Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Šta biste zamerili Nevernim Bebama ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Nov 29, 2009 9:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Suncica '79 ::

reklo bi se da imamo oprecne stavove,ali u sustini ja mogu da potpisem skoro svaku tvoju rec.kao sto sam i rekla u prvom postu,savrseno je meni jasno da je Milan neko bez koga cela ova prica ne bi ni postojala-"najveca neverna beba",covek za divljenje-slazem se potpuno.
naravno znam i kako izgledaju Djoletovi koncerti,nikako ne vucem paralelu,niti ocekujem ista slicno.nisam mislila na taj vid komunikacije sa publikom ni u kom slucaju.slazem se i da sa muzikom kazu sve i vise od toga.ali jednostavno osecam tu neku manju tenziju kod njih pogotovo na tim nekim bitnijim nastupima.nije to ni tenzija u bukvalnom smislu reci,ne znam ni kako bih rekla,jednostavno osecam i sigurna sam da to nije potpuna opustenost.to sto sam navela su banalni primeri ali taj osecaj da nisu 100% opustene je nesto u sta sam sigurna i sa tom mislju sam vec duze.njihov odnos sa publiikom jeste predivan,i ocima se moze reci mnogo toga,ali ipak osecam da su nekako u toj interakciji one ipak malko sputane.
naravno,ne brini,ne dozivljavam ni ja ovo kao raspravu,ni u kom slucaju,cak se,kao sto rekoh slazem sa tobom u skoro svemu... pozdrav i tebi i bolje te nasla



ja mislim da njih dve i ne zele nesto posebno da se oglasavaju na koncertima, jana je par puta predstavljala milana, i randja se mnogo puta oglasavao bar kad sam ja bio prisutan. imam i jedan stari snimak sa goricom kada se zahvaljuje posle aplauza Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

MikiMaus

Beba

Pridružio: 18 Okt 2008

Poruke: 65

Lokacija: Zemun, PH


Poslao: Ned Nov 29, 2009 10:26 pm

Odgovoriti sa citatom

Draganica ::

Ja im ne zameram skoro nista, sem toga da bi mogli da organizuju neki koncert u Bg-u... Very Happy Ovoliko koncerata u zadnjih mesec-dva, a od njih ni traga ni glasa u Bg-u... Crying or Very sad


potpuno se slazem, ove godine ja ne znam da je bio koncert u BG, a to je zaista veliki propust i ja se pridruzujem ovoj zamerci

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Draganica

Starija Beba

Pridružio: 20 Nov 2009

Poruke: 127


Poslao: Ned Nov 29, 2009 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

MikiMaus ::

Draganica ::

Ja im ne zameram skoro nista, sem toga da bi mogli da organizuju neki koncert u Bg-u... Very Happy Ovoliko koncerata u zadnjih mesec-dva, a od njih ni traga ni glasa u Bg-u... Crying or Very sad


potpuno se slazem, ove godine ja ne znam da je bio koncert u BG, a to je zaista veliki propust i ja se pridruzujem ovoj zamerci



Two thumps up
_________________
Pokvarena masta i prljave strasti...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

*DraGaNa*

Beba

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruke: 75

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Nov 30, 2009 10:25 am

Odgovoriti sa citatom

Nista im ne zameram.JAKO IH VOLIM!!!!!!
@->--
_________________
"U jedan zvuk stane milion slika,zato je svako ko se bavi muzikom,na bilo koji nacin,veci umetnik od slikara"

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger Yahoo Messenger

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Pon Nov 30, 2009 3:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne bih ja tu nista dirala...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Budjav lebac

Super Beba

Pridružio: 30 Apr 2007

Poruke: 3677

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Nov 30, 2009 3:56 pm

Odgovoriti sa citatom

e kokice naglas se smejem xD
_________________
...i need to be silenced in silence where i hide my fear...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 13 od 13
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker