Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 26.01.2008. - Mladenovac - klub Atom

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Pon Jan 28, 2008 8:58 am

Odgovoriti sa citatom

Drago mi je što ste se tako dobro proveli...

Sad mi je još više žao što nisam bio u prilici da dođem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Pon Jan 28, 2008 2:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je bilo divno,vladalo je tako super raspolozenje,hvala ovde svima,gospodjici Ani,kolezi Mike-u,Nataly,shefici Cat,Militzi,Jovani,O Velikom i misterioznom vodji Faraonu,Dini,Dylanu,Djoletu,Tei,LJubichitzi..uh...nadam se da nikog nisam zaboravio,ako jesam ne zamerite...hvala Bebama,na lepom danu,druzenju,muzici,hvala puno puno puno Very Happy
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mirex

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 963

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sre Jan 30, 2008 12:48 am

Odgovoriti sa citatom

Drago mi je da ste se svi lepo proveli. Very Happy

A zna li se hoce li skoro biti neka svirka? Shocked Znam da je pauza, Rolling Eyes ne zamerite na pitanju.. Smile
_________________
Glupost ubija - vlast mašti

Smisao života je iskreno voleti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Jan 30, 2008 12:50 am

Odgovoriti sa citatom

U skorije vrijeme tesko. Vrijeme je da se svi malo odmore Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Sre Jan 30, 2008 3:13 am

Odgovoriti sa citatom

Copy from bgd...

26.01. jedan mali grad u Šumadiji i Neverne Bebe...Beše to Mladenovac. Kako je bilo lepo biti tamo...

Zamislite samo, vaš omiljeni band u gradu odakle ste otvara novu diskoteku koja viši liči na štalu, ali su ukusi različiti, nećemo sada o tome. Bitno da smo se proveli fenomenalno.

Valjda je ova pauza uticala na one najvatrenije fanove da se pojave u ogromnom broju. A sa druge strane, članovi banda se uželeli svirke ako da sada imate dve premise, konkluziju je veoma lako izvući. smile.gif

Krenulo se iz Novog Sada, put je inače bio opušten do Beograda, morali smo kuma da čekamo tamo pa je nastao mali stres. Sve se to izgladilo, guja leti auto putem, Mladenovac blizu, žene se šminkaju i pravac pelinkovac...Klub Atom. smile.gif

A tamo opekao neki minus, pomislio sam da ćemo se smrznuti kao onomad na onom splavu. Kako je vreme prolazilo, ipak se akumulirao topliji vazduh, mada je to pozitivna energija, ništa više. Trebalo bi pohvaliti DJ-a za fenomenalnu muziku pre nastupa Beba. Bo'me, i dosta smo čekali na početak svike, odlučili su da 'konačni obračun' počne u ponoć. A počeo je sa Strancem. Kad se tad nisam šlogirao, neću nikad. Bajka iz snova, iznenađenje na samom početku, in media res. Dok sam našao upaljač, prođe pesma. Pesme su se nizale, a moja lepša polovina se potrudila da nastane drugi stres u toku koncerta. Koreografija sa natpisom Hoćemo Senke je urodila plodom pa je nastalo vrištanje, znate kakve su žene. smile.gif Do kraja smo se provodili odlično.

Moram pohvaliti i publiku u Mladenovcu, za razliku od prošle svirke, dosta su uznapredovali, ima tu više faktora, ali je bilo lepo čuti kako odjekuje diskoteka kada Jana ili Jelena puste publiku da peva. Treba pohvaliti i Bebe, jer su pevali na agregatu koji i nije davao baš jasne note ponekad.

A ja ću salutirati svim fanovima koji su došli iz Beograda, NIša, Novog Sada i ostalih mesta da prisustvuju ovom koncertu.
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

jelaina

Nova Beba

Pridružio: 26 Sep 2006

Poruke: 10

Lokacija: Obranovac


Poslao: Sre Jan 30, 2008 7:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Drag Tea, bilo mi je zadovoljstvo da te upoznam (a za dalje druzenje ima dana... Smile ), a ostatak ekipe sa kojom nisam imala cast da se rukujem, ostavila je fenomenalan utisak na mene...SJAJNI STE!

Vec dobre iscrpne izvestaje ne treba prekucavati, samo cu par recenica u to ime pokloniti ovoj rubrici.... hvala VAM NASE BEBE (ne)VERNE STO POSTOJITE...i, sto smo svaki put na svirci privilegovani da budemo akteri najlepse bajke, koja nas na trenutak teleportuje izvan surove realnosti...i pruza spokoj!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Čet Jan 31, 2008 3:51 am

Odgovoriti sa citatom

Moram da priupitam jelainu da li smo se upoznale jer ja se nešto ne sećam... Very Happy

Hm... Teško je opisati događaj koji je toliko ljudi opisalo, nahvalilo i ovekovečilo fotografijama. Mogu da kažem da je bilo iznenađujuće, začuđujuće i očaravajuće. Svaki moj komentar i izveštaj može da zvuči preteran jer sam napokon čula SENKE (poslednji put je to bilo 23.marta 2006.) pa ne bih zalazila u dubinu.
Bend je, kao i uvek pokazao da zna šta radi, da žive za muziku, da osećaju i vole to što rade. Forumaši su pokazali da mogu da budu složni, i da je zajednički provod uvek najbolji. Kad se sve sastavi, veče je bilo za nezaborav.
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

jelaina

Nova Beba

Pridružio: 26 Sep 2006

Poruke: 10

Lokacija: Obranovac


Poslao: Čet Jan 31, 2008 7:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Crna vatrena, mislim da se nismo rukovale, ali imacemo priliku na sledecoj svirci da se upoznamo...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DiDi_neverna beba

Super Beba

Pridružio: 27 Okt 2007

Poruke: 570

Lokacija: Leskovac-Beograd


Poslao: Sub Feb 09, 2008 5:29 pm

Odgovoriti sa citatom

meni je Senka prenela delic atmosfere, tako da sam i ja bila par minuta prisutna sluhom! Two thumps up ha,ha,ha, kako sam ovo rekla!
_________________
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml06172

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker