Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 22.04.2008. - Pančevo - k.k. Tamiš (otvoren prostor)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Sre Apr 23, 2008 2:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja malopre stigoh iz Panceva Smile

Bila je dobra i zanimljiva svirkica. Sto bi rekli - kratko ali slatko Wink
Sta jos moze da se kaze o koncertima Beba... To ne moze da bude lose. Dokazuju da su profesionalci i da pored svih poteskoca koje trenutno imaju (vokali) uspevaju da ispostuju publiku i pruze najlepse, svuda i svakome!

Zanimljiv je bio detalj pred kraj koncerta, kada je publika trazila "Ko zna" - Milan je odgovorio: "Kada budemo to naucili - sviracemo!" Very Happy Very Happy

Kasnije cu okaciti i slike. Wink
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Apr 23, 2008 3:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Super su izvestaji, posebno izvestaj od indijanca mi se mnogo svidja Two thumps up
Drago mi je da ste se super proveli Two thumps up
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Dray

Beba

Pridružio: 19 Avg 2007

Poruke: 32

Lokacija: Pancevo


Poslao: Sre Apr 23, 2008 5:25 pm

Odgovoriti sa citatom

indijanac ::

Sada sam usao u kucu i gorim od zelje da ovo napisem - proveo sam se fantasticno, vreme nas je ( sve zajedno ) ipak posluzilo a o samoj svirci cu sada:
Prvo, fantastican je osecaj kada koncert pocne u 8 sati ''uvece'' i kada onolikom broju mladih ljudi, iznad svega, omoguci da nesmetano otprate koncert a pri tom ne razmisljaju da li ce zakasniti kuci i imati eventualne probleme sa roditeljima. Vrlo bitno, verujte mi.
Dobro se sacam ( mada, to bese negde u drugoj polovini prosloga veka ) da sam i sam imao bas takve probleme. Ali uvek...
Nebitno.
Drugo, pocecu od poslednjeg posta, devojcice zvane Dray i ovo vezano za instrumentalne deonice. Vidis, posto si mlada moram ti ovo reci - kamo srece kada bi na svakom koncertu bilo ovoliko solaza i tih delova koje obicna publika ne kapira ili - bolje receno - ne voli... Kamo lepe srece. Jer, to je sustina ovog benda, to je ono zbog cega su Bebe i napravile taj status koji imaju.
Razumem ja da mlada publika jedva ceka da horski peva Tuznu pesmu, Veliki je Bog, Dvoje, Da ima nas ili sta vec... Logicno je to. Ali, veceras sam shvatio koliko ovi ljudi zapravo vole i znaju muziku. Ovo ne moze da se namesti, jednostavno - tako je bilo.
A bilo je solaza, unisa, svirke...
Ko tazume shvatice,
Logicno je i da su ''kupovali'' vreme jer je Jana bolesna ( svaka cast Milanu koji ju je najvljivao na svake 3 pesme ) i td., ali svirka kao svirka je bila iznad svega.
Jelena - nemam reci. Interpretacija pesme Veliki je Bog i zasluzeni aplauz koji je bio jaci nego ikada je najbolje pokazao koliko je ona u stvari dobra pevacica i koliko uspesno nosi svoju ulogu. A ''glumiti'' Janu ne da nije lako vec je skoro nemoguca misija. Ja sam odusevljen, samo cu to reci.
Dve devojke koje su pevale pratece su me impresionirale - da li vise jedna imitirajuci trubu u Kad me napuste svi ili druga koja je razvalila solo tacku u Dairama ostace mi misterija.
I ovde ponavljam - svaka cast.
Zvuk vrlo korektan, publika mi je bila in ( pogotovo sto su mladi preovladavali ) a jedina ''zamerka'' mi je sto sam ocekivao da koncert duze traje. Ali, s' obzirom na okolnosti, jasno mi je da je to to.

Naravoucenije - Bebe nisam slusao od Sava centra i sasvim je logicno sto sam se ovako prijatno iznenadio svim promenama. Latino Ikona je za medalju, to je sviracki i pevacki vrh. Milanov solo u Gotovo je za svaku svetsku binu. Randja = Car.
Eto, tako sam ja to doziveo.

I zeleo bih jos ovo da kazem - kada se Jana oporavi i vrati, sa punim koncertom, ovakvom energijom i sl,. bice to one Bebe kakve sam oduvek zamisljao. Ova postave je bolja i jaca od one u SC, to mi verujte na rec. Ako nista drugo, sada imaju 4 vrhunske pevacice Razz .
Pa, malo li je?




Kao prvo uopste nemam da se na ovom forumu svadjam sa nekim tako da je ovo sve sto cu reci:
"devojcica"Dray koja uopste nije klinka nego rekla bih tako tu nekih tvojih godina je rekla da su preterali sa solazama jer za mene su Neverne Bebe njihovi textovi i instrumentali,znaci oba u istoj meri a ti ako volis da slusas samo instrumetal nemam ja nista protiv!Ja racunam kada odem na neciju svirku da cu cuti upravo ono sto sam slusala na albumima...a to horski da pevam...to me i ne zanima..ja slusam NB jer me njihove pesme lece a to da li cu ja moci da pevam zajedno sa njima dok nastupaju i ne predstavlja mi neki bitan faktor jer kad god zelim da ih slusam i koju god zelim pesmu da cujem ukljucim njihov disk i to je to...tako da nemoj da mi ti tu pametujes kao da sam neko dete majke ti...i kao da si ti sada neki strucnjak u odnosu na sve nas jadne neupucene...
_________________
Kurt and grunge forever

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Sre Apr 23, 2008 6:54 pm

Odgovoriti sa citatom

A, da, mnogo je dobra fora sa "Turskim marshem"!
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Čet Apr 24, 2008 9:44 pm

Odgovoriti sa citatom

dragi moji drugari konacno sam ukrao malo vremena da odmorim i procaskam malo sa vama.
ne znam kako da pocnem ovaj izvestaj,a da ne zvuci kao otrcani klise Very Happy
lose vreme nije pokvarilo raspolozenje pancevcima,koji su sa velikim osmehom i ozarenim licima docekali nas dragi bend.posebno mi je drago sto su u prvim redovima bili klinci koji su sve vreme neumorno pevali.pred sam pocetak svirke u vazduhu se osecao miris dobrog raspolozenja,"naoruzani" kisobranima s nestrplenjem su cekali pocetak svirke.atmosfera je bila sjajna!pancevci su bili odusevljeni ,a ja sam razjapljenih usta propratio pola svirke,sto zbog novih aranzmana,sto zbog zbog benda koji je zvucao besprekorno.Moram da pohvalim jecu,jer je uprkos prehladi otpevala sve pesme fenomenalno.odlicno su zvucali i bek vokali goca i nevena koje su svoj posao odradile i vise nego profesionalno.mogli smo cuti improvizaciju trube sto je mene posebno odusevilo.u jednom trenutku je pocela da pada kisa,ali pancevci nisu ni pomisljali da krenu svojim kucama,vec su nastavili da pevaju do kraja svirke.onima koji nisu bili mogu da kazem da su propustili mnogo,a ja sam i ovaj put "nahranio" svoju dusu nevernim bebama. Punk

p.s.puno hvala curama koje su posle svirke dosle da se slikaju samnom Very Happy Very Happy Very Happy

Gogov Djordje-Tuta bugarin
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Apr 26, 2008 10:59 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne sumnjam da si ukrao poglede i srca devojaka...ijao,sad ce tek da digne nos!!!
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Ned Apr 27, 2008 2:28 am

Odgovoriti sa citatom

Tea ::

Ne sumnjam da si ukrao poglede i srca devojaka...ijao,sad ce tek da digne nos!!!

Xexe, stajao je na bini kad su mu prisle, mislim da su pomislile da je clan benda... Wink Two thumps up Upadljiv si, nije moguce ne primetiti te... Very Happy
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Apr 27, 2008 4:11 pm

Odgovoriti sa citatom

_bambi_ ::

Tea ::

Ne sumnjam da si ukrao poglede i srca devojaka...ijao,sad ce tek da digne nos!!!

Xexe, stajao je na bini kad su mu prisle, mislim da su pomislile da je clan benda... Wink Two thumps up Upadljiv si, nije moguce ne primetiti te... Very Happy

Upadljiv??Ma nenormalan je,veruj mi.A zene se sto je najzesce pale na to

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Ned Apr 27, 2008 6:08 pm

Odgovoriti sa citatom

no coment Very Happy
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Sre Apr 30, 2008 1:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo samo i ja da dodam....bilo je P-R-E-L-E-P-O
jedva chekam da se opet vrate sa Janom Smile Very Happy Guitar

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sre Apr 30, 2008 1:53 pm

Odgovoriti sa citatom

@Boka drago mi je da Ti je bilo super Two thumps up
Bdw, uzivaj na forumu
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Sre Apr 30, 2008 2:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Hehe hvala....na ovom forumu sam vec godinu dana, tj. pratim vas ali eto nekim chudom tek sad sam se registrovala Confused

samo ovo mi nije bash najjasnije...shta je time hteo da kazhe Question Rolling Eyes

Citat:

bubnjar
Zanimljiv je bio detalj pred kraj koncerta, kada je publika trazila "Ko zna" - Milan je odgovorio: "Kada budemo to naucili - sviracemo!" Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker