Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 01.12.2007. - Niš - Dom vojske

Odgovori na poruku
Autor Poruka

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sub Dec 01, 2007 8:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Svima koji veceras idu na koncert zelim lep i nezaboravan provod Very Happy!!!! Uzivajte!!!
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

sanya

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 37

Lokacija: Nish


Poslao: Ned Dec 02, 2007 1:30 am

Odgovoriti sa citatom

Ijaoooo ljudi Smile Samo sto sam dosla kuci Very Happy
Znaci prelepo... Moram da primetim da su koncerti beba ono pravo tek kad se ide sa voljenom osobom Very Happy E sad... mrtva publika mi je malo isla na nerve, ali popravili su se negde oko Kishe Very Happy
Uhhh... umorna sam, idem na spavanje Smile

P.S. videla sam gomilu aparata i da je Milan dosta slikao, nadam se da ce nesto od toga da se nadje na forumu Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Ivana_Kg

Napredna Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 293


Poslao: Ned Dec 02, 2007 2:38 am

Odgovoriti sa citatom

E ja ne smunjam da je bilo fenomenalno!moj kolega sa posla posto je naravno na odmoru je resio da ide i reci ce mi bas kako se proveo!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Comy

Nova Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 10

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Dec 02, 2007 4:46 am

Odgovoriti sa citatom

Pitam se samo da li vredi da se ono opisuje!? Da li moze ona atmosfera i najbolji koncert na kojem sam bio u ZIVOTU da se opise!!! Znaci ono nije istina, ja sam bez texta, nije za ponovno gledanje, spektakl poput ovog mora UZIVO da se dozivi... U pocetku toliko nisam mogao da verujem gde sam i da sam uopste mogao da propustim takav dozivljaj, pa kajao bih se do kraja zivota!!! Odavno se nisam ovako lepo proveo, Bebe hvala vam od srca... Dok ne umrem udaracu recke za vase koncerte - ovo mi je bio sedmi po redu! VOLIM VAS SVE DO JEDNOG A NAJVISE JELENU!!! P.S. Nadam se nekom snimku kvalitetnijeg formata... ako nemo ima informaciju da li postoji tako nesto placma u zlatu i dijamantima!!! Surprised Smile Very Happy Laughing Exclamation Exclamation Exclamation Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger Yahoo Messenger

sanya

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 37

Lokacija: Nish


Poslao: Ned Dec 02, 2007 3:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Neki moji utisci ovde.
Cisto da ne prepisujem dva puta, nadam se da ne smeta Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

C_mymy

Beba

Pridružio: 13 Mar 2007

Poruke: 70

Lokacija: Niš-Beograd


Poslao: Ned Dec 02, 2007 5:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Bilo je AAAAAAAAAA ... SmileSmileSmile Jedina mana je sto su ljudi sedeli sve dok Milan nije pokazao da ustanu (mada, mislim da nije mislio na to, ali nema veze, dobro je da su tako protumacili;)), a to je nazalost bilo pred skoro sam kraj koncerta, ali i to je dobro ... ovako je naravno bilo feeenoooomenalno ... bilo je sve isto kao i u Centru Sava ... S tim sto sam ovde ipak svoj na svome, pa je i drugaciji utisak !!! Sve u svemu, bilo je mnog mnogo mnogo dooobroooo, bebe su kao i uvek bile xtraaaaaa SmileSmileSmile Sad samo jos da pokusam da odem i do NSa SmileSmileSmile Videcemo !!! ... mislim da ne treba nesto posebno opisivati njihove koncerte, jer to recima ne moze da se perenese ... SmileSmileSmile pozz SmileSmileSmile
_________________
I preko polja idu-oni sto donose
Kisne kapi u nas svet
...reci bez posvete-cuti,nek osete...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Ned Dec 02, 2007 5:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa super je sinoc bilo u Nis Very Happy !Bebe na nivou iz SC, znaci da ne trosim reci koliko su bili fenomenalni, opusteni, sve je funkcionisalo perfektno. Dobro sad, publika u prvom delu koncerta je bila poprilicno rezervisana, ne znam mozda su ljudi bili u cudu sto, konacno, posle dve godine, mogu ponovo da gledaju Bebe u Nisu. Ali Kisa je bila prelomni momenat, tad su svi poceli da ustaju, tako da je atmosfera do kraja bila sjajna.Sto se repertoara pesama tice, skoro je sve bilo isto kao u SC,pocetak uz Serbian song,Lica itd.jedino nisu svirali Luda, Moja dunjo mirisna, al je zato bila Iza oblaka, e da, nije bila ni Dvoje, sto nema smisla al ajde Very Happy . Jana je takodje svirala uz Gde smo,al ovaj put na Milanovim klavijaturama, Aki nije bio gost al ga je zato Jeca odlicno odmenila i tako.Sve u svemu, malo je bilo ovih 3 sata za Nislije, posle 2 duge godine, tako da Bebe dodjite nam opet sto pre!(mozda sam malo zazvucala pateticno, al nema veze Smile )
Uzgred receno, imam neke snimke, pa ako neko ne postavi u medjuvremenu neke kvalitetnije, dacu da postave ove moje...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Comy

Nova Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 10

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Dec 02, 2007 6:09 pm

Odgovoriti sa citatom

sanya ::

Neki moji utisci ovde.
Cisto da ne prepisujem dva puta, nadam se da ne smeta Smile


Hahahaa... Ako si ti ona cura koja se ceo koncert vise vatala i jahala sa deckom nego sto si bila prisutna koncertu onda bolje i da ne govoris utiske! Ja postujem emocije i sve sto ide s tim ali cmakanje i vatanje i jahanje na javnom mestu jednostavno ne ide!!!! Zato ste i bili zamoljeni da se pomerite ili da sednete! Bilo gde, sledeci put, imajte oboje malo ukusa jer je ono izgledalo itekako nekulturno i neukusno! Evil or Very Mad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger Yahoo Messenger

WheelChairHooligan

Nova Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 2

Lokacija: Nis


Poslao: Ned Dec 02, 2007 7:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Ovakve koncerte prave samo veliki ljudi i umetnici! Dosao sam juce neplanirano, kao clan Udruzenja distroficara, zbog ovog humanitarnog projekta. Nisam neki fan Nevernih beba, znam 90% njihovih pesama, ali eto, ne prija mi toliko taj stil. Mislio sam da provedem petnaestak minuta na koncertu, iz postovanja prema njihovoj muzici i njihovom humanom poduhvatu, da to tako nazovem, Smile a ostao sam do kraja! Srce mi je bilo puno jer sam video kakve su to "velicine", i shvatio kako balade zapravo nisu dosadne(do njihovog nastupa sam imao takvo misljenje o baladama uopste). Koncert je bio stvarno nesto posebno, nikad nisam doziveo onako nesto, a nije da ne posecujem koncerte. Smile Znam da ce ovo procitati samo fanovi, ali zahvaljujem se Nevernim bebama u ime svih nas "drugacijih". Znate na sta mislim. Smile Hvala i svima koji su kupovinom karata pomogli projekat. Ovo je samo moj licni stav, ali znam da ga dele i ostale osobe sa slicnim problemima. Postovanje! Sve najbolje!
_________________
Mi smo snazni, mi smo jaki, mi smo ljudi iz gradova.... www.myspace.com/wheelchairhooligan

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Ned Dec 02, 2007 8:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Comy ::

sanya ::

Neki moji utisci ovde.
Cisto da ne prepisujem dva puta, nadam se da ne smeta Smile


Hahahaa... Ako si ti ona cura koja se ceo koncert vise vatala i jahala sa deckom nego sto si bila prisutna koncertu onda bolje i da ne govoris utiske! Ja postujem emocije i sve sto ide s tim ali cmakanje i vatanje i jahanje na javnom mestu jednostavno ne ide!!!! Zato ste i bili zamoljeni da se pomerite ili da sednete! Bilo gde, sledeci put, imajte oboje malo ukusa jer je ono izgledalo itekako nekulturno i neukusno! Evil or Very Mad


mozda su udarile emocije u slabu tacku Very Happy Very Happy Very Happy vazno je da su utisci jako dobri Very Happy Very Happy Very Happy Wink
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

sanya

Beba

Pridružio: 11 Jul 2007

Poruke: 37

Lokacija: Nish


Poslao: Ned Dec 02, 2007 8:21 pm

Odgovoriti sa citatom

@Comy
hm ne znam, mozda, bilo je vise parova Smile Ako jesam, evo javno ti se izvinjavam (i svima ostalima) ako smo ti pokvarili koncert... Sta ces... emocije, mlados' - ludos' Smile Popravicemo se Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Comy

Nova Beba

Pridružio: 18 Mar 2007

Poruke: 10

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Dec 03, 2007 12:06 am

Odgovoriti sa citatom

sanya ::

@Comy
hm ne znam, mozda, bilo je vise parova Smile Ako jesam, evo javno ti se izvinjavam (i svima ostalima) ako smo ti pokvarili koncert... Sta ces... emocije, mlados' - ludos' Smile Popravicemo se Wink


Sedista 3 i 4 sa desne strane, red 13 recimo... Pazi, ok je kad se neko voli, ja zivim za emocije i ljubav, zato sam uostalom i bio juce na koncertu ali treba biti umeren kad su neke stvari u pitanju! Iskreno mene je vise nervirao ustogljeni lik s naocarima koji je sedeo tacno iza tebe jer je bio itekako ubedjen da je u pravu sto se svega tice od samog pocetka koncerta, sto se vas dvoje tice, samo iskontrolisite emocije u nekim momentima i bicete preslatki (ne kazem da sad niste)! Drugo price da je bila smorna atmosfera u pocetku dok nisu ljudi ustali je besmislica, jer je pre svega sinoc bio kulturni KONCERT a ne tipicna rock svirka... Ako je neko bio na koncert Sergeja Cetkovica krajem leta na letnjoj pozornici, ako je neko gledao Simply Red na Kubi... znace o cemu pricam! Ja nisam ustao u pocetku jer sam hvatao sebe u momentima da nisam treptao po 5 minuta koliko sam bio odusevljen samim koncertom, po prvi put da se desi nesto onako u Nisu i da sve funkcionise kako treba... I da, Milanov znak rukama da ustanemo je upravo znacio ono sto i treba da znaci! Iskreno mislim da je Nis i dalje vrlo konzervativan grad i da je nekolicina ljudi dosla na koncert samo iz pomodarstva, zato je retko ko u pocetku i ustao jer je skupina ljudi bila pomesana! Razlog ne dolazenja vrlo mladih, ali PRAVIH, obozavatelja njihove muzike je bio i u tome sto je cena karte vrlo verovatno bila malo skuplja, ali Boze moj... Kad je humanost u pitanju OK! Posle koncerta sam otisao na zurku u diskoteci povodom svetskog dana borbe protiv SIDE, jer sam aktivista JAZAS-a, i ne prodje 10 sekundi a da se ne setim kakvom koncertu sam u stvari ja prisustvovao samo nekoliko sati pre toga! Koncert od tri sata njihove muzike je malo za bilo kog od nas, osecaj da se jezim ceo koncert ne moze niko da izvuce iz mene sem njih... Exclamation Exclamation Exclamation

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger Yahoo Messenger

WebWolf

Nova Beba

Pridružio: 03 Dec 2007

Poruke: 1


Poslao: Pon Dec 03, 2007 12:47 am

Odgovoriti sa citatom

@Comy
'ajde i ja da se javim Very Happy (Sanyin decko Smile ).

Izvinjenje i sa moje strane, stvarno nismo imali nameru, ali su nas emocije bas ponele, pogotovo zato sto vec duze vreme zajedno ocekivali dolazak NBeba, a glasine idu jos od letos i koncerta u Leskovcu, kada ja nisam mogao da budem tamo Smile .

Jednostavno, pogodile su nas pesme, a i ovih dana smo oboje u nekom sentimentalnom raspolozenju Very Happy . Obicno smo diskretniji.

Sorry, again Smile .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Pon Dec 03, 2007 1:14 am

Odgovoriti sa citatom

kakav tresh od tehnike Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy SRAMOTA!!!BUAXAXXAXAXAXAXA
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pon Dec 03, 2007 4:25 am

Odgovoriti sa citatom

moji utisci - http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=600
Smile
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker