Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Ostalo u vezi sa bendom » Da li i na koji način animirate druge da slušaju N. Bebe ?

Odgovori na poruku
Autor Poruka

SIGI/1

Starija Beba

Pridružio: 17 Okt 2007

Poruke: 165

Lokacija: LALALEND


Poslao: Sub Sep 27, 2008 9:07 pm

Odgovoriti sa citatom

ko sta voli neka slusa sto rece moj drug bebe su tu deceniju ipo ko nije cuo za njih bolje da ide da spava a tv i radio neka baci u kontajner ili u crveni krst nek da bebe su istitucija imperija dobre muzike tako da neverujm da ima neko do uzrasta od 7 godina da nije cuo za njih na prostoru balkana

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Jovana

Super Beba

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruke: 755

Lokacija: Lazarevac,Srbija


Poslao: Ned Sep 28, 2008 5:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Jelena76 ::

Pesme NB su na redovnom repertoaru skolskog hora. Zaista je divno cuti kako deca pevaju njihove pesme. Otuda i kod moje dece tolika strast. Sva sreca pa su nastavnice muzickog vrlo istancanog sluha sto se izbora pesama tice. Guitar

Moja nastavnica je luda za NB,narezala sam joj sve albume,bas ih gotivi Two thumps up

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

love 27

Napredna Beba

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruke: 308

Lokacija: Bac


Poslao: Uto Okt 07, 2008 1:45 pm

Odgovoriti sa citatom

kod mene u drustvu niko ne slusa n.bebe,nit im ja pricam o njima,volim ih za sebe... Two thumps up
_________________
pogledaj u nebo,iznad oblaka,to sto tamo vidis,to smo ti i ja.....

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Čet Nov 06, 2008 8:47 pm

Odgovoriti sa citatom

Vec vise od godinu ipo, skoro svaki dan, iz moje sobe cuju se Neverne bebe, od prvog do poslednjeg albuma. Jednom sam tako, vracajuci se iz skole cula kako iz moje zgrade dopire Boja srece, bila sam ubedjena da su moji matorci pustili, da bi mi posle komsija rekao kako se uz mene i on navukao Smile A keva mi je trazila da joj narezem sve njihove pesme na cd i odnela je na posao tako da sad cela Interna banka radi slusajuci bebiske Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Nov 06, 2008 10:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Two thumps up Two thumps up "bebiske"
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Petrica

ZASLUŽAN ČLAN

Pridružio: 31 Okt 2007

Poruke: 982

Lokacija: under the sea


Poslao: Pet Nov 07, 2008 1:57 am

Odgovoriti sa citatom

bellina ::

Two thumps up Two thumps up "bebiske"



Wink
_________________
Ljubav – kako boli... Ljubav u nama – prosto boli. Pusti sve naše dane... Ćuti – jer znaš da luda sam bez nas... JA SAM LUDA BEZ NAS!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger

himera2

Beba

Pridružio: 03 Nov 2008

Poruke: 22


Poslao: Pet Nov 07, 2008 12:41 pm

Odgovoriti sa citatom

S ponosom mogu da kazem da bebe slusam vec 4godine.Kad god sam srecna, tuzna, kad mi treba pozitivna energija, reci koje ce me utesiti i uliti nadu u bolje sutra pustim cd ili kasetu, odpanjim muziku i meditiram. Sto se tice pitanja kako animiram druge da slusaju N bebe, prosto ne znam sta da napisem.Ne namecem drugima Whistlehy , a opet u isto vreme zelim i da ih otrgnem iz sveta folka i fenseraja i pokazem im da ima neki bolji i lepsi svet, pa im ispiram mozak, pogotovo ukucanima koji znaju sve pesme napamet.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

beli_bebac

Nova Beba

Pridružio: 07 Mar 2010

Poruke: 18


Poslao: Ned Mar 07, 2010 3:51 am

Odgovoriti sa citatom

hehe...Pokusavam da ih "skinem" sa ekipom,ali,bez obzira,vole ih svi.
_________________
Veliki je Bog,sto gleda na nas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Čet Mar 11, 2010 8:14 pm

Odgovoriti sa citatom

Iskreno nemam bas puno ljudi oko sebe koji vole da slusaju bebe Confused Ali naravno da na sve "vrsim pritisak" ahahha pogotovo posle nekog koncerta kad imam snimke pa to je ludilo koliko ja smaram ljude vredelo je u par slucaja
Drugarica koja nije znala ama ni jednu njihovu pesmu sad zna gotovo sve i obozava ih i uvek mi se zahvaljuje sto sam joj toliko dosadjivala sa njima Mr. Green, sestru sam skroz navukla, a sta ce delimo sobu pa je prisiljena da slusa bebe pa ih je bas zavolela, i takoo bilo je zrtava Twisted Evil Volim da usmeravam ljude na pravu muziku Wink

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

beli_bebac

Nova Beba

Pridružio: 07 Mar 2010

Poruke: 18


Poslao: Čet Mar 11, 2010 11:00 pm

Odgovoriti sa citatom

U principu,tesko je animirati ljude,pogotovo u takvim stvarima kao sto je muzika.Mozes ubediti nekoga da preslusa nesto,ali ga ne mozes naterati da voli to.Koliko sam primetio,bar u mom okruzenju,Bebe vole oni ljudi koji imaju nekakve veze sa muzikom,tj.obrazovani su u manjoj ili vecoj meri.Mislim da je to,prevashodno,zbog toga sto se u svakoj pesmi moze prepoznati pravi muzicki kvalitet,muzicka obrazovanost i najvise ljubav sa kojom je sve to svirano i pevano.U ovo doba raznih muzickih i moralnih otrova,Bebe su oaza u toj pustari.
_________________
Veliki je Bog,sto gleda na nas...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

suzana_ns

Starija Beba

Pridružio: 27 Feb 2009

Poruke: 134

Lokacija: Novi Sad


Poslao: Pet Mar 12, 2010 12:55 am

Odgovoriti sa citatom

beli_bebac ::

U principu,tesko je animirati ljude,pogotovo u takvim stvarima kao sto je muzika.Mozes ubediti nekoga da preslusa nesto,ali ga ne mozes naterati da voli to.Koliko sam primetio,bar u mom okruzenju,Bebe vole oni ljudi koji imaju nekakve veze sa muzikom,tj.obrazovani su u manjoj ili vecoj meri.Mislim da je to,prevashodno,zbog toga sto se u svakoj pesmi moze prepoznati pravi muzicki kvalitet,muzicka obrazovanost i najvise ljubav sa kojom je sve to svirano i pevano.U ovo doba raznih muzickih i moralnih otrova,Bebe su oaza u toj pustari.

Slazem se sa tobom,da Bebe inace vole ljudi koji se imalo razumeju u muziku i koji cene kvalitet prave muzike Whistlehy Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dejo

Nova Beba

Pridružio: 06 Apr 2008

Poruke: 13

Lokacija: Višegrad RS


Poslao: Sre Jul 20, 2011 10:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Slabo ko u mom društvu sluša bebe. Moj komšiluk svaki dan sluša NB Smile. Na svoj fejsbuk profil skoro svaki drugi dan stavljam neku pjesmu od beba.
Sada postoje dvije grupe ljudi: oni koji slušaju narodnjake i oni koji slušaju samo metal,tvrdi rok, rep. E NB su negdje van svih tih kategorija i teško je nagovoriti nekoga, ali ipak većina kada počne npr: "Da ima nas", "Tužna pesma" ili "Veliki je Bog" zna te pjesme.
_________________
Lice straha, u ogledalu vidim kraj
I trčim niz polje u kome više nema vremena

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 2 od 2
Idi na stranu Prethodni  1, 2

Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker