Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 10.06.2010. - Bor - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jun 03, 2010 12:47 am

Odgovoriti sa citatom

Kao sto mozete da vidite u naslovu, Neverne bebe ce u cetvrtak 10.06.2010.godine posle dve godine ponovo nastupiti na gradskom Trgu u Boru - mestu koje svi pamtimo po jednom od najboljih koncerata u dugoj istoriji benda. Ocekujemo Vas u velikom broju a bend je maksimalno raspolozen i spreman da ponovo obraduje svoje mnogobrojne fanove i sve ostale koji ce se tada naci na koncertu. I sama set lista obilovace mnogim iznenadjenjima...

Pocetak je najverovatnije izmedju 20 i 21h.

Vase komentare, impresije, ocekivanja, utiske i sl. pisite na ovoj temi Very Happy .
Vidimo se...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Walter030

Nova Beba

Pridružio: 28 Mar 2009

Poruke: 5

Lokacija: Bor


Poslao: Čet Jun 03, 2010 1:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Veoma se radujem najavljenom koncertu. Bebe su uvek rado vidjen gost u Boru.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

mala Maja

Nova Beba

Pridružio: 02 Mar 2010

Poruke: 8


Poslao: Sub Jun 05, 2010 9:24 pm

Odgovoriti sa citatom

I ja se radujem i jedva cekam! Whistlehy Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
♥❤♥ 12.04.2008.♥❤♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Uto Jun 08, 2010 9:59 am

Odgovoriti sa citatom

Svi koji se secaju proslogodisnjeg borskog koncerta znaju da mogu da ocekuju fantasticnu zabavu Punk Guitar Punk .
Pozivamo sve fanove da dodju u sto vecem broju i prenesu nam posle svoje impresije ovde !
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

mala Maja

Nova Beba

Pridružio: 02 Mar 2010

Poruke: 8


Poslao: Pet Jun 11, 2010 3:57 pm

Odgovoriti sa citatom

Extra je bilo,samo... KRATKO!!!
Very Happy

Dodjite nam opet!
_________________
♥❤♥ 12.04.2008.♥❤♥

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Walter030

Nova Beba

Pridružio: 28 Mar 2009

Poruke: 5

Lokacija: Bor


Poslao: Pet Jun 11, 2010 7:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Kao i uvek, sa Bebama je bilo fantasticno. Uskoro fotografije i intervju sa Janom.
_________________
http://bor030.net
http://walter.rs

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Pet Jun 11, 2010 8:33 pm

Odgovoriti sa citatom

mala Maja ::

Extra je bilo,samo... KRATKO!!!
Very Happy

To mi zvuci poznato Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jun 12, 2010 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

Evo i repertoar sa ovog koncerta Smile

1 PRAVDA
2 1000 GODINA
3 SANJAJ
4 POGLEDAJ U SUNCE
5 OKTOBAR FEST
6 KO ZNA
7 BALKAN
8 DIVLJE SVINJE
9 GDE SMO
10 DABOGDA LAŽEM
11 VELIKI JE BOG
12 BOJE DUGE
13 GOTOVO
14 KRALJICA
15 KIŠA
16 HAJDEMO SVI
17 DAIRE

18 TUŽNA PESMA
19 DA IMA NAS

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Čet Jul 22, 2010 8:52 pm

Odgovoriti sa citatom

Jao ljudi kasnim,kasnim ali mogu pohvaliti bebe da su bili sjajni na koncertu u Boru,i mnogo mi se dopalo shto su svirali sanjaj i pravdu moje dve omiljene songs.Nema shta Bebe su bebe.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Pet Jul 23, 2010 1:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Hej ljudi.Evo ako nije problem da malo dopunim,nesto sa ovog koncerta jer malo je reci da su bili sjajni.Pa krecem:Bio je to predivan suncani dan 10 jun.I to je bio moj zadnji dan skole.Prva odgovarala za zakljucnu ocenu kako bi me pustili ranije,i pravo iz skole na tonsku probu Nevernih beba.Setala sam po trgu,uzivajuci uz predivan glas nase Jane.Posle nekoliko pesama Jana je sisla sa bine da se malo odmori.Moja sestra i ja otisle smo da se slikamo sa njom,naravno i jesmo,ali Jana,ono strava odmah je pocela da prica sa nama iako nas vidi,drugi put u zivotu.Iz kafica"Pelivan"izasli su i Milan i Jeca.I lagano krenuli ka bini da svi zajedno odrze tonsku probu.Nakon nekih 15-ak minuta otisli su da se pripreme za neverovatan"SHOW".U 20 casova poceo je koncert sa pesmom Pravda,naravno vecina publike nije znala tu pesmu ali ja sam pevala sve vreme.Zatim,zapravo posle pesme hiljadu godina sledi i pesma Sanjaj.Neverovatna energija.Jana je otpevala sjajno.Culi su se jaki udarci Kebcevih bubnjeva i naravno Randjina gitara.Stalak od mikrofona leteo,i setao se na sve strane,jadnicak,ubi ga Jana.Zatim,Pogledaj u sunce,Oktobarfest itd.Kako koja pesma ide,tako je energija i snaga sve jaca.Bilo je dosta saljivih trenutaka recimo:Konge,haha,to je bilo super dok je nas umetnik Milan Djurdjevic"Lupao"konge Jana se kao i obicno izmotavala.Vrckala,pravila saljive grimase i pricala sa publikom.Sto ce se videti na snimku.Ali pored svega bilo je i suza,u pesmi Gde smo.Onda Randjino maestralno sviranje pesme Daire.Milan je prisao Randji i,naravno onaj deo kad Randja malo svira,pa publika aplaudira.To se vidja na svakom koncertu Randjin andjeoski osmeh i njegova emocija dala je toj pesmi puni sjaj.Onda dolazi i Jeca i Zajdi zajdi.Reflektori i sva svetla se gase.Jeca peva,a publika kao i uvek u suzama.Pa,uf,sledi predstavljanje celog benda.Savrseno.Nakon nekoliko pesama,dolazi ono glavno:"Poziv na bis".Iskrene emocije nasih Beba i ljubav vladala je i u Tuznoj pesmi.I poslednja pesma Da ima nas.Sa Milanovim,ocito poznatim zavrsnim recima:"Hvala vam puno,vole vas Neverne Bebe".Nadam se da sam ovim barem malo docarala atmosferu na koncertu u Boru.Jest da nisam kao Vlajko kada pise dnevnik,ali sta je tu je.Sve u svemu,kao i svaki drugi koncert.Predivno

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker