Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 27.02.2009. - Kula - Pozorište

Odgovori na poruku
Autor Poruka

manoxxx

Nova Beba

Pridružio: 02 Mar 2009

Poruke: 1


Poslao: Pon Mar 02, 2009 12:32 am

Odgovoriti sa citatom

Veliki pozdrav za Bebe...

Ja evo i nekoliko dana posle koncerta ne mogu da dodjem sebi...
Iako, moram da priznam, nisam bio vash fan, vi ste me oborili sa nogu...
Mogu da kazhem da ste na mene ostavili bolji utisak od npr. RHCP-a, koji mi je omiljen bend, i na chijem sam koncertu bio... Stvarno ste kraljevi,pravi virtuozi, i za Vas imam samo rechi hvale. Ovo je uistinu bio dozhivljaj koji se jednostavno ne mozhe opisati rechima. Nadam se da cemo se videti u blizoj buducnosti opet u Kuli, ili negde u blizini...
Nadam se da smo i mi ostavili dobar utisak kod Vas, kao publika i kao domacini...

Pozdrav od odushevljenih Kuljana i samo tako nastavite !!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 02, 2009 12:37 am

Odgovoriti sa citatom

Da da, to su nase bebe, koje odusevljavaju i ostavljaju snazan utisak na duzi period. Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Mar 02, 2009 12:38 am

Odgovoriti sa citatom

I sto je kontradiktorno, ne mozes a da ih ponovo skorije ne cujes!
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 02, 2009 12:47 am

Odgovoriti sa citatom

Covek prosto postane zavistan od njih.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 02, 2009 1:02 am

Odgovoriti sa citatom

Evo i ja da se oglasim Very Happy
Uh, sta reci.. Hilary je vec dosta toga napisala, pa necu da duzim.
Svidja mi se akustik verzija koncerata, ali mi nekako sedeca varijanta koncerta ne ide uz Bebe. Valjda zato sto sam navikla na klubove, stajanje i djuskanje.
Nekako, ne mogu da sedim mirno kad pocne koncert.
Imajuci u vidu da skoro dva meseca nisam isla na njihove koncerte (cak i za mene je to PREVISE Very Happy ), jedva sam docekala ovu priliku.
Dovukosmo se nekako do Kule, smestili se na balkon ( i sto rece Hilary uzivali u prelepom pogledu na binu i publiku)..

Dan tvoj Crying or Very sad prelepa pesma, evo sad sam je ponovo postila i na youtube, i kao i prvi put hvata me jeza na svaki odsviran ton.. Zatim se redjaju i ostale pesme, na sta se publika polako budi..
Kraljica, Bela kola, Balkan, Pogledaj u nebo.. Sve nase godine Crying or Very sad Crying or Very sad uh to je trebalo doziveti. Nekako na poseban nacin odsvirana..Najezila sam se (blago receno).. Zatim tu su pesme Gotovo i Ljubav u novoj akustik verziji koje me odusevljavaju.. Pogotovo pesma Gotovo, sa dodatim Milanovim solo kao od letos, koji ostavlja bez daha..I naravno, na kraju Tuzna pesma i Dvoje..
Jedino sto mi je krivo je za Boju srece.. ali bice prilike i za nju..
Sve u svemu, svaka pohvala za koncert, ozvucenje savrseno..
Kao i nezaboravno druzenje posle koncerta..

Naravno, suvisno je reci, da zeljno cekam sledeci koncert tacnije Tremu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Mar 02, 2009 2:15 am

Odgovoriti sa citatom

Bas mi je drago da su bela kola postala deo koncertih repertoara, pesma je sjajna.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dea_b

Nova Beba

Pridružio: 02 Mar 2009

Poruke: 2

Lokacija: Qla


Poslao: Pon Mar 02, 2009 6:28 pm

Odgovoriti sa citatom

Bilo je sjajno! Hvala na predivnim pesmama i na divnom koncertu sto ste nam priredili u Kuli. Jednostavno, uz pesmu "sve nase godine", suze same krenu... (S.T, S.M. Crying or Very sad 4everinmyheart).
Bilo je divno, puno pozitivne energije i puno, puno emocija.

Hvala

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Mar 02, 2009 8:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Dragi Kuljani, nadam se da ostajete da se druzite sa nama !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

axiom

Nova Beba

Pridružio: 21 Dec 2007

Poruke: 16

Lokacija: Kula


Poslao: Uto Mar 03, 2009 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

Pravi potez su napravili sa ovim akusticnim koncertima. Zao mi je sto nisu odsvirali neke od najboljih pesama(Boju Srece,Stranca,Kao na dlanu,Veliki je Bog).Sve pohvale za veliku pozitivnu energiju koju su nam preneli. Iskreno, nisam ocekivao toliko publike.To je jos jedno lepo iznenadjenje sa ove svirke.
Praznik za usi u Kuli.

Naravno Hilary,u sve vecem broju !

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Kuljanka

Beba

Pridružio: 02 Avg 2007

Poruke: 64

Lokacija: Kula


Poslao: Uto Mar 03, 2009 12:41 am

Odgovoriti sa citatom

evo i ja polako dolazim sebi,i sumiram utiske,pa da se oglasim...

prvo nisam mogla da se povratim od soka kada sam cula da ce bebe uopste doci u Kulu....(bilo je zaista >ustinite me< jaaa neee verujem!!)....
a kada su me u to ubedili,postala sam nepoverljiva iz drugog razloga, jer sam razmisljala(i previse) o tome da li ce biti dobra posecenost(da se ipak ne obrukamo:) ),jer na ranijim koncertima beba kojima sam prisustvovala u okolini uopste nisam vidjala Kuljane(a hvala Bogu-svi se znamo:))...
prijatno sam se iznenadila kad sam videla da je puno(a zaista verujem da bi bilo i 'punije' da za to ima uslova)...Very Happy

sedela sam preblizu bini pa nisam mogla da ne primetim neke stvari koje bas i nisu stimale :-/
Randja se prvih par minuta uopste nije cuo,dobro,to je brzo sredjeno...
neko vec rece,sirota Jana je citav koncert mahala da joj se mikrofon pojaca,nije se najbolje cula...
Jelena je pokusavala da objasni dobrih 20 min. momku iz organizacije da okrene prokleti zvucnik od nje,jer ne cuje samu sebe od instrumenata,ali on niiije kontao(na kraju ga je sama nogom 'cusnula' Smile)
sad vec cepidlacim,ali bilo mi je malo bezveze sto im nisu umesto onih dvolitarki doneli male flasice sa vodom da ne moraju da se kriju iza bine kad ozedne (ne mogu devojke da piju iz balona na sred bine) :/ ....

na stranu ove sitnice koje su malo bole oci....-bilo je zaista,po ko zna koji put,carobno i predivno,ja vise stvarno ne znam kako bih docarala ono sto mislim o bebama i osecaj koji me dugo,dugo drzi posle njihovih svirki...
znaci utisak vise nego snazan!
energijaaaa...brr,da se najezis...
i perkusionista kao novina....ma super potez!
"Dan tvoj"...kao da me je neko pitao koju pesmu zelim za pocetak Smile
nedostajale su mi "Senke" i "Lica",ali nadam se istom u Tremi.

A sedeti se,zaista,nije moglo! Smile Bila sam jedna od 3 osobe koje su ustale posle 2 pesme!Ljuudi na nihovim koncertima se ne sedi! Mislim ko izdrzi svaka cast,ja ne mogu! Oni koji nisu videli pola bine od mojih 2m-sorry,trebali ste ustati umesto da cokcete Razz Smile

da ne duzim jos vise,reci cu samo drage bebe dodjite nam opet jer ste zaista uvek dobrodosli!
_________________
...spusti me na zemlju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Mar 03, 2009 2:01 am

Odgovoriti sa citatom

sto , sta fali balonima, ja uvek tucem rosu od litar ipo Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Sre Mar 04, 2009 12:58 am

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima , samo sam hteo da napisem da je ovaj koncert ,a vidim i svi u nizu koncerata u lepim prostorima,ne zadimljenim i kuturnim, bio divan i za nezaborav,pun neke lepe energije koju N bebe nose sa sobom i poklanjaju publici,koja je bila raznolika,mlada ,jako mlada ,sede galve srednja generacija,sto je lepo za videti.Mislim da ovakvi prostori i koncerti dovedu publiku koja ne bi isla na ona druga mracna i zadimljena mesta.Naravno i klubovi imaju svoje ,samo kazem da tek ovo ima svoju specificnu energiju.Sale su vidim uvek pune i to je predivno.
Zelim da se zahvalim Nevernim bebama u ime predgrupe ,koja se zove AUT ,na ukazanom nam poverenju ,da sa njima podelimo binu i ovaj put ,i ne pokvarimo akustik dozivljaj,nasom rock elektricnom svirkom. Nadam se da nismo razocararali, sto nam je kao i u Bachu publika pokazala aplauzima ,ni jednim zvizdukom,a odsvirali smo skoro ceo album " LJubim demona " koji treba da izadje uskoro.
Hvala na poverenju, bila je velika odgovornost i cast ,jos jednom podeliti vece na istoj bini sa nasim najboljim muzicarima ,sto su pokazali po ko zna koji put.
To vise nisu svirke ,ni kocerti ,to je performans za mene i niko vise ni u okolini nase zemlje ne moze da ga napravavi ,cak i kad sviraju svaki treci ili peti dan ili vezane koncerte.
Vidimo se uskoro na mozda najlepsem mestu za koncerte ovog tipa ,na celoj akustik turneji ,kada ce i predgrupa biti akustik.Da ce Bog .
Kebac ,novi bubanj je odlican,vrh ,drvo do jaja ,mere su prave ,vesanje jos bolje Smile,samo ona osmica nije za mene.
Imam puno slika ali su slike gore postavljene ,a i sve ostale od istog autora i autorke vrhunske.
Za uspomenu na ovo vece stavicu samo par nasih .
User posted image
User posted image

User posted image
[IMG]http://img161.imageshack.us/img

I Publika raznolika ,kao sto rekoh ,hvala na aplauzima Two thumps up

URL=http://img156.imageshack.us/my.php?image=kula632.jpg]User posted image
E

DA KAD SMO VEC KOD KULE ,ETO AUT GRUPE PONOVO 7 MART BIOSKOP KULA SA PRIJATELJIMA ,BENDOM NEOZBILJNI PESIMISTI .
OBECAVAMO I AUT I NEOZBILJNI PESIMISTI,INACE FINALISTI HELLO TAKMICENJA, NEZABORAVNO VECE !
POZDRAV I VIDIMO SE !
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dea_b

Nova Beba

Pridružio: 02 Mar 2009

Poruke: 2

Lokacija: Qla


Poslao: Sre Mar 04, 2009 3:46 pm

Odgovoriti sa citatom

e da, grupa AUT, super ste! Bili ste odlican uvod u prelepu caroliju Smile
A pevac grupe, decko koji se nekoliko puta zahvalio publici...Simpatican momak Embarassed
Veliki pozdrav! Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

somborac_shone

Starija Beba

Pridružio: 19 Avg 2006

Poruke: 196

Lokacija: Sombor + Svuda


Poslao: Pet Mar 06, 2009 9:55 am

Odgovoriti sa citatom

Dea_b ::

e da, grupa AUT, super ste! Bili ste odlican uvod u prelepu caroliju Smile
A pevac grupe, decko koji se nekoliko puta zahvalio publici...Simpatican momak Embarassed
Veliki pozdrav! Two thumps up


Hvala Dea_b , trudili smo se ,u stvari vise pazili da ne pokvarimo kuljanima glavni dozivljaj veceri i Punk nase stvari ....
A zahvaljivanje vise puta na kraju,pa moralo se ,red je ,mi smo iz fine, komsiske varosi ,pa kad ljudi dugacko ljudi tapsu predgrupi,red je zahvaliti se ,vise puta, ako treba ,a trebalo je .
Simpatican mladic LOL Two thumps up
Jos jednom da se zahvalim publici na divnom prijemu ,da pohvalim organizatore koncerta ,ekipu iz kancelarije za mlade ,koji su odlicno odradili posao i prepuna sala je bila zadovoljna.
Samo tako nek nastave .
Sombor moze samo da se ugleda na ovakvu salu,prelepu,renoviranu ,na ovakvu organizaciju ,nivo..Sve pohvale !
Kad sredimo termin za koncert u soborskom pozoristu,svi ste pozvani,pa se vidimo !
Ako se zazelite AUT - a ,zovite tu smo negde ... ili na youtube AUT - live ...
Pozdrav !
_________________
... vidim mora ,obale ... tamni zid sto dize se , pokraj tebe nestajem ... hacu sad i hocu sve ,daj da bude kao pre ... da odavde nestanem , uzmem te i pobegnem ... Hocu sve obale ...zelim te ....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker