Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 22.06.2012. - Surčin - letnja pozornica (Bojčinska šuma)

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Čet Jun 07, 2012 10:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Zakazan je novi datum ovog koncerta kome se svi toliko raduju ( petak 22.06.2012.godine ), tako da se nadam da se u Bojčinskoj šumi vidimo u što većem broju Punk Punk Punk...

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ekomica

Nova Beba

Pridružio: 22 Maj 2012

Poruke: 4


Poslao: Uto Jun 19, 2012 3:05 am

Odgovoriti sa citatom

U koliko sati pocinje Guitar
LOL

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jun 20, 2012 1:45 am

Odgovoriti sa citatom

Koncert zvanicno pocinje u 20h, mozda pocne koji minut kasnije, ali moj savet je da najkasnije do 20h budete tamo, zauzmete svoje mesto

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jun 20, 2012 6:19 pm

Odgovoriti sa citatom

See You.... Two thumps up Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jun 22, 2012 12:47 am

Odgovoriti sa citatom

Obaveštenje za sve forumaše i poštovaoce Nevernih beba - obećavamo da ćete sutra po prvi put premijerno čuti neke pesme sa novog albuma, kao što smo i najavili... Punk Punk Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Pet Jun 22, 2012 11:48 am

Odgovoriti sa citatom

Catrin ::

obećavamo da ćete sutra po prvi put premijerno čuti neke pesme sa novog albuma, kao što smo i najavili... Punk Punk Punk


Two thumps up Two thumps up Two thumps up Two thumps up jedva čekamo... Very Happy
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Pet Jun 22, 2012 12:33 pm

Odgovoriti sa citatom

COOL Guitar
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

pkdobrica

Nova Beba

Pridružio: 23 Jun 2012

Poruke: 1

Lokacija: Valjevo


Poslao: Sub Jun 23, 2012 10:30 pm

Odgovoriti sa citatom

Jel ima ko slike od sinoc, video sam da je mnogo ljudi slikalo, valjda ce se neko setiti da postavi ovde. Smile
Bilo je fenomenalno. Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sub Jun 23, 2012 11:02 pm

Odgovoriti sa citatom

Bice uskoro postavljene fotke od sinoc Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Ned Jun 24, 2012 12:20 am

Odgovoriti sa citatom

Imam mnogo impresija vezanih za sinoćnji koncert...
Prva je, da krenem od kraja, toliko simpatično i emotivno skandiranje fanova kada je nakon više od dva sata paklene svirke došao red i da se sve okonča - "NE MOJ TE DA IDE TE, NE MOJ TE DA IDE TE ...!" Very Happy Very Happy Very Happy Prošle godine je takođe bila jedna grupa koja je prednjačila u frenetičnom skandiranju ali sa "MI LA NE, MAJ STO RE, MI LA NE MAJ STO RE ...!", ne znam da li je ista ekipa u pitanju, ako jeste, neka se javi Very Happy ...

Sada, kada je sve gotovo, drago mi je da mogu da zaključim da nam je neizmerno drago što su muzika i umetnost ipak odnele pobedu nad stvarima koje su dnevnopolitičke, prolazne i sa kojima nismo nikada i nikada i nećemo imati veze, kao potpuno apolitičan i apsolutno nekompromitovan bend koji put do svoje publike krči isključivo svojim pesmama, iskrenim pristupom i profesionalizmom. Da je taj put i jedini ispravan pokazali smo sinoć još jednom, pokazala je to i naša predivna publika i time je ova sinoćnja pobeda još jača, veća i dragocenija.

Vredelo je biti u jednom od najlepših ambijenata u okolini našeg grada! Ogromna bina, ona na kakvoj se Bebe i najbolje osećaju i snalaze, uz svo poštovanje svih ostalih prostora... Odlično - kada Milan ima dovoljno mesta da opušteno i rukama i nogama izudara klavijature i išutira sopstvenu stolicu na kojoj sedi, kada Ranđa može da priđe skroz do prvih redova u publici u transu pred "Zajdi, zajdi", Tijana u "Kiši" išamara ostale svojom dugom kosom u nekontrolisanom naletu energije, Jelena u "Kraljici" optrči krug i oko Kebca, i oko Vlajka, sve do Andreje i Nemanje, našeg novog i sjajnog prvog "pika na draftu" u pojačanjima čitavog muzičko - scenskog događaja koji smo simbolično nazvali "PRAŠTAM"... Velika bina... To je taj odnos snaga koji pored ostalih zrelih faktora apsolutno daje za pravo da se već polako priprema i ona najveća do sada - bina beogradske Arene.

Što se tiče pesama - početak uz "Leptir" - niko nije disao čini mi se kada je Jelena uz klavir pustila glas. Odlično, i tek će to biti, mada priznajem, subjektivno, nešto što mi fali, predugo koncert nije počeo uz "Lica" Embarassed... Biće i to, znam... Makar u snovima Wink.
Ima dosta repertoarskih promena, uz aranžmanske koje su pomno i dugo pripremane a neke rekla bih i neočekivane - "Beznađe" se povampirilo, skroz vratilo u ambijent albuma "Južno od sreće" i kada je Tijana grmnula na početku, lica su se zaledila! Fantastično! Ništa manje iznenađenje i osveženje nije ni "Ljubav" u potpuno iščašenom i energetski nagruvanom nekakvom punk - rock - ska ritmu, da vidite kako ljudi reaguju i koliko vuče na skakanje! To morate čuti...
Ako pričamo o novim pesmama, "Praštam" je apsolutni pokretač uz koji ne može da se stoji mirno, "Zar se godine ne broje" sigurno pronalazi put do vas i kad vas popusti prvi šok od Tijane koja poput neke svetske rock atrakcije vlada gitarom i glasom, tek ćete spoznati hitičnost i himničnost ovog refrena. "Kraljicu" skoro da već više i ne smatramo novom, o njoj sve znamo Wink. Super mi je deo iz jedne recenzije albuma gde autor kaže da je "više puta preslušavao uzastopno i da bi se mogao zakleti da je solo odsvirao sam Santana" Very Happy. Uživo je to još jače, verujte mi!

Da ne zaboravim da kažem da je Jelena sinoć, kako to svi Vi u žargonu volite da kažete, jednostavno POKIDALA "Jednom kad me ne bude". Ili OBJASNILA, svejedno Very Happy. Nikada neću prestati da se ježim i da uspem da naredim očima da se ne pune suzama dok god je ove pesme na set listi.

Da sada ne nabrajam sve i ne gušim, fenomen koji će tek da se istražuje je nesumnjivo naša "Kuća za spas". Gde god da se pomeri bend, pred koji god broj publike da izađe, u koji god grad u regionu da dođe da svira - reakcija je neopisiva, već sada ne bih rekla neobjašnjiva, stvari se kristališu... Nije čudo što je samo malo deli od milion pregleda na Youtube. Ova pesma je u rangu čuda i kada čujete reakciju jednostavno ne znate šta vas je i odakle snašlo. Ona je i dokaz da kada imate dobru pesmu prosto ispred sebe onda imate - sve i da je svaka druga istina - neistina.

Svakako ima još detalja vrednih spomena ali šlag na torti je apsolutno publika koja u Bojčinsku šumu dolazi namenski a to su onda i najposebniji koncerti. Njima pripada orden za inspiraciju i najveća zahvalnost, ubedljivo.
_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Oceansea

Nova Beba

Pridružio: 24 Jun 2012

Poruke: 9


Poslao: Ned Jun 24, 2012 1:04 am

Odgovoriti sa citatom

Sinoc je verovatno bila najlepsa noc u mom zivotu. Tolika snaga najiskrenijih emocija je neponovljiva, to mogu samo Neverne Bebe, niko vise. Tesko je bilo sta izdvojiti, ali evo osvrnucu se na fantasticno Tijanino izvodjenje pesme Veliki je Bog - nema ko se nije najezio. A Jelena i Jednom kad me ne bude... to je nesto nadzemaljsko, toliko emotivno da pogadja u samu srz bica. Njihovi glasovi, od vriska do jecaja... Sinoc sam umrla milion puta, jer je svaka rec, svaki ton bio savrsen, najiskrenija emocija neverovatne snage. Sad samo znam da ovakvu svirku niko osim Nevernih Beba ne moze darovati publici. Zato se unapred radujem sledecem koncertu i tom carobnom, emotivnom rolerkosteru ljubavi. Jer ljubav, kao sto je Milan rekao, jesu Neverne Bebe. Beskrajno im hvala.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

steki

Nova Beba

Pridružio: 19 Jan 2011

Poruke: 11

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 24, 2012 1:01 pm

Odgovoriti sa citatom

Stvarno bio super koncert Two thumps up

Ceo bend mi se potpisao na CD (još jednom hvala Vlajku za to), sestra mi se slikala sa Jecom i Tijanom (ta radost Very Happy ), komarci nas nisu dirali, tako da - izuzetno lepo veče Two thumps up

Jedva čekamo opet Punk

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Ned Jun 24, 2012 4:00 pm

Odgovoriti sa citatom

Zaista je sjajna atmosfera bila u Bojčinu. Sama tonska proba je mnogo obećavala, s obzirom da sam sa svojom ekipom namenski krenula ranije da bi se malo obišla priroda i osetio čar celog mesta. Jeste da je bilo prevruće i tog dana ali spoljašnja vrelina nikada ne može da se poredi sa vrelinom koja se javlja u nama a ovog puta bebe su tu žestinu probudile na pravi način. Prelep početak sa Leptirom, sama pojava pesme sa novog albuma mi je mnogo značila jer dolazi novo doba benda i ovaj ih album posebno krasi pa je stoga i pesma Praštam doživela toliku eksploziju emocija i oduševljenja da je to prosto ne opisivo. Smile Nizali su se hitovi poput, Gde smo, Kiša, Beznađe, koje je iz dubokih Tijaninih tonova probudila originalnu verziju pesme, Kiša, koja je doživela jednu novu eksploziju, ja prosto i dalje ne mogu da dođem sebi šta su bebe uradile toj pesmi, ona je inače energična al sada je to "vrh vrhova" Very Happy Two thumps up Two thumps up O Dairama, i Zajdi Zajdi neću mnogo pričati jer se publika posebno oduševi tim izvođenjima, ali moram pohvaliti našeg dragog bubnjara Kebca koji je pravi maher u svom "zanatu". Smile
Jako mi je drago da je pesma Zar se godine ne broje pojavila na repertoaru i da je pripala Tijani glavna uloga sa gitarom i prelepim tonivima koje ova pesma nosi, naravno nikada novih pesama nije dosta ali uz Kraljicu su svi đuskali. Nikada propuštena pesma Balkan, Boje Duge, Da ima nas, Ko zna, Tužna pesma, i naravno legendarna Jednom kad me ne bude, od te pesme se prosto svaki put naježiš jer Jeca je samo jedna i samo ona može to tako sjajno da otpeva. Posle dozivanja i vraćanja benda na binu kreće bis sa legendarnom pesmom Veliki je bog koja nikad jača nije bila u Tijaninom izvođenju, devojka je to tako sjajno otpevala tako da je svako ostao bez teksta. Two thumps up Two thumps up Originalna (brza verzija) Dvoje je ono što svakog obara sa nogu, nešto najlepše što bebe znaju da prikažu jeste upravo emocija a to se sjajano oseća kroz ovu pesmu, i sam kraj uz Uzmi Boje, jedna od meni omiljenih, pesma koja uvek oraspoložava i koja nosi jedan poseban čar i pozitivnu energiju.
Moram još naglasiti da je publika bila raznovrsna, počev od dečurlije od par godina pa sve do starije generacije, svi su oni tu bili samo zbog jednog a to je zbog muzike NEVERNIH BEBA. Whistlehy Two thumps up

Evo kako je to izgledalo:

https://picasaweb.google.com/105104395671893054858/NeverneBebeBojcinskoLeto2012?authkey=Gv1sRgCPSK1uq30v2eeg#5757575902269351186

i kako je to zvučalo:

http://www.youtube.com/watch?v=uBK48b4HxcE&list=UULtjKOBZwjAggrLbgSrBxYw&index=1&feature=plcp
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jun 27, 2012 12:18 am

Odgovoriti sa citatom

Repertoar sa ovog sjajnog koncerta, ostaće upamćeno da je u Bojčinskoj šumi po prvi put izvedena pesma ''Leptir'' sa najnovijeg, VI po redu, CD-a ''Praštam'' :

1 LEPTIR
2 KO ZNA
3 U BEZNAĐU
4 POGLEDAJ U SUNCE

5 BALKAN
6 PRAŠTAM
7 KRALJICA
8 BOJE DUGE
9 GDE SMO
10 JEDNOM KAD ME NE BUDE

solo bubanj

11 ZAR SE GODINE NE BROJE
12 KIŠA
13 DVOJE
14 DAIRE
15 LJUBAV

16 KUĆA ZA SPAS
17 TUŽNA PESMA

18 VELIKI JE BOG
19 DA IMA NAS


20 UZMI BOJE

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Sre Jun 27, 2012 12:43 pm

Odgovoriti sa citatom

FENOMENALAN PROSTOR ZA FENOMENALAN BEND . PREDIVNO DRUSTVO I UMETNICI I SVE TO ZAJEDNO U PRIRODI - PUN POGODAK Whistlehy Two thumps up
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

ciao Dino

Beba

Pridružio: 19 Mar 2009

Poruke: 59

Lokacija: NBGD


Poslao: Sre Jun 27, 2012 12:52 pm

Odgovoriti sa citatom

i kada je bila pesma 'jednom kad' me ne bude' vreme je stalo u tom trenutku , UH Smile
_________________
Misli stvaraju dela,dela formiraju navike,navike grade karakter,karakter oblikuje sudbinu

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger

bellina

SARADNIK

Pridružio: 10 Mar 2008

Poruke: 1309

Lokacija: Beograd


Poslao: Sre Jun 27, 2012 10:20 pm

Odgovoriti sa citatom

Vreme generalno stane onog trenutka kada bebe izađu na binu, tada postoje samo oni i njihova muzika... Two thumps up Two thumps up
_________________
Ja delim sve na pola – u hodniku vremena
I dizem glavu kao suncokret

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker