Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Utisci sa koncerata » 09.11.2008. - Ruma - Dom omladine

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Dec 15, 2009 11:00 pm

Odgovoriti sa citatom

@ Hilary


("Evo je opet..." Mr. Green ).
Ali ljudi,ja ne mogu ovo da sacuvam u sebi.Jednostavno,ne bi bilo fer.
Buduci da se u poslednjem trenutku ljubaznoscu organizatora ipak ukazala prilika da se udje na koncert,resismo da dodjemo u Rumu.Sad znam da bih za mnogo,mnogo toga bila uskracena da nije bilo tako.
Nista novo,zaista,da prejake emocije izdiktiraju ono sto ce pisati ovde.
Umesto mene mnogo vise ovog puta govorice video snimci koje cu postaviti danas.Oni ce to uraditi bolje od bilo kojih recenica,videcete i sami.
Kao sto je Peca rekao,u Rumi se stvarno poklopilo - sve,mozda pomalo neocekivano.
Neobican,naizgled cudan ali definitivno se pokazalo - rokerski prostor,publika za koju prosto nemam reci (himera,ljudi su se potrudili da Te na savrsen nacin demantuju Two thumps up ) u stalnoj razmeni emocija sa bendom,sjajan zvuk!Predobro je bilo.Mozda ce opis najbolje stati u Randjinu recenicu:"Ovakvoj publici bih svirao i tri sata".Randja - legenda.Videcete i sami,uostalom,sve..."A gde je tu pravda za Tebe i mene...?"
Ili u moj nedozivljeni osecaj da se najezim cak i na - "Daire".E,to se dogodilo sinoc.Bilo je neopisivo zadovoljstvo gledati ceo bend na bini.O ekipi okolo da ne govorim,bilo je tu scena zaista za pamcenje.

Ako sam pomalo i dosadna sa tim da svaki koncert zaista ima neku posebnu draz i specificnost nevezano za sama dogadjanja na bini,ovaj za sada kod mene ubedljivo preuzima primat!
Samo sto se nisam srusila pravo u nesvest kada su iz Rumljanskog mraka na Trgu izronile nase drugarice iz Novog Sada a izmedju njih - nasmejan,srecan, - Peca!
Nije ovo laskanje upuceno coveku o kome je ovde mnogo toga vec napisano,receno,i zna se.Jednostavno,zelim da ovi redovi budu oda radosti,ljubavi,zivotu = svemu onome cime su nas zapravo Neverne Bebe i Milanova ovozemaljska misija i povezali.A on je,zapravo,metafora svega toga.
Posle ovog koncerta bice me sram same sebe da za sve dostupno,izvodljivo i moguce nekad kazem :"Ne mogu,mrzi me" ili "Ma,nemoguce..."
Posle ovog koncerta opet cu se nebrojeno mnogo puta pitati koje su to nadljudska snaga i koja unutrasnja sila da covek nosen ljubavlju pobedi i samog sebe.A moze...
Posle ovog koncerta ponovo bolje razumem neke koji su me ubedjivali da muzika Nevernih Beba i oni kao osobe mogu da promene zivot.O,da.Nemate pojma kako je to velika istina.Znaju je oni koji treba da znaju a ja bih licno volela da ih (nas) ima i vise.

Da se ostali ne naljute ( ),posebno mi je drago sto sam imala izuzetno prijatno drustvo u putu ka tamo a bogami i vratili smo se u istom sastavu .Pozdrav Srdjanu i Katarini .
Cak i nas troje nedvosmisleno smo se slozili u jednom - sve manje lepe stvari,nesporazume i nedoumice koji cine zivot zivotom (ovde mislim i na real i na net life) - treba prevazici,baciti preko ramena i uzivati u onim malim a tako bitnim stvarima kada vec neku privilegiju imate.A to je - da volite i da Vas vole.Da znacite nekome i da Vam znaci.Nekako mi je to prvo na pameti kada se setim skoro materijalno opipljive energije sinoc na sceni i oko nje.
Mislim,stavise,ubedjena sam da ce ovaj koncert ostati citavom bendu u secanju.O nama i nasim impresijama necu vise...
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Dec 15, 2009 11:05 pm

Odgovoriti sa citatom

@ Srdjan


docekah i ja tu cast da budem VIP. doduse, ja sam zeleo da odem na ovaj koncert. iako sam toliko puta gledao neverne bebe. bio sam donekle razocaran cinjenicom da na svirku mogu uci samo oni koji su glasali i dan pre koncerta, otpisao svaku mogucnost odlaska. medjutim, desilo se cudo i neocekivano sam i ja uleteo u ovu pricu u zadnjem minutu. iskreno, jako mi je zao svih koji su zeleli a nisu mogli doci, zbog politike organizatora. iskeno, osecam se naprijatno zbog svih tih ljudi pre svega zrenjaninaca koji su zeleleli doci.
hillary je uspela da u jedan auto smesti mene i katarinu Two thumps up . to je veliki podvig. ali kao sto rece hillary, forum je forum, a stvarni zivot nesto drugo.
Ako je moj dolazak bio poprilicno neocekivan, onda je Pecina pojava bila "heat of the moment". toliko. na njegov podvig ne treba trositi reci, sve je jasno Punk Guitar

glavni razlog moje zelje da odem u rumu, bila je cinjenica da sam ocekivao akustik vece i bar jos jednom boju srece. medjutim, prilikom ulaska u klub ,pogledavsi na binu , skontao sam da ce ovo biti jos jedno elektrik vece. klub (sala) se krcato napunila. i svirka je krenula. meni je u neku ruku,bend delovao kao da ih je pre svirke nesto mnogo iznerviralo pa su resili da se isprazne na najbolji moguci nacin. to sam osetio najvise po kebcevoj svirci, izudarao je one bubnjeve , ja ga bar do sada nisam video u takvom izdanju. e to je svirka kakvu ja zelim. Two thumps up falile su po meni stare verzije 1000 godina i veliki je bog koja mi je bila isuvise mlaka za ovako zestoku svirku. a po najvise zbog publike koja je...ne znam da li su bebe skoro svirale pred ovakvom masom. ljudi, ovo je bila kompletno rokerksa publika. ali kompletno. sto bi se reklo, "nije bilo zalutalih". a i da su pokusali da zalutaju, ne bi mogli da udju od onolike guzve. Ruma je opravdala epitet rokerskog grada.
posle svirke, standardno caskanje sa bendom. scena za pamcenje, Milan lezi na klupi sa peskirom preko glave...eto toliko o tome kakva je svirka bila.

do sledeceg vidjenja i iskreno se nadam u jos vedjem broju nas sa foruma.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Dec 15, 2009 11:09 pm

Odgovoriti sa citatom

@ neverna_beba


Kada sam videla da su izasli novi termini za koncerte, shvatih da Srbija dolazi na red, i pomislih ko zna kada ce ovi moji krajevi doci na red I onda se ubacuje termin za Rumu i tada sam vec znala da taj koncert necu propustiti LOL

U iscekivanju koncerta, vikend je prosao u znaku radosti, smeha, druzenja... Pecin boravak u Novom Sadu nije mogao lepse da se zavrsi nego odlaskom na koncert !

Pecin dolazak je bio iznenadjenje za sve...
Cim smo stigli u Rumu sreli smo ostatak drustva sa foruma i zajedno sa njima uputili se ka Domu mladih.
Susret sa bendom... to se ne moze recima opisati...
Kako je divan osecaj videti osmehe na licima svim prisutnih koji su istog inteziteta i pre i za vreme i posle koncerta Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Pocetak koncerta sa pesmom "Lica"... nakon duzeg vremena, sjajan uvod u elektrik vece! Po atmosferi jos na pocetku, moglo se zakljuciti da ce ovo biti jos jedan koncert koji je tesko zavrsiti! Publika je bila neumorna, zeljna dobrog zvuka i pozitivne energije!
Drustvo sa foruma je uzivalo u svakom trenutku, slikanje, zezanje, skakanje... LOL
Mirka je bila sa Nama uz pesmu "Ko zna" i nadam se da je uspela da cuje makar delic od Nas koji smo joj stalno nesto dobacivali, svako po nesto...

Posle koncerta, koji nas je sve ostavio bez daha ali ne i bez energije, okupljamo se svi zajedno da ovekovecimo ovo divno vece jos nekom fotografijom i jos nekom od prica kojih uvek ima...
Ali prica nikad kraja, doslo vreme da se podje... I dalje sa osmesima na licima odlazimo srecni i ispunjeni u nadi da ce se uskoro desiti jos jedna ovakva carolija.
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Uto Dec 15, 2009 11:13 pm

Odgovoriti sa citatom

@ himera2


Evo i ja konacno da se javim iako je tema /Ruma/vec prosla.Ne mozete ni da zamislite kakav mi je taj dan bio. Od jutra jedva sam cekala vece, ceo dan birala sta cu obuci jer sam znala da ce biti tamo biti vruce.Elem, cekala sam vece da idem na glasanje da mi se ono na prstu ne bi slucajno ispralo.Sve je bilo po planu kad odjednom u 18 i 53 meni mama kaze da je glasanje do 19h,a ja sam se trenutno nalazila na drugom kraju grada od mog birackog mesta.Patike sam jedva obula i bez jakne pocela da trcim kroz grad kao da me juri medved, da bi u pola mog trcanja srela tecu koji mi je (hvala mu beskrajno )rekao da je glasanje ipak do 20H.Ljudi crkla sam. U sekundi mi se vratio osmeh na lice inace da kojim slucajem nisam mogla da udjem na svirku ja bih im se zalepila za kombi i ne bih im dala da odu. Twisted Evil
Kad sam konacno stigla, posadila sam se u prvi red odmah do bine i tu djuskala celu svirku,pevala, derala se, plakala, dobila modricu u ledja, pokidali mi narukvicu, ispolivala se(sva sreca)vodom, al bilo je super iako je meni bar jakooo kratko trajalo.Kad se svirka zavrsila prisla sam da se upoznam s Vama forumasima, al mi ni to nije poslo za rukom Sad Da nije bilo Srdjana kog sam jedva cula sta je pricao,al nema veze, rekla sam mu sta sam imala i ovom prilikom VELIKO HVALA sto mi je izasao u susret, osecala bih se smuseno.Sto se tice publike prijatno sam se iznenadila jer su dosli ljudi koje jos nikad do tad nisam videla, uglavnom stariji i bilo je EXTRA jer od klinaca kod nas nemas gde izaci.
Da zavrsim:
Hvala bebama na onakvoj divnoj veceri, nadam se da ce nam brzo ponovo doci
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker