Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 26.07.2011. - Bačka Topola - gradski Trg

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Jul 18, 2011 12:28 am

Odgovoriti sa citatom

Neverne bebe nastupaju u utorak 26.07.2011.godine u Bačkoj Topoli Smile...

Svima koji budu isli na ovaj koncert zelim odlican provod Two thumps up.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

dadodolmagic

Beba

Pridružio: 17 Okt 2008

Poruke: 47


Poslao: Uto Jul 19, 2011 12:35 pm

Odgovoriti sa citatom

Veliki pozdrav svima! Smile

Predpostavljam da me vecina zna kao Dadu iz benda Inbox.

Obzirom da ja dolazim iz Backe Topole i da N bebe dolaze u u istu Smile u utorak 26.07.'11.god., evo da dam par informacija namernicima koji zele da dodju na ovaj koncert.

Manifestacija u okviru koje Bebe nastupaju zove se "Kamp tolerancije" i promovise versku i nacionalnu toleranciju. Mislim da je B.Topola dobar primer, uzor u tom smislu. Kao muzikant, ja sam svirao sa svima: sa madjarima, hrvatima, rusinima, srbima, muslimanima...Smile

Evo nekoliko fotki kako je to izgledao prosle godine :

http://www.backatopola.in.rs/backa_topola/kamp-tolerancije.html

E sad ukoliko dolazite iz BG-a trebace Vam da predjete 150 km i na raspolaganju Vam stoji auto put (sa ukupnim putarinama 560 dinara)ili da idete starim putem koji nije los. Iz Novog Sada ce Vam trebati 80 km. Ukoliko se secate puta za Srbobran kada su mnogi fanovi isli na koncert Beba pre par godina - to je taj stari put samo nastavite dalje Smile

Kada udjete u Topolu stignite do prvog semafora i gledajte da se parkirate gde god, jer je sve to blizu. U Topoli se ne naplacuje parking, nema pauka da Vam odnese kola i ne kradu se kola - to znam iz svoje druge struke Smile Topola je mali grad i mislim da nema potrebe da Vam preciziram gde se nalazi bina, pitajte bilo koga, po principu "ko pita ne skita" Smile

Topola ima lepo jezero pa ko zeli moze doci i u toku dana da se kupa i opusti. Do jezera se stize takodje po principu "ko pita ne skita" Smile

Mislim da Bebe nastupaju vec u 20:00 casova.

Ja cu biti na moru tada tako da mi je zao sto necu moci da budem domacin Bebama i fanovima koji dodju, ali verujem da ce biti jos prilika.

Zelim Vam svima lep provod! Smile
_________________
State of no mind!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Pon Jul 25, 2011 11:43 pm

Odgovoriti sa citatom

Nas prijatelj Dado je vec napisao sve ono sto bi trebalo da znate, a ja samo dodajem bitnu informaciju zbog onih koji ce doci iz drugih gradova: koncert ce poceti u 21.30.

Ljudi, uzivajte, budite dobro raspolozeni i srecni jer je tako malo trenutaka u kojima danas zaista mozemo podeliti neke stvari koje je danasnje vreme ucinilo nebitnim i prevazidjenim...
Punk
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Basket

Super Beba

Pridružio: 06 Okt 2006

Poruke: 715

Lokacija: Čelarevo - Novi Sad


Poslao: Uto Jul 26, 2011 7:11 pm

Odgovoriti sa citatom

Ukoliko dvoje fanova želi da ide sa Dylan-om (Ivanom) i sa mnom na koncert, krećemo iz Novog Sada u 20.30h

Idemo preko Srbobrana, pa ako je neko na usputnoj ruti, neka se javi...

0649521395 Nebojša
_________________
Posetite RockSvirke.com :: Sve o rok dešavanjima u Srbiji ::

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker