Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 31.08.2008. - Novi Beograd (blok 45) - Teatar na Savi

Odgovori na poruku
Autor Poruka

SirDuck

Beba

Pridružio: 01 Sep 2008

Poruke: 37

Lokacija: Paradise city where the grass is green and the girls are pretty


Poslao: Pon Sep 01, 2008 1:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Hmm, čini mi se da sam ja bio u tom bučnijem delu, hehe, prvi i drugi redovi bliže reci Wink
Na kraju smo se peli na ogradu, nas dvojica... i još gledam oće li još neko, jok, svi stoje i cupkaju. Jbg, tough crowd Smile

Ja ostao do kraja, posle jurio da se slikam, ma bilo je cool, jedva čekam sledeću Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Sep 01, 2008 4:06 pm

Odgovoriti sa citatom

okachi slike koje imash Wink naravno ako zelis...
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

MarkoPA50

Starija Beba

Pridružio: 19 Mar 2007

Poruke: 199


Poslao: Pon Sep 01, 2008 8:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne znam da li ste primetili,ali Vlajko je imao najjaču majicu Punk

Pisalo je Vlajko the legend
_________________
www.myspace.com/marko_a

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

SirDuck

Beba

Pridružio: 01 Sep 2008

Poruke: 37

Lokacija: Paradise city where the grass is green and the girls are pretty


Poslao: Pon Sep 01, 2008 8:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma nisam nosio aparat kao da ga ne slomim (ovaj sa avatara), već drugi put sam se zaebao Sad

Okačio bi ih, ali ovako imam samo ove dve sa jelenom i janom i to sa mobilnog, kvalitet krš Sad

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Sre Sep 03, 2008 11:49 pm

Odgovoriti sa citatom

MarkoPA50 ::

Ne znam da li ste primetili,ali Vlajko je imao najjaču majicu Punk

Pisalo je Vlajko the legend

Šta primetili, fotkali! Very Happy Very Happy Very Happy
al zakačiću u fotke samo kAD STIGNEM!!!
za sad punim Zrenjanin, a ondak ću malko u BG da stavljam F.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Sep 05, 2008 10:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo jednog clanka koji je izasao u Politici dan posle koncerta.
Posto nisam nasla na internetu clanak prekucacu ga ovde da mozete da procitate.

"Neverne bebe" nisu izneverile publiku

Serija besplatnih koncerata poznatih muzicara nastavljena je sinoc nastupom grupe "Neverne bebe" na olatou kod "Teatra na Savi" u Novom Beogradu. Slicno "Beer festu" ili "Umbria dzez festivalu", ljubitelji dobrog zvuka mogli su da, bez kupljene ulaznice, uzivaju u umecu provereni izvodjaca.
"Dvoje", "Tuzna pesma", "Balkan - juzno od srece", "Oktobar fest" - redjale su se numere kao na traci, a publika je ynala reci gotovo svih pesama. Intimnoj atmosferi na obali reke, doprinelo je verovatno i to sto su vecinu u publici cinili parovi svih generacija.
Koncert je prvobitno bio planiran za cetvrtak, ali nadlezni u opstini Novi Beograd, koja je i organizovala nastup, bili su prinudjeni da ga, zbog loseg vremena, odgode za sinoc.
Muzicka grupa "Neverne bebe" nastala je 1993. godine; za ovih 15 godina snimila je 5 albuma i zabelezila vise od 1700 koncerata. Bend je dobio mnoga priznanja, a verovatno najlaskavije je ono kada je, na osnovu anketa radio i televizijskih stanica, pesma "Dvoje" proglasena za najbolju baladu na podrucju Srbije i Crne Gore u poslednjih deset godina. Da je rec o zaista kvalitetnoj pesmi govori i cinjenica da se nasla u knjizi 50 najboljih tekstova jugoslovenske rok muzike.
Bend je vise puta menjao clanove, a trenutnu postavu cine:Jana Sustersic, Jelena Pudar, Vladimir Ruzicic, Bladan Djurdjevic, Sasa Randjelovic i Milan Djurdjevic. Prema ocenama upucenih, devojke su udahnule "novi smek" sastavu, a slovenacko poreklo Jane Sustersic dosta je pomoglo pri proboju na tamosnje trziste.
Prepoznatljivom imidzu "Beba" svakako doprinosi i Milan Djurdjevic, koji je osnivac, idejni vodja, klavijaturista, vokal, autor muzike i tekstova, aranzer, producent...Ukratko receno, dusa ovog benda.
Djurdjevic je poreklom iz Valjeva, gde je vec sa 11 godina nastupio u lokalnom Domu omladine, a sa 16 u grupi "Nova zemlja" pobedjuje na Zajecarskoj gitarijadi. Sa 19 godina potaje clan jugoslovenske muzicke grupe "Smak", gde je proveo dve godine. Tokom karijere saradjivao je sa raznim umetnicima i kao studijski muzicar svirao na mnogim albumima domace pop i rok muzike.
"Ako sam svojom muzikom uspeo da usrecim nekoliko ljudi na ovoj planeti, onda moj zivot apsolutno ima smisla", poznate su Djurdjeviceve reci koje je svojevremeno izrekao o svom umetnickom angazmanu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pet Sep 05, 2008 11:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Jao kako je lepo... Very Happy

A vidi se da posecuju sajt. Hahahah... Mislim po informacijama i pojedinim recenicama koje su skoro prepisane. Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Sve u svemu, lepo. Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Boka_NB

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2008

Poruke: 560

Lokacija: Panchevo


Poslao: Sre Sep 17, 2008 10:51 am

Odgovoriti sa citatom

Lica_live
_________________
Oh love don't let me go. Won't you take me where the street lights glow? I could hear rain coming, i could hear the sirens sound..now my feet won't touch the ground!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Okt 11, 2008 2:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste da je vec proslo dosta od ove svirke, ali sad sam naletela na jedan clanak, koji bi trebao da se nadje ovde

http://www.novibeograd.org.rs/?v=3840&p=51

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Volimtijanu

Nova Beba

Pridružio: 10 Avg 2008

Poruke: 8


Poslao: Uto Okt 14, 2008 3:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja se izvinjavam....dugo me nije bilo zbog problema sa kompom...i nedostatkom vremena...evo...nekoliko slicica sa koncerta...
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image
User posted image...toliko od mene...ako stigne...postavicu jos nekoliko..mada su sve tamne..i ne vide se dobro... poz za sve! Razz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 8 od 8
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker