Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 09.03.2007. - Novi Sad - pozorišni klub Trema

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 10, 2007 1:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa da napisem izvestaj.

Voz je naravno kasnio pola sata sto nije sprecilo Crnu Vatrenu da saceka na stanici. U istom vozu je bio i Lanche ali je on odlucio da ode na cevape a Crna,Njen burazer(valjda joj je to burazer, ok.lik) i ja direktno ispred snp-a.Oklupljanje je bilo uspesno. Catrin, Faraon, Crna, Stevan...i naravno Deathangel.Veoma mi je drago sto sam vas upoznao i nadam se da cemo slicno okupljanje napraviti i pred koncert u Sava Centru.Ja sam bio malo rovit jer sam taj dan ustao u 6 ujutro i bio umoran. Crna, hvala ti sto si mi kupila kartu dan pred koncert iako se kasnije ispostavilo da to nije bilo potrebno jer me je Faraon stavio na spisak.Faraone hvala jos jednom od sveg srca. A takodje mi je drago sto sam upoznao ceo bend a pogotvo Vlajka i Janu sa kojima sam se ispricao kao da se znamo ceo zivot.Kad bi sve ono sto mi je Vlajko rekao (u vezi bavljenja muzikom) doprelo do mozgova svih mladih bendova, mislim da bi imali veoma jaku rock scenu.Tu je takodje bio i Dean Clea iz Osmog Putnika koga je Milan posebno predstavio tokom koncerta. A o samom koncertu dovoljno je reci...repertoar verovatno najbolji u zadnjih par godina. Akcenat je bacen na na sve albume. sa svakog po nesto a mene je najvise odusevila SAGA i Gotovo u staroj verziji. Da ima nas je odsvirana dva puta, u sporoj i brzoj verziji. Odsvirana je i Boje duge ali bez Akija koga cemo nadam se videti u Sava centru. Znaci N.Bebe su jos jednom potvrdili da su nas najbolji bend. Prepun klub, dobra atmosfera. Jedino su me nervirali stolovi koje su zaista mogli da sklone, makar one ispred bine kao i silni konobari koji su su provlacili kroz masu i time ometali ljude u pracenju koncerta.
Povratak je za mene ispao neocekivan, dok sam razmisljao gde da ubijem tih sat vremena do voza, Vlajko i Jana su me pitali kako se vracam. kada sam im rekao usledio je odgovor ,,auuu, ma ti ides sa nama,, a vozac kombija je rekao da ce jedini problem biti u tome sto ja zauzimam dva mesta. Pred polazak Milan je rekao ,,ako vas zaustave panduri, kazite da znate mene i nece bit problema (on je isao kolima).Jos jednom se zahvlaljujem Vlajku i Janu sto su me primili u kombi jer da sam cekao voz ko zna kada bi stigao. A i Deathangel je bio postedjen bleajanja samnom na stanici.
I tako se okoncala ova divna noc.Izasavsi iz kombija, hodao sam ulicom ka kuci, razmisljajuci o cemu da vam pisem. Odgledati fenomenalan koncert, upoznati bend i jos se vratiti sa njima...pa sta drugo covek kao ja da pozeli.
Do sledeceg okupljanja, Catrin, Deathangel,Crna,Faraone...vidimo se.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

loknica21

Napredna Beba

Pridružio: 05 Dec 2006

Poruke: 281

Lokacija: Vlasotince,Nis


Poslao: Sub Mar 10, 2007 2:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane hvala za ovaj iscrpan izvestaj,nisam ni sumnjala da ce biti nezaboravan provod jos pa sto si se upoznao i vracao kuci s njima,stvarno sta jos covek moze da pozeli.Aj nadam se da ce ubrzo da bude neko okupljanje i blize,bilo bi mi drago da se upoznam sa nekim od vas! Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Sub Mar 10, 2007 3:25 pm

Odgovoriti sa citatom

I bi Trema... I bismo mi. I bi nam lepo.
Ne znam šta da pišem posebno, sem da sam se super proveo i da su ljudi bili oduševljeni. A i ove Bebe, valjda 'napaljene' s obzirom da nisu davno imali live nastup opalili svim silama, pa je bilo i dosta 'povređenih' emocijama. 'U slavu Bogu, poljubi decu za nas dvoje'... a jedna devojka do mene kvari šminku, šta dalje da pričam.

Mogao bi neko postaviti slike.

Ps- Mnogo poznatih i uticajnih ljudi sa foruma se skupilo sinoć u Tremi pa je i uživancija bila bolja. Kuda ćete više.

Pozdravljam 'vako:
Catrin, Sonja, Nataly, Lancheta, Vedrana, Srđana, Saleta (ludi Ličanin Wink ) i ostalu bandu sa foruma i a šire. Smile
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

MekBejn

Starija Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 145

Lokacija: Kovin,juzno od srece


Poslao: Sub Mar 10, 2007 4:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Jbg, bas mi je zao sto nisam dosao sinoc. Ovih dana sam sve nesto kilav i bas sinoc mi udari temperatura Sad A 5 sati mi treba do NS i nazad...
Hvala Faraonu sto me je zvao i saljite te slike vec jednom...
_________________
u iscekivanju cetvrtka...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 10, 2007 4:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene da se oglasim. Sta reci jos o koncertu sem da je bio fenomenalna, nezaboravan, i po meni jedan od najboljih. Zbog onih starih pesama koje su svirali, zbog atmosfere i publike koja ih je pratila uz svaku pesmu. Koliko je samo bisova bilo na kraju..Moram da pohvalim bend, pogotovo Randju za onaj cd koji je podelio sa nama kao i nasa dva andjela Janu i Jecu koje su kao i uvek bile fenomenalne.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nataly.

Nova Beba

Pridružio: 06 Mar 2007

Poruke: 5


Poslao: Sub Mar 10, 2007 7:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Takodje ne znam sta bih rekla osim da je bilo fenomenalno,i super sam se provela.Pozdrav svima! Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Deathangel

Super Beba

Pridružio: 04 Avg 2006

Poruke: 1141

Lokacija: Apatin


Poslao: Sub Mar 10, 2007 7:33 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni do sad najbolji njihov cert jer sam ovaj put bas mogao da uzivam u muzici bez guranja sa masom.Sedeo sam,pijuckao pivu i uzivao zajedno sa Stevan-om
_________________
"Of all the creatures man is the saddest
for he is but an animal
yet has the ability to realize it"

www.antologija.co.yu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger ICQ broj

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 10, 2007 7:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Catrin, ja se nadam da sad znas da nisam protiv tebe Very Happy Very Happy Very Happy

poz.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 10, 2007 7:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Ha ha,samo se ti Srdjane ulizuj, nece ti to mnogo pomoci Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Mar 10, 2007 8:03 pm

Odgovoriti sa citatom

pa ne ulizjem se, a ti si rekla da sam ja stalno protiv tebe.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Mar 10, 2007 11:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam tek sad sabrao utiske i malo dosao sebi. Proslo vece je bilo posebno. Ponovo na koncertu, posle dva i po meseca, bio je neverovatan osecaj ponovo osetiti svaki ton, svaku rec, svu tu energiju, skroz sam zaboravio na vreme, kad mi je Catrin, posle svirke, rekla da je proslo skoro 3 sata, nisam mogao da verujem. Ne mogu da vam opisem sva moja osecanja koja su prolazila kroz mene posle svirke, jednostavno neopisivo. Jedva cekam sledecu svirku, jer koliko god puta da cujem Bebe, mogu ponovo.... Drustvo, nadam se da cemo se i u buduce stalno ovako okupljati Wink Basket, ona "gitara" je pravo umetnicko delo, jako je lepo uradjena. Svaka cast za ideju. Toliko od mene za sada, veliki pozdrav celoj ekipi koja je sinoc bila u Tremi.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Crna_Vatrena

Super Beba

Pridružio: 21 Okt 2006

Poruke: 1576

Lokacija: Na putu do sna...


Poslao: Ned Mar 11, 2007 12:18 am

Odgovoriti sa citatom

Hello! Ja nemam šta da dodam, opet sam ostala bez glasa, blejala sam po celoj Tremi tokom koncerta, videla ih iz svih uglova tralala znate već tu priču, da ne dužim. Ja sam kao slikala nešto iza bine dok su bile daire, ništa se ne vidi, ali kad su već neki zapeli, evo vam pa kvarite oči Razz Nemam ja nikakav aparat nego moj telefončić ne fotka noću...pih... E da, hvala Srđanu na pohvalama, mada nisam zaslužila, nisam visila s tobom do 5 iako nije bilo potrebno... Goran je moj drug, nije brat, ali nevažno je, da cool je lik. Hvala ti i za cd, kao i Saletu, obradovao si me jako. A hvala i na još nekim cd-ovima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hvala do neba! I da, lagala sam!

User posted image

User posted image

User posted image

User posted image
Ovu poslednju ja malo kvarim ali eto.... mora se malo.... Very Happy
_________________
♥ ♥ ♥GONE FOREVER♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Mar 11, 2007 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

eh, lijepe su slike!!!
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Ned Mar 11, 2007 1:25 am

Odgovoriti sa citatom

Nemate pojma kako mi je krivo sto nisam bio sa svima vama...ali,eto,nadam se okupljanju u BGD-u,pred neki koncert.........muzika povezuje ljude.....bravo BEBE...
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Mar 11, 2007 1:37 am

Odgovoriti sa citatom

i meni je straaaaaaaaaašno žao al et... Sad Sad
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

sigi

Napredna Beba

Pridružio: 25 Dec 2006

Poruke: 294


Poslao: Ned Mar 11, 2007 1:42 am

Odgovoriti sa citatom

Nisam dosao ,valjda ce dolaziti u Sombor ?.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Ned Mar 11, 2007 1:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala Faraonu što je pohvalio moju ideju i poklon. Gitara izgleda extra i Randja je to zaslužio, jer je naš najbolji gitarista a i šire...

Pozdrav svima sa foruma...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Lanche

Beba

Pridružio: 22 Jul 2006

Poruke: 34

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 11, 2007 3:42 pm

Odgovoriti sa citatom

Veliki pozdrav iz Treme ide mom najvecem drugu iz NS-a, el grande Dylan-u.

PS- Pravi Lanche ce vam ostaviti komentar kasnije (kada mu legne pica), a ovo sam ja... pogodite ko sam. Smile Dylan
_________________
samo Bog zna sta ce biti s nama,samo Bog zna koliko volim te ja....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikePortnoy034

Super Beba

Pridružio: 22 Nov 2006

Poruke: 1136

Lokacija: Topola - Beograd


Poslao: Ned Mar 11, 2007 7:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta da vam kazem ljudi! Drago mi je zbog vas! Ovim putem bih javno da zahvalim Crnoj Vatrenoj sto me je nekoliko puta ukljucila live u koncert tako da sam koliko se to telefonom moglo cuti osetio atmosferu koja je te noci vladala u klubu! Nadam se da cemo svi mi koji smo propustili ovaj koncert na sledecem nadoknaditi sve propusteno!!! Rock On!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Lanche

Beba

Pridružio: 22 Jul 2006

Poruke: 34

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Mar 11, 2007 11:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Legla je... Smile E pa ovako,posto Dylan pozdravi sam sebe,ja cu pozdraviti sve sem njega Razz .U NS-u,
kao i svaki put bese lepo..a cini mi se da je ovo peta svirka u Tremi(skroz ispunjena)za poslednjih godinu dana. Drustvo prijatno,zezanje na nivou i dobra svirka su mi popravili raspolozenje posle kasnjenja voza i losih (citaj uzasnih) cevapa. Kao poseban momenat(!-?) na svirci bih izdvojio pesmu Serbian Song,za koju verujem da ce od sad biti deo svakog repertoara,a bese lepo i uz ostale pesme-pravi odabir,nema sta. Toliko od mene,a Novosadjanima porucujem da me sledeci put odvedu na bolji rostilj.
Poz Wink
_________________
samo Bog zna sta ce biti s nama,samo Bog zna koliko volim te ja....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 7 od 9
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker