Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » TV Emisije, radio gostovanja i intervjui » TV Metropolis - Intervju sa Milanom - 28.01.2008.

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jan 29, 2008 8:33 pm

Odgovoriti sa citatom

to je verovatno bilo upuceno meni, ali da znas da sam ja aktivno uvek ucestvovao u svim ozbiljnim temama ali posle odredjenog vremena ostanem sam (sa eventualno jos nekim) ,pazi mogu ja sam da odrzim temu u zivotu ali cemu to.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Uto Jan 29, 2008 8:36 pm

Odgovoriti sa citatom

nije mislila na tebe Srle, nego generalno. treba vise truda od strane svih nas. Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy naravno da ne mozes ni ti a ni mi sami da drzimo ovaj forum. moramo da saradjujemo i da se svi trudimo. Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jan 29, 2008 8:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Upravo ovo sto kaze Jovana, ne moze samo jedna osoba da odrzava neku temu. Niti to mogu samo ja, niti samo ti niti bilo ko drugi. Da bi se odrzala neka tema potrebno je da sto vise ljudi ucestvuje.
Jel smo oziveli ponovo onu temu o novim aranzmanima, sta tri odgovora i kraj..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jan 29, 2008 8:45 pm

Odgovoriti sa citatom

ja hocu da saradjujem ali mislim da nam je forum iako aktivan, isuvise lenj. najlakse je otici na temu ,,sta vam svira,, i napisati koja vam stvar ide trenutno ali za neku ozbiljniju temu poput one o promeni aranzmana vec treba malo mozganja a tu smo se olenjili mnogo, svi.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Jan 30, 2008 2:02 am

Odgovoriti sa citatom

najbolje je otici u temu omiljeno jelo i forumska porodica i tamo pisati ceo dan i nabijati postove(ne mislim neko sebi nego na celom forumu) i onda kao hiperaktivan forum...
zar nije dosta svakodnevnica Question Exclamation
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Jan 30, 2008 2:06 am

Odgovoriti sa citatom

Ipak, ovo nije tema o tome koliko su nasi clanovi aktivni i u kojim temama najvise.

Slazem se sa svima vama, ali ako mislite da je to vrijedno rasprave, slobodno otvorite novu temu pa cemo da pricamo. Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jan 30, 2008 2:08 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

najbolje je otici u temu omiljeno jelo i forumska porodica i tamo pisati ceo dan i nabijati postove(ne mislim neko sebi nego na celom forumu) i onda kao hiperaktivan forum...
zar nije dosta svakodnevnica Question Exclamation


Sve to stoji sto ste napisali i Srdjan i ti Nina, ali ajde dajte neki predlog za novu temu o NB. Ali ne samo predlog, nego i ucestvujte aktivno u nekim ozbiljnijim temama.
Ima gomila tema o NB koje su zapostavljene, niko da se potrudi da ucestvuje u njima.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:43 am

Odgovoriti sa citatom

Ja ću rado pisati u nekoj temi o bendu ali otvorite je. Da imam neku ideju odavno bi bila otvorena. Koliko ja znam svrha foruma jeste isticanje svog mišljenja, ali ne isključivo samo to. Druženje i upoznavanje ljudi je odmah iza toga. Ne znam zašto to sputavati. Ja ne znam ko broji postove... Ima takvih? Zar je bitno? Uostalom, ako je do broja postova isključite brojanje u druženju i ćaskanju. A koliko se ja sećam Terzićka, ti si bila najaktivnija u interpretaciji a sad se buniš... Pa nećemo tako.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:44 am

Odgovoriti sa citatom

Crna, imas otvorenu temu o ovome u Obavjestenjima...

Tu nastavi pisanje Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 2:44 am

Odgovoriti sa citatom

ok... hvala
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker