Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 18.12.2010. - Novi Sad - klub Penthouse

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Pon Dec 20, 2010 6:35 pm

Odgovoriti sa citatom

I meni je najveci utisak bila "Uzmi boje" Smile Divno je bilo cuti Vas opet !!!
Bellina,ne da se nisam nadala, nego vece iznenadjenje do tada nisam dozivela.. Embarassed Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy I moram da se zahvalim Srdjanu na krajnje neumesnom nacinu podrske Rolling Eyes Twisted Evil Laughing
Jako mi je drago sto sam opet sve videla - i forumase i Bebe - posle godinu i po dana
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Faraon

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 18 Avg 2006

Poruke: 2044

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 20, 2010 7:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Evo i mene ponovo, utisci su se malo slegli pa mogu da napisem koju rec vise Smile. Kao sto sam vec napisao, svirka je bila bas dobra, pogotovo mi se svideo repertoar pesama, koji je bio bas bas dobar, najvece iznenadjenje i kao sto je rekla Nina pravo osvezenje je bila pesma "Uzmi boje", koja bas bas dobro zvuci uzivo, a pogotovo "obradjen" zadnji deo pesme koji mocno zvuci.
_________________
Nista me ne pokrece kao muzika i *****

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pon Dec 20, 2010 7:46 pm

Odgovoriti sa citatom

Komentari kako je bilo su ja mislim i suvisni Smile)
"Uzmi boje" je jako dobro prosla i jako mi je drago zbog toga... "Kraljica" me je oborila kao i uvek ...
Repertoar je bio sjajan Smile
_________________
Kupicu bela kola – tako mi imena
I vodicu te u svoj svet . . .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

NINA NS

Nova Beba

Pridružio: 12 Dec 2010

Poruke: 7


Poslao: Pon Dec 20, 2010 9:36 pm

Odgovoriti sa citatom

evo i ja da se javim i da se izvinim sto nisam dosla ali zaista sam bila veoma sprecena....visa sila.... i jako mi je zao sto sam propustila svirku...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

neverna_beba

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 03 Mar 2007

Poruke: 1660

Lokacija: NS


Poslao: Uto Dec 21, 2010 2:13 am

Odgovoriti sa citatom

Divno veče....
Još jedna čarolija u nizu...
Bebe su obojile to veče nejlepšim bojama!
Svirka je počela sa pesmom "Iza oblaka"... za mene pravo osveženje... Pesma je zaista zaslužila da otvori svirku, bila je to dostojna zamena za "Lica"! Na bini je bio haos Bend je bio super raspoložen i uspeo je da ostavi bez reči i onu masu koja je tu slučajno zalutala, jer ipak je to veče bilo otvaranje novog kluba u našem gradu . Za prostor zaista sve pohvale, ali Trema & Bebe za sada su nepobedivi tandem!
Pesma "Uzmi boje" je obeležila veče! Bilo je divno čuti je 2x live. I da, sad mogu da kažem da je u rangu sa "Da ima nas", biće tu mrtva trka! Šalu na stranu, svaka pesma i nota nađu svoj put pa tako i ova i sve ostale nove pesme koje nestrpljivo očekujem da čujem...
Hvala NB i svim divnim ljudima koji su svojim prisustvom ulepšali to zimsko veče u NS-u!
Do nekih novih susreta, uživajte uz note i stihove Naših Beba i bojite svoj svet najlepšim bojama, bojama sreće... duge...
_________________
"Mi gorimo u plamenu - ljubavi..."

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Sre Dec 22, 2010 1:03 am

Odgovoriti sa citatom

..Узми боје, и није важно дал' су моје или твоје...

Фантастичан наставак ове прелепе бајке у заједничкој интерпретацији Неверних Беба и фанова. И као резултат свега тога на крају, пуно осмеха на нашим лицима. Што се није могло рећи за моју породицу јер сам дошао у пола пет ујутру. Smile

Овај концерт је имао одличну увертиру, у госте ми је дошао члан Срђан. Саборци смо доста дуго и једни смо од ретких који су већ иха хај времена у овој прелепој бајци. Имали смо прилике да се испричамо и изоговарамо пола форума. Smile све и да смо хтели, нисмо имали времена јер смо стално ишли на босанске специјалитете широм Новог Сада.

Фалила је у суботу Маријана, главни организатор, али кад зашкрипи, ту је Катрин, тако да су неке чланице завршиле на бини са Бебама. Неке су имале невероватну прилику да покажу свој музички таленат, међутим, трема и заљубљеност су учинили своје. Smile

Кафић прелеп, једина замерка, нема менте за мохито, али је то заиста последња ставка те ноћи. Слично као и у Инђији тамо неке, и овде је концерт кренуо мало касније него што иначе почиње, таман да се оформи коп или ти позитиван круг фанова поменутог бенда. На једном месту такве фаце попут Стресне ми сестре Ине и њене сестре, Баскет брат кога сам видео после сто година, Белина, Соња и јача половина, Срђан... Почиње са 'Иза облака', чаролија као некада као једна кратка ретроспектива онога што смо можда заборавили. Градиво се мора знати. Smile Песме се нижу, солаже такође, сличан репортоар а ми увек задовољни. Касније ћу вам открит' тајнузашто је то тако. За мене, утисак вечери Зајди Зајди, нисам је чуо сто година, у мени прорадила она јужњачка крв. Оно што нисам коментарисао јесте нова песма, за коју сматрам да је прелепа и пуна емоција. Полако нас уводи у неку другу бајку која ће се десити следеће године. За сам крај, поздравио сам се свима и кренуо даље јер данас сам ту а сутра ко зна где. Smile

Опет се вратио онај стари прелепи осећај, црвени тепих који се простре у мени када чујем уводне ноте концерта. И дефинитивно сам убеђен да су они музичари који уживају радећи свој посао, јер што је рекао један јако паметан човек: Људи не памте шта су чули и видели, већ шта су осећали. А осетили су једну позитивну вибрацију са бине која је уз прелепе ноте дошла до сваког нашег срца. Поново се пробудила, и остала до неке нове бајке и неке нове приче. За сам крај могу да кажем да ми је била част бити међу вама у суботу, јер смо ми једна необична 'банда' и никада се немојте трудити бити обични људи.

До следеће свирке, Дилан вам салутира. Smile
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Dec 22, 2010 1:32 am

Odgovoriti sa citatom

Ovom svirkom se po mom misljenju i zavrsila prica albuma iza oblaka, prica koja je obuhvatila stvaranje ovog sajta, promociju vec pomenutog albuma, poznanstva i prijateljstva koja su se sklopila zahvaljujuci ovom forumu, gomile odgledanih koncerata, putovanja, druzenja...iskreno mislim da smo svi zasluzili da se to dogodi u tremi jer je to mesto za ove 4 godine koliko je trajala prica albuma bilo najstandardnije mesto na kom se u velikom broju okupljali...ali boze moj, ostace ta trema mozda za neku narednu pricu, narednog albuma...a mozda i neko drugo mesto...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Dec 22, 2010 1:38 am

Odgovoriti sa citatom

Dylan Dog ::


До следеће свирке, Дилан вам салутира. Smile

Ti si falio, covece.
Ovde.
Sreca, pa Te ipak ima uvek kada treba.
A treba.


_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 4 od 4
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker