Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » Snimanje na TV Fox-u - 11.04.2008.

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Maj 05, 2008 2:58 pm

Odgovoriti sa citatom

dobro. ukusi su razliciti. postoji ogroman broj fanova koji bas najvise vole Milanov glas. meni je odlicno kad se menjaju. da se svi cuju po malo. svako mi je specifican na svoj nacin i naravno svi su kvalitetni. stvar je samo ukusa a na neki nacin i navike. jer stariji fanovi, koji su voleli Bebe od prvog albuma, uvek ce vise voleti Milanov glas. ima tu raznih faktora koji uticu na to. u svakom slucaju je dobro kad svi pevaju jer su onda svi fanovi zadovoljni. ima za svakog ponesto. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Maj 05, 2008 3:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Dobro je to sto se smenjuju glasovi na koncertima. Svi na neki nacin imaju odlicne vokalne mogucnosti, samo drugacije sveki glas deluje na coveka. Kvalitet pevanjac kod beba u opste nije pitanje vec koji glas kome odgovara. U Tremi u NS-u smo se uverili da i Randja super peva u pesmi Pravda, prosto se oslobodio njegov glasic, pravi muski, odusevila sam se tada. U Ruskom Krsturu nam se kebac prestavio otpevavsi deo Daira. Milan, Jeca i Jana koji su standardni vokali na koncertima ocaravaju i docaravaju atmosferu tako sto se pojavljuju pored onih delova koji su za njih namenjeni i u onim delovima kada im je potrebno da podele njihove emocija sa ostalima, a tih emocija na koncertima je zaista puno. Dakle vecini, vise prija Janin glas a ne njen bolji kvalitet. Jeste da joj glas jace i ostrije zvuci kada je pored Jece ali i Jeca moze da joj parira, stil pevanja im je drugaciji pa i otuda takva razlika. Obe su fantasticne a i Milan ima emocije u glasu a to ga i cini tako posebnim. Volela bih da i Vlajka cujemo u nekim pesmama, ali profesionalac ce pre cutati nego da se obruka, znam iz svog iskustva. Whistlehy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pon Maj 05, 2008 3:47 pm

Odgovoriti sa citatom

stele ::

neka mi neko preporuci dobar program da skinem sa neta za secenje videa, i spajanje, ali da ne gubi na slici i zvuku..i odmah kacim, jer windows movie maker je odvratan..


Ulead Video Studio 11

Samo nadji full verziju. Ali da znas, zivce ces da izgubis dok pohvatas kako se radi!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 07, 2008 12:44 am

Odgovoriti sa citatom

odgledah i ja ovo najzad. moram reci da mi se pre svega jako dopalo jer mi u ovoj kombinaciji bebe totalno zvuce kao progressive rock bend. puno improvizacija , kompleksne deonice i sl. sto znaci, da se oni fanovi koji se vezuju uglavnom za komercijalniju stranu muzike beba ne trude da skinu ovaj snimak jer im se vrlo moguce nece dopasti.pesme su kao sto sam i reko prearanzirane u akustik, nisu one mnogo daleko od standarnih verzija osim pesme ,,balkan'' koja je poprilicno izmenjena , a cinilo mi se cak i harmonski. zasto? milan zna Two thumps up. bela kola mi ubedljivo najbolje zvuce, verovatno zato sto sam se kao i mnogi zazeleo da je konacno cujem uzivo, iako se mozda cini ali ona nije mnogo izmenjena. refren i dalje kida. Dvoje je svakako vrhunac nastupa, samo mi nije jasno zasto nije odsviran onaj cuveni uvod, kad je A.Stojic vec bio prisutan?Jedino sam preskocio ,da ima nas jer me u ovoj sporoj verziji smara i na koncertima sto ne znaci da je losa naravno. malo mi mozda nije jasna potreba za prosirenom postavom jer osim perkusioniste ostale gotovo i nisam primetio. Vec pomenuti Stojic mi nije bio toliko u planu kao sava centru ili bolje reci nije ga ni bilo, devojke koje su pevale pratece osetio sam samo u pesmi ,,balkan,, i naravno prilikom imitiranja trube (kakav lik Two thumps up ).ali dobro, ko sam ja da postavljam takva pitanja. takodje mi je drago sto je jos jedna pesma sa albuma frenkija ponovo vracena u zivot mada je meni sa te ploce najdraza pesma igra leprira ali ko zna...

ocekuju nas uskoro mnogo duzi akusticni nastupi beba, a tu se nadamo da ce jos koja ne tako poznata pesma da se vrati u zivot.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Sub Maj 10, 2008 2:03 am

Odgovoriti sa citatom

I shta bi sa snimkom sa fox-a, ko je snimio, da li je uploadovan, .....??

Sve ste vec rekli shto se komentara tiche, Jeca jana, nema dalje, odavno nisam chuo neshto ovako , i kad mislite da ce sve vec biti poznato i odsvirano kao i uvek, tu bebe naprave iskorak, pa onda sve pesem dobijaju novo izdanje, ... svaka chast!!!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Maj 10, 2008 2:13 am

Odgovoriti sa citatom

Pa pregledaj malo forum. Snimak je postavljen jos pre par dana u forumu Download.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

maxkv

Napredna Beba

Pridružio: 26 Avg 2006

Poruke: 262

Lokacija: Kraljevo


Poslao: Sub Maj 10, 2008 2:34 am

Odgovoriti sa citatom

Nasao sam, izvinjavam se, nemojte mi uzeti za zlo!
_________________
www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 8 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker