Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » N. Bebe kao gosti L. Kravitz-a u bgd. Areni - 24.07.2008.

Odgovori na poruku
Autor Poruka

gianni014

Beba

Pridružio: 31 Jul 2006

Poruke: 21

Lokacija: Juzna hemisfera


Poslao: Pet Jul 25, 2008 3:07 am

Odgovoriti sa citatom

Nadam se da ce Bebe da odvale dobru svirku, mada je to nemoguce kada se Amerima radi warm up, jer oni nekad ne puste ni 40% snage (sto bi trebalo da je pravilo) predgrupi, ali dobro! Iskreno zelim da Bebe krenu malo "napolje" sa svirkama i pocnu da drze cele koncerte prvo po Evorpi a onda i sire! Imaju oni taj kapacitet, samo je pitanje trenutka!
_________________
"...samo stranac u ovom gradu..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Jul 25, 2008 4:39 am

Odgovoriti sa citatom

svaka cast Indijanče na ovakvom izvestaju.
dok sam ga citao kao da sam bio tamo, eto tako si bas fino opisao celu atmosferu.
mogao sam tacno da osetim tvoje ushicenje.
vidi se da si stvarno veliki i veran fan N. Beba

zao mi je sto nisam bio na koncertu.
verujem da sam mnogo propustio.
ali Boze moj, bice i neke druge prilike.

p.s. Indijanca za moderatora!
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Jul 25, 2008 7:01 am

Odgovoriti sa citatom

Indijanac, Veliko Hvala na izvjestaju, vidi se ko je azuran! Zeljno sam iscekivala da procitam bilo kakvu vijest veceras i ovaj raport me zadovoljio za sada. Naravno cekam i slike da docaraju atmosferu ali kazem, za sada sam zadovoljna jer je po svemu sudeci ovaj nastup bio veliki uspjeh. (osim tog vruceg piva). Samo naprijed Bebe! A za KO ZNA uopste nisam iznenadjena...mene je obarala sa nogu i ranije, a tek sa novim aranzmanom...jedna od najjacih pjesama!

I ja vidim Bebe u Areni. Pa Ko Zna...vrlo vrlo moguce da ce to biti u skorijoj buducnosti.

Cekamo ostale utiske...raspisite se... Smile (Dok Jovana stigne kuci samo...)

p.s. Peco apsolutno podrzavam Tvoju ideju!!! Two thumps up

Pocahontas
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Jul 25, 2008 10:32 am

Odgovoriti sa citatom

Indijanac,veliko hvala na iscrpnom i autenticnom izvestaju...Na trenutak sam se nasla u Areni gde cemo uskoro,sad vec pocinjem da se nadam,gledati Bebe.
Zanima me ceo spisak pesama koje su Bebe izvele,verujem da cemo i to dobiti u toku dana kada se ostali probude .
Ja imam tu srecu da mogu da pretpostavim kako je fenomenalno zvucala "Ko zna" (virnula sam na jednu probu) ali je to sigurno bilo mnogo,mnogo grandioznije i ne cudi me,stavise,ocekivana mi je reakcija publike koju si opisao.
Idemo dalje sa komentarima i zeljno ih ocekujemo
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pet Jul 25, 2008 11:27 am

Odgovoriti sa citatom

E ovako, nisam mogla da vam pisem nista sinoc jer sam bila jaaaako umorna ali zato evo sad ceo izvestaj.

Moram da krenem ispocetka, prvo ja sam dosla oko nekih pola 6 i nasla se ispred sa Ljubicicom, Smoothom i jos jednom devojkom. Arena se nije otvorila tacno u 6 ali smo mi nestrpljivo cekali ispred ulaza i cak smo culi jedan deo kada su devojke isprobavale unutra i ni tada nismo znali sta nas ocekuje. Kada se otvorila arena pohrlili smo svi unutra...kada smo usli u nas sektor, parter je jos uvek bio prazan, sisli smo dole ali dok smo dosli do ograde neki sto su trcali zauzeli su vec ceo prvi red ( inace oni su se svi minut pre toga slikali i snimali ispred arene zajedno sa lennijem, dobili autograme na kartama hehe) tako da smo mi bili odmah u drugom redu...i ubrzo potom pocinju bebeeeee, divno. Pocinju sa Lica, Jeca izlazi na scenu prelepo obucena i svi ljudi tada prisutni u Areni prave ovacije, tada izlazi Jana na onaj zajednicki solo na kraju - takodje prelepo obucena ako smem da dodam, tada pocinje Kisa i tu svi razvalise, pa onda Ko zna - slazem se sa Indijancem, pricace se jos o ovoj pesmi, Veliki je bog - sjajno kao i uvek, Jednom kad me ne bude - ufff pa sta da vam kazem, Jeca i Milan? da li se to moze iskazati, sjajni back vokali, Kazi gde je ljubav - uhhh ja se najezila od Janinog glasa, i za kraj Da ima nas - a pevaju ali bas svi, prisutni naravno...

Oprastaju se bebe uz orgoman aplauz i napustaju scenu. Na kraju svake naredne pesme koju je organizacija pustala u pauzi cela Arena aplaudira u nadi da ce Lenny sto pre izaci. I izasao je ali tek oko 9 i 20...Moram da kazem da je koncert od nesto malo vise od 2 sata fenomenalan, naravno bili su i hitovi...Kad sam cula 'It ain't over till its over' - uhhhhh, 'American woman', 'I'll be waiting'... e nemoguce mi je sada da se setim bas svih pesama ali mozda se nadje neko ko je i to zabelezio, hvala za sve drugari (posebno mislim na ekipu iz Nisa) i vidimo se i sledeci put - nadam se kao i ostali takodje u Areni ali na koncertu beba...

Sad izvinite sto nema nijednog smajlija u tekstu ali eto stavljam mnogo njih na kraj


_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Pet Jul 25, 2008 2:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Super!Blago vama jer vidim da ste se lepo proveli..i vrlo usesno ste nam pruzili delic atmosfere koja je tamo bila. Two thumps up Two thumps up
Istina je,Indijanac zaista si u svom pisanju nam preneo trenutke i tvoje emocije u njima. Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jul 25, 2008 2:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam jos uvek pod VELIKIM utiskom posle jucerasnjeg koncerta.
Vidim da je Boka vec napisala za Bebe koje su pesme svirali, ja cu samo da dodam da je zvucalo neverovatno. Opet, malo izmenjeni aranzmani..Za divno cudo, kao sto rece indijanac, odusevili su me sto nisu svirali Tuznu Pesmu ili Dvoje ili tako nesto..
Ali drugo odusevljenje je bilo za pesme Jednom kad me ne bude i Lica. Ove ostale su mi bile nekako i ocekivane pesme za takvu priliku..

I naravno Lenijev koncert necu ni da komentarisem. Bilo je fenomenalno. Bilo mi malo krivo kad sam videla set listu da nece svirati svoje American women i tako neke hitove, ali ipak je svirao. Vise od 2 sata fenomenalne muzike, stvarno neocekivano za takvu zvezdu..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Pet Jul 25, 2008 6:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Dragi Indijance, nista se ne brini za svoja odsustva, svi smo mi u slicnoj situaciji, neko odsustvuje i mesecima.
Ljudi smo, svi imamo svoj zivot, obaveze... no, ovaj forum nije obaveza vec na njega dolazimo kad mozemo i imamo vreme
Bitno nam je samo da li ti imas zelju da dam pomognes, da imamo jos bolji forum... nesebicnost je uvek bila karakteristika fanova N.Beba... a za sve ostalo cemo se mi postarati.

Zaista si potpuno oziveo ceo taj dogadjaj u svom opisu, i mogu samo da zalim sto nisam bio tamo.
Sa nestrpljenjem ocekujem slike i mozda i po koji video klip Wink
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Jul 25, 2008 6:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Zurim kao blesav. Krecem na more za pola sata. Ne zezam.

Dakle!

-KONCERT - neopisiv. jednom u zivotu. LENNY JE KRALJ! I PEVAO JE BILLIE JEAN! KO ME ZNA, KAPIRA ZASTO MI TO ZNACI!!!!!!!
-BEBE - besprekorni kao uvek. veci od Arene.
-BOKA - fenomenalna devojka. drago mi je sto smo se upoznali.
-NEARTIKULISANI IDIOT IZ PRVOG REDA - katastrofa. Ko razume shvatice.

Boko i Ljubicice , nastavite pricu.

Pisacu iz Grcke.

Pozdrav ljudi. Pisao bih jos ali ZURIM!
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Pet Jul 25, 2008 8:11 pm

Odgovoriti sa citatom

hehe i meni je jako drago sto sam vas upoznala, Milane lepo se provedi na moru...posalji nam razglednicu Wink Wink

ha a za kretena iz prvog reda pa imam samo da kazem da bi mu nadimak Pazuh potpuno pristajao Razz Razz
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Jul 25, 2008 9:31 pm

Odgovoriti sa citatom

Boka_NB ::



ha a za kretena iz prvog reda pa imam samo da kazem da bi mu nadimak Pazuh potpuno pristajao Razz Razz



_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Jul 25, 2008 9:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene Smile
Ja dragi moji jos uvek ne mogu da se saberem i poverujem! Mozda preterujem, ali meni je sinocnji koncert bio savrsen!!!
Nastup Beba... Besprekorno!!! Samouveren nastup skroz! Jelena je savrseno otpevala Lica, Jednom kad me ne bude... Jana i Kazi gde je ljubav... najezila sam se kad je vristala... svi su bili extra!!! Sto kaze Indijanac, prezadovoljna sam!!!
lenny ... Kakav lik! nemam reci... Ima ogromnu energiju, uziva u muzici koju svira... Odusevljena sam set listom jer nismo ocekivali American women, Are you gonna go my way... fantastican koncert, fantastican Lenny, pravi showman Smile, fantasticne Bebe...
Smooth je slikao i snimao, potrudicu se da postavim slike sutra Smile
Boko, ne mogu da ti opisem koliko mi je drago sto smo se upoznale
i hvala ti za pomoc posle koncerta
Cat, steta stvarno sto se nismo videli, na nekom sledecem koncertu
...koncert Beba u areni bi bio dozivljaj....
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jul 26, 2008 2:07 am

Odgovoriti sa citatom

Evo jedan clanak u danasnjoj Politici o jucerasnjem koncertu. Cula sam da je i na studiu B sinoc bio prenos, ne znam koliko dugo, ali bilo je..

http://www.politika.rs/rubrike/zivot-i-stil/ritam/Lenijeva-ljubavna-revolucija.sr.html

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Ned Jul 27, 2008 3:47 am

Odgovoriti sa citatom

evo pogledajte ova 2 snimka sto su postavljena na youtube da vidite bar mali deo kako je bilo....


...kazi gde je ljubav


...veliki je bog

Wink Wink
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker