Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » 06.08.2011. - Bor - Amfiteatar ispred Doma kulture

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Avg 12, 2011 1:02 pm

Odgovoriti sa citatom

https://picasaweb.google.com/112661432043375467457/06082011Bor

Autor ovih fotografija je Sanja Malešević kojoj se ovim putem zahvaljujemo na saradnji Two thumps up .

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lancia88

Nova Beba

Pridružio: 28 Avg 2011

Poruke: 8


Poslao: Ned Avg 28, 2011 2:24 pm

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav,

moj prvi post ovde po registraciji, nisam znao da postoji ovakvo mesto, pa odlučih da podelim neke fotografije utiske sa onima koji vole Bebe a možda nisu bili početkom avgusta u Boru na Dan rudara.
Ne bih dalje davio, fotografije se mogu videti na mom blogu (apsolutno nekomercijalan i uglavnom posvećen fotografiji i putovanjima, jer retko koji koncert zasluži mesto na njemu):

http://lancia88.blogspot.com/2011/08/fokus-na-dogaaju-koncert-nevernih-beba.html

http://lancia88.blogspot.com/2011/08/foto-album-emocija-koja-se-ne-moze.html

Nadam se da će čitaoci foruma uspeti da osete deo atmosfere. Veliki pozdrav za sve.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Brankica

Super Moderator

Pridružio: 02 Sep 2007

Poruke: 1709

Lokacija: I. Sarajevo


Poslao: Ned Avg 28, 2011 11:17 pm

Odgovoriti sa citatom

Lancia88, ovo izgleda fenomenalno...odavno nismo imali na forumu sličan izvještaj sa koncerta, bravo. Two thumps up Two thumps up Two thumps up

I naravno, dobro nam došao. Very Happy
_________________
...čarolija...baš kao nekada...a ti si kao ja...skrivaš suze iza oblaka..

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

lancia88

Nova Beba

Pridružio: 28 Avg 2011

Poruke: 8


Poslao: Ned Avg 28, 2011 11:51 pm

Odgovoriti sa citatom

Pozdrav,

e, hvala Brankice, ja sam zaista bio tako prijatno iznenadjen koncertom, da sam prosto zeleo da to podelim sa drugima sto bolje znam i umem. Naravno, prosle su me koncertne godine, ali postoje stvari za koje naprosto moras naci u sebi snage. Moj sin, koji je bas u koncertnim godinama, nije mi bas direktno priznao, ali se pojeo ziv sto nije znao vise njihovih pesama na koncertu...do danas ih verovatno zna sve Smile

Lepo, zaista lepo, sa sve vatrometima koje jos nisam objavio na slikama, jedino mala neuskladjenost bas sa pirotehnicarima koji su ih pustali je mozda, eto, neka zamerka, ali vizuelni utisak je sjajno zaokruzio Bebe i njihov nastup.

Pazi, kad nekome nasih godina pukne zica na gitari, a on je menja tu na bini usred sve te buke i jos je stimuje precizno (koliko vec moze, svakako), to ja vidim kao posvecenost. Cinjenica da je malo ko primetio tu bar desetominutnu pricicu na stage-u, govori o potpunom profesionalizmu Beba kao celine...Randja je sve to uspesno pokrivao i ispadanje jednog instrumenta je skoro neprimeceno, jednako kao i njegovo vracanje u pricu! Ma odlicno, nemam reci.

I, hvala na dobrodoslici, izvinjavam se sto tek na kraju pisem, ali hteo sam da ostane naglaseno Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Avg 29, 2011 7:18 pm

Odgovoriti sa citatom

Svaka čast lancia88 na ovako lepoj prezentaciji koncerta, btw. dobrodošao Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker