Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 26.12.2009. - Pančevo - Centar za kulturu

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Dec 27, 2009 7:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Po onoj staroj - kad sve krene naopako, ispadne najbolje moguce.
Kroz guzvu koja polako cini da pocinjem da opasno ne volim svoj rodni grad jedva stigoh do mesta gde je trebalo da pokupim Bellinu i Mikija Mausa. Pocrkase i jos neki osiguraci usput ali svejedno, stigosmo do Panceva, grada koji je pun prijatelja Nevernih beba i koji su kasnije na bini takodje dobili zasluzene aplauze. (A, da, i ukocila sam se, pored ostalog).
Tonska proba je kasnila i to prilicno a bilo je bugova u komunikaciji (za sta je greska dobrim delom moja) i postojala je opravdana mogucnost da se kola slome na predgrupi koja ce ne samo zbog toga dobiti pocasno mesto u mom postu.

Aura +.
Bend o kome cete sigurno cuti jos mnogo. Slusajuci ih juce na bini nakon agonije oko tonske probe imala sam utisak da prisustvujem, sportski receno, treningu neke vrhunske ekipe koja bez tehnickih mogucnosti da se pripremi treba da odigra utakmicu zivota. Tako je i bilo! Ovi momci i devojke sasvim sigurno su izabrali tezi put - resili su da se za svoje mesto pod suncem bore svirajuci muziku koju vole i koju osecaju. Taj put je, kako rekoh, sigurno tezi od onih koji bi na scenu po svaku cenu ali koji ce se, nadam se, i njima isplatiti u smislu ostvarenja snova, bas kao i bendu koji ih je pozvao za svoje goste juce i pohvalio takodje sa razlogom. Budite ubedjeni da Milan nece olako tek tako za nekoga reci da zvuci - odlicno. Sjajna je pesma "Stvarno nije bluz", imaju jako dobrog gitaristu, skroz je interesantna kombinacija sa violinom i vokalom, pevac ima jako lepu i umirujucu boju glasa. Sve u svemu, ovakve bendove bih volela da slusam, i na koncertima i kada biram muziku za slusanje. Potencijal sa velikim "P". Bravo za njih!

Koncert Beba bio je, bar meni, deset puta lepsi nego novosadski. A novosadski je bio - znate kakav.
Svima je krenulo sve.
Raspolozenje vrhunsko, bas im se sviralo, publika je prihvatila izazov. Bilo je velicanstvenih momenata. Ja nisam bas toliki fan "Senki", u svakoj varijanti cvetam vise kada cujem "Boju srece" ali znam da ima fanova koji obozavaju tu pesmu i pozdravljam povratak na repertoar. Ne znam, kad cujem "Dan tvoj" sa onoliko emocija kao sinoc sve posle moze da mi se desi a i ne mora. Naravno, ne skodi Wink.
Randja je odvalio nekoliko sola, bilo je bas onako kao kada se vidi da uziva do koske, najjaci (po meni) cu postaviti sutra, a Kebac podigao na noge apsolutno sve u sali.
Maxi i Boka su bili pravo drustvo za pravljenje atmosfere (cudno drustvo, sa jednim ukocenim fanom koji djipa bez obzira na svoj cudan polozaj Mr. Green ), hvala im od srca. Kasnije nam se pridruzila i Katarina i htela bih da iskoristim priliku samo da Vas nesto zamolim.
Probajte da ubuduce dolazite na koncert makar malo ranije ukoliko rezervisete karte preko nas. Sinoc je vec Aura+ odradila svoj sjajni nastup a Bebe uveliko pocele... Katarina je jos uvek stajala na blagajni cekajuci da Vas ispostuje. U ime sajta, u ime benda. Postujmo i mi to, nije toliko tesko, sigurna sam Wink.

Veliko hvala svima Pancevcima i Pancevu, vidimo se i sledece godine sa novim albumom i ponovo, sigurna sam, predivnom atmosferom.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bogaz

Nova Beba

Pridružio: 07 Feb 2009

Poruke: 5


Poslao: Ned Dec 27, 2009 8:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Zahvaljujem se Hilary u ime Aure+, na podrsci i pozitivnim impresijama.......kao i Nevernim bebama koje su na pruzile priliku da nastupamo pred njihovom publikom......

Ps.Tehnickih problema uvijek ima.....nije ni bitno......vidimo se!!! Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bubnjar

Napredna Beba

Pridružio: 05 Sep 2006

Poruke: 437

Lokacija: Lazarevac


Poslao: Ned Dec 27, 2009 9:07 pm

Odgovoriti sa citatom

Au, dobar set-list skroz!!
_________________
cool

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Dec 27, 2009 9:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Meni je samo žao što ostadosmo bez "Kiše", mada me je ona pratila sve do kuće.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Rattlehead

Nova Beba

Pridružio: 22 Apr 2009

Poruke: 1


Poslao: Ned Dec 27, 2009 11:56 pm

Odgovoriti sa citatom

Zahvaljujem se Hilary na lepim recima podrske bendu Aura+,Nevernim Bebama i ljudima koji su uzivali u nasem ne tako dugom nastupu Smile Drago mi je da se bar nekom svidelo ! Pozdrav od gitariste ! ! !

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Dec 28, 2009 9:38 am

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

Meni je samo žao što ostadosmo bez "Kiše", mada me je ona pratila sve do kuće.

Meni je zao sto ostadosmo i bez "Stranca", i bez "Jednom kad me ne bude", umesto "Lica" su upale "Senke" ... Ali, atmosfera je bila takva, sta da se radi, bice neki drugi put Guitar .

Rattlehead ::

Drago mi je da se bar nekom svidelo !

Sve moje reci upucene Auri+ nisu kurtoazne vec zaista zasluzene. Sigurna sam da ce to potvrditi i ostali forumasi kad se razbude Razz .
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jarackomarac

Nova Beba

Pridružio: 12 Avg 2009

Poruke: 5

Lokacija: Pancevo


Poslao: Pon Dec 28, 2009 4:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Moj prvi post i posebno mi je drago sto je posle OVAKVOG koncerta!
Vau, vau, vauuuu!! Najlepsi koncert na kome sam bila. Citala sam komentare posle koncerta u Novom Sadu, ali verujem da je ovaj koncert prevazisao Novosadski Smile Zaista sam uzivala u svakoj pesmi, atmosfera je bila sjajna... I presrecna sam sto ce ovo postati tradicionalni koncert, jedva cekam sledecu godinu! Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

obozavam bebe

Nova Beba

Pridružio: 29 Dec 2009

Poruke: 6


Poslao: Uto Dec 29, 2009 4:34 am

Odgovoriti sa citatom

drage moje bebice, ulepsale ste mi jos jedan dan zivota! naravno nije vam ni prvi ni poslednji put...

slusala sam vas nekoliko puta u pancevu, a jednog leta cak 7 veceri uzastopnu u budvi!

i svaki put odlazim jednako odusevljena i ispunjena najdivnijim emocijama...preporodjena!

jana je uspela da me rasplace sa "Godinama srama"...znam da nisam jedina, bilo je tu jos mnogo suza...

volim vas i jedva cekam novi susret! Very Happy
Two thumps up Two thumps up Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

unfaithful babe

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 28 Jun 2007

Poruke: 1378

Lokacija: Kanada


Poslao: Uto Dec 29, 2009 5:07 am

Odgovoriti sa citatom

Dobrodoslica novim clanovima i drago nam je da nas ima jos koji imamo nesto zajednicko - upravo te emocije koje jedan njihov nastup izmami iz nas.

Ako zelite, mozete se nam se predstaviti u ovoj temi i uzivati sa nama u druzenju:
http://www.neverne-bebe.com/forum/viewtopic.php?t=5&start=2540

Pozdrav! Smile
_________________
*Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora.
Ljudi se poštuju rečima, a vole ćutanjem.*

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jan 04, 2010 11:58 am

Odgovoriti sa citatom

Evo da i ovde postavim clanak iz "Pancevca" koji opisuje pancevacki koncert...

User posted image

Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jan 04, 2010 12:36 pm

Odgovoriti sa citatom

Two thumps up Two thumps up Two thumps up zaista sjajan koncert. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

obozavam bebe

Nova Beba

Pridružio: 29 Dec 2009

Poruke: 6


Poslao: Uto Jan 12, 2010 1:07 am

Odgovoriti sa citatom

Samo da se zahvalim sto ste postavili clanak iz Pancevca. Nadam se da vam se svidja. Necu vam reci sta radim, odmah cete znati ko sam. Razz

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jan 12, 2010 12:19 pm

Odgovoriti sa citatom

Al smo tajanstveni...
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

obozavam bebe

Nova Beba

Pridružio: 29 Dec 2009

Poruke: 6


Poslao: Uto Jan 12, 2010 11:27 pm

Odgovoriti sa citatom

heheheh, pa sad je vec jasno i ocigledno... crno na belo Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Kokica

Super Beba

Pridružio: 20 Mar 2009

Poruke: 665

Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji


Poslao: Sre Jan 13, 2010 6:31 pm

Odgovoriti sa citatom



U redu je...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 5 od 5
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker