Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 14.06.2008. - Zaječar - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

retka_beba

Nova Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 5


Poslao: Sub Jun 14, 2008 6:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Da li je veceras koncert u Zajecaru, i u koliko sati pochinje?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jun 14, 2008 6:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste, veceras je koncert u Zajecaru. Ali ne znam kad pocinje, valjda oko 21-22h.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

retka_beba

Nova Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 5


Poslao: Sub Jun 14, 2008 6:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Oh, hvala. Divna si! Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

retka_beba

Nova Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 5


Poslao: Ned Jun 15, 2008 1:19 am

Odgovoriti sa citatom

Pishem ujutro kako je bilo, a bilo je za pamtiti...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dunjica_ZA

Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 56

Lokacija: Zajecar/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 2:54 am

Odgovoriti sa citatom

Evo mene posle duzheg veremna na forumu!Smile

Upravo sam se vratila sa koncerta i naravno nisam zazhalila shto sam otishla,mislim nisam ni mislila da cu zazhaliti ako odem!Smile
Doshla sam na "Popovu plazhu" inache gradsku plazhu,gde je i odrzhan koncert,sa svoje dve extra drugarice i naravno odmah smo se nacrtale u prvi red!Smile
Kad su krenule pesme ja i jedna od drugarica smo ih neprestano pevala,hvala bogu pa imam velike glasovne mogucnosti i odlichno skidamo sve pesme beba,a i naravno kao njihovi veliki fanovi znamo sve pesme!(jedino ne mozhemo da skinemo "Kazhi gde smo",koju Jana svaki put maestralno otpeva,ali na zhalost nas dve to ne mozhemo kao ona,a i na zhalost tu pesmu vecheras nije pevala)!Smile
Redjale su se pesme jedna za drugom Da ima nas,Veliki je bog(koju je Jana maestralano otpevala),Dabogda lažem,Ljubav,Balakn juzhno od srece,Zajdi zajdi(najezhila sam se kako je Jeca otpevala),1000 godina,Boje duge,Daire...posle kad smo ih vratili na bis usledile su i Tuzhna pesma,Dvoje,zatim josh jednom Da ima nas i pozravili su se sa pobulikom!Sad
Par puta kad su davali publici da peva Jelena je namignula meni i toj mojoj drugarici jer smo kidale kako smo pevale i jer smo igrale kao lude(jbg kad mnogo volimo BEBE,a znamo da je nama namignula i da se nama nasmejala jer smo se nas dve najvishe chule,a i jedine pevale u tom levom delu publike,a chucete posle josh jedan detalj)!Smile
Koliko emocija je bilo tokom koncerta,u nekim trenucima chak i suza!Smile
Doshao je red i na slikanje!Smile
E ALI tu je bilo malo peripetija!Kreteni koji su bili navodno obezbedjenje nisu nam dali da dodjemo do njih!Sad
Slikale smo se sa Milanom i Vlajkom,zatim sa Janom i taman kad sam doshla do Jece,ovi kreteni iz obezbedjenja su je bukvalno odvukli u kafic koji je tu pored bine na toj plazhi i ako se Jeca okrenula i samo je falilo da prozbori ajde da se slikamo,ali nazhalost nije uspela!Sad
ALI moje drugarice i ja smo zaebale kretene iz obezbedjenja i otishle s druge strane i ushle u kafic(shta da vam kazhem mislim snalazhljivost na delu),jer su oni na ovoj strani stajali kao kordon policije,kao da nosim mitraljez,a ne foto aparat!Very Happy
A sa te druge strane nije bio nikog od njih iz obezbedjenja,stale smo tu,a Jeca nas je videla mahnula nam i doshla do nas i rekla "KAKO SAM VAS MALOPRE SNIMILA U PUBLICI,HA"Smile!
Slikali smo se sa njom i Randjom,a meni i mojim drugaricamam je sad puno srce i ne mogu da vam opishem zadivoljstvoje koje su mi oni vecheras priredili!Smile
HVALA BEBAMA PUNO I NADAM SE DA CE USKORO OPET DOCI U ZAJECHAR!Smile
BEBE VOLIMO VAS PUNO!


sorry na malo duzhem textu ali morala sam sve ovo da vam napishem,bilo je jache od mene!ja sam inache josh pod veliki utiskompsole koncerta!Smile


Punk Punk Punk
_________________
Nebo za tebe sprema darove
novu ljubav nudi ti
meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju
da te nemam, vise nemam
a trebam te

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

gdjordje

Super Beba

Pridružio: 31 Jul 2007

Poruke: 1291

Lokacija: dimitrovgrad,beograd


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:03 am

Odgovoriti sa citatom

xaxaxa do jaja izvestaj!!! i sta je bilo posle s obezbedjenjem?jeste se tukle ili niste
_________________
http://gradinje.myminicity.com/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Dunjica_ZA

Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 56

Lokacija: Zajecar/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:10 am

Odgovoriti sa citatom

Sorry brate ja sam napisal shta je bilo!
Ovakvim curama nije potrebno da se biju sa obezbedjenjem,to nije na nashem nivou,rekoh snalazhljivost je u pitanju!Smile
A da i NAPOMENUH MORALA SAM SVE OVO DA NAPISHEM,NE ZAERITE MI,JOSH SAM POD UTISKOM!!!
hvala na razumevanju!
_________________
Nebo za tebe sprema darove
novu ljubav nudi ti
meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju
da te nemam, vise nemam
a trebam te

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:15 am

Odgovoriti sa citatom

vidi se da si pod utiskom, pogotovo za to namigivanj:) Wink
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Dunjica_ZA

Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 56

Lokacija: Zajecar/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:17 am

Odgovoriti sa citatom

izvini pored mene su bile dve klinke koje su svaki pud kad jana i JEca pogledaju u publik vrishtale aaaaaaaaaaaaa pogledale su nas,aaaaaaaaaaaaaa!
ja sam daleko od njih!
razumsh boli mene uvo shto je meni Jelena namignula,menije i bez tog namigivanja bilo extra na koncertu!
_________________
Nebo za tebe sprema darove
novu ljubav nudi ti
meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju
da te nemam, vise nemam
a trebam te

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:20 am

Odgovoriti sa citatom

ok..cemu uzbudjivanje Smile nista lose nisam rekao Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Dunjica_ZA

Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 56

Lokacija: Zajecar/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:24 am

Odgovoriti sa citatom

pa ne svi me napadate,a meni je samo bilo extra!Smile
_________________
Nebo za tebe sprema darove
novu ljubav nudi ti
meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju
da te nemam, vise nemam
a trebam te

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

stele

Super Beba

Pridružio: 29 Maj 2007

Poruke: 938

Lokacija: Valjevo


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:29 am

Odgovoriti sa citatom

forgiven!!! daj sad te slike Smile
_________________
...SVOJU SNAGU PREPOZNACES PO TOME
KOLIKO SI U STANJU
DA PREBRODIS TRENUTAK,
JER TRENUTAK JE TEZI
I STRASNIJI I DUZI
OD VREMENA I VECNOSTI....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Dunjica_ZA

Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 56

Lokacija: Zajecar/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:32 am

Odgovoriti sa citatom

evo polako idu!za koji minuta pa stizhu!Smile
_________________
Nebo za tebe sprema darove
novu ljubav nudi ti
meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju
da te nemam, vise nemam
a trebam te

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 5:33 am

Odgovoriti sa citatom

Ovo je NAJJACI izvestaj koji sam procitala! BRAVO! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy



Uh, razumem te u potpunosti. Na koncertima NAJVISE mrzim NAPALJENO obezbedjenje!!!! Uh!! IZLUDJUJU ME!!! Ali dobro. Ponekad je stvarno potrebno. Ljudi umeju da preteruju... nazalost... Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Dunjica_ZA

Beba

Pridružio: 04 Avg 2007

Poruke: 56

Lokacija: Zajecar/Nis


Poslao: Ned Jun 15, 2008 3:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Da ali mislim da na koncertu beba pogotovu u Zajecharu tako neshto nije potrebno jer bebe u Zajecharu ne dolaze da slushaju pomahnitali klinci koji ce da ih chupjau,vuku ili ne znam ni ja shta da rade,a ti klinici dolaze svaki drugi dan na koncerte grandovaca!To je i zhalosno sinoc je mnogo malo klinaca bilo na koncertu!Sramota je shto u "gradu rocka" ima vishe turbofolkera nego rockera!Izgleda da je obezbedjenje naviklo na tu pomahnitalu dechicu koja trachi za grandovcima i vuche ih i chupa da bi se slikali sa njima, pa su mislili da cemo i mi biti takvi!Ali jbg mi smo MNOGO KULTURNIJI OD TIH KLINACA!Smile


Punk Punk Punk Punk
_________________
Nebo za tebe sprema darove
novu ljubav nudi ti
meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju
da te nemam, vise nemam
a trebam te

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 15, 2008 8:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo izvestaja koji je napisao clan retka_beba. Malo je promasio temu sa izvestajima, pa cu ga ja prekopirati ovde..

Citat:

Evo i mene. Bitju opshirniji, kako bih vam docharao ambijent, kao i sam nastup Beba.
Zaista dugo Bebe nisu svirale u Zajecharu, ako se izuzme Gitarijada 2007. Grad vetj nekoliko godina priredjuje Kulturno leto, zapravo, postavi se bina, i svaki dan, dva bude poneki koncert. Sudetji po uchestanosti, ovde se novac na to ne shtedi. Pretpostavite koji se zvuk najcheshtje chuje, tako da je ovo, sinotj, bio pravi uzitak za poklonike rock-a. Nakon Gitarijade, nekoliko puta sam ishao u drugim gradovima kako bih uzivao uz ono shto priredjuju Bebe, a sada, konachno, doshlo je i mojih “pet minuta”.
Koncert je odrzan na Popovoj plazi, kraj reke Timoka, okruzen sportskim terenima i sa puno zelenila. Zaista je predivan ambijent.
Sa leve i desne strane bine, nalaza se letnje bashte. Prostor pred binom podeljen je resehtkama na dva dela, shto mi se i nije dopalo. Iza toga, nalaze se tribine.
Zamislite ove shto sede u bashtama, koje “chuva” obezbedjenje, pa koji je to uzitak. Bebe se ne slushaju/gledaju iz fotelje.
Odmah po izlasku gitariste, sjurio sam se pred binu, s leve strane. Zaista je pravi uzitak upiti sve te kw-ate, a narochito kada Milan i Kebac izvode svoj spektakl, kada stomak kljucha... Jana i Jelena, shta retji... Svaki od chlanova benda, po izlasku, pozdravljen je gromoglasnim aplauzom. Dlanovi se nisu shtedeli. Veche je zapocheto s pesmom, Lica, naravno, u Jeleninom izvodjenju. Tad, sav sam drhtao, prozimanje, nekoliko minuta... I na putu ka Bogu... izmedju zavisti i mrznje... izmedju ponosa i straha... izmedju ljubavi i bola... izmedju TEBE i MENE... ne postoji vishe nishta......
Leva strana, pevala ja sve vreme zajedno sa Jelenom i Janom, svaku pesmu... Svaka pesma propratjena je Kishom ovacija, uz puno emocija... kako pred binom, bogami, i na njoj. Bilo je i pesama za koje rechi ne postoje, pogled, osmeh...
Toliko je bilo lepo, da prekida prakticno nije ni bilo. Odmah smo uzvikivali, “Hocemo josh, hocemo josh!” Nastavili su na 100 nachina, bilo je to putovanje u notji... Otpevane su josh dve pesme potom. Vishe puta sam se drao, molbom, da otpevaju pesmu, Sanjaj, s prvog albuma, kao i Divlje svinje, al’ ne bi nishta od toga... Milan je par puta pogledao, bili smo preglasni, al’ osta na tome...
Gledali smo u nebo, gledali oko nas, u njih... to se zove ljubav, to smo mi i oni...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker