Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » TV Emisije, radio gostovanja i intervjui » Broj za spot ''Boje duge'' na TV Balkanmedia

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 1:48 am

Odgovoriti sa citatom

Imao sam srece da naletim na sam pocetak ove emisije doduse ovog puta je emitovana na rtv delta, stvarno je bila fenomenalna emisija!!! Kombinacija spotova, i Milana koji me svaki put odusevi kad pocne iznosi svoju zivotnu filozofiju... Ono o cemu on prica je ono cemu ja tezim, a cini mi se da bi trebali svi. Ogledalo svega toga je muzika koju prave, ali pored toga sto je vrhunski muzicar siguran sam da bi bio fenomenalan i u svetu knjizevnosti, sto mogu da tvrdim i za vlajka. Jer za teme o kojima oni pricaju i nacini na gledanja sveta oko sebe bi bilo previse skromno reci da su nesvakidasnji i vrhunski!
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pon Mar 05, 2007 12:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Da super je int. najbolji mozda koji sam gledao ...Milan je ...Milan ...
Srecom od loklne tv sam uspeo da dobijem dvd,sa emisijom ,pa cu da postavim ,jednom ceo int. i moje fotke ,na koje sam ponosan ,jer znam da ih je Milan izbrao i koje su deo te emisije ,provlace se dok on govori.
Bice dugacko kucanje ,ali trebalo bi to da ostane ....
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Mar 05, 2007 1:46 pm

Odgovoriti sa citatom

@shone mozemo se dogovoriti sa bendom da roknemo to ovde na sajt kao deo download-a,a neke bas retke stvari ce biti rezervisane samo za clanove foruma ali one najvernije. Wink
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pon Mar 05, 2007 7:34 pm

Odgovoriti sa citatom

To je @ngel 2,19 Gb ,i ne verujem da ce se to pustiti za skidanje,i slabo to ko moze i da skine.Ide po svim tv,treba pratiti.
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Mar 05, 2007 9:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa ovo je 21 prvi vek bre.Neka nabave Very Happy Ma salim se naravno.A velicina nema ama bas nikakve veze.To ce mo uploadujemo,a sad ko ne moze da skine ce mo posaljemo na cd-u.Ali otom potom
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 05, 2007 9:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa bez obzira sto ima 2 Gb, to moze da se podeli u vise delova, kao i onaj snimak sa Balkanmedije. Pa ko ima slabiju vezu da skida deo po deo, nekima je tako lakse.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pon Mar 05, 2007 9:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Pricacu sa Milanom ,pa cemo videti,ne letite,to sto je prica je za sva vremena.Pricao je o nekim merilima vrednosti ,o zivotu ,obicnim ljdima ,muzici u dusi ,nesto sto nije kasno ni za tri godine da se objavi.
Necu sad dadavim ljde kad je album u fazi usijanja i izdavanja...
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Pon Mar 05, 2007 9:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Mozemo mi o tome i u NS-u Smile
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

S_Stevan

Starija Beba

Pridružio: 16 Okt 2006

Poruke: 153

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Mar 06, 2007 12:00 am

Odgovoriti sa citatom

Mogu sa velikom sigurnoscu da potvrdim ovo o cemu shone prica, ova prica nije vezana za trenutak, tako da vredece cekati... Milana slusati uzivo je zaista neverovatno iskustvo, mada je u takvim situacijama obicno malo zatvoreniji. Ovde je izneo neke stvari koje bi svaki covek bez obzira koju muziku slusa i cime se bavi trebao da cuje. I bas zato ne bi trebalo zuriti sa objavljivanjem dok se sve lepo ne uoblici.
_________________
Znam,neke su reke zauvek otplovile
Sam,na ovom svetu ja hodam sve sporije...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker