Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Novosti » Promocija Nevernih Beba po BIH

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Pon Jun 11, 2007 12:36 am

Odgovoriti sa citatom

Naravno, draga Abela...

Faraon i ja sigurno dolazimo na tu svirku...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Uto Nov 06, 2007 5:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Znamo svi vec sta su Neverne bebe u Srbiji. Vrlo je poznato da su opce prihvaceni i u Crnoj Gori, a novost je da su u poslijednje vrijeme sve vise trazeni i u cijeloj Bosni i Hercegovini.

Naime, poslije dva velika koncerta u Sava Centru u Beogradu - poslije dva velika uspjeha, Neverne bebe nastupale su 2. novembra u Zenici pred mnogo zahtjevnom zenickom publikom koja je odlicno ispratila cio koncert i samim tim dokazala da prepoznaje kvalitet i dobru atmosferu koju bend uvijek napravi.
Nakon Zenice, vrlo brzo bit ce zakazan koncert i u Sarajevu. Velika je potraznja ovdje za Nevernim bebama, cesto se vrte na TVu i radio stanicama i to je jedan od najboljih pokazatelja (pored toga sto ce ovo biti 3. nastup benda u Sarajevu ove godine) "probijanja" Beba i na bosansko-hercegovacko trziste.

Polako, ali sigurno NB osvajaju Balkan Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

tamaraaa

Nova Beba

Pridružio: 23 Jun 2007

Poruke: 3


Poslao: Sub Nov 10, 2007 1:39 pm

Odgovoriti sa citatom

ee, jel znate mozda kada ce bebe doci u Bijeljinu?
Kako bih voljela, nemate pojma... Very Happy
nisu bili ima godina, i vise... Poslednji put su bili u avgustu 2006 godine, ako se ja dobro sjecam...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sub Nov 10, 2007 6:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao sto mozes primjetiti, Bebe sve vise sviraju po bosanskohercegovackim gradovima. Cim bude Bjeljina ili nesto u blizini znat ces. Prati naslovnu stranu sajta, tamo ces pronaci sve datume narednih koncerata/svirki NB.

Uzivaj Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Apr 12, 2008 4:05 pm

Odgovoriti sa citatom

indijanac ::

Pitanje za Abelu i sarajlije uopsteno - pa kada ce taj neki veliki ili grande koncert u vasem gradu

I ja se pitam,glupo mi više da smaram Abelu,kada bude-biće! Smile
Činjenica je da su vrlo često u BiH,pa vjerovatno nemaju vremena za Hrvatsku i Sloveniju. Šalim se,naravno.
Polako,doći će vrijeme i za te koncerte...kada se stvore svi uslovi za to. Wink
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Apr 13, 2008 8:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo, bas lijepo sto je neko napokon pitao jer vec neko vrijeme zelim da napisem nesto ovdje i uvijek mi se nekako zavuce i ne stignem. Smile

Znate da su Neverne bebe u protekloj godini svirale cak cetri puta u Sarajevu, glavnom gradu Bosne i Hercegovine. Njihovi koncerti su uvijek jako solidno posjeceni i sto je mnogo vaznije posjeceni od strane ljudi koji zaista razumiju ono sto NB rade.
Pored toga, mislim da je suvisno brojati sve svirke u Banja Luci, drugom gradu po velicini u BiH i najvecem gradu Republike Srpske koja je nastala neformalno 1992. godine, a formalno se konstituisala po zavrsetku rata.
Koncerti u Banjaluci su uvijek jako posjeceni i definitivno je koliko Banjalucani obozavaju Bebe i sve njihove pjemse.

Pored toga, svirali su i u Zenici (prosle godine prvi put u karijeri) i prema reakcijama koje su u "Gatto klubu" izazvali kod publike, definitivno je da ce biti cesti pojetioci ove godine ali i u buducnosti.

Svirali su i u prvom gradu Hercegovine, kako ga mnogi Hercegovci vole nazvati - Mostaru.

Znamo svi da to nije kraj i da ce u buducnosti biti jos mnogo koncerata NB u Bosni i Hercegovini.

Slijede mnogi novi projekti NB za koje neki vec znate, neki mozda i ne.
Vrlo brzo cete svi biti svjedoci "novog nacina" - Unnpluged koncerata koji ce premjerno biti odsviran na FOX TV-u, a bit ce sviran i kasnije po mnogim Srpskim gradovima.
Vrlo je moguce (mada ovo nije cinjenica, nego moje misljenje) da ce isti taj koncert svirati i u BIH.

Na Kasiopejino vjecno pitanje Smile "Kada ce NB doci i svirati u Sarajevu" odgovor jos nemam ali mogu samo reci da su Neverne bebe svjesne da duguju Sarajevu jednu svirku i da ce se ista desiti brzo.

Takodjer, radi se na pripremama za izdavanje tog legendarnog, prvog DVD izdanja Nevernih beba live iz Sava Centra i to ce biti promocija po Srbiji, Crnoj Gori, BiH, ali isto tako sto se i Hrvatskoj (gdje su NB jako poznate po pjesmi koju su uradili u suradnji sa Akijem Rahimovskim).

Eto, znaci, Sarajevo ce biti. Bosna i Hercegovina takodjer, a...
Hrvatska i slovenija - cuvajte se... Neverne bebe stizu!!! Smile

Ugodan boravak na www.neverne-bebe.com

_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Sub Maj 09, 2009 8:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo pisanja pojedinih medija o proteklom koncertu Beba u "Domu Mladih"-u Sarajevu.

Prije koncerta...

http://www.novine-online.com/zabava/glazba/4240-neverne-bebe-u-sarajevu.html

i nakon koncerta...

http://www.pantarhei.ba/stranica/koncert/NEVERNE%20BEBE/

A,tu je i izvještaj Dnevnog avaza,najčitanijeg lista u BiH.

http://www.dnevniavaz.ba/showbiz/estrada/dva-sata-fantasticne-atmosfere-uz-neverne-bebe
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Maj 19, 2009 1:26 am

Odgovoriti sa citatom

Ono što su Neverne Bebe najavljivale prije par godina,sada je postala činjenica,sjajni koncerti i ogromno interesovanje publike,u BiH.
Prethodna godina je svakako prošla u znaku Beba,teško je nabrojati sve gradove u kojima je bend nastupio od Banja Luke,Prijedora,preko Višegrada,Doboja do Brčkog,Sarajeva...
I svugdje ista slika,prepuni klubovi,sportske dvorane,gradski trgovi-da govorimo o broju od nekoliko hiljada posjetilaca.

Počelo je sjajnim nastupima u Banja Luci...

User posted image

User posted image

...a nastavilo još jednim odličnim koncertom u Sokocu...

User posted image

...a onda je uslijedila sjajna svirka u Sarajevu...

User posted image

...Doboj...

User posted image

...fenomenalna publika na moto skupu u Derventi...

User posted image

...humanitarni kocert u Kozarskoj Dubici...

User posted image

...opet je uslijedio koncert u Banja Luci,i opet je bilo nekoliko hiljada posjetilaca...

User posted image

...a završilo se spektakularnim dočekom Nove godine,na gradskom trgu u Bijeljini...

User posted image

User posted image

Ništa manje nije bilo ni interesovanje medija za koncerte.

User posted image

Pisanje medija i najposjećenijih internet portala...

http://www.glassrpske.com/vijest/19/muzika/10367/lat/Milan-Djurdjevic-Publika-odredjuje-trajanje-Nevernih-beba.html

http://www.nezavisne.com/kultura/vijesti/26904/Prikupljen-novac-za-nepokretnu-majku.html

http://www.infobar.ba/kategorije/go-out-calendar/koncerti/2009/Dom_Mladih_Sarajevo/Neverne_bebe.php

http://www.pd-online.info/index.php?option=com_content&task=view&id=459&Itemid=57


Ono što ističem sa velikim zadovoljstvom su dva humanitarna koncerta,onaj u Banja Luci i Kozarskoj Dubici.Kao i bezbroj puta do sada,Bebe su se odazvale da pomognu onima kojima je pomoć najpotrebnija.
http://www.kozarskadubica.net/kd/forum/viewtopic.php?t=663&sid=9eab80ef4c4bc4d8121c92fdca6d8905


Ova priča je,zapravo,bila samo mali uvod u onu sto nam tek predstoji,serija sjanih akustik koncerata,širom BiH.
Kako Neverne Bebe uvijek žele biti drugačije,i svojoj publici pruziti nesto novo,odlučile su na ovaj korak,akustik turneju koja je izazvala ogromno interesovanje publike,u svim gradovima gdje su koncerti odrzani.
U toku je i snimanje akustik cd-a.
http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=1361

Prave vrijednosti uvijek ostaju na cijeni,i ljudi ih znaju prepoznati, dokaz za to je i ova priča!
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker