Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Utisci sa koncerata » Vaši utisci sa koncerata

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Sre Feb 03, 2010 9:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Svima nam je dobro poznato kakvu caroliju nosi svaki koncert Nevernih beba. Oni koji mozda nisu imali mogucnost da prisustvuju bajkama koje ispisuju Milan, Vlajko, Randja, Kebac, Jana i Jelena, imaju priliku da bar procitaju neke od utisaka sa koncerata koje ispisuju njihovi najverniji fanovi. Oni najbolje znaju da je svaki koncert jedna posebna prica. Oni najbolje znaju da se zvezde i ponori mogu dosegnuti u isto vreme slusajuci uzivo neke drage pesme. Oni najbolje znaju da carolija Nevernih beba traje i danima nakon koncerta, zapravo - ne prestaje nikada.

Uz sve to, nezaboravno je upoznavanje i druzenje forumasa pre, u toku, i nakon koncerta. Neki od nas su bas na ovom sajtu nasli prijatelje za ceo zivot. Neki su se mozda zaljubili, a neki toliko udruzili da im niko nista ne moze. Zato je na svakom koncertu Nevernih beba ljubav iznad svega! Iznad srece, tuge, dobre svirke, sjajnih prica... Da nije tako, ko zna da li bismo imali ovaj nas mali svet iza oblaka.

Zeleli smo da izdvojimo neke od najlepsih utisaka sa koncerata, da ih se zajedno prisetimo i da im ne dopustimo da izblede.

Uzivajte citajuci ih!

Urednistvo sajta www.neverne-bebe.com
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker