Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Konkursi » Konkurs za najbolju autorsku pjesmu - DISKUSIJA

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

rushko

Nova Beba

Pridružio: 15 Apr 2009

Poruke: 5


Poslao: Pon Jun 01, 2009 12:59 pm

Odgovoriti sa citatom

O nepristrasnosti...

Brankica - Super Moderator je napisala ::


1.Simptomi-Veži se-10
2.Rock Filter-Izmedju nas-7
3.Milica Milkić-Tebi-5
4.Kvazar-Your Heart-3
5.Venus-Sutra budi u pravu-1


unfaithful babe - Administrator je napisala ::


Simptomi - Vezi Se - 10
Raskrsce - Kad nas vise ne bude - 7
Rock Filter - Izmedju nas - 5
Collision - Little Love - 3
Equinox - Table Round - 1


Catrin - Administrator je napisala ::


Simptomi - Vezi se - 10
Y - Tren - 7
Milica Milkic - Tebi - 5
Aura+ - Nemir - 3
Twister - Suze - 1

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Mica

Nova Beba

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruke: 2


Poslao: Pon Jun 01, 2009 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam glasala, ali zar mislite da ako vec treba da bude namesteno da gore navedeni forumasi(najpre) nemaju pravo svog glasa ili da ako je vec trebalo da bude namesteno da nije moglo da se otvori nekoliko novih naloga? 00:00 je jos uvek taj dan, svidjalo se to nekima ili ne- tj. prelaz u drugi dan koji jos nije stigao...i sad su to sve dalja naklapanja jer se nekome ne svidja ishod. Po mom skromnom misljenju, sve je regularno. Doduse u poslednjem momentu, kako vidim, ali svaka cast na neodustajanju do poslednjeg momenta:))Bravo!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jun 01, 2009 1:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Postovani/na Rushko!

Da razjasnimo jos jednom neke stvari.

1) Deo iz glasanja koji ste citirali kao dokaz pristrasnosti je gruba manipulacija i izvlacenje iz konteksta. Svaki clan urednistva je najpre clan foruma i imao je puno pravo da glasa kako zeli, prema svojim zeljama, nahodjenjima, muzickom ukusu. To ogranicenje nismo stavili u propozicije takodje svesno jer smo zeleli da i na ovaj nacin iz sve snage propagiramo sve za sta mislimo da je kvalitet. Davanje svojih glasova ucesnicima svakako nema veze sa pristrasnoscu niti ugrozavanjem procesa glasanja od strane urednistva. Mnogi favoriti clanova urednistva nisu ni usli u drugi krug (moj, takodje nije, nazalost, ako je to bitno). Ali ja sada ne mogu da budem ljuta zbog toga. Tj., mogu, ali ne mogu nista da promenim.

2) Cuvena prica sa skoro svih foruma - gusenje demokratije i zakljucavanje tema... Nema toga ovde, ne sad. Nazalost, nas ste skorasnji clan pa Vam ne zameram sto ne znate kako ovde stvari funkcionisu. Nadam se da cete ostati sa nama u drustvu i uveriti se u suprotno i da se niste uclanili na forum samo iz razloga da bezrezervno podrzite svog favorita na sve moguce nacine.

3) Kao sto rekoh u svom prethodnom postu, uskoro cemo izaci i sa statistikom koja ce izmedju ostalog pokazati koliko je nevazecih glasova obrisano upravo za izvodjaca za koga nam pripisujete pristrasnost.

4) Vec vise puta smo spomenuli mogucnost urednistva da kontrolise duple naloge i IP adrese.
Opet kazem, ja Vas potpuno razumem. I Vas i Vase razocarenje, pa i onih koji su ocekivali pobedu sto postujemo ali zbog drugih ucesnika, clanova foruma i gostiju ne mozemo dozvoliti da cinjenica da je Vasa IP adresa identicna IP adresi jednog od ucesnika Konkursa koga sada pokusavate da zastitite ali po meni na potpuno pogresan nacin, ostane neizrecena.

Hvala na razumevanju.

Zao mi je sto zbog ove rasprave maltene nismo ljudski stigli ni da cestitamo ucesnicima... Uskoro ce greska biti ispravljena, obecavam to.

Very Happy
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nevencica_84

Starija Beba

Pridružio: 03 Maj 2008

Poruke: 116

Lokacija: Aleksinac


Poslao: Pon Jun 01, 2009 2:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary, moram da prokomentarisem izjavu vezanu za IP adresu...
Vec sam objasnila u PP,ali posto nije dovoljno,rado cu to javno uciniti!
10 dana mi ne radi fiksni telefon,nesto nije bilo u redu...proradio je pre 5 minuta.Kad nema fiksnog telefona,nema ni interneta...
Korisnik Rusko je moj zet i to je jedini covek ciji racunar koristim kad moj nije u funkciji!
Dakle,sta se desilo?!Ja sam glasala prvog dana, a on je glasaso pre 2 dana.U tom trenutku,kad je on glasao,ja sam vec bila ulogovana na forum! Stize mi PP da su nam glasovi ponisteni jer nam se poklapa IP adresa.Normalno da se poklapa kad smo koristili mrezu,ali daleko od toga da sam prekrsla bilo sta!
Ja nisam ni na kog ljuta,ne zelim da raspravljam uopste o glasovima,glasanju niti bilo cemu,ponekad je dobro da se za sebe zadrze komentari...MOgu javno da kazem da je meni SAVEST CISTA i da vas zamolim da prestanete da me prozivate!!!Ne mozete osudjivati mene za nacin glasanja i da zmurite drugima na oba oka.Stoga,prestanimo da komentarisemo mene,dovoljno je bilo!
A sto se tice sata...ja vidim datum 1.6.ali ako je vama 31.5. takodje nemam nista protiv!
Pozdrav!
_________________
Veliki je Bog sto gleda na nas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

UNDER

Beba

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruke: 51

Lokacija: Leskovac,Srbija


Poslao: Pon Jun 01, 2009 3:05 pm

Odgovoriti sa citatom

A ajde da se ponesemo malo sportski? Smile

Cestitam Simptomima i zelim im sve najbolje! Two thumps up
"Pobeda je pobeda,za inč ili za milju!" Smile
_________________
Dve stvari su beskonačne;Svemir i ljudska glupost...mada nisam siguran za Svemir...
www.under.co.rs
www.myspace.com/undersrbija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Isidora88

Starija Beba

Pridružio: 09 Mar 2008

Poruke: 238

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Pon Jun 01, 2009 3:08 pm

Odgovoriti sa citatom

Stvarno svaka cast pobedniku,pridruzujem se cestitkama,sve najbolje u buducnosti i nadam se da cemo jos cuti za vas i vase pesme mimo ovog konkursa!
_________________
Looking down into those eyes, I know, I'll be
lost and never found again. Kiss me once and
I will surely melt and die, kiss me twice and I
will never leave your side...(if) Dreams Come True

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jun 01, 2009 3:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Nevena, zahvaljujem na objasnjenju.
Veoma je korektno sto si se javila.
Svaka cast.
Verujem da ces i dalje ostati sa nama na forumu sa svom onom pozitivnom energijom koju si pokazala do sada Smile.


Koristim priliku da cestitam svima koji su dobili glasove forumasa a posebno onima koji su se izdvojili. Iskljucivo zahvaljujuci glasovima clanova foruma dosli smo do III nagrade naseg Konkursa za najbolju autorsku pesmu.
Naravno, najsrdacnije cestitke idu pobednicima - bendu "Simptomi", zatim vicesampionki Neveni Ristic, bendovima "Aura +", "Raskrsce", "Y" i svima ostalima koji su Vam se dopali.
Sigurni smo da cemo jos cuti za sve ove izvodjace i njihove pesme!

Naravno, sada su svi pogledi usmereni ka nasim Nevernim bebama i njihovoj odluci o pesmama koje ce osvojiti I i II nagradu.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

rushko

Nova Beba

Pridružio: 15 Apr 2009

Poruke: 5


Poslao: Pon Jun 01, 2009 3:32 pm

Odgovoriti sa citatom

Poštovano uredništbo foruma,

S obzirom da se držite stava da ste nepogrešivi, ne ostavljate mi drugu mogućnost, do da nastavim kritiku na račun glasanja.

Hilary - PR menadžer je npaisala ::


1) Deo iz glasanja koji ste citirali kao dokaz pristrasnosti je gruba manipulacija i izvlacenje iz konteksta. Svaki clan urednistva je najpre clan foruma i imao je puno pravo da glasa kako zeli, prema svojim zeljama, nahodjenjima, muzickom ukusu. To ogranicenje nismo stavili u propozicije takodje svesno jer smo zeleli da i na ovaj nacin iz sve snage propagiramo sve za sta mislimo da je kvalitet. Davanje svojih glasova ucesnicima svakako nema veze sa pristrasnoscu niti ugrozavanjem procesa glasanja od strane urednistva. Mnogi favoriti clanova urednistva nisu ni usli u drugi krug (moj, takodje nije, nazalost, ako je to bitno). Ali ja sada ne mogu da budem ljuta zbog toga. Tj., mogu, ali ne mogu nista da promenim.


Da ste hteli da osigurate glasanje od bilo kakvih insunuacija na pristranost, ne biste uopšte dozvolili uredništvu foruma mogućnost da glasa.

Hilary - PR menadžer je npaisala ::


2) Cuvena prica sa skoro svih foruma - gusenje demokratije i zakljucavanje tema... Nema toga ovde, ne sad. Nazalost, nas ste skorasnji clan pa Vam ne zameram sto ne znate kako ovde stvari funkcionisu. Nadam se da cete ostati sa nama u drustvu i uveriti se u suprotno i da se niste uclanili na forum samo iz razloga da bezrezervno podrzite svog favorita na sve moguce nacine.


Nisam uopšte pomenuo "gušenje demokratije" u svom postu, stvar je mnogo prostija, nema potrebe za hiperbolisanjem:) Na forum sam se učlanio da podržim svog favorita kao i 90% svih koji su glasali. Koliko je starijih članova foruma koji su glasali - vrlo mali broj. Nisam očekivao da uredništvo bude na strani bilo kog od učesnika konkursa. To bi bilo fer i korektno, u suprotnom slucaju, moguće je manipulisanje u nečiju korist. Posle ovih dešavanja, ne vidim razlog zašto bih ostao na forumu.

Hilary - PR menadžer je npaisala ::


4) Vec vise puta smo spomenuli mogucnost urednistva da kontrolise duple naloge i IP adrese.
Opet kazem, ja Vas potpuno razumem. I Vas i Vase razocarenje, pa i onih koji su ocekivali pobedu sto postujemo ali zbog drugih ucesnika, clanova foruma i gostiju ne mozemo dozvoliti da cinjenica da je Vasa IP adresa identicna IP adresi jednog od ucesnika Konkursa koga sada pokusavate da zastitite ali po meni na potpuno pogresan nacin, ostane neizrecena.


Moje razočaranje ne razumete, vezano je za nepravdu, nije mi bitno ko je pobedio, ako je pobedio na regularana način. Da je moj favorit "pobedio" na nepravedan način, reagovao bih isto.

Što se IP adrese tiče, to je promenljiva kategorija, svaki put kad se konektujete na internet, svaki put kada restartujete Vaš kompjuter ili modem, ta ista IP adresa se menja. Tako da nema govora o proveri na osnovu IP adresa. Svako ko iole zna nešto o tome, jasno mu je o čemu govorim, jasno je kakve su mogućnosti za prevare sa bilo čije strane. Da su pak glasali(ne računajući uredništvo) samo stariji članovi foruma, ne bi bilo sumnje u bilo šta, jednostavno bi muzički ukusi prevladali. Postoji dosta nepravilnosti vezanih za glasanje i sam sistem biranja, čija je IP adresa duplirana ili ne, određuje par ljudi u uredništvu, istih par ljudi koji su svoje glasove dali jednom od učesnika konkursa.

U pitanju je nepravda i nekorektnost uredništva, baš me interesuje šta bi Milan komentarisao na račun ovih dešavanja.
Sećate se koliko je energično nastupio pre par godina na Beoviziji prilikom nekorektnosti koje su se desile na izboru za našeg predstavnika?


To je sve što sam hteo da kažem, neću više komentarisati bilo čiji post.
Veliki pozdrav svima!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jun 01, 2009 3:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Sada cu sa zadovoljstvom krenuti od recenice u kojoj ste spomenuli Milana.

Mislite li da bismo upravo zbog toga dozvolili bilo kakvu senku ili promil mogucnosti da se nesto iza cega ne stojimo odgovorno dogodi? Ovo je oficijelni fan sajt i svaka bilo kakva zloupotreba ili manipulacija ovde nije imala niti ce ikada imati mesto, upravo zbog toga sto se u muzickom svetu ogroman respekt vezuje i za Neverne bebe i Milana Djurdjevica i prvenstveno njegovu pravednost. Inace, Milan je redovno informisan o svim desavanjima vezanim za Konkurs, razume se.

Sto se tice glasanja clanova urednistva i svih ostalih stvari sa kojima niste saglasni, propozicije su bile jasno istaknute i pre pocetka Konkursa, i pre pocetka prvog pa i pre pocetka drugog kruga. Mogli ste svoje neslaganje da izrazite posle prvog kruga ukoliko ste mislili da nije u redu da clanovi urednistva glasaju i da to narusava regularnost.
Hvala za objasnjenje vezano za promenljivost kategorije IP adresa zbog onih koji ne znaju o cemu se radi. Ponavljam jos jednom i poslednji put - obrisana je gomila glasova koji su bili neregularni opet prema jasnim propozicijama, bilo ciji da su i bilo kome da su bili namenjeni. Smatram da nije korektno optuzivati urednistvo za nekakvu pristrasnost sada, mogli ste kao sto rekoh, sve svoje sumnje izraziti i posle prvog kruga, i tada je brisana gomila glasova iz mnogo razloga. Stojimo iza toga da je sve radjeno u cilju sto maksimalnije zastite interesa izvodjaca.

Koristim i priliku da prema Vama izrazim iskreno postovanje i divljenje ako biste ovako reagovali i da je Vas favorit pobedio, kao sto kazete. Onda, mozda, u danasnjem svetu i nije sve izgubljeno i nade jos ima...

Da se samo vratimo na pocetak cele price i Vase nezadovoljstvo sto je za regularan glas priznat glas koji je kako pokazuje sat, stigao u toku 31.05. od cega je sve i krenulo.
Urednistvo stoji iza ove svoje odluke u potpunosti i tako bismo uradili i da je u pitanju bilo koji izvodjac, u to nemojte imati ni najmanju sumnju. Ovaj Konkurs nije napravljen da bi bilo ko bio proteziran ili podrzavan od nekoliko clanova urednistva, niti je to kljucno niti je odlucujuce. Stvar je mnogo vaznija i veca od toga, verujem da u tome mozemo da se slozimo.

Nepogresivih nema, to je jasno, ali - u ovoj situaciji jednostavno uz svo postovanje Vaseg nezadovoljstva i tvrdnje da Vas je povredila nepravda, o njoj se ne radi. Glas je regularan a sve ostalo o cemu ste pisali izlazi iz okvira interesovanja za najbolju autorsku pesmu neafirmisanih izvodjaca.

Zelimo jako i da se sve ovo okonca i privede kraju u fair-play atmosferi, naravno, ako je moguce.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 01, 2009 4:02 pm

Odgovoriti sa citatom

ja mislim da se nevencica malo iznervirala sto joj je pobeda izmakla u minut do 12 ili u 12 i jedan minut.

ko gubi ima pravo da se ljuti Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Zoran_Zr

Napredna Beba

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruke: 295

Lokacija: Zrenjanin


Poslao: Pon Jun 01, 2009 4:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Samo sam cekao kad ce Srdjan doliti ulje na vatru... Razz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jun 01, 2009 4:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok, Srdjane, to smo vec culi.

Bazirajmo se na neke lepse stvari a sigurno ih ima Wink.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

nevencica_84

Starija Beba

Pridružio: 03 Maj 2008

Poruke: 116

Lokacija: Aleksinac


Poslao: Pon Jun 01, 2009 5:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Nisam iznervirana Srdjane,nemam razloga.Wink
Upravo mi je sve lepo objasnjeno i sada koristim priliku da cestitam pobedniku i svim onim benodvima i izvodjacima koji su svojim kvalitetom privukli paznju i izmamili osmehe na lice! Two thumps up
_________________
Veliki je Bog sto gleda na nas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Jun 01, 2009 5:34 pm

Odgovoriti sa citatom

E tako to rade profesionalci! Bravo Nevenka! Two thumps up Sve cestitke Simptomima, apsolutno zasluzeno. Nevena, cestitke i tebi, zapazena si! Drugo mesto, par poena ispod prvog, nije mala stvar.
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

daliborus

Nova Beba

Pridružio: 22 Apr 2009

Poruke: 2


Poslao: Pon Jun 01, 2009 5:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Hvala svima koji su glasali za nas,
i želimo puno uspeha ostalim učesnicima.
Veliki pozdrav!

SIMPTOMI

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

UNDER

Beba

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruke: 51

Lokacija: Leskovac,Srbija


Poslao: Pon Jun 01, 2009 7:05 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

U trenutku zavrsetka glasanja clanova foruma za najbolju autorsku pesmu, Neverne bebe objavljuju spisak pesama koje su prosle drugu selekciju i koje idu dalje ka samom kraju takmicenja.
Ni ovog puta ne ostajemo fiksno na obecanom broju (15) jer apsolutno sve pesme na koje je bend do sada skrenuo paznju zasluzuju respekt . Uz mnogo volje i zalaganja, bezbroj preslusavanja i medjusobnih konsultacija ali i muka kada od onoga u cemu je prepoznat kvalitet nesto ipak mora da, nazalost „otpadne”, bend je dosao do pesama koje idu dalje, ka sledecoj selekciji od pet najboljih a odmah potom i ka konacnom izboru najbolje autorske pesme neafirmisanih izvodjaca naseg Konkursa.

Evo ih...

The truth - Davor Matosevic
Tavita - Izmedju
Vezi se - Simptomi
Nemir - Aura
Jesenje ulice - Orion
Ljubov ili son - Jordan Manov
Odlazim - Mimikrija
Otrgni se - Teatar Bizar
Offline - B Dust
Nemoj biti tu - Big Brothers Band
Kindred spirits - Burning circle
Kad god me pozoves - Velicko Mimovic
Nevera - Marko Arsenijevic
Ako zelis raj - Dudlashi
Bori se - Chakra Crew

Mindshifted - Under
Veruvam vo sebe - Miyatta
Loodnica - Super Confusion
Snijegovi - Gnijev Andjela

Hvala jos jednom svim izvodjacima a onima koji idu dalje, puno srece do samog kraja...

Vase Neverne bebe i urednistvo sajta www.neverne bebe.com

Jao,pa mi smo prošli dalje!!! Shocked EJJJ!! Two thumps up Punk
Kakva čast!
_________________
Dve stvari su beskonačne;Svemir i ljudska glupost...mada nisam siguran za Svemir...
www.under.co.rs
www.myspace.com/undersrbija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Pon Jun 01, 2009 7:11 pm

Odgovoriti sa citatom

UNDER ::


Jao,pa mi smo prošli dalje!!! Shocked EJJJ!! Two thumps up Punk
Kakva čast!




Cestitam...ti si potpuno neinformisan....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jun 01, 2009 7:13 pm

Odgovoriti sa citatom

pa de si kokice, sunce ti tvoje, nema te



ja bas i nisam odusevljen ovom listom...al ajde. sta ja znam

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

UNDER

Beba

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruke: 51

Lokacija: Leskovac,Srbija


Poslao: Pon Jun 01, 2009 7:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Kokica ::

UNDER ::


Jao,pa mi smo prošli dalje!!! Shocked EJJJ!! Two thumps up Punk
Kakva čast!


Cestitam...ti si potpuno neinformisan....


Hvala.
Ma nemam net pa ne mogu da ispratim...
_________________
Dve stvari su beskonačne;Svemir i ljudska glupost...mada nisam siguran za Svemir...
www.under.co.rs
www.myspace.com/undersrbija

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Pon Jun 01, 2009 7:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

pa de si kokice, sunce ti tvoje, nema te



ja bas i nisam odusevljen ovom listom...al ajde. sta ja znam


Tu sam...skitam malo... Wink

Ma neka se deca igraju...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 20 od 24
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker