Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Utisci sa koncerata » 06.12.2007. - Novi Sad - hala Spens

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Dec 11, 2009 12:36 am

Odgovoriti sa citatom

@ Kuljanka


Konacno sam uhvatila malo slobodnog vremena,i bas sad citam druge komentare na forumu o ovom koncertu i ima prilicno detaljnih, sto je sjajno. Evo onda i ja da napisem nesto vise.
Ono sto sigurno znam je da bih tesko prezalila da nisam uspela da prisustvujem ovom koncertu.
Uporedila bih ovaj koncert sa onim u Rondu u julu ove god. u Budvi,jer su to poslednja 2 kojima sam prisustvovala.Na Rondu je binu od publike odvajao bazen,ali je kasnije vecina prisla bini i pocela da igra.Da se vratim na temu-slican je slucaj bio i ovaj konc. u Novom Sadu.Moram priznati da sam bila pomalo razocarana kada sam usla i videla da su na parteru postavljene stolice,jer je fakat da ne mozes na isti nacin doziveti koncert kada sedis i kada stojis.Mozda su stolice bile tu zato sto “bebe” slusaju i starije generacije koje mozda ne bi izdrzale ceo cert na nogama,no dobro...Medjutim,stolice ubrzo nisu predstavljale problem jer je veci deo publike ubrzo bio na nogama i poceo da djuska.Ja sam bila u nesto mrtvijem delu,levo od bine,pa nisam stajala bas sve vreme jer su me ovi iza ledili pogledom kada ustanem,posto onda ne vide pola bine. Svirka je kasnila 30-ak min,sto znaci da je pocela oko 21h.Druga pesma cini mi se,a meni jedna od omiljenih-“Lica”,koju Jeca peva kako to samo ona ume vec je vidno podigla atmosferu u maloj dvorani "Spensa". Momci su zaista bili odlicni. I Jana i Jelena su fenomenalno pevale.Bile su,kao i uvek,na visini zadatka. Zaista sam uzivala. Publika je bila sjajna. Odlicno smo pevali:).
Takodje ne mogu,a da devojkama ne pohvalim stajling,narocito Janin.Imaju zaista jedinstven stil,kako muzicki tako i modni…..Nisam misljenja kao neki da je publika bila mrtva,mislim da 3 bisa govore sama za sebe..
Hvala "Nevernim bebama" na jos jednoj noci za pamcenje.Oni zaista nemaju nameru da robuju diktatima i prave komercijalu,imaju nesto svoje,kvalitetno,pesme su otpevane gotovo bez greske-u tom smislu na mene jelenino pevanje nekako uvek ostavi jaci utisak,ali zaista svi deluju jako uvezbano i kompaktno i mislim da je to jako vazno jer ta njihova bliskost negde oslikava pozitivnu i kreativnu energiju koju svi poseduju...
Ponavljam,koncert je bio zaista sjajan i moram jos jednom da pohvalim ovaj novi album…..sa razlogom se dugo cekalo na njegovo izdavanje,vidi se da ne rade pod pritiskom rokova koji teraju u sablone i kalupe...Imaju jedinstven muzicki stil i zato jednostavno strce!
p.s.-ne mogu,a da ne pohvalim recenziju neverne_bebe-ne znam da li se bavis novinarstvom ali definitivno imas talenta za isto...vrlo profesionalno.
p.p.s.-imam par slicica(zamagljene stvarnosti:)) i snimljen veci deo koncerta ali kvalitet nije neki(ipak je to digitalni),a i nazalost-vise se ja cujem od "beba".....a i ima vec okaceno dosta toga,tako da poz......
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Dec 11, 2009 12:40 am

Odgovoriti sa citatom

@ neverna_beba


Svi koji su sinoc bili na koncertu Nevernih Beba u Novom Sadu mogli su jos jednom da se uvere da bajke ipak postoje i da se desavaju Smile! Koncert je odrzan u maloj dvorani Spensa koja je bila prepuna, i na parteru i na tribinama bila je podjednaka guzva. Koji su bili na koncertu imali su priliku da cuju i vide prosirenu postavu Nevernih Beba koju su, kao i u Sava Centru, sacinjavali prateci vokali, perkusije i akusticna gitara. Bina je izgledala izuzetno! Posebnu paznju su privlacili svetlosni efekti i video-bim! Koncert je poceo pesmom "Serbian song". Publika je bila odusevljena, ovacije su krenule vec nakon prvih zvukova i nisu prestajale! Verna novosadska publika i ovoga puta je pokazala svoju naklonost i ljubav prema Nevernim Bebama pevajuci svaku pesmu sa njima! Sve pohvale publici!!! Neverne Bebe ne bi bile to sto jesu da ne prirede neko iznenadjenje. Ovoga puta to je bilo izvodjenje pesme "Iza oblaka" (na moju veliku radost:D ), na scenu izlazi vokalna grupa "Kanon" od sest momaka koji su otpevali refren pesme! Svaki komentar je suvisan-kakvi glasovi...!
Neverne Bebe su sinoc jos jednom dokazale da je njihova muzika bezgranican izvor pozitivne energije Wink!!!
Novi Sad je sinoc imao i tu priliku da cuje Akija Rahimovskog koji je svojim glasom i svojim prisustvom pokazao da iznad svega ostaje "vera u ljubav" i prave vrednosti na koje nas muzika Nevrenih Beba upucuje!!!

Iskreno... Tesko je napisati nesto o onome sto se pre svega oseca i dozivljava srcem, reci tu malo govore... Opet, po ko zna koji put, sa koncerta Nevernih Beba, ljudi odlaze punog srca, sa necim u sebi, a to nesto ipak ostaje! Mozda se to zove ljubav... Wink Very Happy Smile
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Dec 11, 2009 12:42 am

Odgovoriti sa citatom

@ VlatkaStefanovska


..Sjajan koncert, tri bisa, emocije, i sve je tu, ali znate sta je meni nedostajalo (mozda zato sto sam bila gore, iako uz samu ogradu i sve vreme sam stajala i djuskala)? Nedostajalo mi je da osetim gomilu ljudi oko mene koji citavu atmosferu dozivljavaju na barem slican nacin kao i ja sama, koji ne stede grlo i pevaju iz sveg glasa,ljudi koji ce krenuti da skacu iz sve snage uz "Hajdemo svi" i ljudi sa kojima cu osetiti da zajedno disemo dok vracamo sve te emocije koje su Bebe slale sa bine...verujem da razumete sta hocu da kazem...mozda su vecina njihovih pesama balade, ali ne vidim cemu stolice...oh, tako smanjuju dozivljaj....ali dobro, verujem da ce biti prilika i za takav dozivljaj, jer stvarno mislim da bi to bilo nesto posebno...
Btw, zaista sve cestitke sjajnim klapetanima, odnosno momcima koji su pevali sa Milanom "Iza oblaka" - klapa "Panon"... culi smo samo jedan delic onoga sto oni umeju, ali bice prilike da uzivamo i u njihovim koncertima...
sve u svemu, svaka cast svima...cekam reprizu Smile
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pet Dec 11, 2009 12:48 am

Odgovoriti sa citatom

@ Ana Frojd


Ajoooooooooooooooooooooooj ljudiiiiiiiiiiiiiiiiii ne mogu da verujem da me glava rastura i da sam celo vece tu cunjenicu-onako maksimalno ignorisala!E,to mogu samo Bebe da ucine!Serbian song-odusevljena sam kako su odsvirali!,U beznadju,Pogledaj u sunce,Balkan-juzno od srece...jojjjjjj..Jedino imam utisak da je Jana manje pesama odpevala od Jelene...-Jeca,naravno sa Zajdi,Zajdi odusevila sve..Zao mi je sto nemam snimke da vidite Sad Lepo sam se izigrala-najvise uz Kazi gde je ljuuuuuuuuubav,ljuuuuuuuuuuubaaaaaaaaaaaaaaaaaav!!!!!Ajoj!Very Happy Inace,ovo je moj prvi koncert:oops: Sad kad sam krenula,ima da ni jedan ne propupstim! Very Happy Ljudi,napisacu jos sutra nesto,jos sam pod utiscima.Very Happy

@ Una


Probudila sam se i prvo na sta sam pomislila bilo je:Carolija,kad uzmu ti sve,a ti opet imas gde i s' kim... posto nisam cula jos tu pesmu uzivo,ovo je za mene bila premijera.Svakako zelim da pohvalim momke koji su pevali sa Milanom,svaka im cast,stvarno,prelepo.Ta pesma me je odusevila,a naravno,Divlje svinje,Serbian song,Ikona,Kazi gde je ljubav...ma...savrseno svakako.I jos sto je bio veliki plus,publika.Iskreno najvise sam se plasila da ne budemo mrtvi,ali...bilo je stvarno jedinstveno.Mada,ipak su to bebice,pored njih i kamen zaplace.Naravno tu je i Aki koji je bukvalno "zapalio" masu.Ne znam,nekako sve reci koje opisuju nesto lepo sad mi nisu dovoljno jake da bih ovo opisala...hm,moracu smisliti neke nove reci...ili,da to ipak ostavim majstorima(MILAN-THE BEST)
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker