Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 25.02.2009. - Negotin - Dom kulture (akustik)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Feb 18, 2009 9:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao sto vec vidite u naslovu, koncert u Negotinu 25.02. u Domu kulture.
Karte su u prodaji, po ceni od 300 din.

Svima koji idu zelim lep provod Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Feb 19, 2009 10:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Koncert pocinje u 21h, ali ako mozete dodjite ranije da biste zauzeli mesta.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sub Feb 21, 2009 11:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Zahvalnost Turistickoj organizaciji Negotina za objavu ove informacije kao i Domu kulture "Stevan Mokranjac" gde ce se koncert odrzati.
To je jedan prelep prostor u kome se pored ostalog svake godine odrzavaju "Mokranjcevi dani" i zaista zavidim svima koji ce u takvom ambijentu moci da slusaju Bebe.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Uto Feb 24, 2009 8:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Pa zar i u Negotin..necu vise da citam.Ovo nije bas fer.Moji Pozarevljani bas iscekuju Nbebe.
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Uto Feb 24, 2009 11:15 pm

Odgovoriti sa citatom

A tek Lazarevcaniiii...ja ga ocekujem ok dad je najavljena akustic turneja Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Čet Feb 26, 2009 2:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Dobar dan, dragi fanovi.
Sinoc, sasvim slucajno, ali opet s namerom, otisao sam do Negotina. Imam osmeh na licu. Povod, vrlo dobro poznat. Bebili... Very Happy
Pocetak koncerta, zakazan je za 21h, u Domu kulture – Mokranjcev teatar.
U to vreme, bilo je jako malo ljudi u sali. Za par minuta, sala je bila naizgled, polupuna. Publika, uglavnom starije dobi. Ocekivao sam vise omladine, ali to samo ukazuje na neki drugi pravac, forsiran s raznih televizija, ali ne bih da kvarim dojam, koji zelim da podelim s vama. Wink
Umalo nismo poceli da pljuckamo kocke leda, ali ni to nije sprecilo da se dobro zabavimo. Jana i Jeca, nadam se da se nisu prehladile. Smile
Puno puta sam prisustvovao spektaklu, koji priredjuju Neverne Bebe, ali ovaj put, bilo je nesvakidasnje… akustika… Guitar Nekako smo bili “blizi”, osetili jedni druge, kao nikad pre za hiljadu godina… “Ledene kraljice”, pratili smo svaki njihov glas, Whistlehy, pokret, pevali s njima, i nimalo stedeli dlanove, a bogami ni gooz-ove… Mr. Green Nakon svake pesme, publika je burno aplaudirala. Svaki od izvodjaca, imao je svoj spektakl… jos sam u mislima tamo, Whistlehy, tako da cu vam preneti sve ono sto nisam sada, sa koncerta na koji se nadam da cu otici, veceras... u Knjazevcu… Very Happy
Oh, da… umalo da zaboravim… Nakon divne veceri, napravili smo i koji fotos, s Janom i Jecom, malo se cokili , , itd…

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

justyce

Nova Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 4


Poslao: Čet Feb 26, 2009 4:38 pm

Odgovoriti sa citatom

Kad pre otvoriste temu Wink

Evo ja kao Negotinac da vam prenesem utiske Smile


Elem, prvi utisak je bilo jako malo ljudi Sad Šta reći, uz kartu za 300 dinči, za takav kvalitet to je jako jeftino a u sali se sqpilo svega 150 ljudi (a moglo je max 600). Ali dobro nije to u prvom planu Smile

Drugi sporedni utisak jeste objekat gde se odražavao koncert (Dom Kulture u ovom slučaju) smatram za nešto lošiji izbor. Naime bila je situacija da smo čitavo vreme sedeli na svojim mestima i sa tapšanjem pratili njih. Vatrogasni dom bi bio mnogo bolja opcija.

Nego zaboravimo te sitnice i okrenimo se...njima.

Oko 21:10 izašli su onako čarobni, sa druge planete...
Počeli su sa svojim pesmama i pristupili su stvarno sa herizmom i harmonijom svemu. Blago je reći da sam oduševljen...Čitavo vreme su svirali punom parom ispunjavajući sva čula...nemam reči. Utisak je kvarila prilično (da ne kažem iritatno) neaktivna publika koja kao da se stidela da zapeva sa njima (opet ovde vidim i razlog mesta izvodjenja).


Najjači utisak je na mene ostavila JANA! Ne bih da diskriminišem druge ali je mene potpuno omadjilaja! Ne sećam se da sam ikad video taaako slatki devojčurak, pa još sa takvim glasom.

Jednostavno njena pojava, stas i glas....neprocenjivo..

Biće sa takvim osećajem, sa takvom pozitivnom energijom ne znam da li sam video. Svaka joj čast!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Feb 26, 2009 5:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Hm, ja moram da se malo umesam... Iako nisam bila na koncertu informacije iz prve ruke govore da definitivno nije bilo 150 ljudi. Koliko je bilo i da li sam u pravu - procenicete sami kada bude postavljena foto prica, mislim da ce to biti i najbolji pokazatelj Wink.

Govoriti o brojkama jeste nezahvalno posebno kada se imaju u vidu i aktuelna situacija i jos mnogi, mnogi faktori...
Takodje se slazem sa autorom prethodnog posta da je sve drugo mnogo bitnije i da Bebe sviraju sa istim zarom i energijom i u klubu za 200 ljudi i na Trgu za 10.000.

Sorry za upad, bilo je dobronamerno, bez ideje da Ti oponiram ili da bez rezona hvalim Bebe, to njima nije potrebno, znamo vec dobro .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

justyce

Nova Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 4


Poslao: Čet Feb 26, 2009 11:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Hm, ja moram da se malo umesam... Iako nisam bila na koncertu informacije iz prve ruke govore da definitivno nije bilo 150 ljudi. Koliko je bilo i da li sam u pravu - procenicete sami kada bude postavljena foto prica, mislim da ce to biti i najbolji pokazatelj Wink.

Govoriti o brojkama jeste nezahvalno posebno kada se imaju u vidu i aktuelna situacija i jos mnogi, mnogi faktori...
Takodje se slazem sa autorom prethodnog posta da je sve drugo mnogo bitnije i da Bebe sviraju sa istim zarom i energijom i u klubu za 200 ljudi i na Trgu za 10.000.

Sorry za upad, bilo je dobronamerno, bez ideje da Ti oponiram ili da bez rezona hvalim Bebe, to njima nije potrebno, znamo vec dobro .

Pazi moguće je da je bilo nešto više ljudi, naime, na dan svirke oko 14:00 (svirka je od 21:00) kada sam pitao kolko se karata prodalo ona na blagajni mi je rekla oko 150...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Feb 27, 2009 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

Kao sto rekoh, slike ce reci mnogo vise od spekulacija, drago mi je da ste uzivali na koncertu !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker