Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Pitanja » Repertoar ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

markoguitars

Nova Beba

Pridružio: 10 Jul 2011

Poruke: 2


Poslao: Ned Jul 10, 2011 4:47 am

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav,izuzetno cenim rad benda i smatram da ste prava slika kako poznati bend treba da svira live,ali imam jedno pitanje i to me izuzetno muci...

Pre pola sata sam dosao sa koncerta na moto skupu u Apatinu i s jedne strane sam prezadovoljan svirkom,a sa druge potpuno razocaran,jer sam dosao da slusam neverne bebe,a cuo sam 3 pesme + ste jednu svirali dva puta,sve ostalo su bile obrade i devojke nisu pevale!

Ja sam licno dosao da slusam neverne bebe i prevalio dut od Subotice,a slusao sam repertoar koji mogu cuti od svakog tezga benda,svakog vikenda.

Nemojte ovo shvatiti uvredom,jer sam veliki postovalac Vaseg rada,ali sam neprijatno iznenadjen!Mozete to i primetiti,kad nisam imao mira,nego sam odmah morao ovo da Vas pitam.

Imate toliko albuma,koliko vidim,jos jedan izlazi,a nit je bila nova pesma za koju je i spot izasao,niti bilo koja druga stvar.A posebno ne shvatam zbog cega ste ponovili pesmu,kad ih imate za 3 koncerta i pratio sam ceo tok,nije je masa skandirala,niti trazila da se ponovi...

Stvarno bih voleo da dobijem odgovor na ovo pitanje,jer kao Vas fan sam polako prestao da verujem da ste bend kakav sam verovao da jeste.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jul 10, 2011 10:23 pm

Odgovoriti sa citatom

Postovani, nadam se da nikada neces prestati da verujes u ono sta su Neverne bebe a da je ovo samo prolazno subjektivno razocarenje zbog izbora koncerta, tj. mesta gde se koncert odrzao... Nadam se da cu uspeti da ukratko razjasnim sta mislim ovim Wink!

Evo repertoara od sinoc:

1. 1000 godina
2. U beznadju
3. Balkan
4. Kisa
5. Pogledaj u sunce
6. Boje duge
7. Veliki je Bog

Onda je islo 7 obrada koje je sa bendom izveo nas specijalni gost - ex pevac Tasa namenski pozvan za ovo vece i nastup na BIKE PARTY-ju, sto je i bio povod ovog koncerta. Ovde lezi i krucijalni deo odgovora na Tvoje pitanje...

... pa onda opet autorski deo repertoara :

- Daire
- Da ima nas
- Tuzna pesma

Dakle,ovo jeste bio koncert Nevernih beba kao autorskog benda ali je prosto skup bajkera mesto gde se mora ponuditi jos nesto zbog specificnosti 'ciljne grupe'. Mislimo da je atmosfera bila sjajna i da je upravo set ovih nekoliko obrada koje su zaista odsvirane zestoko, sa tim su se sinoc slozili i svi prisutni cije smo misljenje imali priku da cujemo, predstavljao vrhunac..

Sto se tice autorskog rada ne da ce biti prilika za to nego se vec sada plasimo da Vam malo ne dosadimo Wink. Turneja koja ce pratiti promociju naseg novog albuma bice jedna od najvecih ikada odsviranih na ovim i ne samo ovim prostorima, vec sada imamo bukirano pregrst datuma, hala, gradskih trgova... E, tu ce biti mesta i za 'Uzmi boje" i sve ostale hitove, i nove i stare... I tu nece biti ni potrebe svirati obrade, razumemo se.

Nadam se da si zadovoljan odgovorom - u zivotu i radu velikih mora se biti dovoljno i fleksibilan da zadovoljis ukuse specificnih ciljnih grupa tj. ljude kojima se obracas na raslicitim mestima i razlicitim povodima, ne iduci ispod svojih visokih kriterijuma.

Vidimo se na nasoj velikoj turneji! Punk Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 11, 2011 5:22 pm

Odgovoriti sa citatom

Markoguitars, preporučujem ti da odeš na neki od narednih koncerata koji nisu u vidu moto skupa i slično, jer bebe inače isključivo sviraju svoju, autorsku muzuku i to vrhunski svaki put odrade sa pravim uživanje i voljom koje u svima nama izaziva pravo zadovoljstvo i sreću.
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

markoguitars

Nova Beba

Pridružio: 10 Jul 2011

Poruke: 2


Poslao: Sre Jul 13, 2011 4:29 pm

Odgovoriti sa citatom

Pogledaj u sunce je bila dva puta...

I tri pesme sam lupio onako po srpski...posto je i tih 7+3+1 ponovljena krace trajalo nego obrade,u koje racunam i daire,koje su trajale jedno pola sata,a za to vreme je moglo da se odsvira jos nekoliko odlicnih stvari,na kraju,mogla je i ova nova sto je i spot odradjen za nju...

I pravo da Vam kazem,malo mi je mnogo to sto ste nabrojali,nisam pio,jer sam vozio,a ne secam se da ima nas,ali nema veze,valjda su me polusatne daire uspavale,pa sam je prespavao... Crying or Very sad

I,mogli biste da napravite koncert u Odzacima,cini mi se da je zadnji bio za boginju jos kad je Gorica pevala...Imam negde i audio snimak koncerta...prilicno kvalitetan...

Ovaj raspored koncerta je prilicno nezgodan za mene,sad sam u Odzacima dok je bauza na faxu...

Pozdrav i hvala na odgovoru...

Razumem da treba biti prilagodljiv,ali je meni bilo malo previse obrada,jer to slusam svaki vikend,a neverne bebe retko ko radi,jer je takve pevacice tesko naci...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jul 13, 2011 11:42 pm

Odgovoriti sa citatom

DAIRE traju 25 minuta, sa sve zajdi zajdi delom Two thumps up Two thumps up Two thumps up , mada sam ja jednom prilikom izmerio 26 minuta.
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Jul 14, 2011 12:53 am

Odgovoriti sa citatom

@Marko, mislim da smo se razumeli sto je najvaznije, i videcemo se uskoro Wink.

@Srdjane, aj' te vozim u Pancevo na koncert ako obecas da vise neces spominjati DAIRE? Punk Punk Two thumps up
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Srdjan

Super Beba

Pridružio: 19 Jul 2006

Poruke: 2497

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jul 14, 2011 1:46 am

Odgovoriti sa citatom

dajem casnu forumasku rec Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
NEVERNE BEBE I 1994

1000 godina, sanjaj, kad me napuste svi, daire, oktobar fest, veliki je bog, zivot je kazna, saga, dva minuta za nas, sve nase godine...ISTORIJA

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jul 14, 2011 6:45 pm

Odgovoriti sa citatom

Srdjan ::

dajem casnu forumasku rec Two thumps up Two thumps up Two thumps up


Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker