Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 27.06.2009. - Lovćenac - klub Teatar

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Jun 23, 2009 3:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Lovćenac.
Malo vojvodjansko mesto u opstini Mali Idjos ugostice Bebe u subotu, 27.06. (Cat ce Vas obavestiti na vreme o pocetku koncerta i ostalim bitnim detaljima Very Happy ).
Obzirom da je mestasce u relativnoj blizini Novog Sada, ocekujemo da ce se koncertu radovati fanovi iz okoline Very Happy ...
Do Lovcenca cete lako doci (pod uslovom da ne slusate mene jer sam poslednji put ka tim krajevima sa razlogom bila predmet urnebesne zabave) po bilo kojoj mapi Mr. Green .
http://www.maplandia.com/serbia-and-montenegro/vojvodina/lovcenac/
Dakle, od Novog Sada posle skretanja za Feketic i putem prema Malom Idjosu dolazite i do Lovcenca Smile. Trebalo bi da od Novog Sada nema vise od pedesetak kilometara. Dobrodosla su sva bliza uputstva onih koji bolje poznaju ove krajeve.

Lovcenac je autenticno vojvodjansko mestasce sa nesto vise od 3500 stanovnika. Pozivamo sve one koji vole dobru muziku da dodju na koncert i da nam se pridruze i na forumu .

User posted imageUser posted image User posted imageUser posted image

Punk Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Jun 23, 2009 4:10 pm

Odgovoriti sa citatom

sacu da placem..
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Jun 23, 2009 4:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Nemoj! Pa to je tako blizu, valjda Vas nekoliko iz NS mozete da se organizujete?
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Jun 23, 2009 5:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Dobar dan svima!

Moram sa ponosom da najavim da cemo mi ( INBOX-i ) biti predgrupa N bebama u Lovcencu. Pored starijih autorskih pesama, izvescemo i jednu novu koju spremamo za drugi album - uveliko radimo na pesmama za drugi album.

Lovcenac je mesto koje ne mozete promasiti kada starim putem krenete iz NS za Suboticu, posle Srbobrana imate jos 15-tak KM, pa nailazite na Fketic i onda odmah dolazi i Lovcnac, samo pazite Feketic i Lovcenac su bukvalno spojeni.

Oni koji su prosle godine isli za Srbobrn na njihov veliki koncert onda znaju taj put - samo nastavite dalje tim putem. To je put M-22.

Za INBOX neki od vas vec znaju, narocito zbog Treme u NS, a ko ne zna moze da poslusa nekoliko nasih pesama na:

www.myspace.com/inboxband

Sve vas puno pozdravljam, pa se vidimo u Lovcencu - ko dodje!

Zivi bili!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Jun 23, 2009 7:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Nemoj! Pa to je tako blizu, valjda Vas nekoliko iz NS mozete da se organizujete?


bas zato sto je blizu i sto bi 100 posto dosla, da mi nije prijemni... Confused ovako, nista.. idem da placem...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jun 23, 2009 8:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Obavestenje:
Grupa Inbox ce nastupiti u 22h a Neverne bebe oko 23h.
Cena karte je 300 din.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Sre Jun 24, 2009 1:15 am

Odgovoriti sa citatom

Mislim (99 %)da cu doci. Ako jos neko hoce sa mnom, krecem iz Zemuna oko devet uri.
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Jun 24, 2009 9:16 pm

Odgovoriti sa citatom

I ide li jos neko?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Sre Jun 24, 2009 10:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Sto dobro deluje ovaj Lovcenac, postacu vojvodjanski zet, .

Salu na stranu, zelim vam divan provod i verujem da ce tako i biti, jer je u pitanju jedan od onih intimnijih koncerata, .
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Jun 29, 2009 1:48 pm

Odgovoriti sa citatom

I,jel' neko bio na koncertu?Utisci? Razz
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jun 30, 2009 2:23 am

Odgovoriti sa citatom

Jeste, bila je mala ali odabrana ekipa, iz Beograda i, naravno, foto-sekcija iz NS-a
Neki jos uvek sabiraju utiske (kao npr ja )

Negde oko 21h zaputili smo se iz Zemuna Ivan (poznatiji kao Dylan Dog) i ja, usput smo pokupili i Marijanu i krenuli smo u Lovcenac..
U startu smo kasnili na predgrupu (kako je bilo najavljeno ovde), ja sam cak u nekom trenutku mislila da cemo kasniti i na Bebe, ali smo dobili informaciju da ce malo kasnije poceti..
Iskoristicu ovu priliku da pohvalim Ivana za voznju (iako je bilo malih pehova , ali opravdano..) a i za stajling, sto ce se videti kasnije na slikama (nadam se..)..
I stigosmo negde oko 23h..Ispred kluba naletesmo na Cveleta a potom i na ostatak ekipe..
Stigli smo taman na vreme da uhvatimo i deo predgrupe Inbox (sjajni momci..), zagrevanje publike za nastup Beba..

Negde oko 23:35 izlaze i Bebe na binu..Pocinju sa pesmom Lica..zatim se nizu dalje svima dobro poznate pesme "U beznadju", "Hiljadu godina", "Divlje svinje", "Pogledaj u nebo"..
Klub je bio prepun, publika je bila fenomenalna, bar oni prvi redovi oko nas koji su pevali skoro svaku pesmu zajedno sa bendom..i bend koji je bio vidno raspolozen i inspirisan (da li Ivanovim stajlingom, ili jednostavno dobrim raspolozenjem..)..

Na kraju koncerta, pridruzili smo im se u jos jednom kratkom, ali divnom druzenju..a onda polako nazad kuci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Jul 01, 2009 4:44 pm

Odgovoriti sa citatom

Sa zadovoljstvom sam opet odslusala Inbox - u najkracem, bas volim ono sto oni rade i kako rade, posebno pesmu "Zemlja bez sunca" .

Obradovala sam se Igoru i Sonji, naravno (pa i tome sto su promasili put, da nisam samo ja popularna po tome kad se uputim ka tim krajevima Two thumps up - "ALO, SONJA OVDE, IJAO TABLA FEKETIC, STA SAD?" ). A moj Floyd te veceri, Ivan Dylan se pobrinuo velikim delom da mi ovaj put bude vise nego prijatan. Muzicka pozadina u njegovoj maloj azdajici bila je za svaku pohvalu, ako uracunam koncert i put pevala sam za svoju dusu sve ukupno jedno 7 sati . Cat i on su bili dovoljno fini da me ne ucutkaju, vide da volim... .
Highlight veceri - uletanje u slepu ulicu upravo u trenutku kada sam ga pohvalila da je pravi trgovacki putnik bez mane i straha i da bez greske zna sve ulice, budzake, skretanja i sokake Guitar .

Napustila sam drustvo iz prvog reda na pocetku koncerta i sama otisla pozadi u masu. Nakon koncerta sam bila sigurno laksa nklk kg, sto od temperature u objektu sto od skakanja. Boze, kako mi je bilo lepo...Trazila se majica viska da se zameni moja potpuno mokra, dobih Janinu haljinicu ma kako to nekome cudno zvucalo.

Srdjan me je sutradan ispred SKC dok smo cekali pocetak njihovog nastupa pitao kako mi ne dosadi. Nisam sigurna da je to moguce. Za sada bar, sigurno ne.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jul 02, 2009 2:07 am

Odgovoriti sa citatom

Set lista:

1. Lica
2. U beznadju
3. Ko zna
4. 1000 godina
5. Oktobar fest
6. Pogledaj u sunce
7. Boje duge
8. Divlje svinje
9. Gotovo
10. Dabogda lazem
11. Veliki je Bog
- solo bubanj -
12. Gde smo
13. Balkan
14. Kisa
15. Hajdemo svi
16. Daire

17. Tuzna pesma
18. Ljubav

19. Dvoje
20. Da ima nas

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Čet Jul 02, 2009 9:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Eh, kada bi svaki dan bio kao prošla subota, ovaj živto bi bio mnoooogo lep. All in one... Smile

A kiše su padale to jutro, ne znam za Brest, ali za Zemun znam. Vreme da čovek poželi da ostane kući i da ništa ne radi. Slično vreme je bilo kao kada smo Lanche i ja išli u Gornji Milanovac. Poučen tadašnjim iskustvom, rekoh sebi: Izeš vreme, let's rock tonight!!!!!!!!! Very Happy

Do večere vreme kratko uz kiršigez i uz slatko... Dogovor je da Kaća dođe oko pola devet, u međuvremenu i Marijana je izrazila želju da krene, te je trio fantastiko mogao da pođe na put, doduše malo kasnije jer su me bake izgnjavile na prezentaciji. Uz put, ex yu nostalgija, Kerber, Balaš, Indexi... Imali smo dolby surround, napred zvučnici, nazad Marijana se raspevala. Smile U Novom Sadu presedanje ka Sirigu i tu se zeznem... To su devojke već opisale. Smile

Brzo smo stigli do Lovćenca, kad tamo čika Cvele nas dočekuje, pa čika Gane i onda momenat večeri... Naime, bejah prozvan u Sarajevu što sam na svirku došao casual, pa sam obukao odelo kako bih dao kredibilitet. Smile Unutra je već bila svirka, Inbox je svirao i to dobro je svirao. Ko god da piše liriku, od mene ima pohvalu. Dolaze i naši drugari iz NSa, tako da kocert može da počne. A unutra, +184 celzijusa, jedino je u Lajkovcu bilo gore.

Počinju Bebe, a za promenu Lica... Stara dobra vremena i pesma posvećena jednom momku koji će ubrzo i Čale da postane. U Beznađu druga, bile su tu i Divlje Svinje, Kaća je napisala sve po spisku. Smile Neka ispadne kliše, Bebe fenomenalne kao i uvek, iako su se kuvali na bini, nije to otaljavanje posla, vidi se ono zbog čega neki misle za nas da smo debili što ih pratimo svuda, a to su emocije. Izbijale su iz svake pesme, nekada tužne, nekada vesele, ali ih uvek ima. Za kraj pesma Dvoje, hvala im na tome.

Na kraju, svi prikupljamo baterije za povratak kući, vode se brojni razgovori o svačemu, druženje na nivou. Polazak oko tri, došli smo u BG oko pola pet. Zaspao sam sa osmeh na licu i sanjao čaroliju.

Do sledeće bajke, Ivan vas pozdravlja!!!!
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marko (taj_rad)

Super Beba

Pridružio: 26 Feb 2009

Poruke: 652

Lokacija: Tupižnica - Novi Sad


Poslao: Pet Jul 03, 2009 12:46 am

Odgovoriti sa citatom

Dylan Dog ::

Naime, bejah prozvan u Sarajevu što sam na svirku došao casual, pa sam obukao odelo kako bih dao kredibilitet. Smile

Bravo, daso! Two thumps up

Cekamo sliku, Wink.

PS. Jako lep izvestaj.
_________________
Sve naše godine, zar da zaboravim... Sve što smo sanjali, sve su odneli...
Da l' nekad ostaneš, sama kao ja... Da l' neko zakuca, u tvojim mislima...
I neko ko te ne zna spava kraj tebe... Sve naše tajne bole me...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

redsonja

Napredna Beba

Pridružio: 15 Dec 2007

Poruke: 381

Lokacija: Pezos


Poslao: Pet Jul 03, 2009 3:44 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Sa zadovoljstvom sam opet odslusala Inbox - u najkracem, bas volim ono sto oni rade i kako rade, posebno pesmu "Zemlja bez sunca" .

Obradovala sam se Igoru i Sonji, naravno (pa i tome sto su promasili put, da nisam samo ja popularna po tome kad se uputim ka tim krajevima Two thumps up - "ALO, SONJA OVDE, IJAO TABLA FEKETIC, STA SAD?" ).


HiHi HI
Ja na ovo imam samo da dodam fotografije u rubrici di im je mesto... LOL Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker