Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo » Drugi rođendan sajta( 19.07.2008. ) - zašto smo tu ?

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Ned Jul 20, 2008 4:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Da,u pravu si Srki.Nismo spomenuli Saleta koji je u pocetku bio jedan od ljudi koji su razvili forum Two thumps up
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Jul 20, 2008 4:53 pm

Odgovoriti sa citatom

Svim bebebanima srecan rodjus i da nas neverstvo i dalje drzi na okupu na velikoj mrezi.
Posebno hvala na virtuelnom prijateljstvu Srdjanu,Abeli,Cat,Faraonu,Vatrenoj,Saletu i PEci ... i svim ostalima

Neverne Bebe.com ...mali prostor koji tako volim. Sve je spremno, to je moja snaga nezni ljudi razlicitih strana.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Peca

Slučajni prolaznik

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 679


Poslao: Ned Jul 20, 2008 5:01 pm

Odgovoriti sa citatom

... kad se neko necem dobrom nada

p.s. Slazem se, zaboravili smo Deathangela.
I njemu jedno veliko hvala Smile
_________________
"Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, biće tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom."
(A.S.)

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Ned Jul 20, 2008 7:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Jeste "Kad se neko necem dobrom nada" ,a to necem je nas sajt mali prostor koji je narastao na preko 1000 drugara koji stite i brane rad i delo nevernih beba

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Jul 21, 2008 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

Ma ne mogu da vjerujem da je upravo 19.jula rodjendan forumu...i da nisam prije obratila pažnju.


U svakom slučaju,srećan rodjendan! Punk
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sre Jul 23, 2008 7:59 am

Odgovoriti sa citatom

Sa malim zakasnjenjem...i moja malenkost da se upishe... (Btw. divno postavljeno pitanje! Jovanu za novinarku godine! )


Zasto sam tu? Iskreno receno, po prvi put sam se zaista na rodjendan sajta zapitala ovakvo nesto. I evo sta sam iskopala:

Iako sam slusala Bebe i ranije, nekad manje, nekad intenzivnije, nisam se na njih navukla do te mjere sve dok me Neverna Beba nije ubijedila da se uclanim proslog ljeta. Ispocetka mi je to djelovalo klinacki ali rekoh sebi: Ajde bas da vidim sta je to toliko interesantno i oko cega se dize tolika prasina.

Sjecam se nekih prvih osoba koje su mi se obratile na sajtu, da sam se osjecala zaista dobrodoslom i pomislila: Hmmm bas prijatni ljudi i bas simpatican sajt, raznolike teme, pozitivna atmosfera...i tako malo po malo, pocelo je da se kotrlja...svakim danom sam se sve vise odusevljavala kako bendom i njihovim radom, tako i ljudima koji svracaju na ovaj sajt. Iako sam miljama daleko i na trenutke sam pomisljala da sam ja tu samo stranac i da nemam nekog dodira sa svima ovdje, jer ipak svi vi idete na svirke i time se povezujete, upoznajete, na kraju sam shvatila da sam i sama uprkos daljini, upletena u cjelokupnu pricu i da mi to zapravo prija. Vrijeme koje provedem ovdje ne smatram protracenim, jer me ispunjavaju bas te sitne stvari, uzivanje u ma kakvoj konverzaciji sa dragim osobama - u tome je smisao svega. Ima neka tajna veza...sta god da je u pitanju, ona nas sve povezuje i kao sto neko rece izgleda i zvuci nemoguce, ali je zapravo vrlo stvarno jer MI POSTOJIMO u tom Virtuelnom Svijetu i mozda nije nikakvo cudo da nas ovo mjesto ispunjava zadovoljstvom i spokojem i cini da se osjecamo kao kod kuce. Interesantno je da sam ovdje stekla za relativno kratko vrijeme neka divna poznanstva, za koja znam vec da ce ostati trajna i da mi ti ljudi sada znace mnogo u zivotu i da su mi postali kao clanovi moje familije. Pa vi procijenite da li je ovo iskustvo uticalo na moj zivot...


Dakle, Dodjoh...vidjeh...ostadoh... Zasto? Zbog Ljubavi...zbog drugarstva, zbog pozitivne energije, tople rijeci, zezanja, zbog dobrih ljudi, paznje, ljudskosti...zbog kvalitetne muzike i inteligentnih osoba koje je prepoznaju i zele biti dio te price, zbog filozofa i pjesnika...jer sta bi svijet bio bez njih? Zbog divnih ljudi iz urednistva i na kraju iz samog benda, jer bez njih ovaj nas mali (a veliki) svijet ne bi postojao.

Da se pitala glava, vjerovatno ne bih bila tu, ali Srce je prevagnulo i ono mi rece da tu pripadam, i zato i jesam tu i bicu jos dugo...da podijelim srecu sa ljudima dobre volje i da zajedno pruzimo bendu sve ono sto oni pruzaju nama svih ovih godina. Ljubav se ljubavlju vraca...


"Carolija - kad uzmu ti sve a ti opet imas gdje i s kim..."

Hvala Bendu, urednistvu i svim clanovima.

Neka nam je sretan ovaj drugi Rodjendan i da ih proslavimo jos mnogo u sto vecem broju! Two thumps up
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Čet Jul 24, 2008 1:22 am

Odgovoriti sa citatom

Када мало размислим- сублимирам да су две ствари
због којих сам још овде музика и форум.
Све је почело од музике.

Ево већ правим "списак разлога"...то је:

- Музика какву бих да сам којим случајем музичар желео и сам да стварам,
- Музика која помаже да немиле догађаје, тешке тренутке и бојазни од јуче заборавим, али не сасвим већ онолико колико је потребно да их лакше пребродим.
Да све видим из другог, лепшег угла,
- Музика која чини да уживам у садашњости,
- Музика која обећава, улива снагу и веру у боље сутра,
- Свака песма и звук, у које бих се увек заљубљивао на прво слушање,
- Музика којој се увек враћам,
- Музика због које дубоко верујем да постајем бољи и богатији човек.


Тако сам желећи још мало да сазнам и напредујем... открио сајт и форум.
Сајт се дојмио врло леп на око, занимљив- очекивано.
Нисам имао искуства са фан клубовима нити било којим форумом.
Тада не само да сам имао потешкоћа са постављањем аватара,
то је био нов појам у мом речнику.
Ни слутио нисам да ћу за кратко (тако ми се чини) време
постати поносни члан и старија беба!

Ту сам могао прочитати и ово:
"...ако сам успео да усрећим пар људи на овој планети својом музиком*,
онда мој живот апсолутно има смисла..." (Милан Ђурђевић)

И сам тражећи неки смисао свега, помислио сам:
ово би морао бити мотив сваког човека...
(*уместо речи музиком убаците нешто своје)
Научен да сумњам у све и свашта- ту нисам могао наћи ману .
Тада сам решио да се прикључим и изразим своју захвалност.

Прегршт добрих тема које су покренуте дале су одговор и на
можда најинтригантије питање- откуд име бенду (необично је, зар не?).
да не пишем баш све- ако не знате потражите
То је било то, препознах се.

Препознах и много добрих, сјајних, осећајних, веселих,
луцкастих, паметних људи који знају да цене праве вредности.
Лепо је кад можете да бирате своје друштво.

Да скратим мало...писаћу ја још доста овде...
Ето зато кад год могу укључујем интернет и отварам ову страницу.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Uto Apr 14, 2009 10:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Opa...jos jedna odlicna tema...tema gde mogu roman da napisem...

Au kako poceti...

Nemojte da zamerite, ali prvo cu da se obratim Peci...

Peco, secas se ovogodisnjeg osmomartovskog koncerta u Tremi? Logicno da se secas...Kada si prilazio stolu gde su sedeli Vlajko i Milan, Vlajko je rekao sledece: " Milena, molim te, upoznaj decka koji je dosao na ideju da stvori sajt o nama. Pogledaj ga dobro, pogledaj taj bistri pogled. Decko je pravi genije, hvala mu."
Peco, stvarno ti se divim, jer ideja o stvaranju ovog foruma je vise nego odlicna, iz razloga sto si time ucinio da se pozitivnost i vedrina okupe na jednom mestu i da dodje do ostvarenja lepih poznanstava i prelepe razmene misljenja...

Zasto mi se dopada forum, zasto treba da postoji forum? Pa ovako, ako postoji nacin da zahvalimo Bebama na svemu sto rade to je onda ovaj nacin, da pisemo sta bude u nama, cemu nas uce, koliko ih volimo i slusamo...da posecujemo njihove koncerte i da se prepustimo uzivanju...Drago mi je sto se na ovom forumu napravio takav spoj ljudi koji se sustinski razlikuju, ali su povezani onim najlepsim, muzikom koja je hrana za dusu...muzikom koju svi osecamo...Divno je sto lepo saradjujemo i sto imamo mogucnost da na ovaj nacin damo doprinos i postovanje stvaralackom radu Nevernih Beba...raduje me sto svakim danom dobijamo nove clanove, tako da sajt ce da zivi...zivece sve dok bude postojao neko ko ce pozeleti da se upise u ovu skromnu porodicu koju mi na neki nacin formiramo okupljeni oko benda Neverne Bebe...svi smo jednaki, svi se postujemo i harmoniju odrzavamo, to je ono sto nas razlikuje od ostalih fanova, a upravo to daje doprinos ocuvanju sajta...

P.S. Porodico, nastavimo tako...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Avg 22, 2009 11:23 am

Odgovoriti sa citatom

bas dirljiv post

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker