Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Vi + Neverne Bebe = Verni prijatelji

Odgovori na poruku
Autor Poruka

milica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 14 Feb 2007

Poruke: 2063

Lokacija: Niš


Poslao: Pon Sep 15, 2008 6:54 pm

Odgovoriti sa citatom

Inspirisani muzikom Nevernih beba, trazite da saznate nesto vise o njima i dospevate na www.neverne-bebe.com. Postajete clan foruma i nailazite na temu "Druzenje", gde se svi registrovani clanovi predstavljaju i pisu nesto najosnovnije o sebi. Isto i vi uradite. Tako se jednog lepo dana pojavi osoba koja privuce vasu paznju i pozelite da je bolje upoznate. Stupate sa njom u kontakt, preko privatnih poruka, msn-a...

Da li se to vama desilo? Da li je muzika Nevernih beba ucinila da upoznate neku osobu za koju mozete reci da vam je pravi prijatelj, a koju verovatno ne biste upoznali da nije naseg foruma? Da li ste upoznali nekog za koga biste slobodno rekli "kao da ga celi zivot poznajem"? Da li ste stekli prijatelja a da su Neverne bebe bile okidac tog prijateljstva?
Ako jeste, kako se sve to odvijalo?
_________________
My philosophy is not how long you live, but how you live!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pon Sep 15, 2008 10:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Verujem da su mnogi zahvalni nasim dragim Bebama i ovom forumu zbog visebrojnih poznanstava..bas kao i ja. Da..muzika Nevernih Beba je upravo to ucinila,da upoznam osobu za koju mogu reci je pravi prijatelj. Tog 28.decembra nisam mogla ni da zamislim da cu na ovaj nacin upoznati nekog ko zaista zasluzuje ovaj post. Bezbroj privatnih poruka, telefonskih razgovora -kako smesnih,uobicajenih,tako i ozbiljnih.. sve to je obelezilo moje prisustvo na forumu. A poverenje je u startu nastalo i jos uvek postoji. Medjusobno razumevanje je i dalje prisutno..Nema tu mnogo filozofije.. Jedino sto mi preostaje je da mu se zahvalim sto je bio tu za mene, da me saslusa, nasmeje..sto je sada tu za mene a znam i da ce biti. Maxi, hvala ti..

Priznajem da sam jako bila skepticna kad je u pitanju bilo kakav odnos koji nastaje preko neta..ali eto, razuverila sam se..definitivno Wink
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Sre Sep 17, 2008 7:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Jao kako lepa tema... Smile

Kad sam prvi put dosla na ovaj forum (da ne obrazlazem kako je do toga doslo, vec sam pisala u temi za 2. rodjendan sajta) jedna od prvih osoba koja mi se javila bila je Abelina. Od prvog trenutka mi je bila jako draga. Onda smo se polako upoznavale. Prvo preko pp-a, onda MSN... Sve cesce i cesce smo se cule. Onda smo razmenile telefone pa je bilo i sms poruka i razgovora. Satima smo pricale... Nekako je postala jedan od mojih najboljih prijatelja. Odusevila me je svojom cistotom duse koja sija cak i kroz par reci. Ona je jedna od retkih osoba kojoj kad samo ime cijem, izmami mi osmeh. Prenosi jednu divnu energiju i zaista je prijatelj koga samo mozete pozeleti. Plasile smo se da se nikada necemo licno upoznati a zelele smo to. Ja vise nego ista. Nikada se necu dovoljno zahvaliti nasem dragom bendu za ostvarenje jos jednog mog sna. Tih 2 dana u Sarajevu nikada necu zaboraviti. Abela je osoba za koju bi mi zaista bilo jako zao da je nisam upoznala i da nije deo mog zivota. A nikada se ne bi srele da nije bilo ovog sajta tj. ovog divnog benda koji zaista ima misiju da siri ljubav... Smile

Ima jos puno ljudi koje sam ovde upoznala i koji su mi postali jako dragi. Catarina je jedna divna osoba vredna paznje, Srdjan takodje jedan od mojih jako dobrih prijatelja, Redsonja, Igor, Hilary, Boka, Nina, Stele, Crna... Ma previse ljudi... Da ih sve ne nabrajam... Smile

I onako malo izdvojeno iz cele price, moja draga prijateljica Mira. Nije slucajno izdvojena... Moja savest... Smile



I za kraj jedno veliko hvala Bendu i sajtu na svemu... Da nije vas ni mi ne bi kuckali ovde a jos manje bili prijatelji... Smile
_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Sep 17, 2008 8:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Sve neki dobri ljudi,za danasnje vreme potpuno neverovatni.
Puno poznanika,nekoliko drugarica i drugova i malo,ali dovoljno - prijatelja.
Reklo bi se da sam dolaskom na ovaj sajt postala bogatija nego sto sam bila.A oni koji su me upoznali,znaju da cu to ceniti,i to jako.
Hvala Vam svima.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Girl Interrupted

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 05 Dec 2007

Poruke: 3422

Lokacija: Srbija/Nis


Poslao: Čet Sep 18, 2008 2:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Jao, Boze... Zaboravila sam najdivnije stvorenje... A to je verovatno zato sto mi je on toliko dobar prijatelj postao da ga vise ne dozivljavam vezanog za sajt i komp. Naravno moj Peca Very Happy eeeee... On je tek osoba za svo moguce postovanje, za divljenje!

_________________
Kada za 1000 godina budem bila samo jos jedan stranac u beznadju, hocu li imati dovoljno snage da pogledam u nebo iza oblaka i shvatim koliko je zapravo veliki Bog?
Mozes li da pogledas u sunce kao na dlanu i ne dozvolis kisi da spere boju srece sa svih
nasih godina?

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

Maxi

Super Beba

Pridružio: 02 Dec 2007

Poruke: 1473

Lokacija: Niš


Poslao: Pet Sep 19, 2008 2:27 am

Odgovoriti sa citatom

Da nije ovog foruma, odnosno da mu se nisam pridruzio, verovatno bih ostao siromasniji za jedno pravo prijateljstvo, tj. ne bih upoznao osobu za koju slobodno mogu reci "kao da je poznajem godinama", a u stvari sam je upoznao bas na svirci Beba na Kolosu decembra prosle godine. To je moj ortak - Ana Frojd Very Happy Ortak, kome mogu da se poverim, koji je uvek tu da me saslusa i raspolozi, ublazi ljubavne jade... Wink Laughing Pocelo je kao caskanje na forumu, u Druzenju i ostalim temama, da bi smo posle svirke u BG poceli sve cesce da se dopisujemo, i preko pp, i sms-a, cujemo telefonom ... I, kao sto rece, poverenje je u startu nastalo. Nisam verovao da cu eto preko foruma steci pravog prijatelja, ali sada verujem da je to moguce. Hvala ti ortak sto si uvek tu za mene Exclamation
_________________
Neverne Bebe - connecting people

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 21, 2008 6:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Kada sam dosao na ovaj forum, ustvari kad je ovaj forum poceo da radi, bilo nas je svega nekoliko. kako je vreme odmicalo, stekao sam utisak da nisam bas omiljen. da li je ljudima smetalo isticanje mog licnog misljenja, ili cinjenice da mi je prvi album omiljen. mozda je nekome bilo neobicno sto sam uvek govorio sta mislim, pa se cak nisam ni ustrucavao da napisem kad mi se nesto ne dopadne kod benda. mnogi su od samog starta uvek stajali u odbranu i borbu protiv bilo kakvih kritika na racun beba. i tako sam vremenom pronalazio retke istomisljenike ili neistomisljenike ali barem ljude koji se takodje nikad nisu ustrucavali da kazu sta misle. svi oni su mi veoma dragi i ja ih smatram prijateljima koje sam stekao na ovom forumu. nema ih mnogo ali su vredni. naravno medju prijateljima imam i ljude koji se nisu trudili da mnogo pametuju o muzici beba, ali su se uvek trudili da na forumu naprave i odrze dobru atmosferu, kako ovde tako i na okupljanjima. nema potrebe da te osobe nabrajam, ne bi bilo fer prema ostalima. te osobe ce se pronaci u ovom postu i znaju da uzivaju moje poverenje. naravno ima i nekih koji su me razocarali pa cak i nekih koji su odbijali ponudjeno prijateljstvo. ali jbg, svako ima svoj ukus.

toliko, mada pitanje je koliko je pravih prijateljstava ovaj forum izgradio, sudeci po intresovanju za ovu temu...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Ned Sep 21, 2008 7:34 pm

Odgovoriti sa citatom

Cika Gane Jovana i Ina su moj broj jedan.
Tea i Srdjan i mnooogo simpaticnih ljudi.
Naravno, ima i ljudi za koje bih sada najradije da nikada nisam morala sresti ali to je normalna stvar! Wink
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 21, 2008 7:47 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::


Naravno, ima i ljudi za koje bih sada najradije da nikada nisam morala sresti ali to je normalna stvar! Wink


Stvar Ukusa Two thumps up
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Alessandro

Super Beba

Pridružio: 21 Dec 2007

Poruke: 750

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Sep 23, 2008 6:37 pm

Odgovoriti sa citatom

Preko ovog foruma sam upoznao dvoje ljudi koji su mi mnogo ucinili jos dok se nismo ni upoznali i zbog toga cu im ostati duzan do kraja zivota.... ne mogu ih odvajati jer sam ih upoznao tako i uvek ce biti nekako u kompletu.... potrudicu se da ostanem u kontaktu sa njima.... koilko god je to moguce....
Znam da nisam omiljen na forumu.... a to mi nije ni bitno.... ali zeleo bih da upoznam jos nekoliko ljudi koji mi deluju fino.... ali videcemo.... toliko od mene....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Uto Sep 23, 2008 10:08 pm

Odgovoriti sa citatom

smatram da je za prijateljstvo potrebno mnogo vishe od kvalitetnog razgovora, razumevanja, bla bla bla... da bi nekog nazvao prijateljem moras puno toga da prodjes i prozivis sa njim.. prijateljstvo se gradi GODINAMA!!! uostalom vreme nije ni bitno, ali kako moze neko da ti bude PRIJATELJ ako ga poznajes preko neta, cujete se preko fona, videli ste se 3 puta... to nije prijateljsto... ne mora da znaci da nece jednog dana biti, ali ljudi se zalecu...
ovde na forumu ima ljudi koji su mi dragi, oni koji mi nisu dragi i oni za koje me bas briga..
medju svim tim dragim mogu da izdvojim jednu osobu sa kojom sam vise puta ozbiljno razgovarala, sa kojom sam iskrena i otvorena i isto tako ta osoba prema meni... volem bolesni smisao za humor koji ta osoba poseduje i volem da provodim vreme u razgovoru sa tom osobom...
vise puta mi je ta osoba pomogla u mnogo cemu, svesno ili ne svesno, ali puno mi je znacilo..
i opet ja to necu nazvati prijateljstvom jer je za prijateljstvo potrebno mnoooooogo vishe...bar ja tako mislim
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Sre Sep 24, 2008 12:31 am

Odgovoriti sa citatom

Da ne bih nekoga zaboravila slucajno, necu nabrajati, nije ovo nikakvo takmicenje...ali Naravno da sam ovdje upoznala ljude sa kojima sam postala jako bliska I koji su mi prirasli za srce. Oni ce se vec sami prepoznati I smjestiti u mom srcu...
Par osoba mi necete zamjeriti ako izdvojim – neko ko mi je vise od prijatelja, a zapravo kao clan familije – nas slucajni prolaznik Peca. Eto, u tom slucajnom prolazenju se sretosmo I sigurna sam da cemo se sretati jos dugo dugo dugo...
A Jole mi se uvukla pod kozu...i nikako da je istjeram!
Ehhh, sta cu sa ovim Nislijama?
I tako, od Nisha…preko Valjeva, pa Sapca I Beograda, pa do Vojvodine… (a i Bosne I Hrvatske bogami…) nizu se samo dragi likovi, a sva ova geografija I daljina nista ne znaci, jer ste mi kako rekoh, prirasli za mene. Sad I da ocu da bjezim, ne mogu...mnoooogo ste zarazni! Wink

I kazem to vrlo cesto u obicnom razgovoru, ali evo i ovdje cu – Hvala Bebama za sve sto jesu, a nisu ni svjesni vjerovatno koliko ljudi na ovoj planeti su usrecili. Hvala Bogu pa postoje oni, I postoji ovaj sajt da nam na jedan neocekivano lijep nacin pokloni prijateljstvo I ljubav...Hvala...
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Sep 24, 2008 9:39 am

Odgovoriti sa citatom

Terzici ::

smatram da je za prijateljstvo potrebno mnogo vishe od kvalitetnog razgovora, razumevanja, bla bla bla... da bi nekog nazvao prijateljem moras puno toga da prodjes i prozivis sa njim.. prijateljstvo se gradi GODINAMA!!! uostalom vreme nije ni bitno, ali kako moze neko da ti bude PRIJATELJ ako ga poznajes preko neta, cujete se preko fona, videli ste se 3 puta... to nije prijateljsto... ne mora da znaci da nece jednog dana biti, ali ljudi se zalecu...

Tacno.Ali je isto tako tacno da u masi ljudi koji oko Tebe jesu vec godinama i to ne preko neta ta nit energije nije prepoznata niti ce ikada biti.Svako prijateljstvo mora da se gradi strpljivo i da trpi iskusenja.Ako prezivi,pricace.Vazi i za ovde,jasno.Predlazem da ovu temu svako od nas osvezi posle odredjenog vremenskog perioda i upravo ukaze na to - da li je tako cvrsto kako se mislilo da jeste...
Ja cu bas da se pohvalim-dobar deo dana provescu sa ljudima za koje sam smelo izjavila da pripadaju poslednjoj kategoriji u mom prvom postu.Dokaz - u druzenjima pricamo o svemu a najmanje o Nevernim bebama,sajtu i o forumu.

Srdjan ::

kako je vreme odmicalo, stekao sam utisak da nisam bas omiljen.

Alessandro ::

Znam da nisam omiljen na forumu

Momci,neka Vas to ni najmanje ne uzbudjuje,sasvim sigurno niste jedini.Kad na bilo koji nacin pokusate da iskocite iz prosecnosti to mu dodje kao logicna stvar,i u real life i u net svetu.Mada,nesto ne bi ni bilo u redu da se svako svima dopada,zar ne?Nismo,na kraju,ovde,da bismo se nekome dopadali ili ne dopadali,ko ima vremena da se time bavi blago njemu.
Ja uzivam na http://www.neverne-bebe.com/forum/index.php, cinicu to i dalje a spomenuta prijateljska caskanja i druzenja samo su jedna od "tekovina" boravka ovde.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Tea

Super Beba

Pridružio: 03 Apr 2007

Poruke: 1931

Lokacija: Pozarevac


Poslao: Sre Sep 24, 2008 2:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Nismo,na kraju,ovde,da bismo se nekome dopadali ili ne dopadali,ko ima vremena da se time bavi blago njemu.

Ovo je apsolutno tacno. Two thumps up
Na forum sam dosla zbog muzike i onoga sto sve nose Neverne bebe a spontano na forumu i na svirkama upoznala ljude koji posecuju forum.Naravno i normalno,sa nekim mozes da se druzis,sa nekima se slazes ili ne.Kao i u realnom zivotu ali sa nekim ljudima koje sam ovde upoznala sam nastavila druzenje i van foruma.Naravno,ako nisu daleko vidjam ih ako jesu onda preko telefona ili neta jer ne moze drugacije.I mogu reci da sam sa nekim zaista posle godinu i vise dana ostvarila prijateljstvo,sa nekima mozda nisam ostvarila prijateljstvo ali znaju da imaju moje postovanje i podrsku u svemu sto im je potrebno i mozda ce to jednog dana zaista prerasti u prijateljstvo."Ko zna" Wink Svi oni znaju ko su..odnosno,da budemo iskreni kada se cita bilo ciji post u ovoj temi,zna se od prilike bar ko o kome govori. Very Happy
_________________
sve sto mogu reci stane u dve reci..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Čet Sep 25, 2008 4:40 am

Odgovoriti sa citatom

Zna se Tea...

A moram da kazem da sam bila istog misljenja kao i Trzicka...ali nisam vise. Samo moje sopstveno iskustvo me je uvjerilo u to. Sa strane gledano, mozda to svima izgleda nemoguce, ali ja imam svoju definiciju o prijateljstvu i mogu da osjetim kad neko prekoraci iz poznanika u prijatelja. To sto sam se ja sa nekim ljudima vidjela jednom, dva, ili pet puta je nebitno, ako sam provela sate, mjesece i godine pricajuci s njima i upoznavajuci ih bolje nego sto se neki ljudi ikada uzivo upoznaju. Kapiram da to nije lako razumjeti, ako Vam se nije desilo.
Kao sto jedan moj dobar prijatelj uvijek kaze: Saljite pozitivnu energiju u etar sve ce Vam se to stostruko vratiti.

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

*DraGaNa*

Beba

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruke: 75

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Sep 30, 2009 3:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Mi+ Neverne Bebe=prijatelji:))))))
_________________
"U jedan zvuk stane milion slika,zato je svako ko se bavi muzikom,na bilo koji nacin,veci umetnik od slikara"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker