Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Pitanja » N.Bebe - ludost ili ljubav ILI ljubav do ludila ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Pet Jul 23, 2010 12:55 am

Odgovoriti sa citatom

Evo napisah ovu temu,jer me zanima šta to naše Bebe ubacuju u naša tela?Neku pozitivnu energiju,ljubav pre svega.Ja jednostavno nemam pojma šta se dešava samnom?Jednostavno ali ozbiljno ja na svaki njihov koncert,mislim na datum koncerta na koji nisam u mogućnosti da dođem čujem Bogu iza nogu kako bi se reklo Jecin i Janin glas i jak udarac Kebčevih bubnjeva.Pa me zanima da li sam ja luda pa čujem to,ako još neko tako nešto slično oseća ili čuje može napisati svoj doživljaj ovde.Znam da je tema malo glupa,ali šta ću,meni nema spasa.Pa dragi moji izvolite.Učlanite se u klub ovisnika i ludaka.I ne uzimajte to za ozbiljno,mislim nema ljutnje,ok?E Bebe šta radite'

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Pet Jul 23, 2010 7:40 pm

Odgovoriti sa citatom

Vidi krikice, tema je lepa i ni malo nije glupa.Mozda joj samo nije mesto ovde, vec negde u caskanjima npr, ali to cemo ostaviti administratoru! Svako od nas ima strasti prema odredjenim stvarima. E sad, nisu nam iste strasti, a i nismo svi spremni da ih pokazemo sa istom kolicinom emocija. Za mene je muzika Beba izvor pozitivne energije, svaki njihov koncert napuni moje baterije. Svaka pesma izmami osmeh ma kako da sam raspolozen u tom momentu. Tako da nisi sama, ima nas jos
_________________
"...na putu do sna, moja dunjo mirisna..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Pet Jul 23, 2010 7:47 pm

Odgovoriti sa citatom

E pa onda super.Nego ideš li ti u crnu goru sada.Pošto bih baš volela da te vidim.I da znaš prošla me je depresija,idem na bilo koji koncert.Hvala ti što si mi onom pričom otvorio oči.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoB

Starija Beba

Pridružio: 23 Nov 2009

Poruke: 203

Lokacija: Čačak


Poslao: Pet Jul 23, 2010 8:00 pm

Odgovoriti sa citatom

U Crnu Goru ne. Inace sutra putujem mnogo dalje nego sto je Crna Gora. Ko zna, mozda se upoznamo jednog dana na nekom koncertu Beba. Two thumps up Svet je mali
_________________
"...na putu do sna, moja dunjo mirisna..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Pet Jul 23, 2010 8:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Ok,pa srećan put. Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Sep 05, 2010 5:47 pm

Odgovoriti sa citatom

krikica ::

Učlanite se u klub ovisnika i ludaka.


Two thumps up ovo si Krikice dobro rekla, i ja se nekada u potpunosti tako osećam a i ne marim zbog toga, čak šta više ponosna sam na to jer sam ovisnik nečega, tj. od nekoga ko mnogo vredi, mnogo daje i mnogo ceni ono što ga čini sretnim, pozitivnim i ispunjenim a to je naravno muzika. Svi mi muziku na raznovrstan način doživljavamo, emocije su nam raznolike ali mnogi od nas tu strast, pozitivnu vibraciju i energiju jednako oseća. Slušaš pesmu ujedno bi i plakao a i smeješ se, prolaze likovi (članovi benda) iz jednog segmenta u drugi kroz raznolike tonalitete, ne možeš pobeći od te žestine, grča u stomaku a prosto se fenomenalno osećaš. E, to je ljubav, kada voliš raznolike trenutke koje ti neko pruža, ceniš svaki njihov učinjen korak, i sa punim srcem i radošću odlaziš na koncerte na koji si već po ko zna koliko puta prisustvovao i opet čekaš sa oduševljenjem naredni, koji će, misliš biti isti jer pesme se ponavljaju, ali ne, one nikada nisu iste, jer sa jednim raspoloženjem odlaziš na njih a vraćaš se u potpunosti preokrenut.
Meni se dešavalo da isplaniram otići na svirku, onda nešto usput iskrsne, pa noćne more me uhvate, sanjam bend, sanjem pesme, ne mogu zaspati, ne mogu razmišljati, jednostavno te uhvati neka tuga, pa se tužna pesma neprestalno ponavlja... ili kada pomislim samo propustiti neki koncert, pojavi se Jana u snu i jakim vriskom me dozove pesmom, Jeca zestinom peva eksplodiraću... bubnjevi zatresu svaku moji žilu a Milan svojom tačkom lupka po dirkama klavijature. Nema onda tu mirnoće nego put pod noge i na svirku... Smile

Ima tu i ludosti i ljubavi, kao i ljubavi do ludila samo se to pravim ljudima treba otkriti da ne bismo patili od okoline koja nas ne razume, a pravo mesto za otkrivanje naših osećanja je upravo ovde jer tu nema glupih tema vezano za muziku i emocije prema bebama, jedino možda nepoznato za nas su ne otkrivena osećanja koja do sada nismo na adekvatan dačin definisali, protumačili i razmišljali o njima.

Dakle Krikice, i ja se nalazim u tvom klubu ovisnika i ludila. Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

krikica

Beba

Pridružio: 19 Dec 2009

Poruke: 97

Lokacija: bor


Poslao: Ned Sep 05, 2010 6:13 pm

Odgovoriti sa citatom

E super bellina Two thumps up .Hvala ti

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker