Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 09.11.2008. - Ruma - Dom omladine

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Pon Nov 10, 2008 8:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Lepo je to cuti Laughing

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Pon Nov 10, 2008 8:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary, Srdjane... Posto vas jako dobro znam, morazm priznati da sam posle citanja vasih komentara zaista sigurna da je bilo vece za pamcenje... Zao mi je sto nisam bila tu...

Jedva cekam da vidim slike i snimke... Very Happy
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Pon Nov 10, 2008 9:13 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa da se i ja stidljivo oglasim... Da, sinoć je bilo EXTRA VEČE!!!
Obično se bacim samo na ređanje fotkica, i ako niko još ne otvori tu temu, ondak ću ja. Whistlehy
Sve u svemu, naše druženje je bilo lepo začinjeno Pecinim prisustvom, koji nas je baš iznenadio sa svojim avanturističkim duhom, dok smo se šetali centrom Rume pred samu svirku da malo ubijemo vreme. Neko od nas je bojažljivo primetio da ćemo biti jedina publika, jer nam se sve činilo pusto i nigde nismo videli plakate... ali kad smo drugi put stigli do te diskoteke, ili doma(šta li) već je bilo mase, a kad je svirka počela ondak i neverovatno mnogo više mase Very Happy .
Starija masa, što je Hilary rekla pravo rokenrol mesto, bez šljokica i sjaja (dodajem ja) i stvarno dobro ozvučenje, sve je to baš prijalo, a da nezaboravim i naše malo društvanjce s foruma koje je doprinelo sinoćnoj zabavi!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Nov 10, 2008 10:14 pm

Odgovoriti sa citatom

DaRk(O)cEaN ::

Ovako dobar koncert nismo videli kod nas u Rumi, josh od pre 2-3 godine..

Two thumps up Two thumps up

DaRk(O)cEaN ::

nas objekat prima oko 800 ljudi, al sinoc je bilo sigurno preko hiljadu unutra i jos 500 napolju koji nisu od guzve i vrucine mogli da se provuku... svaka chast za bend, ova svirka je odgruvana..

Koliko mi je drago sto ovo citam toliko mi je zao sto je toliko ljudi ostalo napolju i bez sanse da vidi koncert.Znaci,vreme je za neki Trg i veeeliko okupljanje u Rumi !
@Dark,druzi se sa nama i dalje i hvala na ovim impresijama Very Happy .

@Jovana,sto puta sam sinoc pomislila na Tebe i strasno mi je zao sto nisi bila sa nama ...
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

la3ar

Nova Beba

Pridružio: 06 Nov 2008

Poruke: 6

Lokacija: Ruma


Poslao: Pon Nov 10, 2008 10:17 pm

Odgovoriti sa citatom

e ovako, maksimalno sam se potrudio da podelim karte i za fanove. Pustili smo i vas unutra =D Nadam se da vam je svima bilo kao i meni sjajno Smile Moja zelja je da ih dovedemo jednom i na gradski trg, a u razgovoru sa njima pre i posle koncerta dosao sam do zakljucka da to uopste nije iskljuceno. Sve je bilo sjajno organizovano i sredjeno. VEeeeeeeeeeeeeeelik broj ljudi, ostaje zhal sto svi nisu uspeli da udju jer je zaista bilo veeeeeliko interesovanje. Mi smo sve uradili da pozovemo i podelimo sto vise karata. Eto bez I JEDNOG plakata smo mi fanovi uspeli da ispunimo Dom omladine Very Happy Hvala dragim gostima sa foruma koji su nam uvelicali vece, vecina vas me je videla u prostorijama saveta pre koncerta :p
Do skorog vidjenja Very Happy
_________________
Pogledaj u nebo...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

DaRk(O)cEaN

Nova Beba

Pridružio: 10 Nov 2008

Poruke: 2


Poslao: Uto Nov 11, 2008 1:12 am

Odgovoriti sa citatom

Samo jedna ispravka.. Smile
Ti ljudi koji su stojali napolju su povremeno ulazili a drugi izlazili tako da su svi verujem sve videli.. to govorim jer sam iz shanka uspeo da vidim kako ljudi defiluju in & out.. Smile

Trg kazete? Smile

hmm. to bi bilo savrsheno..
dace bog da su pametni pobedili na izborima pa da svima nama to i priushte.. pozZ svima..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Uto Nov 11, 2008 8:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Kada sam videla da su izasli novi termini za koncerte, shvatih da Srbija dolazi na red, i pomislih ko zna kada ce ovi moji krajevi doci na red I onda se ubacuje termin za Rumu i tada sam vec znala da taj koncert necu propustiti LOL

U iscekivanju koncerta, vikend je prosao u znaku radosti, smeha, druzenja... Pecin boravak u Novom Sadu nije mogao lepse da se zavrsi nego odlaskom na koncert !

Pecin dolazak je bio iznenadjenje za sve...
Cim smo stigli u Rumu sreli smo ostatak drustva sa foruma i zajedno sa njima uputili se ka Domu mladih.
Susret sa bendom... to se ne moze recima opisati...
Kako je divan osecaj videti osmehe na licima svim prisutnih koji su istog inteziteta i pre i za vreme i posle koncerta Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !

Pocetak koncerta sa pesmom "Lica"... nakon duzeg vremena, sjajan uvod u elektrik vece! Po atmosferi jos na pocetku, moglo se zakljuciti da ce ovo biti jos jedan koncert koji je tesko zavrsiti! Publika je bila neumorna, zeljna dobrog zvuka i pozitivne energije!
Drustvo sa foruma je uzivalo u svakom trenutku, slikanje, zezanje, skakanje... LOL
Mirka je bila sa Nama uz pesmu "Ko zna" i nadam se da je uspela da cuje makar delic od Nas koji smo joj stalno nesto dobacivali, svako po nesto...

Posle koncerta, koji nas je sve ostavio bez daha ali ne i bez energije, okupljamo se svi zajedno da ovekovecimo ovo divno vece jos nekom fotografijom i jos nekom od prica kojih uvek ima...
Ali prica nikad kraja, doslo vreme da se podje... I dalje sa osmesima na licima odlazimo srecni i ispunjeni u nadi da ce se uskoro desiti jos jedna ovakva carolija
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Nov 11, 2008 8:36 pm

Odgovoriti sa citatom

al ce mirajni da stigne racun za telefon...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Čet Nov 13, 2008 1:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja konacno da se javim iako je tema /Ruma/vec prosla.Ne mozete ni da zamislite kakav mi je taj dan bio. Od jutra jedva sam cekala vece, ceo dan birala sta cu obuci jer sam znala da ce biti tamo biti vruce.Elem, cekala sam vece da idem na glasanje da mi se ono na prstu ne bi slucajno ispralo.Sve je bilo po planu kad odjednom u 18 i 53 meni mama kaze da je glasanje do 19h,a ja sam se trenutno nalazila na drugom kraju grada od mog birackog mesta.Patike sam jedva obula i bez jakne pocela da trcim kroz grad kao da me juri medved, da bi u pola mog trcanja srela tecu koji mi je (hvala mu beskrajno )rekao da je glasanje ipak do 20H.Ljudi crkla sam. U sekundi mi se vratio osmeh na lice inace da kojim slucajem nisam mogla da udjem na svirku ja bih im se zalepila za kombi i ne bih im dala da odu. Twisted Evil
Kad sam konacno stigla, posadila sam se u prvi red odmah do bine i tu djuskala celu svirku,pevala, derala se, plakala, dobila modricu u ledja, pokidali mi narukvicu, ispolivala se(sva sreca)vodom, al bilo je super iako je meni bar jakooo kratko trajalo.Kad se svirka zavrsila prisla sam da se upoznam s Vama forumasima, al mi ni to nije poslo za rukom Crying or Very sad Da nije bilo Srdjana kog sam jedva cula sta je pricao,al nema veze, rekla sam mu sta sam imala i ovom prilikom VELIKO HVALA sto mi je izasao u susret, osecala bih se smuseno.Sto se tice publike prijatno sam se iznenadila jer su dosli ljudi koje jos nikad do tad nisam videla, uglavnom stariji i bilo je EXTRA jer od klinaca kod nas nemas gde izaci.
Da zavrsim:
Hvala bebama na onakvoj divnoj veceri, nadam se da ce nam brzo ponovo doci

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Pet Nov 14, 2008 7:13 am

Odgovoriti sa citatom

neverna_beba ::


Mirka je bila sa Nama uz pesmu "Ko zna" i nadam se da je uspela da cuje makar delic od Nas koji smo joj stalno nesto dobacivali, svako po nesto...


Dusice moje, cula sam cijelu pjesmu a i sve Vas... i iskreno, razvukla sam kez sto sam vise mogla, da ne bih pocela da placem, jer ste me neizmjerno raznjezili...
Hvala Vam!!! Puno Vas VOLIM!

Srki, nek dodje 100 racuna. Ovo je bilo Priceless. Smile
Sve za Ljubav... Wink
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker