Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 15.08.2009. - Vrnjačka banja - letnja pozornica

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Avg 10, 2009 10:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao sto ste imali priliku da procitate na naslovnoj strani, Neverne bebe ce nastupiti u subotu, 15.08.2009. u Vrnjackoj Banji na Letnjoj pozornici.
Smestena u samo srce Srbije, na oko 200 km od Beograda, juzno, Vrnjacka Banja u svoj svojoj raskosi i prepuna turista docekuje Neverne bebe i njihove fanove...
Letnja pozornica je prelep prostor i nema sumnje da ce ovo biti jos jedan od koncerata za pamcenje, velika zurka na otvorenom uz mnogo dobrog muziciranja i pozitivne energije.

Neverne bebe jos jednom su resile da obraduju registrovane clanove foruma.
Cena karte za Vas ce biti 300 dinara.

Svoje prijave sa podacima (ime i prezime, br LK, nick na forumu) mozete slati na mejl info@neverne-bebe.com
Vidimo se na koncertu, nadamo se, u sto vecem broju!

User posted image User posted image User posted image User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Avg 11, 2009 8:56 pm

Odgovoriti sa citatom

User posted image

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Avg 12, 2009 1:30 am

Odgovoriti sa citatom

Evo i podrske od ljudi iz Vrnjacke banje Smile

http://www.vrnjackabanja.biz/

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Ned Avg 16, 2009 4:22 am

Odgovoriti sa citatom

Rodax i Bubnjar se vratili zivi i zdravi - to je obavestenje za javnost Smile

...ma necu da vam pricam kakav je bio koncert, kao da vi ne znate ko su Neverne Bebe... ih... :p
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Avg 16, 2009 10:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Valjda cu sada imati vise srece, napisah (ogroman Mr. Green ) post i verovatno za kaznu sto je bio tako ogroman, ode nekim cudom u nenapisanu istoriju u trenutku slanja Evil or Very Mad ...

Elem, da ponovim, Banja je toliko prelepa da mi je mnogo zao sto nisam bila u prilici da se zadrzim malo duze, zavidim svima koji su tamo sto na odmoru sto na vikendu.

Jos od predvecerja ljudi su vodjeni plakatima i vec informisani o koncertu prilazili standu za prodaju karata pitajuci razne stvari i interesujuci se - koliko ce koncert trajati, ima li jos karata, kada je dovoljno da se dodje, hoce li koncert poceti na vreme i imaju li jos malo vremena da prosetaju... Zadovoljstvo je caskati sa ljudima i upoznavati i stare i nove prave, iskrene fanove Beba - primer je devojka iz Vranja koja je sa tatom dosla na koncert, nadam se da ce se javiti i pridruziti nam se i ovde. Takodje se nadam i da joj je srce sada na mestu posle fotografisanja i druzenja sa bendom nakon koncerta . Sastav publike zaista je bio sarenolik, bilo je parova srednjih godina, omladine, i na moje iznenadjenje, dosta roditelja sa sasvim malom decom koja su fantasticno izdrzala ceo koncert i igrala i radovala se barabar sa ostalima!
Takodje iznenada dogodilo se da se na ovom sjajnom koncertu okupi mnogo poznatog drustva, od prijatelja benda do forumasa. Prisustvo Rodaxa i Bubnjara Vam vec samo po sebi moze dosta reci o atmosferi jer kada su oni tu drugacije i ne moze da bude, dosle su i Natalija i Jelena sa mamom, stigao je i Zlatko Ribaric, pa Chile... Uz nas nekoliko standardnih.

Prostor Letnje pozornice je - savrsen. Jedan od u svakom slucaju najlepsih za koncerte koji sam videla, pomalo me je podsetio na Mali Kalemegdan (samo umanjen). Prelep, akustican amfiteatar, sa dovoljno velikom binom, odlicnim ozvucenjem, svetlima. Nema toga ko se juce zadesio na koncertu, od benda do fanova a da nije rekao da jedva ceka da se ovaj prostor ispuni ponovo. Videcete sve na fotografijama Cika Ganeta - u to ne sumnjam.
Vrisak je docekao Bebe i vec od prvih taktova osetilo se da ce atmosfera biti odlicna. Da se sada ne ponavljam uobicajenim komentarima sa koncerata, bilo je zaista sjajno, u pojedinim trenucima i freneticno, specijalno u naletima Milanove posebne inspiracije. Iako pod jakom prehladom Randja je cepao kako samo on ume a publika je umela da to oseti i nagradi starog majstora. Jana je, pozitivno receno, sinoc - otkacila! Nisam je skoro videla pod naletom takve energije, bila je na svim mestima od jednog do drugog kraja bine, igrala i pevala kao u nekom transu, podizala visoko stalak mikrofona, da bi se u uobicajeno vreme koncerta, spustila i sela na pod pozornice... Skoro u mraku, bez ijednog zvuka viska i u tisini koja je odzvanjala otpevala je "Gde smo". Takvi trenuci su jedan od razloga sto mi iako cesto Bebe slusam i gledam, ne prelaze u naviku ili rutinu. I bice tako dok god u sebi budem uspevala da osetim tu plimu osecanja. Obecala sam to sebi, cvrsto.

Repertoarski standardno u jednako dobrom ritmu doslo se i do poslednje tri pesme ("Tuzna pesma", "Da ima nas" i "Dvoje") kada su svi koji su to zeleli skroz prisli bini i nekako jos intimnije i blize bendu igrali i pevali horski do poslednjeg takta. Sumu visoko podignutih ruku Milan je svojim aparatom fotografisao u nekoliko navrata.

Po mnogo izmesanih emocija i razloga ja cu ovaj koncert pamtiti sigurno.

Nadam se da Banja i Letnja pozornica nece ponovo dugo cekati Neverne bebe. Do sledeceg druzenja...
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Avg 17, 2009 1:16 am

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene, da se prijavim, i napisem tek nekoliko redova o jucerasnjem danu...

Pre svega par reci o Vrnjackoj banji.
Imala sam priliku pre 2 godine da provedem nekoliko dana tu (tacnije blizu banje, ali smo svaki dan dolazili u banju) i da je koliko-toliko obidjem, makar siri centar.
Mesto je prelepo, dusu dalo za odmor i obnavljanje energije.
Kada smo saznali za ovaj koncert, krenula sam u potragu za slikama kojima bih vam nekako docarala mesto, ali sam shvatila da se lepota banje jedino moze osetiti uzivo, na licu mesta...
Zato sam jedva i docekala ovaj koncert.
"Kvartet fantastikus" kako Marijana rece u jednom trenutku, zaputila se prema banji, u odlicnom raspolozenju, i danu koji obecava i vise nego dobar provod.

Slazem se sa Marijanom sto se tice prostora. Apsolutno - SAVRSENO! Mene je podsetilo na pozornicu na Gardosu, gde su Neverne bebe pre par godina (u staroj postavi) odrzale fenomenalan koncert.
Secajuci se toga, pomislila sam da ce i ovaj koncert (na neki svoj specifican nacin) ostati u secanju, i nisam pogresila.
Popela sam se gore dok je trajala tonska proba, i vec tu sam mogla da osetim koliko im je drago sto sviraju na ovakvoj bini.

Nedugo posle tonske, prostor je lagano poceo da se puni publikom, koja pa skoro do kraja koncerta nije prestajala da ulazi.
Poceli su oko 21:30 dobro poznatim repertoarom. Marijana je vec sve to dobro opisala pa se necu ponavljati.
Bilo je ne par, nego jako mnogo trenutaka gde sam se bukvalno najezila, od njihove energije, emocija, Milanove inspiracije (pogotovo u pesmi "Kako da odem, kako da kazem da je gotovo"), Janine energije..Pesma "Gde smo" mi nikad do sad nije zvucala lepse...
Publika je horski ispratila ceo koncert, od samog pocetka.
Zavrsio se koncert, usledilo je kratko druzenje sa bendom, fanovi su prilazili da se slikaju sa njima, i onda polako nazad kuci..

Sve u svemu, koncert koji ce ostati zapamcen, ne samo meni, nego svima koji su se to vece zadesili tu.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BojanKV

Nova Beba

Pridružio: 29 Nov 2007

Poruke: 8


Poslao: Čet Avg 20, 2009 8:23 pm

Odgovoriti sa citatom

ево и ја да оставим који редак утисака Smile..

бању ћу да прескочим, пошто ми је једна од комшијских Smile..
а концерт, одмах се видело да је народ који је дошао, дошао у одличном расположењу и са предзнањем Smile.. свирка наравно врхунска, а Кебац и Ранђа - једноставно су били 'животиње' - наравно у позитивном смислу Smile.. једино нам је зафалило Јелениног гласа мало више, тј. песама, али док је Јана ту као потпора, нема фрке Smile.. све у свему, још један одличан концерт Беба.. и сваки пут ме одушеве импровизацијама и ситним променама у односу на претходни, тако да увек очекујем неочекивано Smile..

.. а мала идеја, сматрам да би простор летње позорнице био идеалан за једну акустичну варијанту..

и мало снимака Smile



http://www.youtube.com/watch?v=Ayhf2bCswhg

http://www.youtube.com/watch?v=rjFID7QwPb4

http://www.youtube.com/watch?v=V3S-o60_PiY

http://www.youtube.com/watch?v=_7UAjjU87Yo

поздрав..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker