Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Vlajkov dnevnik » Petrovac - bašta Ponta - 30.07.2008. godine

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Sep 06, 2008 3:57 am

Odgovoriti sa citatom

Ova prica je u startu cudo, to vam garantujem!
Cinjenica da sam se, posve slucajno, vratio u savremeno doba daje mi za pravo da to obecam. Secanja su jos jako sveza a glavni junak, tj. akter, bice covek koga vecina vas jako dobro poznaje,
Ako i ne poznaje, bar zna ko je. Nas je, forumovac. I divan momak.

Ali, idemo redom.
Dve veceri pre ove noci imali smo nastup u Golubovcima ( mislim da cu i o njemu jednom nesto reci ) i sutradan otisli u - po meni - jedan od lepsih crnogorskih gradica.
Naravno, Petrovac je u pitanju. Uostalom, ko prati cika Ganetove foto price na nasem sajtu upoznat je sa tim detaljima.
Slobodan dan.
Uh, kako nam je to dobro doslo.

Moram ubrzati, toliko reci a nisam se makao od pocetka!

Divno jutro osvanulo je tog 30. jula ove godine. A sve je mirisalo na lepo. I vazduh, i ljudi i atmosfera...
Posle dana pauze svi smo se osecali fantasticno. Mnogo nam to znaci, pogotovo kada su vezani konceri u pitanju.
Negde posle podne odlazimo na mesto desavanja i sve ide kao po loju.
Kafice, kolice, ruckic, pa opet kafice...
Cekamo tonsku...

Nas vrli menadzer Cvele obezbedjuje iz Budve dodatne monitore i ostalu opremu koja ce doprineti da sve bude bolje nego sto izgleda u njihovoj postavci.
I, nadam se da je i bilo tako.
Gledajuci to prelepo mesto gde ce se desiti koncert konstatujemo da je vise sedeceg tipa.
Tu se, naravno, Milan najvise razgali, voli covek kada ljudi sede i slusaju muziku. Postujem.
Vec pricamo kako cemo u repertoar ubaciti ili ,, Sve nase godine ,, , ,, Stranca ,, , ,, Gde smo ,, ili neku od pesama kojima se toliko radujemo i volilimo a koje ne sviramo toliko cesto.
Nas - relativno novi - tehnicar Pera ( da li je ova prica posvecena njemu ??? ) sa ekipom koju mu je Cvele obezbedio namesta opremu i pocinje tonska.

Velike muke.
Proba traje predugo, uzasno smo nezadovoljni onim sto cujemo. Jednostavno - to se desava. Otvoreno more je ispred nas, iza stene... Iako smo doneli sve sto je trebalo, zvuka nema pa nema.
Jana i Jelena su pred nervnim slomom.
Milan sve pokusava, mi ostali cutimo - da ne dolivamo ulje na vatru.
Nekako, nadjosmo varijantu po kojoj smo - KAO - zadovoljni.
Ovo sve pisem iz razloga da shvatite koliko vam neke stvari oduzmu energiju i koliko izgubite volju za lepotom i uzivanjem
Ok, slozismo se da bolje ne moze i da cemo se svojski potruditi da pesmama i atmosferom nadoknadimo te tehnicke probleme.
Zavrsi se i ta agonija od tonske probe.
Kratko je i trajala, maltene koliko i sam koncert!!!!!

Odosmo u hotel i vratismo se, u neko predvidjeno doba.
Ja sam krenuo sam, ranije jer me nervoza ubijala.
I...???

Dosavsi ispred Ponte ( mozda pola sata pre predvidjenog nastupa ) vidim masu ljudi koja stoji u redu za karte.
Sklonim se u stranu da to prodje i posle par minuta spazim malu Terzicku sa foruma!!!
Zasto je sada to bitno, ubedjen sam da se svi pitate?
Verovatno i nije ali meni je bilo! Jednostavno, devojcica je dosla u pratnji roditelja ( bas mi je drago sto sam ih upoznao ), krenula da plati kartu, ja rekoh - NE, i uvedoh je unutra. Toliko o skretanju sa teme.

Dodjose i ostali iz benda, unutra sve puno.
Pocinje koncert. Zaista, neki divni ljudi u publici. Vidi se da razumeju muziku, aplauzom nagradjuju instrumentalne deonice, to svaki pravi muzicar najvise voli i postuje.
Naravno, pesme - ko i uvek - pobedjuju, odsvirali smo i ,, Sve nase godine ,, ( uz muk prisutnih, to je poenta ), zatim i ,, Gde smo ,, ( verovali ili ne, posle duzeg vremena ) i td.
Sve ide svojim tokom, nadomestili smo taj problem ozvucenja...

I, pitate se vi, pa gde ti je tu prica?
Sve je ok, realni problemi ali nista zanimljivo?
U pravu ste, prica tek pocinje.
Mislim, ona glavna.

Petar Krcadinac zove se taj divni momak iz Panceva.
Mlad, pametan, obrazovan, student, negde i bubnjar ( dace Bog - jednoga dana vrlo uspesan ) i...
Izmedju ostalog i nas novi tennicar. Znam da znate ko je - cuveni Pera iz Panceva, na forunu T-Bear...

Ide koncert, 6. ili 7. pesma i ja spazim kako neki lik snima kamerom.
Btw, mi smo uvek fleksibilni - dopustimo par stvari, ali... ovo je vec previse.
Znaci - ponavljam, spazim ja to i kazem mu - Pero, sine, idi do Mace ( veliki bendovski prijatelj i menadzer za CG, negde nas brat ) i kazi mu da pridje tom i tom ( pokazem mu tacno gde ) i kaze da ne snima vise. Realno, preterao je ( mislim taj sto snima ).
I ponovim mu to par puta, koncert u toku...

Ali, Pera ko Pera! Genije. Legenda. Kralj... Ne znam vise koj bi epitet za njega upotrebio. Odusevljava me taj covek.
Moram ubrzati, mada znam da se zakuvalo.
Kaze on meni ok i ode kod Maca, ili Mace, nebitno.
Ode i rece mu....................................................... Nesto, verovatno.

Nesto kasnije, videsmo mi da covek ustade sa svog mesta ( taj nas MACO ), izadje pred binu, poce da djuska i sl. ( cika Draganova foto prica pokrice ovaj deo, da ne gubim vreme objasnjavajuci )...

Problem onog sto je snimao resismo tako sto ga je Milan u saljivom tonu prozvao direktno preko mikofona... Stvarno, covek ugasi kameru.
Zavrsi se i ovaj divni koncert, ispade mnogo bolji nego sto smo ocekivali...
I tu bi bio kraj...


Madjutim, kraj se desava sutradan, na kafici u hotelu. Pred neki novi put, mislim da se islo u Becice. Nebitno.

Sedimo mi i...
Neko priupita Peru - dobro brate, jesi li ti sinoc isao do Mace i jesi li mu rekao da kaze onom tipu da ugasi kameru i ne snima vise?
Pera - pa..., jesam otisao do njega ali sam mu rekao nesto drugo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi ( nebitno ko ) - ok, a sta si mu tacno rekao ?
Pera - pa..., Maco, rekao ti je Vlajko da ustanes i animiras publiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alo - ja rekao coveku da animira publiku.

Neverica, sok i, na kraju, urnebesan smeh...
Pera je to.

EPILOG

Krecemo ka Becicima.
Okrenemo Maca i pitamo - brate, kako je bilo sinoc ( pazite foru, niko o tome nije hteo da prica tu noc, posle koncerta ) ?
Super - kaze on.
Ok, a da li Ti je prisao Pera i rekao nesto?
Da...
A sta?
Tajac... Covek verovatno nije mogao da veruje.
A sta, ponovljeno pitanje?
Tajac...

Ok, pa da li ti je rekao da animiras publiku?
Tajac...
I sa duge strane.

I onda, konacno, odgovor - jes...
Opet urnebesan smeh i neverica.
Ma, Pera je to.


I tako, i cetvrta prica zazive, tj. dodje u javnost.
Da ne ponavljam - pisite i savetujte.
Puno pozdrava.
Vlajko
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Sub Sep 06, 2008 9:51 am

Odgovoriti sa citatom

Jos jedan dan mi pocinje sa Tvojom pricom Vlajko Two thumps up
Bas sam se lepo nasmejala
Iako sam pricu vec cula, odusevljavala sam se dok sam citala kao da je prvi put cujem Two thumps up
Sjajno
Bravo za Tebe, a bravo i za Peru LOL
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Sep 06, 2008 9:51 am

Odgovoriti sa citatom

Cinjenica da sam imala srecu da ovu pricu cujem u Milanovoj interpretaciji posle koncerta u Banji Koviljaci ni promil nije umanjila smeh i moje odusevljenje.Pricu sam procitala nocas a kikocem se jos uvek i to otkad sam se probudila.
Pero,majstore,e neka si mu rekao da animira publiku User posted image,tip sa kamerom se i tako i tako sklonio .
Vlajko,na ovo sam upravo mislila kad sam sugerisala da se ubaci malo "zivih" reci,dijaloga itd User posted image.
Znam da ovakvih dogodovstina ima jos i hvala Ti sto takve detalje delis sa nama.

Ina,smejemo se u paketu User posted imageUser posted image
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bocka

Starija Beba

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruke: 223

Lokacija: Beo Grad


Poslao: Sub Sep 06, 2008 10:52 am

Odgovoriti sa citatom

Pera - pa..., Maco, rekao ti je Vlajko da ustanes i animiras publiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



mi smo pomrli kad je dosao i rekao nam to..ali lepo je prisetiti se tih lepih sitnica kad Vlajko isprica....hehehehe,difno stvarno =D
_________________
ko zna,da l' ce da svane
ko zna,ja plakati moram
samo reci,bez imalo volje
i reka suza pocinje
ugasi svetlo i bice bolje
za nekog drugog,kad te probude
s'druge strane postelje
ne brini tamo je bolje,bez boli pocivaj u miru

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Sub Sep 06, 2008 10:57 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Cinjenica da sam imala srecu da ovu pricu cujem u Milanovoj interpretaciji posle koncerta u Banji Koviljaci ni promil nije umanjila smeh i moje odusevljenje.Pricu sam procitala nocas a kikocem se jos uvek i to otkad sam se probudila.
Pero,majstore,e neka si mu rekao da animira publiku User posted image,tip sa kamerom se i tako i tako sklonio .
Vlajko,na ovo sam upravo mislila kad sam sugerisala da se ubaci malo "zivih" reci,dijaloga itd User posted image.
Znam da ovakvih dogodovstina ima jos i hvala Ti sto takve detalje delis sa nama.

Ina,smejemo se u paketu User posted imageUser posted image


Haha i ja sam imala istu priliku da cujem pricu u "live" izvodjenju, joooooj kad se setim.....2 dana nisam mogla da se saberem...prica je sama po sebi genijalna, Vlajko svidja mi se sto si toliko objektivan a opet toliko subjektivan...a Pera ko Pera - Pancevac, sin moj, nema vise sta da se doda....

hahaha bice jos smesnih garant
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Sep 06, 2008 11:57 am

Odgovoriti sa citatom

"Maco, rekao ti je Vlajko da ustanes i animiras publiku!"
Ipak se "nesporazum" zavrsio smehom, sto je i najbitnije zar ne?
Ove price su sjajne, a mogao bi Vlajko malo da ukljucis vise i clanove benda. Ne bi bilo lose da cujemo i neke anegdote i dozivljaje koje se odnose bas na vase muziciranje. Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sub Sep 06, 2008 12:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Bellina je u pravu,jer ovo je bilo bas Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sub Sep 06, 2008 1:30 pm

Odgovoriti sa citatom

LOL
hahahahah ne verujem!!! hvala Vam, ulepshali ste mi dan LOL

moracu ovo opet da procitam kad prestanem da se smejem... Two thumps up
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

_T-Bear_

Super Beba

Pridružio: 07 Avg 2006

Poruke: 507

Lokacija: Pančevo


Poslao: Sub Sep 06, 2008 3:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Da,ovaj...zdravo svima,ja sam Petar(cika Dragan bi sad tu nesto dodao)Krcadinac,gore pomenuti...Pera,ili kako god zelite,inace mi je hobi menadzment,znam par dobrih animatora,radim po kucama takodje,sahrane,svadbe,razvode,koncerte i tako, malo sam nagluv... Smile)))))

Hvala mom dragom Vladanu na ovoj prici, verujte, ja uglavnom pocrvenim i podjednako se jako smejem sa njima kad god se ovo isprica...ipak su to momenti koji znace i ostaju dugo , jer ljudi zbog kojih smo svi ovde zaista vrede, puno, previse, i veliko je uzivanje putovati, pricati, deliti dan i smejati se sa njima...nemam dovoljno lepu rec za ovo vreme provedeno u njihovom drustvu... Very Happy

A Vi,molim vas pisite,dajte sugestije,komentarisite... Smile
_________________
...."ja,danas sam tu a sutra ko zna gde,ne pitaj me za sudbinu"...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Sep 06, 2008 3:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Toliko sam se ismejala LOL LOL
Prica je super!!!Znala sam da je morala neka dogodovstina da postoji u tolikom putesestviju.Mogu zamisliti kako je bilo kada Maco treba da animira publiku Pero,svaka cast.To je jako slatka dogodovstina Two thumps up Two thumps up Two thumps up
I napisana je zivopisno tako da i Vlajku bih rekla,BRAVO Two thumps up Two thumps up
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Zuta ljubicica

Super Beba

Pridružio: 02 Jan 2008

Poruke: 1082

Lokacija: Nis


Poslao: Sub Sep 06, 2008 4:28 pm

Odgovoriti sa citatom

hahahah bas sam se nasmejala Two thumps up Mogu da zamislim kako Maca animira publiku i Peru LOL Hvala puno, Vlajko
_________________
... Ti se SmejEsh kAd je sMeShno, Ti se VrtisH kad je lepo/// ♥ ♥ ♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

MarkoPA50

Starija Beba

Pridružio: 19 Mar 2007

Poruke: 199


Poslao: Sub Sep 06, 2008 4:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Ahahaha,Pero kralju LOL
_________________
www.myspace.com/marko_a

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nevenak

Nova Beba

Pridružio: 05 Okt 2007

Poruke: 4


Poslao: Sub Sep 06, 2008 4:44 pm

Odgovoriti sa citatom

......Šta reći??????????..........BRAVO,Vlajko!!!!.......Činjenica je da je priča sama po sebi veoma ineresantna i duhovita,ali si ti,svojim neobičnim stilom,učinio da ona dobije pravi kvalitet.......Samo napred!........Sa nestrpljenjem očekujem neku novu priču....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bebbac86

Starija Beba

Pridružio: 11 Okt 2007

Poruke: 154

Lokacija: leskovac,nis


Poslao: Sub Sep 06, 2008 5:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka prica je sve bolja i bolja, sa nestrpljenjem ocekujem narednu Very Happy
Eh kako meni ovo ulepsava dan Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
...rasiri nekom svoja krila pa poleti u neki svet koji ne vidim i da te ne cujem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Ned Sep 07, 2008 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

"U temi Petrovac - 30.07.2008. god. mozete i dokumentovano videti kako su Maco i Bocka animirali publiku, posto im je "Vlajko" to porucio! Tome je i sluzio taj deo foto price. Very Happy

Vas cika Gane "

_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Bocka

Starija Beba

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruke: 223

Lokacija: Beo Grad


Poslao: Ned Sep 07, 2008 1:18 pm

Odgovoriti sa citatom

dada,hvala na obavestenju rofl =D
_________________
ko zna,da l' ce da svane
ko zna,ja plakati moram
samo reci,bez imalo volje
i reka suza pocinje
ugasi svetlo i bice bolje
za nekog drugog,kad te probude
s'druge strane postelje
ne brini tamo je bolje,bez boli pocivaj u miru

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Sep 07, 2008 2:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Totalno urnebesno .
Hvala svima na trudu koji su nam ovo docarali,sto slikom sto recju .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Pon Sep 08, 2008 8:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Eeee, pored svega što napisah o tvojim impresijama iz Pljevalja grada podno Durmitora, želim da dodam da si se za Petrovac svojski potrudio i da ovaj raport ima sve elemente jednog novinarskog izveštaja. ali, onog pravog.

Dylan ti salutira. Wink

A Pera je legenda, dečko je u loodim godinama, ljubi ga tetka. Laughing
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Sep 09, 2008 12:14 am

Odgovoriti sa citatom

Izuzetno zanimljiva i duhovita priča..

Naročito mi je bio lijep gest kada je Vlajko uočio Terzićku i uveo je unutra,ne dozvolivši joj da plati ulaznicu.To samo pokazuje koliki respekt Bebe imaju prema nama,fanovima. Smile
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker