Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Za početnike » Uputstva za Upload i Download

Odgovori na poruku
Autor Poruka

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Dec 16, 2007 4:18 pm

Odgovoriti sa citatom

E drugari ja zaboravio da vam kazem za skidanje sa youtube prosto da ide eto jednostavno zaboravio neki dan Sad
elem ovakoc ima jedan mali programcic zove se VDownloader 0.61 http://www.vdownloader.es/ jako dobar i stabilan (bar meni na sbb kablovskom )brzo radi i skida sve sa youtube a i drugih slicnih sajtova tezak je par mb i podrzava gotovo sve bitnije formate u koje mozete da prebacite ono sto skidate 9AVI, MPG, iPOD, PSP, 3GP, VCD, SVCD, DVD, FLV and MP3 (audio only)znaci odete na onaj sajt njegov i skinete ,smestite program de hocete da vam se nalazi na kompu ,istalirate redovan postupak oko 5 min kada bude gotovo otvara vam se prozor programa imate podesavanja sta i kako ocete i koji format ,ima prost izgled i nema nekih komplikovanih stavi ,kada ga nastimate odete na you tube i primera uzmete nadjete nesto od beba neki spot i jednostavnim postukom copi i paste na program u prozor pise ono download pritisnete to sacekate par sekundi da ga prpozna otvorice vam se prozor gde to da smestite na komp izaberete neku fasciklu i skidaje je vec pocelo imate detaljan pregled dow na tabeli i cekate da sve bude gotovo znaci prosto da prostije nemoze da bude inace osim you tube mozete da skidate i sa slicnih sajtova kao sto su :Google Video,MySpace, Stage6 ,Metacafe
,Break.com ,VSocial...
nadam se da ce vam biti od koristi a da cete brze dolaziti do vasih snimaka sa you tube nadam se sam prosto objasnio ako nisam javite se ovde ili na pp pa cu pomoci ako zapne iako mislim da nema sta

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 6:45 pm

Odgovoriti sa citatom

da li postoji jos neki sajt sem imageshack gde mogu da uploadujem slike. ne radi mi taj sajt trenutno i nerviram se opasno sto ne mogu da postavim slike. POMOC!!
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 03, 2008 6:50 pm

Odgovoriti sa citatom

ima onaj sto je Faraon napisao, ima www.photobucket.com (valjda se tako pise). probaj jos neki da nadjes preko google.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Jan 03, 2008 6:58 pm

Odgovoriti sa citatom

hvala. probacu nesto. Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Mar 10, 2008 1:20 pm

Odgovoriti sa citatom

ne znam gde da napisem pa ajd ofde... dobila sam snimak celog koncerta iz pirota 21.8.2006. (ne znam odakle tom chiki shto mi je dao) ali mi treba neko pametan da ga nekako stavim na sajt, jer ja ne znam kako....? i da snimak iznosi 703mb ....
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 10, 2008 1:26 pm

Odgovoriti sa citatom

mozs jedino da nam narezes i saljes, ha,ha,ha
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

chorwat

Napredna Beba

Pridružio: 27 Feb 2008

Poruke: 406

Lokacija: Łódź / Polska


Poslao: Pon Mar 10, 2008 1:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

ne znam gde da napisem pa ajd ofde... dobila sam snimak celog koncerta iz pirota 21.8.2006. (ne znam odakle tom chiki shto mi je dao) ali mi treba neko pametan da ga nekako stavim na sajt, jer ja ne znam kako....? i da snimak iznosi 703mb ....

Možeš instalirati neki server na svom kompu (npr. Wamp) i ćeš nam dati direktan link do fajla na tvom harddisku. Ali da imaš server dostupan na vani moraš imati vanjski broj IP (ne samo na local network).

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Čet Apr 10, 2008 1:26 am

Odgovoriti sa citatom

http://www.veoh.com/ sve sto ovde postavis nama izlazi u DviX formatu savrsenog kvaliteta a skida se jako brzo za film od 2 h treba oko 4 sata za seriju oko 1 -2 sve zavisi probaj pa ako ti uspe das nam link i mi skidamo

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker