Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Download » oktobar 2008. - Neverne Bebe u emisiji ''Bulevar''

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Nov 26, 2008 2:42 pm

Odgovoriti sa citatom

http://www.neverne-bebe.com/Emisija%20Bulevar/Bulevar.avi


Edit: Prebaceno u prvi post zbog preglednosti.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sub Nov 29, 2008 7:57 am

Odgovoriti sa citatom

Konacno! Very Happy
Hvala Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sub Nov 29, 2008 1:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Aaaaa!Sad i ja mogu da gledam.Jeeeee!Hvala Wink
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Mar 25, 2009 11:10 pm

Odgovoriti sa citatom

Drugari pogledah emisiju Bulevar. Sve vreme trajanje emisije, zelja da dam svoj komentar je rasla…Rasla je zelja da se saslusa i upije svaka rec, svaki osmeh, svaki pokret, a u isto vreme emocije koje sam osetila tokom trajanja emiseje, zelela sam da sto pre podelim sa Vama, sa ljudima koji iskreno i sa velikim divljenjem, postovanjem i strahopostovanjem prate, ucestvuju i razumeju sve sto Neverne Bebe jesu. Zelim da sa Vama podelim one delove emisije koji su na mene ostavili utisak, urezali se duboko, potvrdili moje vidjenje stvaralackog rada Nevernih Beba, kao i one delove uz koje sam osetila jezu koja je prosla telom i suze koje su potekle niz moje lice…

Milan me je fascinirao recenicom u kojoj je rekao, da smisao njegovog postojanja, negova misija jeste ljubav i vera u Boga…taj svoj smisao on je izrazio kroz stvaranje Nevernih Beba, jer sada umesto sam, kao pojedinac, on ideologiju deli sa odabranim ljudima u kojima je to isto prepoznao i publici pesmom sve to priblizio. Ideologija, koju sada od zaborava brane Neverne Bebe, nasla je put do publike i verujem da cemo mi, koji smo na neki nacin deo one najiskrenije publike, pomoci Nevernim Bebama da ta ideologija, kada oni ne budu imali snage, nastavi da zivi. Drago mi je sto umetnik, kakav je Milan, ima moc da se poistoveti sa ljudima, koji kako on kaze imaju svoj vredan razlog postojanja. Milanova neverovatna sposobnost poistovecivanja omogucila mu je da koristi covekove najcistije emocije kao inspiraciju za svoj rad… Sve pohale Milanu..

Jana, ta lepa devojka, je osetila Milanove pesme i sazivela se sa njima…dozvolila je da je usmere, izgrade kao stabilnu i jaku licnost, vezala se za ideologiju Nevernih Beba, pronasla sebe u svemu tome i kako sama kaze napredovala i na privatnom i na poslovnom planu…Iako jako mlada usla je u srz svega i svojim radom pokazala iskrenu zahvalnost Milanu sto je u njoj sve to prepoznao. Jano zadovoljstvo je moje sto sam videla tvoje suze dok si pevala Godine srama u Tremi, kako si sama rekla to su retki videli… Milan je prepoznao trenutak kada ce iz tebe izvuci najbolje i o tebi najbolje reci.
Godine srama, kako si i sama rekla, je pesma koja te seca na poseban period zivota, a verujem da je i Milan to tada osetio i zato i stvorio pesmu.

Vlajko, neko ko dosta objektivno sagleda sve sto Neverne Bebe stvaraju i rade, pohvalio je Janu i Jelenu, pricao o njihovim prvim koracima u projektu Neverne Bebe. Vlajko zadovoljstvo pronalazi u pogledima publike u onome sto publika na koncertima daje kao povratnu informaciju. Pesmu Boja srece izdvojio i dao joj poseban smisao…Vlajko, tvoje zadovoljstvo i razumevanje za svakog iz publike, imala sam priliku da osetim i hvala ti na tome, sa malo reci rekao si sve i probudio u meni zelju da postanem deo projekta Neverne Bebe…Hvala ti.

Randja, neko ko malo prica, ali prica sustinu, neko ko ima istu ideologiju, neko ko to oseti i nosi na neki poseban nacin, neko ko pesmu Veliki je Bog izdvaja iz nekih posebnih neobjasnjivih razloga. Njegov pogled je pricao vise nego sto su to reci koje je izgovorio rekle.

Jelena, neko o kome su drugi pricali sa postovanjem i divljenjem, neko ko je kao Jana jako mlad dosao i saziveo se na jedan jedinstven nacin, cudan nacin, ali plemenit…Jelena je neko ko je po svemu poseban, neko koga treba gledati u oci i odatle citati, ne traziti od nje da govori, jer ona sve licem i blagim nesvakidasnjim osmehom kaze sve. Jelena i Jana su devojke, dame, koje su Nevernim Bebama, dale posebno osvezenje, poseban doprinos i one ce jos dugo svezinu i snagu za dalji rad davati Nevernim Bebama…one to umeju, osecaju i zele.

Zanimljiva stvar je da na pitanje sta su nasli iza oblaka svi su jednoglasno rekli ljubav, veru, radost i srecu, sunce izvor energije, to smo nasli… To je dokaz koliko kao bend harmonicno rade, saradjuju i koliko, kao jedan covek, sa jednim srcem nama, kao publici koja to razume i postuje, poklanjaju. Od nas oni uzimaju samo topao pogled i gromoglasan aplauz, a nama to nikada nije tesko pokloniti.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sub Jul 11, 2009 9:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo obnovljenog share-a i za ovu emisiju. U jednom komadu. Wink

http://www.neverne-bebe.com/Emisija%20Bulevar/Bulevar.avi
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

matijas

Nova Beba

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruke: 9


Poslao: Pet Jul 31, 2009 3:04 am

Odgovoriti sa citatom

Ima lim ko emisiju Bulevar ali samo sa Milanom... Neko je postavio na forumu ali samo poslednjih 15ak minuta

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jul 31, 2009 3:08 am

Odgovoriti sa citatom

To onda nije emisija Bulevar u pitanju, mozda je u pitanju neki drugi intervju.
Da li mozes nesto odredjenije da napises?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Hattori_Hanzo

Beba

Pridružio: 17 Mar 2007

Poruke: 35

Lokacija: Užice


Poslao: Pet Jul 31, 2009 6:02 pm

Odgovoriti sa citatom

matijas ::

Neko je postavio na forumu ali samo poslednjih 15ak minuta

Mislim da je to ovaj link:

milica ::

Postovao Maxi, 27.08.2008.
3. TV 5 Niš - 01.10.2007. - Milan Đurđević
http://www.sendspace.com/file/uv79bg

a ovo je slika sa sajta emisije Bulevar
User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

matijas

Nova Beba

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruke: 9


Poslao: Ned Avg 02, 2009 8:20 pm

Odgovoriti sa citatom

jeste, to je ta emisija! Ima li je neko celu?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker