ostali clanovi benda voljni da poslusaju neke njihove fanove koji i sami stvaraju (disk ili "uzivo")?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maSSive_aTTack

Super Beba

Pridružio: 09 Sep 2007

Poruke: 1368

Lokacija: Sočanica; Beograd;


Poslao: Ned Sep 30, 2007 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Da li bend ima u planu neko gostovanje na Kosovu...??? Smile
_________________
It requires wisdom to understand wisdom: the music is nothing if the audience is deaf. ~ Walter Lippman.

Citat koji sam voleo kada sam bio mali. Sada ne volim citate. Ali volim malog sebe. Smile)))

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Okt 02, 2007 12:04 am

Odgovoriti sa citatom

Evo ovako, zavrsen je krug za postavljanje pitanja. Prosledicemo ih bendu, ocekujte odgovore za dan-dva.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Okt 03, 2007 2:24 am

Odgovoriti sa citatom

Odgovore na pitanja mozete pogledati na temi:
http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?p=21082#21082

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker