Neverne-Bebe.com forum

<< Nazad na Neverne-Bebe.com

Neverne-Bebe.com forum » Koncerti » 13.02.2013. - Aranđelovac - Centar za kulturu

Odgovori na poruku
Autor Poruka

Catrin

Administrator

Pridružio: 20 Jul 2006

Poruke: 7552

Lokacija: Beograd


Poslao: Pon Feb 11, 2013 12:59 am

Odgovoriti sa citatom

Jos samo 3 dana do koncerta Two thumps up

Nadam se da se vidimo i tamo u sto vecem broju Smile

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Dylan Dog

Napredna Beba

Pridružio: 23 Okt 2006

Poruke: 348

Lokacija: centar svega


Poslao: Čet Feb 14, 2013 11:36 am

Odgovoriti sa citatom

Dobro jutro svima. Ako ste mislili da sam ostario za svirke, i da sam okačio kopačke o klin, dosta ste se prevarili. Jer bi mene sinoć pored bine sa divnim ljudima sa kojima se družim skoro pa deset godina. Da li mi dosadi? Isto kao i njima na bini. Znači nikad.
Aranđelovac po prvi put. Takoreći komšiluk, svega 20ak kilometara, obara mi prosek pređenih kilometara po svirci, ali šta sad. Ovog puta statistika je nebitna jer je ovo bio moj PRVI koncert sezone Praštam, opcija unpluged. Moraću da ponovim kako bi se utisci sabrali. Na prvo slušanje sam oduševljen. Novi aranžmani, nova energija i članovi. Naravno, ugođaj nije potpun ako nema i dobrih ljudi sa kojima se družim od kako nas je Milan uveo u čaroliju. Marijana domaćinski sačekuje, falila je samo pršuta, ali nekom drugom prilikom. Na moje oduševljenje vidim još jednu poznatu 'njušku', mog zemu iz Topole. I onda i ugođaj bude lepši.
Stigao sam malo kasnije, taman da čujem funky verziju pesme Za hiljadu godina. Sve sam mogao da očekujem, ali to ne. Doduše, ja sam muzički neobrazovan pa je potpuno normalno što nisam očekiv'o nešto slično. Smile Pametno ubačene pesme sa novog albuma, taman toliko da ti, što bi rekli Šumadinci, prevari želudac dok ne stigne ono pravo. I nešto što se ponavlja kao lajt motiv u mojim pisanjima, ali energija je čudo. Kad vam publika na unpluged koncertu ustane sa sedišta, e onda znate da je koncert vredeo. Svaka dalja priča o pesmama i emocijama bi samo pokvarila prethodnu izjavu.
Kao i svaki put, uvek istaknem nešto ili nekoga za naj. Ovog puta je to mlada dama, gospođica Tijana i njene fantastične glasovne muzičke sposobnosti. Pratim njene nastupe od Stage (Bečej) i ono sinoć je samo rezultat samopouzdanja i iskustva, uklopila se fantastično i daje novu snage, vetar u leđa.
Bravo za Bebe, bravo što slušajući vas znam da se za prave vrednosti treba boriti, hvala vam što se družimo toliko dugo. Do našeg sledećeg sastanka, sve vas pozdravljam, budite mi dobro. Za verne fanove, što pre na neki koncert da osetite čaroliju turneje Praštam.
_________________
Smrt! smrt je ovde,
kao i na brežuljcima svim,
Velika Tješiteljica duša žalosnih,
što ispod zemlje su
i čekaju na cvet kao na oca,
dok onaj što živi čeka VELIKOG ŽETEOCA!!!

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger

Marijana R

PR menadžer

Pridružio: 27 Apr 2008

Poruke: 2528

Lokacija: Kuća za spas


Poslao: Čet Mar 07, 2013 8:55 pm

Odgovoriti sa citatom

Prijatelju, hvala na svemu. A biće i pršutice Wink Punk , ne sumnjaj.

_________________
" ... zivot bez Tebe ... si TI ... "

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Odgovori na poruku 
Strana 1 od 1


Prikaži poruke iz poslednjih:   
Skoči na:  


Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

eXTReMe Tracker