Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Razno o NB » Jana Šušteršič - hvala za sve...

Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
Autor Poruka

Ana Frojd

Super Beba

Pridružio: 04 Jul 2007

Poruke: 1990

Lokacija: Zabalj


Poslao: Uto Apr 19, 2011 12:42 am

Odgovoriti sa citatom

Bice malo teze da se naviknem na koncerte bez Jane,ali naravno da joj zelim puno,puno,puno uspeha i bez Beba. Moram i ja da se zahvalim na svim onim nezaboravnim trenucima zbog kojih sam samo jos veci znacaj davala N'Bebama... Postujem njenu odluku i verujem da ce ostvariti sve sto je zamislila. Jedna epizoda se zavrsava, sledeca pocinje - s toga, jedva cekam da cujem Tijanu
Veliki za vas, forumase, nije me dugo bilo ovde, nadam se da me niste zaboravili Rolling Eyes
_________________
Sto vise imamo u sebi, manje zelimo od drugih..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Uto Apr 19, 2011 1:54 am

Odgovoriti sa citatom

Jano, ostavila si veliki trag u našim srcima, bila si pokretač mnogo različitih, kako bi i Milan rekao "stanja", i uvek će tvoj glas biti sa nama u nama i oko nas, jer se dobar glas daleko čuje. Svu sreću ovoga sveta ti želim, uspeha, radosti i naravno ljubavi i da te i dalje ta muzika vodi a mi ćemo te na snimcima i dalje gledati i slušati, diviti se tvojoj snazi, energiji, plakati i smejati se ujedno na svim emocijama koje si nam prenela svojom toplinom. Za nas, fanove, uvek ćeš biti beba koja je vladala masom, koja je pevala za nas i koja je pokrenula svu tu vrelinu u nama, koja je osluškivala i pratila publiku i koja je uvek sa osmehom završavala pesme koje su joj i suze izmamile.

Ti si jedna jedina, jedinstvena, ne može te niko zameniti, a bebe će biti a i ostati bebe, vredne i kvalitetne uz samo malu izmenu u sastavu.

Srećno i znaj da ćemo te uvek voleti!!!!!

_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dzonny

Nova Beba

Pridružio: 10 Jul 2010

Poruke: 19


Poslao: Uto Apr 19, 2011 11:19 am

Odgovoriti sa citatom

Sve najbolje želim Jani u daljem životu i karijeri.
Dobila je stipendiju Berkli univerziteta koliko vidim na njenom sajtu, i ide u Boston da nastavi školovanje. Za svaku pohvalu... Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

UnfaithfulBabyVA

Nova Beba

Pridružio: 19 Apr 2011

Poruke: 2


Poslao: Uto Apr 19, 2011 11:48 am

Odgovoriti sa citatom

Krivo mi je jer je tesko zamisliti bilo koga drugog da peva pored Jelene, mada podrzavam novu pevacicu jer zelim jos da se naslusam N'beba.

Onda, ne znam, mozda cu
da te dam za nekog ko samo lici
cuti, eksplodiracu
za sve te reci izmedju nas...Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Apr 20, 2011 7:16 pm

Odgovoriti sa citatom

MOLIM ??? Nisam u toku, sta se desava ? Sad((((
_________________
Kupicu bela kola – tako mi imena
I vodicu te u svoj svet . . .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Apr 20, 2011 7:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Ne verujem Sad ...
Jako sam tuzna, i bas mi je tesko pala ova vest :'(
Ali Jana ce definitivno ostaviti veliki trag u bebama, i svi cemo je se rado secati. Te njene energije kojom je zracila, njenim prelepim glasom, njenim osmehom, njenom igrom .... Bice mi mnogo tesko da se naviknem na ovo, ali ...
Janooo zelim ti puno uspeha i puno srece, ostani takva kakva si i uzivaj Smile
_________________
Kupicu bela kola – tako mi imena
I vodicu te u svoj svet . . .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

UnfaithfulBabyVA

Nova Beba

Pridružio: 19 Apr 2011

Poruke: 2


Poslao: Sre Apr 20, 2011 8:27 pm

Odgovoriti sa citatom

Malo pozitivnog misljenja!!! Niko nije umro! Ko ne bi prihvatio da studira na "Berklee"..Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Sre Apr 20, 2011 10:15 pm

Odgovoriti sa citatom

Srki,slazem se sa tobom Wink Niko ne moze zameniti Janu,a Tijanu treba da prihvatimo kao sto smo posle Gorice prihvatili Jeciku i Janu Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Sre Apr 20, 2011 11:50 pm

Odgovoriti sa citatom

Jednostavno je tesko sakriti emocije, ne mogu reci da nisam tuzna kada jesam, ali opet ne mogu reci da nisam i srecna,posto i to jesam xD i drago mi je zbog Jane ovo je velika stvar za nju Very Happy Pobrkalo mi se sve, emocije... xD
Bice tesko navici se, ali zivot ide dalje, trebace vremena ...
Neka ideee Smile I neka bude vesela,srecna, nasmejana, pozitivna kao i uvek !!!
Zelim joj da napreduje,da nam bude jos bolja, da ostvari svoje snove...
Uzivaj tamo macko Wink
Iskoristi sve sto ti zivot pruza Very Happy

_________________
Kupicu bela kola – tako mi imena
I vodicu te u svoj svet . . .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Nash Duke

Napredna Beba

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruke: 423

Lokacija: Na putu za nju


Poslao: Pet Apr 22, 2011 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

У причи о новом албуму неочекивана, изненађујућа вест.

Јанин допринос, иако је била најмлађи члан групе, је изванредан. Захваљујући евидентном таленту, квалитету и посебној харизми, постала је, уз Јелену, заштитни знак Н'Беба последњих година.
Зато сам сигуран да ће успети у даљој каријери, и надам се да ће се вратити и донети нешто ново овдашњој музичкој сцени.

neverna_beba ::

KO ZNA možda opet jednog dana kao gost na nekom velikom koncertu se pojavi Ona sa svojom energijom i krene

"jednom kad odem kad isteknu sati...."

...верујем да ће се тај концерт догодити врло брзо.

ВЕЛИКО ХВАЛА И ПОЗДРАВ!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Uto Maj 03, 2011 8:16 pm

Odgovoriti sa citatom

Прва особа коју сам упознао из бенда јесте била управо Јана. Сећам се тог дана, била је Будва, био је базен Рондо и била је киша, јака. Остало је пар будала, једна од њих сам био ја. Носио сам мајицу Blind Guardian-а. После свирке пришла ми је Јана и тако смо се упознали. Касније сам се упознао и са Влајком и осталим члановима бенда у старом граду. Од тада па све до Новог Сада и свирке у Пентхаусу сам уживао у њеном божанственом гласу и врцкастом стасу. Пролазила је емотивно кроз песме и оставила дубок траг свирајући са најбољим бендом у Србији. И зато Јано, хвали ти од срца, хвала ти за све лепе момене које смо поделили заједно. Дилан ти од срца салутира.
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Lucian

Nova Beba

Pridružio: 10 Maj 2011

Poruke: 2


Poslao: Uto Maj 10, 2011 9:41 pm

Odgovoriti sa citatom

Zaista ne mogu da predjem preko toga sto se svi ponasaju kao da se nista nije dogodilo. Pada mi na pamet to da je bilo kakva prica o Bebama mogla da izazove prejake emocije, ali mislim da opet nije u redu da se na oprostajnom koncertu ne pojave clanovi benda ili da se na bilo koji nacin Neverne bebe sa sve Janom oproste od fanova.P.S. Verujem u izbor nove pevacice, jer ipak su to Neverne bebe i zeljno iscekujem septembar.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

BoJana :)

Beba

Pridružio: 02 Dec 2010

Poruke: 73

Lokacija: Valjevo


Poslao: Uto Maj 10, 2011 11:49 pm

Odgovoriti sa citatom

Lucian ::

Zaista ne mogu da predjem preko toga sto se svi ponasaju kao da se nista nije dogodilo. Pada mi na pamet to da je bilo kakva prica o Bebama mogla da izazove prejake emocije, ali mislim da opet nije u redu da se na oprostajnom koncertu ne pojave clanovi benda ili da se na bilo koji nacin Neverne bebe sa sve Janom oproste od fanova.P.S. Verujem u izbor nove pevacice, jer ipak su to Neverne bebe i zeljno iscekujem septembar.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Ni ja ne razumem... Crying or Very sad


I smatram da uopste nije u redu!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 11, 2011 12:05 am

Odgovoriti sa citatom

ja mislim da je clanovima nevernih beba bilo neprijatno da se pojave u drustvu onakvih muzickih magova. samo pretpostavljam i nagadjam...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Maj 11, 2011 12:37 am

Odgovoriti sa citatom

Buduci da su apostrofirani clanovi benda, moja je duznost da odgovorim na odredjena "nerazumevanja" koja su se pojavila, uz svo postovanje lepih emocija koje su na ovoj temi iznesene Jani za srecan put Smile.

Lucian ::


... ali mislim da opet nije u redu da se na oprostajnom koncertu ne pojave clanovi benda ili da se na bilo koji nacin Neverne bebe sa sve Janom oproste od fanova.

"Oprostajni koncert" - kako ga je cenjeni clan foruma nazvao, organizovan je, kako je to zvanicno i medijima predstavljeno u dopisu koji je poslao Janin organizacioni tim, ISKLJUCIVO od strane Jane Sustersic - ne kao ex - pevacice Nevernih beba vec Jane Sustersic, pojedinca, talentovanog stipendiste Berklija koji ce se tom prilikom oprostiti od svojih postovalaca a ne i od dela istorije svog doskorasnjeg benda.

Netacno je da se bend nije oprostio od Jane - ucinili smo to u zvanicnom saopstenju na oficijalnom sajtu, uz zahvalnost i puno postovanje za sve sto smo prosli zajedno. Isto saopstenje su preneli doslovno i svi sto elektronski sto stampani mediji dodelivsi tako zaslugom benda Jani prostor i za medijski oprostaj.
Sto se tice pozdrava na bini - i on se dogodio, muzikom, naravno, (a kako bi drugacije?) u Smederevskoj Palanci, na poslednjem odsviranom zajednickom koncertu postave u prethodnom sastavu, u trenutku kada je vec uveliko bilo izvesno da je Jana na drugom putu koji je sama odabrala.

Lucian ::

P.S. Verujem u izbor nove pevacice, jer ipak su to Neverne bebe i zeljno iscekujem septembar.

Hvala na poverenju Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

storm

Nova Beba

Pridružio: 06 Nov 2007

Poruke: 9


Poslao: Sre Maj 11, 2011 5:25 pm

Odgovoriti sa citatom

Ja sam licno da dobrom putu da se razocaram u toliko pristrasno izvestavanje i apsolutno ocekivanje da fanovi nemaju prava da razmisljaju svojom glavom o aktuelnoj promeni, vec samo i iskljucivo da sa VEEElikim odusevljenjem i salutiranjem prihvataju sve sto im se servira. To ne znaci da se podcenjuje muzika i bend, vec svi mi gajimo simpatije prema pojedinim clanovima benda iako volimo bend kao celinu. To je potpuno prirodno, a ja koji sam bio i ostao veliki Janin postovaoc i postovaoc benda smatram da imam prava da kazem i da se slozim sa pojedinim forumasima da je bend jedva kroz zube procedio zahvalnicu, da nam je svima jasno da srcem iskreno nisu sa Janom i njenom odlukom. Ona je izuzetno talentovan muzicar i kao da im smeta sto njeni kapaciteti prevazilaze okvira benda i zemlje. Zao mi je zbog toga jer mi to lici na tradicionalne srpske manjkavosti.I ni jedan post gospodjice Hilary nece promeniti to misljenje. Predhodna promena benda je izneta na Janinim plecima i to je nesto sto je i sam Milan puno puta rekao. Cast Jeleni, ali profesionalni muzicari imaju dovoljno dobre usi da cuju sta je dobro, a sta mnogo bolje. Tijani zelim svu srecu u bendu, ali kao u mom predhodno obrisanom postu smatram da je izbor bio ishitren i nedovoljno dobar, te je za ocekivti da samim tim i kvalitet bude losiji. Meni je prvom zao zbog toga, ali mi je svakako jasno da su "Neverne bebe" Milan Djurdjevic i da sve dok on ne napusti bend tj. samog sebe, taj bend ce postojati i odlicno svirati!
Veliki pozdrav i nema ljutis!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Maj 11, 2011 6:02 pm

Odgovoriti sa citatom

storm ::

Ja sam licno da dobrom putu da se razocaram u toliko pristrasno izvestavanje i apsolutno ocekivanje da fanovi nemaju prava da razmisljaju svojom glavom o aktuelnoj promeni, vec samo i iskljucivo da sa VEEElikim odusevljenjem i salutiranjem prihvataju sve sto im se servira. To ne znaci da se podcenjuje muzika i bend, vec svi mi gajimo simpatije prema pojedinim clanovima benda iako volimo bend kao celinu. To je potpuno prirodno, a ja koji sam bio i ostao veliki Janin postovaoc i postovaoc benda smatram da imam prava da kazem i da se slozim sa pojedinim forumasima da je bend jedva kroz zube procedio zahvalnicu, da nam je svima jasno da srcem iskreno nisu sa Janom i njenom odlukom. Ona je izuzetno talentovan muzicar i kao da im smeta sto njeni kapaciteti prevazilaze okvira benda i zemlje. Zao mi je zbog toga jer mi to lici na tradicionalne srpske manjkavosti.I ni jedan post gospodjice Hilary nece promeniti to misljenje. Predhodna promena benda je izneta na Janinim plecima i to je nesto sto je i sam Milan puno puta rekao. Cast Jeleni, ali profesionalni muzicari imaju dovoljno dobre usi da cuju sta je dobro, a sta mnogo bolje. Tijani zelim svu srecu u bendu, ali kao u mom predhodno obrisanom postu smatram da je izbor bio ishitren i nedovoljno dobar, te je za ocekivti da samim tim i kvalitet bude losiji. Meni je prvom zao zbog toga, ali mi je svakako jasno da su "Neverne bebe" Milan Djurdjevic i da sve dok on ne napusti bend tj. samog sebe, taj bend ce postojati i odlicno svirati!
Veliki pozdrav i nema ljutis!



a sta ti ocekujes...ma ne, STA VI SVI JANINI FANOVI OCEKUJETE!!! ne razumem, kakvo procedjivanje kroz zube. ne zelim da se javno mesam u ceo ovaj slucaj vezan za janin odlazak iz benda jer ne bih da kvarim dobre odnose sa obe strane ali vise ne mogu da cutim i kao veliki i dugogodisnji fan i prijatelj benda, kao i jedan od pokretaca ovog sajta i foruma osecam obavezu da kazem svoje misljenje. ja hvala bogu nisam ni moderator ni administrator i uvek sam mrzeo i jako burno reagovao na brisanje poruka. sto se mene tice, voleo bih da se ova diskusija nastavi.
ti tvrdis da bend nije sa odusevljenjem prihvatio janinu odluku...pa kako bi ti reagovao da ti usred snimanja novog albuma i pripreme promocije istog, pevacica napusti grupu. pa evo iskreno, ja bih doziveo nervni slom, a i doziveo sam ga pre vise od godinu dana kada je slicnu stvar uradio moj gitarista i to bas pred izdavanje albuma koji na kraju nece ni izaci a taj dogadjaj je svakako tome doprineo. prethodna promena izneta na janinim plecima...pa i nisam najsigurniji u tu tvrdnju, ako se ne varam tuzna pesma je preokrenula celu pricu benda i postala najveci hit grupe u dotadasnjoj karijeri a na narednom albumu da ima nas rusi rekorde...kolko znam, te pesme je otpevala jelena koja je ni kriva ni duzna od dolaska u bend , od strane odredjenih fanova jane , bila gurana u stranu, podcenjivana i nipodastavana sto se i dalje nastavlja cemu svedoci i jedan deo tvog posta a da ne pricam o onim dupeuvlakackim i pateticnim izjavama koje zasipaju face book, u kojima su neki cak javno izneli stav u kome ne bi podneli da nova pevaica otpeva godine srama...zaboravljuci da je ta pesma iznesena mnogo pre jane... mnogo pre jane, izvojevane su velike bitke koje su na svojim plecima izneli milan, vlajko i randja, oni su neverne bebe ako mene pitate.
a sto se tice tijane, ja joj ne zelim samo svu srecu, vec da razvali i bude bolja od svih prethodnih vokala a iskreno sam ubedjen da ce biti.
a ako mene pitate sta mislim o janinoj odluci, ona najbolje zna sta cini, i zelim joj da uspe tamo preko bare. ja da sam imao privilegiju da u svojoj 18 godini zapevam u bebama, zaradim novac i postanem popularan...ne bih se ni u ludilu odricao mesta u takvom bendu ni po koju cenu jer u ovoj zemli postoji hiljade talenata koji sede kuci i ne rade nista jer nemaju gde, tj imaju, na splavovima, tezgama, satorima... a jana je imala privilegiju da bude vokal najboljeg benda u zemlji ali ako njene mogucnosti zaista prevazilaze okvire benda...pa cemu onda toliko razocarenje, pa budite srecni (kao neki pacenici koji su vec godinama jedva cekali da jana napusti bebe), mislim sta ce ona u nevernim bebama ako njen potencijal prevazilazi njihov? kako god bilo , Jana je Jana a ja sam ja...pevac tamo nekog benda koji nesto pokusava ali mu ne ide...
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Sre Maj 11, 2011 8:39 pm

Odgovoriti sa citatom

@ Storm, Tvoje misljenje je Tvoje misljenje. Postujemo. Relevantno je upravo koliko i misljenja preostalih XXX hiljada ljudi koji vole Neverne bebe a misle slicno, priblizno ili potpuno drugacije.

O unutrasnjem kvalitetu Nevernih beba kao i o globalnom funkcionisanju benda odlucuje Milan Djudjevic, a spolja svi mozete biti selektori, to je u opisu i genetskom kodu svih nas normalna stvar. Ili, kako Ti rece, tipicno srpska posla.

Jana vise nije u bendu, tu je sada Tijana i to je relevantna cinjenica. Zahvalili smo joj, i idemo dalje.
Svi koji su ocekivali bilo sta drugacije promasili su i kos i tablu, a bogami i sajt i forum.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Lucian

Nova Beba

Pridružio: 10 Maj 2011

Poruke: 2


Poslao: Sre Maj 11, 2011 8:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Uh... Izgleda da je ovo otislo predaleko. Nema potrebe da bilo koga uporedjujemo,da se pitamo ko je vise uradio za bend,ko je bolje pevao. Jednostavno sve ove godina sa Janom i Jelenom su bile savrsene. Obe su podjednako doprinele da bujica dobre muzike i emocija,dopru do nasih dusa. Verujem da niko iskreno ne bi mogao reci da vise voli jednu,ili drugu-svi volimo Bebe,a Jana je bila ocigledno vazan deo njih,i bas zbog toga njen odlazak nije trebalo da prodje kao -uobicajena promena personala-. To da je Jana otisla zato sto misli da Bebe ne zadovoljavaju njene mogucnosti ... Pa sta reci,svi koji smo je bar jednom videli na sceni sa Bebama znamo ,bez uvrede,da je to cista glupost. Jednostavno,svi imamo neki svoj put,i sasvim je normalno da se takve stvari desavaju . Nadam se da je i Milan to razumeo,i da je Jana i dalje deo njegove porodice,jer,sigurno je da ce deo nasih srca biti zauvek. Svu srecu sveta joj zelim,i da nam se bzo vrati,jer siguran sam,a verovatno i vi,da je njoj najteze palo sto je morala da ode.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

storm

Nova Beba

Pridružio: 06 Nov 2007

Poruke: 9


Poslao: Sre Maj 11, 2011 9:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjane, kako si sam sebe predstavio poslednjom recenicom uopste me ne cudi ovolika kolicina deponovane agrasije, frustracije i izraza punog ruznih reci. Obrazovanje i zelja za usavrsavanjem je stvar talenta ali i intelekta svakog pojedinca. Te tako mnogi "talentovani" ljudi sede kuci, mnogi pukom srecom dospeju na mesta na kojima se nikad ne bi nasli da tako reci ne bi nesrecnog slucaja, a oni inteligentni i istinski talentovani tragaju za nekim umetnickim dostignucima i visinama koje cesto ne predstavljaju broj odsviranih tezgi, spotovi ili tirazi. A buducnost mladih pevacica u Srbiji nazalost lici na socijalni slucaj koji u mnogome zavisi od toga kako ce te sluziti glas i stas u cetrdesetim, da ne kazem pedesetim i ni najmanje ne podseca na Hollywood. A jos ako gazdi te "firme" koja se zove bend nekada u zivotu iz bilo kog racionalnog ili neracionalnog razloga sine ideja da promeni pevacicu (pevacice) jer su dosle mladje, bolje i potrebnije isto tako ce ti se zahvaliti na saradnji uz cestitku za srecan put. Tako da u tom smislu rastanci nikad nisu prijatni, ali kad se vec desavaju treba biti smeker, dasa i ljudina!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati 
Strana 2 od 3
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sledeci

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker