Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Obrade i (ili) autorski rad !

Odgovori na poruku
Autor Poruka

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Jan 04, 2011 11:58 am

Odgovoriti sa citatom

Slusajuci Neverne Bebe sada za docek 2011.god. dosao sam do jednog jasnog zakljucka, "kristalizacije" misli Smile

Naime, svaki njihov koncert unazad u proteklih 5-6 godina (koliko ih pratim) svakog clana benda dozivljavao sam (i jos uvek dozivljavam) kao prosvetljeno bice i sada shvatam da je razlog tome sto sam slusao njihove autorske pesme - iznosili su svoju dusu nama publici. I sam se bavim muzikom i poznajem bend, ali i pored toga sam ih posmatrao i slusao kao mali decak, sa takvim odusevnjenjem.

A sada za docek, slusajuci ih kako sviraju obrade i kako zabavljaju publiku, sva ta gore pomenuta magija mi je nestala, jednostavno cilj je bio zabavljanje publike, a tom slucaju misljenja sam da publika gotovo i da ne zna ko je svirao i kada ih pitas ko je svirao moze se desiti da ti kazu: "nemam pojma, al sam se super proveo". Mislim da su Neverne bebe takvu fazu muziciranja prevazisli - kao dete mlecne zube.

Bojan Pecar je u jednom svom interwieu-u rekao da ne treba da umetnici budu pijacno otkriveni i dostupni publici. Ja zelim da mistifikujem umetnike kao publika, da mi se ne otkriju skroz, da ih ne vidim cesto... Smile

Ukoliko je neko sposoban da bude kreativan, onda taj ima odgovornost prema bogu koji mu je kreativnost poklonio i ako je problem egzistencija, bolje da se negde kopaju kanali pa de se zarade pare, a muzikom da se bavi na kreativan nacin.

Misljenja sam da svi u bendu treabaju biti zahvalni Milanu, jer bi bez njega verovatno svirali u nekom tezgaroskom bendu, a ovako ce svi uci u muzicke enciklolopedije Balkana kao clanovi Nevernih Beba - bedna koji je ostavio svoj trag i jos uvek ostavlja, ispisujuci stranice pop rok kulture svojim pesmama.

Verujem da se moze predpostaviti da jedva cekam da zavrse svoj novi CD, da cujem njihove nove pesme - jedinstvene kao otisak prsta!

Nadam se da ovo sto sam napisao nije izazvalo negativne emocije, a priznajem da sam bio strog u izlaganju i potpuno iskren.

U svakom slucaju bilo mi je drago sto sam video bend, sto me nisu zaboravili i voleo bih da mi postani vise od poznanika pa da se prirodnije, toplije i opustenije druzim sa njima!

Veliki pozdrav!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jan 04, 2011 4:49 pm

Odgovoriti sa citatom

dadodolmagic ::


slusajuci ih kako sviraju obrade i kako zabavljaju publiku, sva ta gore pomenuta magija mi je nestala, jednostavno cilj je bio zabavljanje publike.


Dado, istina jeste da muzika Nevernih Beba ima pravu magiju i da prava dimenzija i emocije izlaze upravo kada se sviraju njihove autorske pesme ali svaka otpevana i odsvirana nota koji je bilo koji član odsirao tj. otpevao dobija novu harmoniju i pesme postaju nešto posebno. Svi mi volimo da pevamo ili da inprovizujemo već nešto postojeće, samo se ne čujemo i ne dajemo neki značaj našem izvođenju već uživamo u njima u onakvom obliku koji nam prija. Pesmu poput Layla koju je Jana otpevala te noći, ne može da se poredi sa originalom, ona fenomenalno zvuči čak mi više prija od Erikove akustike a o Jecinom glasu koji je pesmu Sway prikazala kao nešto ne svakidaše, prosto ti nestane daha... Very Happy Naravo o majstorijama na klavijaturama, basu, gitari i bubnjevima ne može se bilo šta prigovoriti jer su prosto svi bilo super raspoloženi. Two thumps up

Stoga, moja konstatacija bi bila sledeća.... sviralo se radi uživanja, opuštanja i radi zabave tj. razonode a ne zbog moranja i zabavljanja nekoga posebnog, oni su tu zato što vole da sviraju a mi smo tu jer ih volimo slušati... Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Jan 04, 2011 5:06 pm

Odgovoriti sa citatom

Slazem se Belina.

Kao sto su treneri u bilo kojem sportu najstroziji i najkriticniji prema najtelentovanijim ucenicima (jer od njih se nesto moze napraviti) tako sam ja iz razloga sto bebe izuzetno cenim i volim, dao sebi za pravo da napisem ovakvu kritiku.

Hvala im sto postoje i sto ne odustaju! Oni su su svetionik za mlade RNR muzicare!

I verujem da ponekad negativna kritika zna biti korisnija za kritikovanog nego pozitivna - iako ne prija.

Mislim, znaju oni sve, imaju neverovatno iskustvo...i znaju sta rade.

Ljubim Vas sve!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Jan 04, 2011 5:27 pm

Odgovoriti sa citatom

dadodolmagic ::


Oni su su svetionik za mlade RNR muzicare!

I verujem da ponekad negativna kritika zna biti korisnija za kritikovanog nego pozitivna - iako ne prija.



Two thumps up Two thumps up Slažem se....
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Jan 05, 2011 2:03 pm

Odgovoriti sa citatom

Strasno volim kada clanovi koji su i prijatelji benda na ovaj nacin otvore dusu i posebno mi je drago sto mogu da podelim misli sa Dadom koji je izuzetna osoba u svakom smislu! Druze, nadam se da ce ova razmena misli biti kreativna a da nece biti shvacena kao polemika Smile. Prosto, i ja osecam potrebu da napisem koju na ova Tvoja zapazanja.

dadodolmagic ::


A sada za docek, slusajuci ih kako sviraju obrade i kako zabavljaju publiku, sva ta gore pomenuta magija mi je nestala, jednostavno cilj je bio zabavljanje publike, a tom slucaju misljenja sam da publika gotovo i da ne zna ko je svirao i kada ih pitas ko je svirao moze se desiti da ti kazu: "nemam pojma, al sam se super proveo". Mislim da su Neverne bebe takvu fazu muziciranja prevazisli - kao dete mlecne zube.

Autorski rad Nevernih beba je prica za sebe i Ti si tu rekao sasvim dovoljno.
Secas li se koje je bilo drugo ime za Neverne bebe dok nisi bio u prilici kao ni sira javnost da se upoznas sa njim? Pa, upravo obrade! U centru Beograda onih zlokobnih devedesetih koje su donele sve sto su donele i bile pocetak moralnog i svakog drugog sunovrata naseg naroda (najveceg dela) moje drustvo i ja groznicavo smo cekali da udjemo u cuveni BUS i nadjemo sebi otklon od budalastina oko nas bar na nekoliko sati. Svirale su bas ove nase Neverne bebe, tada postajale kultne i to bas zahvaljujuci obradama jer to su radili - najbolje na svetu.
Mnogo godina kasnije, mogu da kazem a da stanem iza toga, ne samo ja vec i svi ostali koji uzivaju iz sve snage u ovakvim trenucima koji nisu cesti ali se ipak desavaju (koncerti na kojima se sviraju obrade), Neverne bebe to i dalje rade - najbolje na svetu! Evo, raspolozena sam da mi date preporuku za neki bend koji ce u iznosenju obrada zvucati ovako kao Bebe, skidam kapu, pruzam ruku i rado bih to pogledala i odslusala striktna u nameri da ne budem subjektivna.

"Zabavljanje publike" je sintagma koja je u ovom kontekstu, po meni, problematicna. Da li se publika zabavlja i na koncertima Beba kada se radi autorski program? Logicno. Ovo nije bio autorski koncert vec proslava Nove godine ali ne upucena radovanju sirokih narodnih masa koje padaju u sevdah uz "Crne kose noge bose" dok im se niz bradu cedi praseca mast. Ekipa koja se 'zabavljala' u SOVI to vece imala je u proseku od 35 - 55 godina, presla je kilometre po snegu i ledu bas da bi slusala Bebe, imali smo goste kao sto znas iz Vranja, Smederevske Palanke, Svajcarske i Ceske, sam si dosao iz Topole... U tim katakombama nije bilo zalutalih - svi su bili tu da bi slusali bas to sto su dobili i njihovo odusevljenje je pokazalo da je ideja uspela - mali, intimni docek u rusticnoj atmosferi pravog rockerskog kluba, sa ljudima koji su za 'zabavljanje' bas ovog tipa ostavili sa namerom i odredjenu kolicinu novca. Dakle, zeleli su i dobili bas to a profil ljudi je bio takav da je znao sve pesme od hitova U2 preko nase 'Pogledaj u sunce' do cuvene 'Cigle' koju Bebe i sada sviraju na nivou koga se ne bi postideli ni ozbiljni svetski bendovi. LJudima koji su dosli nije trebalo posebno reci da je ovo mozda jedini docek u centru Beograda bez 'limenih truba koje duvaju', to se jednostavno podrazumevalo.

Obrade u ovom smislu ne treba gledati kao fazu u muziciranju vec kao jos jedan vid komunikacije sa publikom kada autorski rad jednostavno nije dovoljan za priliku koja se dogadja. Takodje, ta cetiri sata nisu 'otezgarena' ako je u tom pravcu isla Tvoja kritika tj.sugestija. Da jesu, sve bi bilo gotovo u tri blokcica po 45 minuta, oko 02.20 kako je i bio dogovor, jednim lakim naklonom, uzeli bismo sa pulta malo cevapa, rolovane piletine, ruske salate i urnebesa i - razlaz. Niko ne bi zamerio! Bio si svedok da nije bilo tako, upravo vise nego suprotno.


dadodolmagic ::

Bojan Pecar je u jednom svom interwieu-u rekao da ne treba da umetnici budu pijacno otkriveni i dostupni publici. Ja zelim da mistifikujem umetnike kao publika, da mi se ne otkriju skroz, da ih ne vidim cesto... Smile

Dobra izjava. Ako se iko trudi da sebe ne devalvira u tom smislu, Milan je jedan od prvih. Beba nema na fensi zutim stranama stampe kao ni na tim 'samo nas slikajte' besmislenim desavanjima, masa intervjua pa i koncerata se odbija upravo iz tih razloga. Kad si video nase pevacice da ih je neko iz petparackih medija slikao dok se presvlace, sminkaju, depiliraju, kupuju u soping centru ili biraju kelerabu za corbicu? Nasa kolona na naslovnoj strani levo u kojoj stoje koncerti je vec mesecima poluprazna jer dok radimo album nemamo potrebu da se penjemo ljudima na glavu kada u ovom trenutku nemamo bitno sta novo da kazemo u kontekstu autorskog rada, do izlaska albuma. Po politickoj liniji takodje ne nastupamo, nikada nismo niti cemo, u ovom periodu radimo skoro iskljucivo humanitarne koncerte i stvari koje nije pristojno odbiti sa aspekta ljudskosti. Ovaj novogodisnji nastup je uradjen prakticno bez reklame, islo je od usta do usta i na preporuku.
Ono u cemu Bebe zaista jesu dostupne a mozda ne bi trebalo je upravo ono sto si i sam doziveo - kod njih u bekstejdz mogu da udju prijatelji, fanovi, drugovi, pa cak i poznanici. Probaj to kod nekog drugog ko je pozicioniran u nasem rangu bar po cuvenju pa nam javi kako si prosao Smile. 'Dostupnost svima' moze ali i ne mora imati veze sa mistikom.

dadodolmagic ::

Ukoliko je neko sposoban da bude kreativan, onda taj ima odgovornost prema bogu koji mu je kreativnost poklonio i ako je problem egzistencija, bolje da se negde kopaju kanali pa de se zarade pare, a muzikom da se bavi na kreativan nacin.

Ti to bar najbolje znas!
A ako govorimo o problemu egzistencije, tu medalja nema dve strane. Nema koncerata - nema hleba za decu. Sve je pitanje dokle covek moze i hoce da ide sa svojom savescu, zar ne, samo sto je to prica koja bi trebalo da je najmanje upucena ovom bendu...
Neverne bebe su za ovu Novu godinu odbile da rade docek u Banjaluci na Trgu iz pijeteta prema ljudima koji su ostali bez krova nad glavom i koji umesto podruma jos uvek imaju bazene, da za to uzmu budzetski novac i sve ok - te stvari tako idu, jasno, i tu nema tajni, procesljaj malo ko je gde od velikih i malih bendova radio u noci doceka a o nacinima necemo, to je jedna druga tema koje ce se otvoriti kad dodje vreme Wink. Odluka je bila svesna uz posledice po egzistenciju koje nosi a koje nisu male. I sam si muzicar i mozes da shvatis koji je to odnos. Toliko o paraleli sa docekom u malom klubu za koji smo mogli da prodamo jos toliko karata puta 10 i o kopanju kanala kao alternativi, dalja rasprava o novcu bi bila pomalo neukusna i bespredmetna kao i o vrstama lopata i asova za kopanje. Neverne bebe nikada nece promeniti svoj alat, u to budi siguran, " Another brick in the wall " je marka koja je vecna posebno kada njome kopas tako dobro da niko ne moze da ti pridje, cak i zatvorenih ociju Smile.

dadodolmagic ::

Misljenja sam da svi u bendu treabaju biti zahvalni Milanu, jer bi bez njega verovatno svirali u nekom tezgaroskom bendu, a ovako ce svi uci u muzicke enciklolopedije Balkana kao clanovi Nevernih Beba - bedna koji je ostavio svoj trag i jos uvek ostavlja, ispisujuci stranice pop rok kulture svojim pesmama.

UH, ovo je, mislim, malo ipak pregrubo ... Sad
Milanova autenticna pojava, lik i delo su takodje nesto cime se ne bih ovde sada bavila jer bi to moglo biti povrsno u kontekstu teme koju si pokrenuo. Sigurno je da bi bez njega recimo Randja mnogo teze bio u prilici da odsvira neke deonice u kojima ga Milan cuje bas onako kako to niko drugi ne bi mogao i iz njega iscedi maksimum pa i preko njega... Da se ipak slozimo u tome da su Neverne bebe skup ponajboljih muzicara na svojim pozicijama sa ovih prostora jer da nije tako ni Milan ne bi radio sa njima, u to budi ubedjen... A moze da bira, o, itekako moze!

dadodolmagic ::

Verujem da se moze predpostaviti da jedva cekam da zavrse svoj novi CD, da cujem njihove nove pesme - jedinstvene kao otisak prsta!.

Nisi jedini - cekamo SVI! Punk

dadodolmagic ::

Nadam se da ovo sto sam napisao nije izazvalo negativne emocije, a priznajem da sam bio strog u izlaganju i potpuno iskren.

Taman posla, pa ovo je forum a ne blog Smile. Nadam se da ce nam se jos neko prikljuciti u diskusiji, Neverne bebe zele da cuju svaki glas sa strane! Samo nesigurni ljudi se boje kreativne razmene misljenja koja se temelji na argumentima.
Drago nam je sto si bio sa nama, kao sto i rekosmo, bio je to docek za nasu dusu!
Punk Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jan 05, 2011 3:48 pm

Odgovoriti sa citatom

Marijana (Hilary) ::



dadodolmagic ::

Misljenja sam da svi u bendu treabaju biti zahvalni Milanu, jer bi bez njega verovatno svirali u nekom tezgaroskom bendu, a ovako ce svi uci u muzicke enciklolopedije Balkana kao clanovi Nevernih Beba - bedna koji je ostavio svoj trag i jos uvek ostavlja, ispisujuci stranice pop rok kulture svojim pesmama.

UH, ovo je, mislim, malo ipak pregrubo ... Sad
Milanova autenticna pojava, lik i delo su takodje nesto cime se ne bih ovde sada bavila jer bi to moglo biti povrsno u kontekstu teme koju si pokrenuo. Sigurno je da bi bez njega recimo Randja mnogo teze bio u prilici da odsvira neke deonice u kojima ga Milan cuje bas onako kako to niko drugi ne bi mogao i iz njega iscedi maksimum pa i preko njega... Da se ipak slozimo u tome da su Neverne bebe skup ponajboljih muzicara na svojim pozicijama sa ovih prostora jer da nije tako ni Milan ne bi radio sa njima, u to budi ubedjen... A moze da bira, o, itekako moze!


Milan jeste najzaslužniji za veličanstvenost beba ali ne bi oni bili ono što jesu da ostali članovi nisi igrali svoju ulogu u kojoj su najbolji. Veličina beba jeste upravo u tome što svako poštuje svoju ulogu, nema te ljubomore ko ima koliku količinu odgovornosti već su svi jedan tim koji fenomenalno funkcioniše na polju muzike, svako svoj imstrument na najbolji način prezentuje, svaki vokal u određenom trenutku dominira i napravljen je neki balas između svih njih tako da se nikada neće desiti da neko nekoga mora nadjačati, što je generalno na našoj muzičkoj sceni jako aktuelno. Sad i upravo zato i postoji ta harmonija kako u njihovoj muzici tako i u samim ljudima.

Autorski rad je uvek nešto posebno, ona je simbol emotivnosti, snage, žudje, radosti, pa čak i patnje a obrada ma koliko bila veličanstvena, aktuelna, snažna, a i popularna, u našim ušima će ili izazvati smeh i radost ili pak naterati misli da nekud odlutaju, ta emotivnost nikada neće biti toliko snažna. Za mene su obrade za uživanje, odmaranje i opuštanje duše dok je autorski rad Nevernih Beba nešto čemu ću se maksimalno prepustiti pa kojim god plovilom budem krenula krstariću onim pravcem koji dirigentska palica bude diktirala...
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Sre Jan 05, 2011 9:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Iako su mi N Bebe pomogle bezbroj puta i iako mi mogu enormno pomoci u buducnosti, ja sam odlucio da budem do kraja iskren (pa mozda i ugrozim svoje probijanje)u nadi da moj tekst nece biti shvacen u negativnom kontekstu.

I svoje najmilije ljude koji me okruzuju imam razloga ponekad kuditi iako ih bezuslovno volim, pa tako smtram da se na ovom sajtu ne moraju uvek u 100% javljati ljudi koji iskljucivo daju pozitivne kritike. Neprirodno je da te svi non stop hvale.

Marijana, zaista jesi u pravu kada si rekla da se mnoge moje konstanacije ne mogu pripisati Bebama, uspela si da mi izneses cinjenice i da me razuveris.

Mozda bi sada pomislila za mene "hrani kera da te ujede" - ali ako bolje procitas moj tekst shvatices da ja ustvari jako volim te ljude i njihovu muziku - sustina je bila: ljudi volim VASU muziku i hocu VASU muziku! To je pohvala, sa uslovno receno samarom koji rasprsava sumnju u sopstvenu kreativnost i daje krila za dalje stvaranje.

Bilo bi gore da kazem da je bolje da sviraju obrade nego svoje pesme, jer im autorski rad nije dobar. A kod njih je autorski rad bolji, jednostavno je 100 puta bolji i ponovo kazem mene jednostavno zanimaju njihove pesme.

Bez foliranja ponizeno konstatujem da sam pogresio kada sam napisao da bi ostatak benda bez Milana bio ko zna gde da ne sviraju sa njim. To je potpuno besmislen i nedobronameran pravac razmiljanja...izvinite, covek sam i gresim...neka vrsta intelektualnog afekta je bila u pitanju!

"Another brick in the wall" to mi je bilo malo bolno cuti za sebe, kao coveka koji egzistencije radi, pripada sistemu. Al to je istina i ne ljutim se! Smile

Kada pogledam okolnosti koje nas okruzuju oni jesu duhovni divovi u borbi za istinu i zdravu pop kulturu.

Jos jednom, nadam se da se ne ljutite!

I na kraju, jos jednu recenicu sa kojom cu jos jasnije preneti sta mislim: Aman bre ljudi jel Vi znate da ja vas uporedjujem sa EKV-om i svrstavam Vas rame uz rame sa njima...i onda u takvom mom dozivljaju Vas, naravno da cu ovako misliti i reci kada svirate obrade!
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Sre Jan 05, 2011 10:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Sta mi ovo trebalo, sad necu zaspati Sad

Ne volem da se raspravljam generalno i ne lici na mene da se upustam u raspravljanja, a ponajmanje da ih nacinjem.

Djavo ne da mira ponekad
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Jan 05, 2011 10:58 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja ponavljam jos jednom - ne razumem zasto ljudi RAZMENU MISLJENJA odmah tretiraju raspravom ili svadjom!? Na sta bi to licilo da svi mislimo isto - ponovih i ja...

Dado, nema razloga da se osecas lose! Rekao si ono sto osecas a nijednom recju nigde nisi implicirao ne volis i ne cenis Bebe, ne shvatam zbog cega se pravdas vezano za to? Jos manje imas razloga da se izvinjavas za bilo sta. Lepo sam rekla - ovo je forum a ne blog! Ako je nekada i bilo gresaka u smislu pravljenja atmosfere kako ovde prolaze jedino pozitivni komentari, vise ih nema, ili su svedene na minimum. Bas kao sto si rekao, svi smo zivi ljudi a ljudski je i gresiti i prastati. KO to ne ume da shvati ili ne moze da prihvati istinu - ne mozemo mu pomoci...
Naravno, neke poluge uredjivacke politike moraju da postoje i da funkcionisu, pa to je tako i od nivoa decjih vrtica a kamoli ozbiljnih sajtova ozbiljnih bendova, to je valjda jasno. Vredjanje, neukusni ili potcenjvacki komentari nece proci, razume se i tu kompromisa nema i nece ih ni biti.
Opet ponavljam, ne treba da se osecas lose.
Moj post je samo moja vizura bas kao sto je i Tvoj - Tvoja. Bacila sam jos malo svetla na neke stvari koje se sa strane ne vide a ljudi su ponekad skloni da ih pausalno ocenjuju.

Ako sviraju obrade - to ne da im nece ubiti kreativnost, nego... videce se i cuce se to veoma uskoro. I opet stojim iza toga, nedvosmisleno!

Idemo dalje!
Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Sre Jan 05, 2011 11:19 pm

Odgovoriti sa citatom

U sustini isto mislimo

Smile
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoJana :)

Beba

Pridružio: 02 Dec 2010

Poruke: 73

Lokacija: Valjevo


Poslao: Čet Jan 06, 2011 12:43 am

Odgovoriti sa citatom

Nakon citanja svega ovoga, smatram da se Dado nije lepo izrazio, ali i da nije nista ruzno hteo da kaze. Naravno, uvek treba i poneka kritika da se uvuce u pohvale, mada ovde nekih jacih, negativnih kritika nije ni bilo. Meni ste svi tako u paketu, Dado, Marijana i Belina, pomogli da shvatim neke stvari oko njih koje su mi stvarale pitanja koja mi se vec duze vreme vrte po glavi. Sada potpuno shvatam njihov rad i nacin i jos vise ih volim i cenim. Pitala sam se zasto su retki u medijima, ali kad se bolje pogleda, to je i bolje. Nece se onda nalaziti na pogresnim stranicama i u pogresnim rubrikama, a samim tim u meni ce rasti veca zelja za njihovim koncertima i pesmama i volecu ih sve vise, jer bas ta njihova intima daje car svemu ovome.

Da, i ja jedva cekam novi album. Smile Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jan 06, 2011 1:33 pm

Odgovoriti sa citatom

dadodolmagic ::



A kod njih je autorski rad bolji, jednostavno je 100 puta bolji i ponovo kazem mene jednostavno zanimaju njihove pesme.

Kada pogledam okolnosti koje nas okruzuju oni jesu duhovni divovi u borbi za istinu i zdravu pop kulturu.



101% se slažem Dado sa tobom.... Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Ned Jun 26, 2011 2:15 am

Odgovoriti sa citatom

dadodolmagic ::



I na kraju, jos jednu recenicu sa kojom cu jos jasnije preneti sta mislim: Aman bre ljudi jel Vi znate da ja vas uporedjujem sa EKV-om i svrstavam Vas rame uz rame sa njima...i onda u takvom mom dozivljaju Vas, naravno da cu ovako misliti i reci kada svirate obrade!


I ja sam misljenja da su Bebe jedini bend sa ovih prostora koji prenosi energiju kao EKV! Two thumps up
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker