Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 18.02.2010. - Beograd - klub Cinema

Odgovori na poruku
Koju pesmu biste voleli da cujete u "CINEMI"?
Saga: 6 11%
Senke: 3 5%
Godine srama: 1 1%
Kao na dlanu: 6 11%
Boja srece: 1 1%
Stranac: 4 7%
Na putu za nju: 6 11%
Luda: 3 5%
Moja dunjo mirisna: 1 1%
Bela kola: 3 5%
Ikona: 3 5%
Kraljica: 2 3%
Jednom kad me ne bude: 7 13%
Dan tvoj: 3 5%
Divlje svinje: 1 1%
Sve nase godine: 3 5%
Ukupno Glasova : 53
Autor Poruka

Bax_gitarista

Beba

Pridružio: 15 Sep 2009

Poruke: 71

Lokacija: Zrenjanin-Srpska Crnja


Poslao: Čet Feb 18, 2010 2:38 pm

Odgovoriti sa citatom

ako dodjem bice dobro ako ne ostaje na vama da vi uzivate Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Sa rukama od bola...dodirni me....i kazi GDE JE LJUBAV.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Feb 18, 2010 8:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Zelim svima lep provod veceras u "CINEMI" Very Happy ... Uzivajte LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Feb 19, 2010 11:50 am

Odgovoriti sa citatom

Izgleda da jos svi spavaju, zato je radni narod na nogama, i jos uvek pod adrenalinom .

Predivno je bilo sinoc!
Ne znam da li cu uspeti da nabrojim sva draga lica koja su pevala sa Bebama onu elektrik varijantu kada sve prsti (na kraju posta cete imati i set listu), uz, naravno, sve tri pesme koje ste izglasali ovde Two thumps up . Koncert je otvoren uz "Jednom kad me ne bude" sa, kasnije, skroz raritetnom "Kao na dlanu" i naravno, "Na putu za nju" - eto, i moja zelja bi ispunjena. Bez svoje ispunjene zelje je ostao jedino Srdjan koji se nije ogrebao za "Sagu" ali smo zato preko veze zavrsili da moze da uziva uz "Hajdemo svi" a bogami i sporu "Da ima nas" Razz . Pretpostavljam da ce se pojesti ziv kada cuje da je nesto iznenadilo apsolutno sve - drugi bis i pesma uz koju su se Bebe povukle sa bine - ono sto Igor i ja totalno bezuspesno pokusavamo da dobijemo: "Cinemom" su ponovo plivale nezne note "Stranca" ! Bila je i "Kraljica", behu i "Divlje svinje"...
Gorela je "Cinema" sinoc, kao nekad, u jednom trenutku od zapaljive atmosfere bas nije moglo da se dise! Neka mi oproste svi cenjeni gosti koji su dosli da uzivaju uz Bebe ali zacin ove veceri, ocekivano, bili su - nasi ljudi. Nasi forumasi, u zivom prvom prstenu ispred bine, prepuni emocija i zestine. Hvala svima! I naravno, hvala Katarini koja je strpljivo sacekala bukvalno svakog prijavljenog forumasa pojedinacno i potrudila se da svi imaju svoje mesto tu, u srcu desavanja...
Ja sam licno mnogo srecna sto sam videla Jovanu - kakvo divno iznenadjenje i kako dobar trenutak da nam dodje ! Svakim svojim gestom i pogledom je pokazivala koliko je sve pozelela i koliko je i dalje srcem uz Bebe. Jov, volimo Te ! Najcvrsci zagrljaj veceri - Tea, konacno ponovo sa nama, nakon mnogo peripetija, problema i obaveza. EON-ci, normalno, Bellina, jos normalnije, Jeca jedna, pa Jeca druga, divno iznenadjenje - Vedran sa svojom prelepom sestrom, i jos mnogo ljudi koji su preko foruma sinoc bili deo ove nase price. Izvinjavam se svima koje nisam spomenula pojedinacno - taj zadatak ostavljam Katarini Very Happy, mnoge zbog zujanja tamo - ovamo nisam uspela ni da vidim i da sa njima popricam... Bio je i Bane Jelic sa svojim gostima iz Svedske, dosao je veliki prijatelj benda basista Dragan Ivanovic, mnogo licnih prijatelja clanova benda i jos mnogo Vama znanih persona, jako bitnih u sferama u kojima se krecu i profesionalno i privatno.
Ja sam bila licno potpuno ispunjena i srecna - gde god sam se okrenula sinoc - prijatelji. Na bini, iza nje, ispred nje, na galeriji, u separeima.

Treslo je skoro dva i po sata, uz dosta nadahnutih momenata, najbolje se to uvek vidi kroz solo deonice - i Kebceve, i Randjine, i naravno, Milanove - znate ono, kad nas Pera mora dobro da pazi na klavijature da ostanu tu gde bi trebalo da budu Wink... J & J su blistale - od izgleda do nezamenljive energije koju su nam donele ponovo.

Ako mogu da stavim zamerku onda bi to bio jako kasan pocetak koncerta ali prosto nije do nas - ljudi u "Cinemu" dolaze tek posle 23 h pa i kasnije... Bez uvrede ikome - to jesu ljudi koji ne zure na poslednji nocni u 2.10, (razumete sta hocu da kazem) ali, necemo biti dzangrizavi Wink. Poenta je samo jedna a ona je - vece koje ce se pamtiti, posebno sa aspekta informacije da kako se bude intenzivirao rad na novom studijskom albumu koncerata nece biti skoro uopste.
Za uspeh novog studijskog albuma i jos mnogo dobrih i nezaboravnih koncerata nazdravljeno je kasno nocas zaslugom nasih divnih domacina iz "Cineme" (videcete to na fotografijama).

Do neke sledece prilike...
A, da... Obecah i set listu, evo je - neverovatna je, recite i sami:

CINEMA - 18. 02. 2010. godine

1 JEDNOM KAD ME NE BUDE
2 U BEZNAĐU
3 POGLEDAJ U SUNCE
4 KO ZNA
5 OKTOBAR FEST
6 1000 GODINA
7 KAO NA DLANU
8 KRALJICA
9 BALKAN
10 GDE SMO
11 TUŽNA PESMA
12 BOJE DUGE
13 KIŠA
14 PINK FLOYD - THE WALL
15 NA PUTU ZA NJU
16 DABOGDA LAŽEM
17 VELIKI JE BOG
18 HAJDEMO SVI
19 LJUBAV
20 GOTOVO
21 DAIRE

22 DVOJE
23 DA IMA NAS

24 STRANAC
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 19, 2010 12:05 pm

Odgovoriti sa citatom

ti rece divlje svinje...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Feb 19, 2010 12:12 pm

Odgovoriti sa citatom

Da, da.
Divlje, nego koje.
Izgleda da sam i ja podivljala . Mora da je to bilo na tonskoj Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes ? (Ko li mi je poslao ovu set listu Evil or Very Mad?)
@Srki, Srki, oko sokolovo! Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 19, 2010 12:37 pm

Odgovoriti sa citatom

aj sto je pocelo posle pola 12 , ali mislim da je svirka mogla malo krace trajati. ali jbg, sledeci put cu milanu da predam red voznje nocnih autobusa pa da covek zna koliko da roka tj koliko da skrati daire . u publici face. iskreno u nekim momentima, osecao sam se zalutalo i da sa bine nije dopirao zvuk rock n rolla, pomislio bih da sam u nekom teskom fensi lokalu...tu i tamo poneka znacajna licnost iz sveta rocka pa mi je bilo lakse. publika...s jedne strane mi sa foruma i ljudi koji su dosli zbog beba a sa druge oni koju tamo redovno dolaze i galame dok jana peva gde smo. navikli smo , standardno, navikla je i jana...milan je propisno isutirao one klavijature tokom solaze, radnja se iziveo samo tako, cak je i vlajko krenuo da plete zajedno sa milanom, kebac je udarao one bubnjeve kao lud...mozda ih je iznervirala ta nepristojna publika, mene bi svakako...jos jedan dokaz, kada je bend malcice nervozan, mi forumasi dobijemo izvanrednu svirku Two thumps up Two thumps up Two thumps up Two thumps up
i onda su krenule daire, prvo randja, pa milan , pa opet randja, pa jelena, pa opet randja, pa jana...indjija 2006, trema, mart 2007, sava centar oktobar 2007, kolos decembar 2007, trema mart 2008, ruma, oktobar 2008, sarajevo, april 2009...i ne mogu viseeee...sada mi jasan marijanin status na msn " i dalje luda " . ja sam od daira poludeo posle neuporedivo manje odgledanih svirki u odnosu na marijanu tako da me ne cudi sto ona javno priznaje da je luda Whistlehy

evo zvanicno od sinoc i ja sam poludeo od daira Whistlehy Whistlehy Whistlehy Whistlehy Whistlehy Whistlehy Whistlehy
Punk Mr. Green LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL



ocu daire DAIREEE, vise ne priznajem svirku bez daira...kupite daire Punk Punk LOL LOL LOL LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Feb 19, 2010 12:44 pm

Odgovoriti sa citatom

1. rekla bih da bend uopste nije bio nervozan - naprotiv, ili sto bi neki rekli "cak stavise" Punk LOL
2. klub je klub, klupska svirka je klupska svirka - ni pozorisna sala, ni neka druga koncertna bina i sto se toga tice mislim da je sve receno Srki Wink
3. luda zbog Daira? Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes
Hvala Ti Boze, konacno dobro postavljena dijagnoza LOL LOL LOL LOL LOL !

dopuna:

Srdjan ::


vise ne priznajem svirku bez daira...kupite daire Punk Punk LOL LOL LOL LOL

Nista lakse !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 19, 2010 12:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Ma klupska svirka...kontam ja ali mogu valjda reci sta mi se ne dopada.


HI,HI,HI,HI,HI,HI...EON ima veceras svirku u Indjiji , i pogodite sta je na repertoaru ????

DAIRE LOL LOL LOL Punk


Jedva cekam da veceras razvalim " negde iz dalekaa cuju se daire "

Guitar Guitar Guitar Whistlehy Whistlehy Whistlehy


ko se uzeleo daira neka dodje Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pet Feb 19, 2010 1:04 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

EON ima veceras svirku u Indjiji , i pogodite sta je na repertoaru ????
DAIRE LOL LOL LOL Punk

C, c, c, navalio covek da reklamira svoju svirku i Bog! Jos je jedino nije najavio na temi Crvena zvezda ili Partizan! Punk Punk !

@Srki
, setila sam se koja pesma mi je sinoc nedostajala ! A mozda je i bila... Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes ?
http://www.youtube.com/watch?v=k5pyq228zCY

Forumasi, gde ste? Whistlehy
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 19, 2010 1:13 pm

Odgovoriti sa citatom

ha,ha,ha, ha,ha,ha....kako gde su, pa oporavljaju se od daira pobogu...5 puta za redom, slusanje daira , verzija sa best of albuma , pa onda dolazak na forum
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 19, 2010 1:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Forumasi, gde ste? Whistlehy


Tu smo, tu smo..Bar neki.. Two thumps up

Za sad samo par reci da napisem, pa cu veceras malo opsirnije..
Jos uvek sam u fazi oporavka od sinoc, ali ne od Daira kao neki nego od pesama kao sto su "Kao na dlanu", "Jednom kad me ne bude" a i "Na putu za nju"..
To su tri pesme za koje sam navijala kada smo otvorili ovo glasanje Wink Pogotovo "Na putu za nju" i "Kao na dlanu" koje dugo nisam cula..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Feb 19, 2010 3:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Forumasi, gde ste? Whistlehy


Evo i ja da se javim konačno. Bila je zaista fenomenalna svirka, mada ja baš nešto nisam bila u elementu, preterana zagušljivost koja me je i primorala da napustim koncert pre završetka i umor koji je sledio posle mog puta ali mi je srce ipak bilo puno što sam stigla na koncert i bila uz bebe i ljude sa foruma. Neke nisam stigla i imala priliku da upoznam ali se nadam da ću još imati tu mogućnost u budućnosti.

Bebe, šta reći, zaista su bili raspoloženi za svirku. Ovaj put moram Kebcu najveću pažnju posvetiti, pošto sam njemu u nekim momentima bila i najbliža. Njegove palice su tapkale po onim bubnjevim brzinom svetlosti, prosto se nije moglo propratiti koliko je to udaraca ovaj fenomenalni bubnjar napravio u deliću sekunde koliko mu je tehnika usavršena. A kada se to uklopi sa Ranđinom gitarom, njegovim brzim prstićima koji samo šaraju po poljima njegovog instrumanta, Vlajkovim basom, koji uvek da akcenat kada je najpotrebnije, uočljiv je u svakom trenutku, Milanovim klavijaturama, sa snagom koja vapi iz njih, pa kada još dva snažna a ujedno nežna i anđeoska glasa priskoče u pomoć, onda se dobija fenomenalna muzika, ona koja gori u venama i koja podrhtava otkucaje srca. Vrlo snažno i žestoko veče beba sinoć. Pohvale stajlingu devojaka, kao i obično vrlo prijatno me uvek iznenade. Two thumps up Two thumps up

Fenomenalan početak sa "Jednom kada me ne bude", preko predivne "Kao na dlanu" koja me je skroz oduševila sa Milanovom najavom, koja je bila posvećena upravo nama, forumašima, a i ispunila mi se želja da čujem "Na putu za nju". Navikli smo u poslednje vreme da "Gde smo" slišamo uz pratnu nečije priče u pozadini ali Janin glas ipak uspeva da nadjača tu jačinu pesme, emociju i žar. "Kiša", i "ljubav" u svom najjačem, rokerskom izdanju i naravno đuskanje kako publike tako i devojaka na bini, bez njih ne bi ni bilo tako živahno. Zaista sjajna atmosfera sinoć u Cinemi... Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bax_gitarista

Beba

Pridružio: 15 Sep 2009

Poruke: 71

Lokacija: Zrenjanin-Srpska Crnja


Poslao: Pet Feb 19, 2010 11:21 pm

Odgovoriti sa citatom

ajojjjj da znate samo kako sam ja prosao....
u 20h sam krenuo vozom a stigao oko 1 i nesto....ono je strasno...ako nekad trebate da idete vozom nemojte slucajno ni da pomisljate na tako nesto.....kad sam stigao u BG trebalo mi je pola sata da nadjem pozeljnu destinaciju...mislio sam vec da je gotov koncert....ali nije bio Very Happy...skoro 5 sati sam putovao...dobro je sto sam dosao na vreme baram da oslusam par pesama.....posle se malo ispricali i to je to....u svakom slucaju isplatilo mi se sto sam dolazio Smile)) i svidelo mi se to malo vremena sto sam proveo....uzdavlje ljudi....sad sam malo preterao al nadam se da nisam puno xD poz
_________________
Sa rukama od bola...dodirni me....i kazi GDE JE LJUBAV.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Feb 20, 2010 1:31 am

Odgovoriti sa citatom

Hilary ::

Hvala svima! I naravno, hvala Katarini koja je strpljivo sacekala bukvalno svakog prijavljenog forumasa pojedinacno i potrudila se da svi imaju svoje mesto tu, u srcu desavanja...


Naravno, nikada mi nije predstavljalo problem da pomognem oko cega god mogu..To je bar mali doprinos tome da celo vece protekne kako treba, i da svi uzivaju

Hilary ::

Izvinjavam se svima koje nisam spomenula pojedinacno - taj zadatak ostavljam Katarini Very Happy,


A ja cu iskoristiti priliku samo da dopunim listu ljudi koji su sinoc prisustvovali..Dosao je i Maxi iz Nisa (koji je vec u 4:30 imao autobus za nazad), pa zatim i Boka sa svojim mladjim bratom (verujem da je bio jedan od najmladjih fanova na koncertu Very Happy )..Meni je bilo veliko iznenadjenje (naravno pozitivno) kada sam videla Jovanu Very Happy jako mi je drago sto je uspela da dodje, jer je jucerasnji koncert stvarno vredelo cuti..
Zatim i jedan mali deo ekipe iz Lazarevca Smile A i @bax-gitarista koji se i sam javio, iako je zakasnio na pocetak koncerta, ipak je iskoristio i to malo da uziva u njihovom koncertu.
Valjda sam sve uspela da pobrojim..
Sve u svemu, izuzetno lepo vece, ispunjeno divnim ljudima, divnim druzenjem..


Kao sto rece Marijana

Hilary ::


Do neke sledece prilike...


A evo i mali doprinos slika od mene..
http://picasaweb.google.com/kacanik08/1802Cinema#

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bax_gitarista

Beba

Pridružio: 15 Sep 2009

Poruke: 71

Lokacija: Zrenjanin-Srpska Crnja


Poslao: Sub Feb 20, 2010 2:46 am

Odgovoriti sa citatom

pa bila je i Jelena Jankovic....vidi se na ovim slikama u prvom redu je Very Happy
_________________
Sa rukama od bola...dodirni me....i kazi GDE JE LJUBAV.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Pon Feb 22, 2010 12:38 am

Odgovoriti sa citatom

Bax_gitarista ::

ajojjjj da znate samo kako sam ja prosao....
u 20h sam krenuo vozom a stigao oko 1 i nesto....ono je strasno...ako nekad trebate da idete vozom nemojte slucajno ni da pomisljate na tako nesto.....kad sam stigao u BG trebalo mi je pola sata da nadjem pozeljnu destinaciju...mislio sam vec da je gotov koncert....ali nije bio Very Happy...skoro 5 sati sam putovao...dobro je sto sam dosao na vreme baram da oslusam par pesama.....posle se malo ispricali i to je to....u svakom slucaju isplatilo mi se sto sam dolazio Smile)) i svidelo mi se to malo vremena sto sam proveo....uzdavlje ljudi....sad sam malo preterao al nadam se da nisam puno xD poz



Čovjek putovao toliko sati,čuo par pjesama i happy.
Pa,svaka čast Bax,stvarno!!! Two thumps up
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Bax_gitarista

Beba

Pridružio: 15 Sep 2009

Poruke: 71

Lokacija: Zrenjanin-Srpska Crnja


Poslao: Pon Feb 22, 2010 11:40 am

Odgovoriti sa citatom

tnx Brankice Wink da nisam dosao na koncert i cuo baram jednu pesmu onda bi mi ceo dan bio uzaludan...i sve tako bzv skroz....Zato hvala BOgu sto sam dosao na vreme Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Sa rukama od bola...dodirni me....i kazi GDE JE LJUBAV.....Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 3 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker