Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 31.12. 2008. - Niš - gradski Trg ( doček 2008. godine )

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Jan 01, 2008 11:57 pm

Odgovoriti sa citatom

polazimo vuca i ja za 5 min. Smile sorry... Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

BataBoki

Nova Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 17


Poslao: Sre Jan 02, 2008 2:39 am

Odgovoriti sa citatom

Sad samo komentar, a sutra neka slika i klipovi sa koncerta. Sto se tice bedna odsvirali su sasvim korektno, ali po mojoj slobodnoj procneni, necete zameriti, nisu dali sve od sebe kako to po obicaju rade (bio sam na 20-ak njhovih nastupa do sad sto u staroj sto u novoj postavi i smatram se kompetentnim da dam ovu izjavu Smile ). U odnosu recimo na prethodni nastup iz Nisha od pre mesec dana (kada su zaista zvucali besprekorno) sada mi je sve delovalo neko bez dovoljno zara. Naravno verujem da je na sve to uticala i katastrofalna organizacija (grackih celnika) i po meni mali broj ljudi (koliko je bilo ne znam zaista to ne umem dobro da procenim, ali svakao nije bilo 300 ljudi vec vise) i naravno jako hladno vreme te kompletan nastup i nije mogao nikako da bude kao perthodni koj je kako sviracki tako produkciski bio na mnogo visem nivou! Sve u svemu nista ne zameram bendu vec ljudima iz grada, jer verujem da bi da je sve najavljeno na vreme i organozovano kako treba kompletan utisak bio mnogo bolji. Ovako dajem 3.5 za ovaj koncert (na skali od 1 do 5) i ostavljam nama nislijam da se zapitamo zasto je sve to tako ispalo.....

Pozdrav svima do sutra, preksutra kada cu da okacim klipove sa svirke....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Sre Jan 02, 2008 3:07 am

Odgovoriti sa citatom

Girl Interrupted ::

loknice, vidimo se obavezno! a kako cemo da se prepoznamo? Smile

Nosicu jedan papir na kom pise loknica, pa vi kad vidite javite se. Very Happy Salim se, aj ostavljam ti broj na pm pa moze tako nekako, mada mislim da mogu da vas prepoznam sa slika.Vidimo se!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mungoss

Nova Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 4


Poslao: Sre Jan 16, 2008 12:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Vladarule hvala ti na komentarima, sada znam da je sigurno bilo zanimljivo moje zabavljanje publike jer se niko ne bi smejao da sam smarao i ne bi bilo takve atmosfere. Bolje da izrazim svoju emociju nego da budem standardna obicna publika koja samo aplaudira na kraju pesama! Pozdrav vladarule i BataBoki!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mungoss

Nova Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 4


Poslao: Sre Jan 16, 2008 12:44 pm

Odgovoriti sa citatom

I jos jednom da raspravimo o Novoj godini. U redu je sto su se BEBE zahvalile obezbedjenju ali oni nisu obavili svoj posao kako treba. Petarde koje su bacali verovatno neki klinci iz mase ispalo je da smo Comy i ja bacili a bili smo odmah do bine. Cele godine nisam video petadru, ne pusim, sto znaci da nisam imao ni upaljac, a oni nasli nas da optuze da smo bacali petarde. Sve u svemu pozdrav za NAJVECEG KRETENA IZ OBEZBEDJENJA koji je video da smo bacili "OVOLIKU" petardu!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Jan 16, 2008 7:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Mungoss ::

I jos jednom da raspravimo o Novoj godini. U redu je sto su se BEBE zahvalile obezbedjenju ali oni nisu obavili svoj posao kako treba. Petarde koje su bacali verovatno neki klinci iz mase ispalo je da smo Comy i ja bacili a bili smo odmah do bine. Cele godine nisam video petadru, ne pusim, sto znaci da nisam imao ni upaljac, a oni nasli nas da optuze da smo bacali petarde. Sve u svemu pozdrav za NAJVECEG KRETENA IZ OBEZBEDJENJA koji je video da smo bacili "OVOLIKU" petardu!


e da, to sam i ja rekao. najveca fora je bila kad smo Ivana (zuta ljubicica) i ja rekli da ne bacaju vise petarde, a jedan klinac koji ima najvise 12 godina se okrenuo i rekao mi - "PA SINE NOVA GODINA JE!"
I naravno da sam bio zaprepascen kad sam cuo da mi je rekao SINEEEEEEE EEEEEEEEEEEEJ!

Kakva su deca danas. A i ovi ''odrasli''. Jos gori od njih.
Obezbedjenje je bilo KATASTROFA!
Kad sam rekao policajcu koji je bio ispred nas, kao i obezbedjenju, policajac mi je samo ''odbrusio'' - "AKO NEMAS MUDA DA BUDES OVDE,MOZES SLOBODNO KUCI!" (izvinite za recnik) .
E, eto kakvo je ''obezbedjenje'' kod nas.
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mistery

Starija Beba

Pridružio: 03 Sep 2007

Poruke: 200

Lokacija: Nis


Poslao: Sre Jan 16, 2008 7:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Smooth Criminal ::

Mungoss ::

I jos jednom da raspravimo o Novoj godini. U redu je sto su se BEBE zahvalile obezbedjenju ali oni nisu obavili svoj posao kako treba. Petarde koje su bacali verovatno neki klinci iz mase ispalo je da smo Comy i ja bacili a bili smo odmah do bine. Cele godine nisam video petadru, ne pusim, sto znaci da nisam imao ni upaljac, a oni nasli nas da optuze da smo bacali petarde. Sve u svemu pozdrav za NAJVECEG KRETENA IZ OBEZBEDJENJA koji je video da smo bacili "OVOLIKU" petardu!


e da, to sam i ja rekao. najveca fora je bila kad smo Ivana (zuta ljubicica) i ja rekli da ne bacaju vise petarde, a jedan klinac koji ima najvise 12 godina se okrenuo i rekao mi - "PA SINE NOVA GODINA JE!"
I naravno da sam bio zaprepascen kad sam cuo da mi je rekao SINEEEEEEE EEEEEEEEEEEEJ!

Kakva su deca danas. A i ovi ''odrasli''. Jos gori od njih.
Obezbedjenje je bilo KATASTROFA!
Kad sam rekao policajcu koji je bio ispred nas, kao i obezbedjenju, policajac mi je samo ''odbrusio'' - "AKO NEMAS MUDA DA BUDES OVDE,MOZES SLOBODNO KUCI!" (izvinite za recnik) .
E, eto kakvo je ''obezbedjenje'' kod nas.


Eto zasto ja hocu da odem iz Nisa sto dalje...A i propustila sam koncert Sad
_________________
So tell me is this scary for you, baby,tell me?
So tell me is that crazy for you, baby,am i scary for you?
You know the stranger is you
Am I scary for you?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BataBoki

Nova Beba

Pridružio: 04 Jun 2007

Poruke: 17


Poslao: Sub Jan 26, 2008 6:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Mistery ::

Smooth Criminal ::

Mungoss ::

I jos jednom da raspravimo o Novoj godini. U redu je sto su se BEBE zahvalile obezbedjenju ali oni nisu obavili svoj posao kako treba. Petarde koje su bacali verovatno neki klinci iz mase ispalo je da smo Comy i ja bacili a bili smo odmah do bine. Cele godine nisam video petadru, ne pusim, sto znaci da nisam imao ni upaljac, a oni nasli nas da optuze da smo bacali petarde. Sve u svemu pozdrav za NAJVECEG KRETENA IZ OBEZBEDJENJA koji je video da smo bacili "OVOLIKU" petardu!


e da, to sam i ja rekao. najveca fora je bila kad smo Ivana (zuta ljubicica) i ja rekli da ne bacaju vise petarde, a jedan klinac koji ima najvise 12 godina se okrenuo i rekao mi - "PA SINE NOVA GODINA JE!"
I naravno da sam bio zaprepascen kad sam cuo da mi je rekao SINEEEEEEE EEEEEEEEEEEEJ!

Kakva su deca danas. A i ovi ''odrasli''. Jos gori od njih.
Obezbedjenje je bilo KATASTROFA!
Kad sam rekao policajcu koji je bio ispred nas, kao i obezbedjenju, policajac mi je samo ''odbrusio'' - "AKO NEMAS MUDA DA BUDES OVDE,MOZES SLOBODNO KUCI!" (izvinite za recnik) .
E, eto kakvo je ''obezbedjenje'' kod nas.


Eto zasto ja hocu da odem iz Nisa sto dalje...A i propustila sam koncert Sad


Kako stvari stoje 80% iole normalnih ljudi jedva ceka dan kada ce napustiti Nish, jer ovo u sta se on pretvorio u zadnjih 8 godina je najblaze receno stanje ocaja. Ali dobro to ipak nije prica na ovu temu, no sve jedno sam morao da podelim svoje razocaranje.... Evil or Very Mad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Ned Jan 27, 2008 5:06 am

Odgovoriti sa citatom

bata boki i ja sam se iskreno razocarao!
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker