Neverne-Bebe.com forum » Fotografije » 07.07.2012. - Subotica - gradski stadion
Sada je Čet Jun 25, 2026 3:16 am :: Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
Strana 1 od 1
| Autor | Poruka |
|---|---|
CatrinAdministrator
Pridružio: 20 Jul 2006 Poruke: 7554 Lokacija: Beograd Poslao: Sub Jul 14, 2012 11:49 pm |
Fotografije sa koncerta u Subotici, preuzete sa subotičkog portala, velika zahvalnost organizatorima na sjajnom gostoprimstvu i publici na atmosferi koju su napravili, uživajte :
|

