Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 17.12.2009. - Beograd - klub Cinema (VIP)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 22, 2009 1:50 am

Odgovoriti sa citatom

U potpunosti se slažem sa Kokicom i Katarinom. Svi znamo da su bebe bend koji se sluša, uz koji se maksimalno uživa, prati svaka reč, svaki pokret na bini, svaki pogled koji je upućen međusobno ima neki značaj, dal ljubavi, dal radosti, tuge ili nešto tome slično, dakle ostavljamo emociju i preživljavama tu muziku. Ovde je bio sučaj bio, doći, oslušnuti, proćaskati sa ljudima, biti viđen naravno, nešto okusiti, popiti i napraviti jedan prosečan izlazak u jedam od elitnijih klubova. Bebe nisu za takvu vrsti zabavu, oni nisu prateći volaki nekome ko ima glavnu reč sa strane, oni su uptavo ta sjajna zvezda koja treba u toku cele večeri da sija i koja je ta koja vodi glavnu reč u prostoru. Nije ni malo prijatno pevati i svirati dok konobari trčkaraju ispred bine, ometaju i publiku u prvim redovima a i dekoncentrišu bend, jer se moglo primetiti da im je bila potrebna dodatna koncentracija da se ne obraća tolika pažnja na tu okolinu.

S moje tačke gledišta, koncert je bio sasvim ok, bend nije loše osvirao svirku, daleko od toga, mi ih znamo pa smo očekivali potpunu blistavost, no ne može se uvek najvećim sjajem sijati, sijaće se za ljude koji zaista dišu sa njima i koji su tu samo zbog njihovog stvaranja, njihove umetnosti i njihove ljubavi prema muzici. Dakle pozivam sve fanove i ljuditelje bebe da ima se pridruže u Pančevu, koji će biti u drugačijem ambijentu i gde će bebe na sasvim drugačiju način blistati. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 22, 2009 2:17 am

Odgovoriti sa citatom

Kokica ::

Pa drugari, bio bi red da se napise nesto i o ovom koncertu...
Pa da pocnem...
Gledajuci fotke na kojima se vidi prostor, pomislila sam vredi otici...Verovala sam da ce omanji prostor pruziti lepsu, prijatniju i prisniju atmosferu...Dolazak u club i susret sa publikom bio je pravo razocarenje...Club, najmodernije uredjen, nije odisao prostorom u kojem bi trebalo Bebe da sviraju...Publika, publika nepoznata, doterana kao za modnu pistu, bila je pravi sok za mene...Nisam verovala da pred takvom publikom trebaju Bebe da sviraju...To nije njihova publika...
Raspolozenje mi se menjalo, svaki put kada bih se osvrnula oko sebe videla bih publiku, koja je dosla zbog poziranja, a ne da uziva u jednoj muzickoj veceri...Poznata lica forumasa, moram priznati, ovaj put bila su svetlo u tom mracnom tunelu...
Publika, koja je koncert docekala i ispratila sedeci, pijuci i mezeci unosila je toliko negativnosti da sva moja zelja da provedem prijatno vece nije uspela da se izbori sa toliko negativnosti, bas su bili negativno naelektrisani...Zamislite, dosli na svirku i gospoda mezi...Meza im se iznosi...Ne znam, drugari, da li da se smejem ili da placem...Zalosno...Uveravam Vas da je meni muka bilo od sve te negativnosti i susreta sa ovalima meze...Osecanja benda, koji je trebalo takvu publiku da zabavi, necu komentarisati.
Sam koncert, ne znam, ne mogu reci da je bio lep, ali ne mogu reci ni da je bio ruzan...U okolnostima u kojima su svirali i za kakve primitivce su svirali, bend je koncert odradio perfektno...Zadnje atome snage i ljubaznosti su davali...Moram samo veliku zamerku bendu dati...Zasto ste oduzili Daire? Ionako sam bila patosirana negativnoscu publike i njihovim primitivizmom, zasto ste me pocastili Dairama koje nisu trajale 6 minuta, nego 666 minuta...Ovo Vam je zaista ogroman munis...Smorili ste me za 5 medalja...
Ono sto bih pohvalila jeste izvodjenje pesama Gde smo, Tuzna pesma i Kisa... Pohvalila bih jos i stajling svakog od clanova benda...Milan me prijatno iznenadio...pa ajde i Vlajko...Zelim time da kazem da se bend trudio da ukaze postovanje prema publici, ali publika je na to uzvratila krkanjem i ometanjem ostalih posetilaca...

Primitivizam publike je imao i svoj vrhunac...
Dajem Vam par video zapisa...Procenite sami...


Gde smo – http://www.youtube.com/watch?v=hW2Ug3awK_k&feature=channel

Tuzna pesma - http://www.youtube.com/watch?v=ph4bIvmBMFc&feature=channel - ovo valjda znaju pa su zanemeli kad su je culi uzivo, za njih je to verujem prvi put...

I za kraj

Jana solo – http://www.youtube.com/watch?v=awQSGkz20uM&feature=channel




vidim ja milena da si ti bila poprilicno gladna , najvise paznje si obratila na meze...a jes onaj suvi vrat bio vrh

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 22, 2009 2:19 am

Odgovoriti sa citatom

Vidim Srki i ti si nešto bio ogladneo...
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 22, 2009 2:25 am

Odgovoriti sa citatom

ja sam bio promrzo. ni cenu kisele vode nisam smeo da pogledam a kamoli meze.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Dec 22, 2009 2:26 am

Odgovoriti sa citatom

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes da da tako beše.... Sad Sad
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Dec 22, 2009 12:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Mogu da se slozim sa Vama ali takodje moram da naglasim nesto i u tome ce otprilike biti i sadrzana sustina.
Ovo je bila klupska svirka.
End of story!
Ni koncert na nekom trgu, ni koncert u Sava Centru, ni koncert u pozoristu.

Abela je sjajno objasnila neke stvari iako nije bila ne mestu desavanja. Forumasi su takodje dali svoj sud i to je sasvim u redu. Kao sto rekoh, "Cinema" je klub a u klubove ljudi izlaze da popricaju, popiju pa i mesto meznu. I meni je krv jurnula u glavu kada sam uz "Gde smo" umesto da cujem tisinu cula žamor. A onda sam se samo setila reci koju sam vise puta spomenula u postu - klub Wink.
Sto se tice fansy faca, zasto mislite da i oni nemaju pravo da vole Bebe? Mislite da Kezman nije uzivao slusajuci ih? Ja bih sve dala da je na svakom koncertu publika iz Rume recimo, ali nije, i to prosto nije moguce. Dalje, ovaj koncert nije ni reklamiran a telefon se tog dana u "Cinemi" usijao od poziva fanova koji su ko zna kako za njega culi i zeleli da dodju... Nazalost po njih, ovaj koncert je bio tako koncipiran sto ne znaci da neki sledeci put "Cinema" nece goreti bas kao nekada, bas kao u sjajnom postu koji je na ovoj temi napisan i cijeg autora pozdravljam od srca.
Doziveli smo, eto, cak i Tuznu pesmu bez freneticnog vriska! Za mene je to kuriozitet ove veceri.

Izvuci za sebe maksimum iz svakog koncerta, pronaci trenutak lepote koji nas za ovu muziku vezuje (mislim i na bend i na forumase), jedina je poenta. Ja sam ih, bez obzira na sve, ukrala nekoliko, za secanje.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Dec 23, 2009 12:40 am

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, ti vidim znas i kakvo se meso sluzilo...
To nije ni vazno...meni se nije dopalo to iznosenje ovala i nije mi se dopalo to nepristojno ponasanje za vreme trajanja pesme Gde smo...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

abela

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 15 Feb 2007

Poruke: 4737

Lokacija: Sarajevo


Poslao: Sre Dec 23, 2009 12:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Kokica ::

nije mi se dopalo to nepristojno ponasanje za vreme trajanja pesme Gde smo...


Ovo je ipak jedan nadasve kulturan forum, sa odgojenom elitom kao clanovima Smile
_________________
Ajde pokazi mi noc... Mjesto gdje krije se ljubav neopjevana nikada...

www.neverne-bebe.com

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Dec 23, 2009 12:49 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::


Ovo je ipak jedan nadasve kulturan forum, sa odgojenom elitom kao clanovima Smile

Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Dec 23, 2009 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

abela ::

Ovo je ipak jedan nadasve kulturan forum, sa odgojenom elitom kao clanovima Smile


Da znas da se to u Cinemi dalo primetiti... Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker