Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Muzički kutak » MTV na Rudniku !!!

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Ivo Car

Nova Beba

Pridružio: 04 Dec 2008

Poruke: 4


Poslao: Čet Dec 04, 2008 8:41 pm

Odgovoriti sa citatom

MTV na rudniku
Prošle godine je na livadi napravio ogroman natpis Holivud, a ovih dana od metalnih ploča, dimenzija 2,5 puta 3,5 metara, i logo najpoznatije muzičke televizije
Pošto je postigao uspeh tako što je prošle godine na Straževici, jednom od vrhova planine Rudnik, izgradio natpis „Holivud“ koji se veoma jasno vidi sa Ibarske magistrale, a posebno noću jer su slova osvetljena, Ivan Jakovljević (24) je ovih dana otišao još dalje u ostvarivanju svog sna da ovo mesto jednom postane interesantno filmadžijama i muzičarima. Izgradio je i veliki natpis MTV, koji, kao i Holivud, pleni pažnju hiljade putnika sa magistrale.

- Ono što je Holivud za film, to je TV stanica MTV u svetu muzike, a ja sam, kao i mnogi drugi, odrastao uz muziku sa ove televizijske stanice. Prepoznatljiv znak svetske televizijske kuće, koja diktira muzička kretanja u svetu, napravio sam, kao i za Holivud, od metalnih ploča i on je dimenzija 2,5 puta 3,5 metara. Znak je veoma veran pravom MTV znaku i dobro se vidi sa Ibarske magistrale, a uskoro, kada ga budem osvetlio, biće još vidljiviji - objašnjava Ivan.

Ivan Jakovljević koji, inače, za život zarađuje obavljajući posao čuvara u ROC-u „Rudnik“, u pravljenje zaštitnog znaka MTV je uložio oko 500 evra i to, kako tvrdi, nije mnogo jer je i ovaj znak, kao uostalom i natpis Holivud, deo njegove ideje da ovaj prostor jednom privuče i filmadžije i muzičare.

- Ideja mi je da se već na leto sledeće godine na jednoj livadi koja se nalazi između natpisa MTV i Holivud - održi „Eko kamperski muzički festival“ jer za tako nešto postoje izvanredni uslovi. Na toj livadi može da se smesti, pored bine i svih drugih pratećih sadržaja, oko 15.000 gostiju, a festival će, kako sam planirao zajedno sa mojim prijateljima koji me apsolutno podržavaju u ovome, trajati četiri dana. Prvi dan bi bio određen za rokere, drugi dan za pop i rege muziku, a treći i četvrti dan bi pripao ljubiteljima tehno i haos muzike. Naravno, svestan sam toga da je organizacija jednog takvog festivala ogroman i skup posao pa ću se već za nekoliko dana za pomoć obratiti Ministarstvu kulture i opštini Gornji Milanovac uz, kako to ide, kompletan elaborat koji je u izradi. Na ovaj način, smatra Ivan, oživeo bi čitav rudnički kraj, a koliko bi doprineo razvoju turizma i da se ne govori.

Možda će, kako kaže Ivan Jakovljević, ideja o organizovanju velikog „Eko muzičkog festivala“ na Rudniku mnogima biti smešna, i pomalo predimenzionirana, ali tvrdi da san, ipak, počinje da mu se ostvaruje.

- Eto, podsmeha je bilo i kada sam pravio natpis Holivud, ali vremenom se sve promenilo u smislu da sam na ovaj način zadobio poštovanje celog sela, a iz dana u dan sve je više značajnih ličnosti iz sveta filma, muzike i šou biznisa, kao što je, recimo, Milan Kalinić sa većom grupom svojih prijatelja, koji sve češće navraćaju u srpski Holivud. Zato duboko verujem da je ideja o održavanju festivala i dobra i realna - ističe Ivan Jakovljević
www.ivo-car.rs Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Čet Dec 04, 2008 10:23 pm

Odgovoriti sa citatom

ko god je to napravio,zaboravio je jedno L u Hollywood Smile
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Ivo Car

Nova Beba

Pridružio: 04 Dec 2008

Poruke: 4


Poslao: Pet Dec 05, 2008 2:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Sa jednim L zbog postoanja autorskih prava.Pravi HOLLYWOOD je brand neme,zasticeno ime u svetu!!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Smooth Criminal

Super Beba

Pridružio: 27 Dec 2007

Poruke: 1234

Lokacija: Nis


Poslao: Pet Dec 05, 2008 7:21 pm

Odgovoriti sa citatom

Ivo Car ::

Sa jednim L zbog postoanja autorskih prava.Pravi HOLLYWOOD je brand neme,zasticeno ime u svetu!!!!


aaaa,ok, palo mi je na pamet to,sorry Wink
_________________
There's a wild wind blowing down the corner of my street...Every night there the headlight's glowing.

There's a cold war coming on the radio I heard... Baby,it's a violent world.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker