Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Humanitarna akcija !!!

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Gentle_angel

Nova Beba

Pridružio: 21 Mar 2008

Poruke: 6


Poslao: Pet Apr 18, 2008 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao sto vidite u naslovu, u pitanju je dobrotvorna akcija koja se organizuje u NS. Very Happy
Naime, u pitanju je takmicenje u pevanju, ali nazalost samo studenata novosadskog univerziteta. Ako neko od vas zeli da se prijavi, a ume da peva i popunjava taj jedini uslov, neka mi se slobodno javi. Very Happy Very Happy Ostali, ako ste zainteresovani, mozete doci da pogledate. Very Happy
Sve se organizuje po konceptu nekadasnjeg 3K dur, znaci jedino se ne mogu pevati narodnjaci. Very Happy
Prikuplja se novac za decu iz predskolske ustanove "Bambi" iz Kule koja pate od cerebralne paralize i koja su mentalno zaostala. Naravno, postoje donatorski ugovori izmedju te ustanove i nosioca projekta.
Nosioc projekta je Studentska unija Medicinskog fakulteta. Ja sam organizator projekta, tako da sve sugestije mozete mi proslediti, kao i postaviti sva pitanja ako vas nesto zanima. Very Happy Very Happy
Mislite li da je ideja o ujedinjenju svih nas dobra? Very Happy Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Apr 19, 2008 1:51 am

Odgovoriti sa citatom

stvarno divno,ali velika shteta shto mogu da uchestvuju samo studenti unirverziteta....
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Sub Apr 19, 2008 2:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja mislim da je ideja jako dobra, kad bi samo postojalo vise takvih projekata koji bi se koncentrisali na manje sredine kao sto je Kula. Nadam se da ce ovo biti uspesan projekat i da ce te nastaviti u tom pravcu.
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Sub Apr 19, 2008 2:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Organizatoru projekta, ideja je fenomenalna! Two thumps up

Ali iduci put obuhvatite sve studente... Wink
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Gentle_angel

Nova Beba

Pridružio: 21 Mar 2008

Poruke: 6


Poslao: Sub Apr 19, 2008 4:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Trenutno Studentska Unija snosi najveci trosak,tako da nazalost ne mogu obuhvatiti sve studente.Al imamo ponudu da u novembru organizujemo mnogo veci projekat tako da svi zainteresovani neka se jave.Lepa vest je ta da npr.jedan clan zirija je Sanja Ilic&Balkanika,koji se na nase veliko zadovoljstvo odazvao nasem pozivu.Ali to vas ne sprecava da dodjete i vidite nase studente.Bice sredinom maja,najverovatnije u "Tremi".Svaka podrska je dobrodosla!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Uto Apr 22, 2008 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

Bas je lepa ideja, sve pohvale! Very Happy
Bilo bi lepo kad bi bilo vise tih projekata, lep je nacin da se nekome pomogne... Ja bih se prva prijavila, samo sto sam jos uvek u srednjoj skolici...
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

_bambi_

Starija Beba

Pridružio: 16 Feb 2008

Poruke: 153

Lokacija: Pancevo


Poslao: Uto Apr 22, 2008 1:17 am

Odgovoriti sa citatom

Sad tek provaljujem da sam maksimalan broj puta upotrebila rec "lepo" u prethodhom postu... Very Happy Ne mogu da se otarasim uzrecica...
_________________
Look into my eyes, you will see what you mean to me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Apr 26, 2008 11:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Divan gest je to ali moram da napisem primedbu na izrazavanje gentle_angel.Naime,deca NE PATE od erebralne paralize jer patnja je osecanje a oni boluju npr. ili reci deca sa cerebralnom paralizom.Takodje se ne kaze mentalno zaostalna nego mentalno ometena.Student medicine bi ovo trebao da zna kao i svi ljudi makar za rad opste kulture.
A i mene kao defektologa i logopeda to pogadja da citam i cujem,preosetljiva sam na to.
Drago mi je da ima takvih akcija sa druge strane i da jos uvek ima humanih ljudi jer je to retko a po svim institucijama deca uglavnom zive u jako losim uslovima.Posto je ova akcija vrlo ogranicena zao mi je sto ne mogu pomoci nekako.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Gentle_angel

Nova Beba

Pridružio: 21 Mar 2008

Poruke: 6


Poslao: Čet Maj 08, 2008 11:19 pm

Odgovoriti sa citatom

U pravu si, tako se pravilno kaze. Al i sama znas da se, ljudima koji rade, greske desavaju. Prihvatam rado kritiku, jer tako se uci.javascript:emoticon('Very Happy')
Very Happy Ako si zainteresovana da pomognes, bice u sledecem (najverovatnije) semestru malo veci projekat, pa mi mozes pomoci. Sto se tice prijava, mogu se prijaviti i privatni fakulteti na teritoriji Novog Sada. Volela bih da, svi koji imaju i najmanju ideju mi se jave, jer planiram jos ovakvih projekata da organizujem.
Very Happy

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Gentle_angel

Nova Beba

Pridružio: 21 Mar 2008

Poruke: 6


Poslao: Čet Maj 08, 2008 11:20 pm

Odgovoriti sa citatom

E, da. Umalo da zaboravim. Organizuje se 21.maja u Tremi.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

plavooka_ns

Nova Beba

Pridružio: 26 Feb 2008

Poruke: 5


Poslao: Pon Maj 19, 2008 3:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja se izvinjavam sto sam duplirala temu,ocigledno je Tina vec postavila...ako ste zainteresovani da pevate,javite mi se na privatnu poruku-ja sam zaduzena za takmicare.Ako znate nekog ko dobro peva-takodje javite mi se na privatni da vam dam kontakt telefon koji mozete proslediti toj osobi.

Ako ne znate da pevate,dodjite,bitno je da sto vise ljudi bude!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

plavooka_ns

Nova Beba

Pridružio: 26 Feb 2008

Poruke: 5


Poslao: Pon Maj 19, 2008 3:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Tea ::

Divan gest je to ali moram da napisem primedbu na izrazavanje gentle_angel.Naime,deca NE PATE od erebralne paralize jer patnja je osecanje a oni boluju npr. ili reci deca sa cerebralnom paralizom.Takodje se ne kaze mentalno zaostalna nego mentalno ometena.Student medicine bi ovo trebao da zna kao i svi ljudi makar za rad opste kulture.
A i mene kao defektologa i logopeda to pogadja da citam i cujem,preosetljiva sam na to.
Drago mi je da ima takvih akcija sa druge strane i da jos uvek ima humanih ljudi jer je to retko a po svim institucijama deca uglavnom zive u jako losim uslovima.Posto je ova akcija vrlo ogranicena zao mi je sto ne mogu pomoci nekako.


Mozes.Dodji u sredu i daj prilog koliko mozes.Ne mozes pevati,ali sto vise ljudi dodje na zurku,bice i vise para i bolje za akciju!

Dodjite svi da zajedno pomognemo deci!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pon Maj 19, 2008 6:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Jaooooooooooooooooooooooooo!Ja bih rado ali tada mi je moj cuveni poslednji ispit koji cu pasti 99,9%..Ispit traje oko 12 sati,ne znam kada cu doci na red i koliko ce biti iscrpljujuce.Bas se bezveze poklopili datumi.Ako budem mogla da se organizujem posle ispita i ako budem sposobna,rado bih dosla. Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Maj 19, 2008 8:02 pm

Odgovoriti sa citatom

u kolko Hati?
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

plavooka_ns

Nova Beba

Pridružio: 26 Feb 2008

Poruke: 5


Poslao: Uto Maj 20, 2008 2:12 am

Odgovoriti sa citatom

Takmicarski deo pocinje u 21h i traje do 23h.Bilo bi lepo da pruzite podrsku nasim talentima.Posle 23h sledi zurka u istom maniru-dakle iskljucivo pop i rok

Tea sretno na ispitu,i nadam se da se neces previse iscrpeti i da ces nam se pridruziti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Maj 20, 2008 1:35 pm

Odgovoriti sa citatom

e pa mozda se i mi pridruzimo...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

plavooka_ns

Nova Beba

Pridružio: 26 Feb 2008

Poruke: 5


Poslao: Uto Maj 20, 2008 8:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Samo napred.Cekamo vas sutra

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker